Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 00:34:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717182 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6810 Dátum: 2013. Március 04. - 11:15:48 »

Nagyon jó hír, gratulálok én is. A szülőknek is.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #6811 Dátum: 2013. Március 04. - 14:31:06 »

húha, ez igen, gratula Vigyorog Tominak meg 3as ikrei lesznek, csak még nem mert szólni!  Vigyorog XD
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #6812 Dátum: 2013. Március 04. - 14:54:18 »

Ez teljesen Gidy-re vall...  Kacsint
Ebben sem ismer mértéket, Neki egyből 3 unoka kell !!! Nem aprózza, nem szerénykedik, hogy egyesével kezdi..  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nagyon nagy gratula Gida bá'! Mindenkinek jó egészséget kívánok, főleg a csajoknak!  Mosolyog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #6813 Dátum: 2013. Március 04. - 16:49:56 »

Gratulálok neked és persze nekik is. Így kell ezt csinálni  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6814 Dátum: 2013. Március 04. - 17:18:01 »

Gratulálok nagypapi! Mosolyog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6815 Dátum: 2013. Március 04. - 18:49:01 »

Barátaim! Mindenkinek köszönöm a gratokat, ami inkább az ifjabb párokat illeti, továbbítom is nekik, és persze a jókívánságokat is. Reméljük minden rendben lesz, és szeptembertől új feladatok elé fogok nézni, de sofőrnek tuti megmaradok, mert a férjek majd dolgoznak, a hölgyek nem vezetnek, de minek is, amikor a nagyapa nemcsak rajong a gyerekekért, hanem, még mindig nagyon szeret vezetni, és így legalább lesz ürügy, hogy autózzon nap, mint nap, ha a szükség azt hozza. Itt jegyzem meg, hogy Ilus már önállóan közlekedik, se autó, se mankó nem kell már a járáshoz. Hurrá!

De szeptemberig bőven ráérek ám talizni! Örömmel látom, hogy 15.-én már öten vagyunk a vasutas, oldtimeres bemutatóra. Másokat is várunk, jelentkezzetek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6816 Dátum: 2013. Március 04. - 18:52:13 »

Barátaim a klubban 2013.-ban!
Örömhírt osztok meg veletek, a születésnapomra nagypapa leszek!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kata, és persze Gábor szeptemberre szülők lesznek, kisbabájuk lesz!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Klári, és Csaba szintén szülők lesznek, szintén szeptemberben, de ők ikreket várnak!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mi meg így Ilussal végre nagyszülők leszünk, amit már nagyon vártunk, és mindjárt hárommal kezdjük az újfajta életet!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szóval mindenki nagyon boldog! Örüljetek ti is velünk! Jó év lesz ez a 2013.-ik, igaz kedves Nórci, és Ákos? Esetleg más is tesz bejelentést? Szaporodik a klub utánpótlás!
Ez persze a család autós dolgát is megváltoztatja hamarosan, de a Lacetti marad.
Keresünk egy jó egyterűt, legalább 6, de inkább 7 személyest, használtat.
Gratulálok! Sok örömet az új jövevényekben, egészséget, kitartást!
Ehhez, csak gratulálni lehet. Hiszen három a magyar igazság Vigyorog
Szívből gratulálok, jó egézséget kívánok az unokázáshoz!
Gratulálok!  Vigyorog
Naplózva

guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #6817 Dátum: 2013. Március 04. - 19:11:33 »

Barátaim a klubban 2013.-ban!
Örömhírt osztok meg veletek, a születésnapomra nagypapa leszek!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Kata, és persze Gábor szeptemberre szülők lesznek, kisbabájuk lesz!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Klári, és Csaba szintén szülők lesznek, szintén szeptemberben, de ők ikreket várnak!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mi meg így Ilussal végre nagyszülők leszünk, amit már nagyon vártunk, és mindjárt hárommal kezdjük az újfajta életet!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szóval mindenki nagyon boldog! Örüljetek ti is velünk! Jó év lesz ez a 2013.-ik, igaz kedves Nórci, és Ákos? Esetleg más is tesz bejelentést? Szaporodik a klub utánpótlás!
Ez persze a család autós dolgát is megváltoztatja hamarosan, de a Lacetti marad.
Keresünk egy jó egyterűt, legalább 6, de inkább 7 személyest, használtat.
Gratulálok! Sok örömet az új jövevényekben, egészséget, kitartást!
Ehhez, csak gratulálni lehet. Hiszen három a magyar igazság Vigyorog
Szívből gratulálok, jó egézséget kívánok az unokázáshoz!
Gratulálok!  Vigyorog
Én is GRATULÁLOK!!!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6818 Dátum: 2013. Március 05. - 02:02:16 »

