Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 20:20:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 716990 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6885 Dátum: 2013. április 06. - 08:06:39 »

A francba, hogy ezt mindig elfelejtem.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6886 Dátum: 2013. április 06. - 11:56:07 »

Van kertes házam, nincs műhelyem, nem tudnám biztonságosan szárítani.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6887 Dátum: 2013. április 08. - 15:04:28 »

Szerdáig ne tankoljatok, mert a benzin 8, a gázolaj 3 Ft-tal lesz olcsóbb literenként. Persze az LPG-ről most sincs szó. Ez végre egy jó hír a sok emelés után. Szerdán meg kiderül, hogy pénteken marad-e ez az ár, vagy változik valamerre. Benzint Forensis, LPG-t Green kártyával veszek olcsóbban itt a környéken. Nektek is ajánlom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6888 Dátum: 2013. április 08. - 15:13:03 »

Májusban jön az LPG-re egy újabb adó emelés, az lesz vagy 20Ft, ha ne több.
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6889 Dátum: 2013. április 08. - 16:02:08 »

Szerdáig ne tankoljatok, mert a benzin 8, a gázolaj 3 Ft-tal lesz olcsóbb literenként. Persze az LPG-ről most sincs szó. Ez végre egy jó hír a sok emelés után. Szerdán meg kiderül, hogy pénteken marad-e ez az ár, vagy változik valamerre. Benzint Forensis, LPG-t Green kártyával veszek olcsóbban itt a környéken. Nektek is ajánlom.
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog 8 Ft, jó híííír!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #6890 Dátum: 2013. április 08. - 16:02:53 »

Májusban jön az LPG-re egy újabb adó emelés, az lesz vagy 20Ft, ha ne több.
Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Nem jó Hír!!!  Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart Zavart
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #6891 Dátum: 2013. április 08. - 18:42:42 »

Kapitánynak megy fel csomag a héten ha valakinek esetleg valamire szüksége lenne a postán lehet spórolni
Naplózva

70/4334431
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #6892 Dátum: 2013. április 08. - 21:04:07 »

Szerdáig ne tankoljatok, mert a benzin 8, a gázolaj 3 Ft-tal lesz olcsóbb literenként.
Basszus, én meg tegnap tankoltam tele színültig 62,3 litert + kanna. Igaz, hogy a rossz árfolyam miatt 296 Ft-ra jött ki a gázolaj (Ukrajnában).  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Bocsi az izgatásért!  Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6893 Dátum: 2013. április 09. - 20:46:57 »

Csak úgy szőrmentén megkérdem:

Főni! Van festákod? Ha nincs, nálam van 40 liter sárga akrill, annak elégnek kell lennie.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6894 Dátum: 2013. április 09. - 20:53:41 »

Kösz a felajánlást. Nem gondolkodom a festésen. Így is látok elég sárga közlekedési eszközt. Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6895 Dátum: 2013. április 09. - 20:57:49 »

A sufni/tuning - fényezéses részben létre lett hozva egy fényezés topic. A kilincs fényezős néhány hozzászólás oda lett áthelyezve.
Így remélhetőleg könyebb lesz a későbbiekben megtalálni ezeket.

Persze bármilyen más fényezős hozzászólás is mehet oda. Eddig hol ide, hol oda irogattuk ezeket.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6896 Dátum: 2013. április 09. - 21:01:22 »

Csak úgy szőrmentén megkérdem:

Főni! Van festákod? Ha nincs, nálam van 40 liter sárga akrill, annak elégnek kell lennie.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Tudod kedves csónakos, Főni már főállásban kollégám, igaz nem kékben játszik, inkább sárgában, ő a villamosok doktora már több, mint egy éve, ezért kevesebb a villamosoknál a járatkimaradás műszaki hiba miatt, mint a buszoknál, troliknál. Szóval most mellélőttél. Főni elvitt próbaútra Combinozni is. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6897 Dátum: 2013. április 09. - 21:07:35 »

Kösz a felajánlást. Nem gondolkodom a festésen. Így is látok elég sárga közlekedési eszközt. Kacsint
Jaaa, tényleg. Csak utána kötöd valamelyiknek, és kész.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Amúgy mi a véleményed a rendeletről?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #6898 Dátum: 2013. április 10. - 15:07:12 »

Nos hétfőn átvettem életem harmadik új autóját, igaz az átvevő én voltam, de a tulajdonos a munkahelyem Kacsint Egy Dacia Lodgyról van szó, amit én ajánlottam megvételre (ráadásul a színt is én választottam, szerintem tudjátok, milyet  Vigyorog ). Szóval egy hétszemélyes, minden jóval felszerelt autóról van szó, mégpedig egy 1.2-es turbós motorral, 115LE-vel, ami természetesen Renault gyártmány. Az első benyomások nagyon jók róla, nagy kívül-belül, 5 személlyel hatalmas csomagtartó. Magas építésű és a hasmagassága is viszonylag nagy, szegélykövek nem veszélyeztetik maximum a 16"-os alufelniket. A rugózás elég kényelmes, kátyúkat és egyéb egyenetlenségeket jól viselte az 50km-es tesztút alatt. Könnyű a kormányzása, kicsi a kormánya, de nagyobb sebességnél sem érzéketlen. A motor nagyon élénk és nem hangos, azért némi turbólyuk érezhető, de ha bekapcsol, akkor nagyon meglódul, végülis 190Nm a nyomatéka. A kocsi ehhez még relatíve könnyű is, nincs 1200kg. Nagyon jó a beépített navi fejegység, egyetlen negatívum, hogy jelenleg nincs hozzá magyar nyelv (engem mondjuk ez nem zavar). A kocsi egyébként a legmagasabb felszereltségű, az összes pótlólagos extrával felszerelve. Amit hiányolok az a digitklíma, de csak azért mert már megszoktam Kacsint. Kényelmesen magas a vezető helyzete, jól kilátni belőle, a tükrök viszont kicsit holtteresek. Jó a parkolóradar, bár csak 3 érzékelős. Van tempomat, ülésfűtés az első üléseken, nappali menetfény, 4 elektromos ablak és 4 légzsák, ESP, kipörgésgáló, ülésmagasságállítás, automatikusan bezáró központizár stb. Ami furcsa, hogy a tanksapka kulccsal nyílik csak, illetve a régi Renault-okban illetve Daciakban megszokott helyen van a duda, vagyis a bal bajuszkapcsoló végén. Ilyen apróság is van benne, hogy tolatáskor automatikusan bekapcsol a hátsó ablaktörlő, ha megy az első is. Az ablakok viszont nem automaták egyik irányban sem. Van fedélzeti számítógép, viszont nincs vízhőfokmérő. A fedélzeti számítógép sok adatot mutat, figyeltem a pillanatnyi fogyasztást is, tempomattal 90-es tempóval 5-ikben 3 liter volt. Az 50km-es távon a számítógép szerint 5.4 liter volt az átlagfogyasztás 100km-re, az átlagsebesség 41km/h volt, Budakalászról Esztergomba a 11-es úton 2 személlyel.
Szóval kellemesen csalódtam ebben a kocsiban, nagy, kényelmes, erős, takarékos és viszonylag olcsó a méretéhez és tudásához képest. Elárulom a végösszeget is: 4 155 000 Ft volt a végszámlán.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6899 Dátum: 2013. április 11. - 08:08:36 »

és akkor most mi lesz a lacsival? és mi-ki a munkahelyed, hogy ilyen kedves hozzád?  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!