Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 03:40:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719336 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #6075 Dátum: 2012. április 05. - 10:07:56 »

http://www.vezess.hu/hirek/kupes_szedan_chevytol/36281/
..., és ehhez mit szólnátok szülinapra? Kíváncsi volnék, ki tervezte, mert nagyon is tetszik. Biztosan nem amerikai tette, talán valaki olaszhonból, mert gyönyörű. A belseje sem amerikais, az is klassz, szóval jó lenne, de nem is hozzák ide, és úgysem tudnánk megfizetni mire ideérne. Bezzeg ott felébe lesz, mint mindig, minden, és hát a jövedelmek is mások, mint itt- sajnos ez már így lesz nekünk örökre- gondolom.
Te utálod a nagy amerikai autókat, márpedig ez elég nagy. Meg amúgysem férne be a garázsodba. Bezzeg az enyémbe bármikor. Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #6076 Dátum: 2012. április 05. - 11:43:16 »

http://www.vezess.hu/hirek/kupes_szedan_chevytol/36281/
..., és ehhez mit szólnátok szülinapra? Kíváncsi volnék, ki tervezte, mert nagyon is tetszik. Biztosan nem amerikai tette, talán valaki olaszhonból, mert gyönyörű. A belseje sem amerikais, az is klassz, szóval jó lenne, de nem is hozzák ide, és úgysem tudnánk megfizetni mire ideérne. Bezzeg ott felébe lesz, mint mindig, minden, és hát a jövedelmek is mások, mint itt- sajnos ez már így lesz nekünk örökre- gondolom.
Te utálod a nagy amerikai autókat, márpedig ez elég nagy. Meg amúgysem férne be a garázsodba. Bezzeg az enyémbe bármikor. Vigyorog
Na meg ugye nem SW.... Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #6077 Dátum: 2012. április 05. - 13:31:38 »

http://www.vezess.hu/hirek/kupes_szedan_chevytol/36281/
..., és ehhez mit szólnátok szülinapra? Kíváncsi volnék, ki tervezte, mert nagyon is tetszik. Biztosan nem amerikai tette, talán valaki olaszhonból, mert gyönyörű. A belseje sem amerikais, az is klassz, szóval jó lenne, de nem is hozzák ide, és úgysem tudnánk megfizetni mire ideérne. Bezzeg ott felébe lesz, mint mindig, minden, és hát a jövedelmek is mások, mint itt- sajnos ez már így lesz nekünk örökre- gondolom.
Te utálod a nagy amerikai autókat, márpedig ez elég nagy. Meg amúgysem férne be a garázsodba. Bezzeg az enyémbe bármikor. Vigyorog
Na meg ugye nem SW.... Kacsint Vigyorog
Nem szerencsére, kár lenne elrontani ezeket a szép vonalakat.  Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6078 Dátum: 2012. április 06. - 10:38:05 »

http://www.vezess.hu/hirek/kupes_szedan_chevytol/36281/
..., és ehhez mit szólnátok szülinapra? Kíváncsi volnék, ki tervezte, mert nagyon is tetszik. Biztosan nem amerikai tette, talán valaki olaszhonból, mert gyönyörű. A belseje sem amerikais, az is klassz, szóval jó lenne, de nem is hozzák ide, és úgysem tudnánk megfizetni mire ideérne. Bezzeg ott felébe lesz, mint mindig, minden, és hát a jövedelmek is mások, mint itt- sajnos ez már így lesz nekünk örökre- gondolom.
Te utálod a nagy amerikai autókat, márpedig ez elég nagy. Meg amúgysem férne be a garázsodba. Bezzeg az enyémbe bármikor. Vigyorog
Na meg ugye nem SW.... Kacsint Vigyorog
Nem szerencsére, kár lenne elrontani ezeket a szép vonalakat.  Kacsint Vigyorog
Már megint nyitva maradt a kapu... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6079 Dátum: 2012. április 07. - 11:28:38 »