Hmmmm...elfelejtettem valamit hozzáfűzni a gratulációmhoz....csakhogy eszébe se jusson Gidynek, hogy jámborabb lettem.....és ez már annyira érett...végre itt az alkalom!! Kacsint Vigyorog
Tudod-e Gidy barátom, mi a röhej a nagymamán?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6819 Dátum: 2013. Március 05. - 11:45:33 »

Hmmmm...elfelejtettem valamit hozzáfűzni a gratulációmhoz....csakhogy eszébe se jusson Gidynek, hogy jámborabb lettem.....és ez már annyira érett...végre itt az alkalom!! Kacsint Vigyorog
Tudod-e Gidy barátom, mi a röhej a nagymamán?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem, de biztos vagyok benne, hogy megmondod. Ne tartsd magadba, mert még megárthat, engedd ki, ne csalódjak benned pozitívan! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg akár milyen hülyeség is jön majd erre, mi rettentően boldogok vagyunk, ezt nem tudod elrontani, és nagyon remélem, nem is akarod. Jöhet a leperegető mondat.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6820 Dátum: 2013. Március 05. - 12:30:00 »

Hmmmm...elfelejtettem valamit hozzáfűzni a gratulációmhoz....csakhogy eszébe se jusson Gidynek, hogy jámborabb lettem.....és ez már annyira érett...végre itt az alkalom!! Kacsint Vigyorog
Tudod-e Gidy barátom, mi a röhej a nagymamán?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem, de biztos vagyok benne, hogy megmondod. Ne tartsd magadba, mert még megárthat, engedd ki, ne csalódjak benned pozitívan! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg akár milyen hülyeség is jön majd erre, mi rettentően boldogok vagyunk, ezt nem tudod elrontani, és nagyon remélem, nem is akarod. Jöhet a leperegető mondat.

Biztos a nagypapa...  He
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6821 Dátum: 2013. Március 05. - 13:28:42 »

Hmmmm...elfelejtettem valamit hozzáfűzni a gratulációmhoz....csakhogy eszébe se jusson Gidynek, hogy jámborabb lettem.....és ez már annyira érett...végre itt az alkalom!! Kacsint Vigyorog
Tudod-e Gidy barátom, mi a röhej a nagymamán?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem, de biztos vagyok benne, hogy megmondod. Ne tartsd magadba, mert még megárthat, engedd ki, ne csalódjak benned pozitívan! Kacsint Vigyorog
Amúgy meg akár milyen hülyeség is jön majd erre, mi rettentően boldogok vagyunk, ezt nem tudod elrontani, és nagyon remélem, nem is akarod. Jöhet a leperegető mondat.

Biztos a nagypapa...  He
Döme! Ne add a lovat a Cápa alá! Egyedül is tud pimasz lenni, nem kell neki segítség.
Direkt megpróbálok még 50 évet élni, hogy lássam majd, milyenek lesztek majd annyi idősen, mint én most, taknyosok. Amúgy meg jól érzem magam, és aktív vagyok, és azt szeretném, ha ti is azok lennétek, talikban is, és nem tyunyulnátok el.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #6822 Dátum: 2013. Március 05. - 14:37:33 »

Én örülnék, ha annyi idősen olyan jó karban lennék, mint Te...
Egyébként szívesen mennék az Old Timer kiállításra veletek, de (mint általában a hosszabb hétvégéken) vidéken leszünk. Illetve 15-én reggel lehet, hogy még másnapos leszek. De tervezzük az utazást.  Vigyorog
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #6823 Dátum: 2013. Március 05. - 17:49:56 »

Kicsit nem vagyok a gép mellett, erre tessék....

Gidy: akkor nem cska Nektek, hanem a fiataloknak is gartula!
3 unoka * 10 év fiatalodás = ?? mennyi is leszel... Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6824 Dátum: 2013. Március 05. - 23:00:57 »

Én örülnék, ha annyi idősen olyan jó karban lennék, mint Te...
Egyébként szívesen mennék az Old Timer kiállításra veletek, de (mint általában a hosszabb hétvégéken) vidéken leszünk. Illetve 15-én reggel lehet, hogy még másnapos leszek. De tervezzük az utazást.  Vigyorog
Old Timer kiállításra nagypapával illdomos menni... Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy Döme lelőtte...de szerintem ezt Te is tudtad Gidy papi (ezután hogyan szólíthatnálak apunak?)!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Értem én, hogy aktív vagy...ha meg bekapcsolod a Blaupunktot a lacsiban akkor rádióaktív is leszel?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 05. - 23:02:34 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!