Csak most vettem észre, hogy azt Yeti írta. Ezek direkt ugyan olyan autót vettek Vigyorog és még a profilképük is majdnem egyforma.
Így megy ez a megyében.
Nem vehetek másmilyen autót, csakis olyat, amilyen a szomszédban van.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na, akkor a 10-es mellett csak denimkék SW-k szaladnának, és a helyzet nem pont ez.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #6080 Dátum: 2012. április 07. - 16:38:19 »

Janinak köszönöm a telefonos segítséget  Kacsint Mosolyog

A mai napon a termosztát házam eltörött és a termosztát elveszett valahol  ,vettem kétkomponensű ragasztót ami elvileg 200 fokot kibír remélem sikerül a ragasztás és a holnapi napot kibírja hétfőn meg majd szerzek egyet valahonnan.
Jelentem a ragasztás sikeres volt  Mosolyog
Pénteken a ragasztás beadta a derekát és a melóhelyre érve szétesett megint  . Kaptam újat fém házasat és cserélhető benne a termosztát,Gates gyártmányú (Unix árulja).
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 08. - 14:26:37 írta kamikaze » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #6081 Dátum: 2012. április 08. - 09:18:33 »

Jelentem élek, meg minden, csak nincs munka, így 4 hetet horgonyon álltunk. kedden meg megint kimegyünk horgonyra. Internet nincs, ezt is úgy kapjuk némi söritalért cserébe egy tankertől...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #6082 Dátum: 2012. április 12. - 18:26:51 »

Janinak köszönöm a telefonos segítséget  Kacsint Mosolyog

A mai napon a termosztát házam eltörött és a termosztát elveszett valahol  ,vettem kétkomponensű ragasztót ami elvileg 200 fokot kibír remélem sikerül a ragasztás és a holnapi napot kibírja hétfőn meg majd szerzek egyet valahonnan.
Jelentem a ragasztás sikeres volt  Mosolyog
Pénteken a ragasztás beadta a derekát és a melóhelyre érve szétesett megint  . Kaptam újat fém házasat és cserélhető benne a termosztát,Gates gyártmányú (Unix árulja).
Én Leoneltől vettem gyárit tartalékba, nem szeretnék ott maradni valahol. Csomagtartóban meg elfér a H7-es mellett. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 12. - 18:41:24 írta Jani » Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6083 Dátum: 2012. április 12. - 18:55:01 »

Program ajánló!
Vasútmodell kiállítás!
Zuglóban a Cserepesházban az "1-es Villamos Klub" rendezésében.
Április 13.-15. között.Helyszín: 1144. Bp. Zugló, Vezér út 28./B.
Nyitva tartás: pénteken: 9-18 között, szombaton: 10-18, vasárnap: 10-17 óra között.
Információ: 363-2656, 06-30-210-9572. Megközelíthető BKV-val:  82 trolival, és 131-es, és 144-es busszal.
Csaba már látta ezt Kőbányán, és nagyon tetszett neki.
Látható lesz: 35 méter (!) H0-ás terepasztal, vasút, villamos, buszos közlekedéssel. Éjszakai vonatozás. LEGO város vasútakkal, RC helikopter bemutató. Irányítható H0-ás Thomas vasút, tologatható Thomas, és favonatok kicsiknek.
www.1vk.hu  és  www.1vklub.hu
Valakit érdekelne? Esetleg talival? Nézzétek meg a videókat, jól megcsinálták!
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 12. - 19:30:18 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #6084 Dátum: 2012. április 12. - 19:09:59 »

Ma megpróbáltak kizsebelni melóból hazafelé.
Kissé kókadt voltam a villamoson (1-es), el-el szenderedtem. Az utolsó pillanatban ébredtem fel a József Attila színháznál. Már szálltak felfelé az emberek, amikor lepattantam. Aluljáróba le, túloldalt lépdelek felfelé a lépcsőn ráérősen. A fejemben volt, hogy jön valaki mögöttem, de nem törődtem vele. Miért ne jöhetne?
A lépcső felénél már belekapaszkodott a lelassult agyamba a gondolat, hogy miért nem előz meg? Elég lassan haladtam, a normális (átlagosan sietős) tempóban haladó ember már elhaladt volna mellettem. Mire idáig jutottam kis lökést, motoszkálást éreztem hátulról (a táskám a vállamra vetve, jórészt hátul lógott).
Mire észbe kaptam, már markoltam a tag vállát. Ránézek a táskámra, két rekesz nyitva. Kisé ideges lettem. Nem tartok értéket a táskában, de akkor is! Ráadásul ez sem teljesen igaz, mert ahogy észrevettem a vállalkozói igazolványom pont ott volt.

A fickó nem ijedt meg, semmi rémület az arcán, hogy jaj lebukott. Nem ám. Miért fogom a vállát? Ő csak nekem jött véletlenül. Mondom nyilván a táska is véletlenül nyílt ki?!
Biztosan nyitva hagytam - mondja ő.
Az agyam eldobom - kissé kiabálok.
Mire ő: miért bántom? Csak azért mert cigány?
 
Mondom nem, azért mert tolvaj vagy.
Ő nem csinált semmit, csak nekem jött.
A spanja persze ott állt tőlünk 2 m-re, várja mi lesz. Egy idősebb férfi néz minket meszebbről, más nincs a környéken. Délután 3-kor, egy igencsak forgalmas pontján Budapestnek.
Cikáznak a fejemben a gondolatok, mit tegyek?
Hívjak rendőrt?
Sok eredménye nem lenne. Egyrészt mire odaérnek a két legény (meg ugye az aluljáróban lévő ki tudja hány rokon) eléggé megkeseríthetik a napomat. És ha nem? Semmit nem tudnak tenni velük. Tapasztaltam elégszer.
Lökjem le a lépcsőn? Jó megoldásnak tűnik, már ha kihagyom a következményeket. Simán kitörheti a nyakát, ami önmagában még nem lenne baj, de annyit kapnék érte mint egy emberért.
Aztán meg ott vannak a ráérős rokonok. Kerüljem körbe a fél várost, hogy ne legyen komolyabb gond?

Ahogy így vívódok magamban - közben verbális csatát vívok a figurával, ő erősködik, hogy engedjem már el, én üvöltök vele - annyira fel... magam a szemtelen, flegma viselkedésén, hogy úgy döntök mégis csak rendőrt hívok.
Mondom is neki. Mire azt feleli, hogy akkor ő hívja a bátyját. Ekkor már elég hisztis voltam, mondtam neki, hogy tegye bátran - közben telefon a kezemben, böködöm.
Látja nem jött be az ijesztés, inkább menekülőre fogja. Útjára engedtem.
Végülis az ésszerűség oldaláról nézve ez volt a legsimább út - senki nem sérült meg. De azért milyen jó lenne, ha ezek a lények nem úszhatnák meg az ilyet ilyen simán. És az a legbosszantóbb az egészben, hogy nagyon jól tudja, normális, civilizált, törvényes úton ezt (is) simán megússza.
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #6085 Dátum: 2012. április 12. - 19:23:20 »

Bátor voltál.
Szerencsére nem lett baj, de te is jól tudod, hiszen írtad is, hogy könnyen lehetett volna.

Valakinek érdeke a pozitív megkülönböztetés, és egyes csoportok vissza is élnek vele.

Párszor voltam én is szenvedő alanya ilyen eseteknek, de többségében megúsztam.
Egyszer nem, de azt sem tudtam miért, és kitől kaptam. Csak, és cirka tíz perc kiesett az életemből.
Fényes nappal.
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #6086 Dátum: 2012. április 12. - 19:38:13 »

Ma arra lettem figyelmes,hogy a lacsin a gombok fent vannak ahogy az off-al elmentem mellette.Megáltam próbáltam volna bezárni de meg se nyikkant.Na akkor megnézem gondoltam félreálltam.Nem reagált gombnyomásra továbbra sem.Majd akku megnéz és lemerülve fullra.Nem is ez a baj,hanem az miért volt nyitva a kocsi?Mert ha az akku lemerűlése miatt nyitott ki akkor valami nagyon nem jó.
Naplózva

06 70/22 11 222
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6087 Dátum: 2012. április 12. - 19:40:28 »

Ezek sosem járnak egyedül, és ilyenkor bátrak, de ha egyedül van akkor meg jön a "jáááj főnökúúúúúr" duma. Azt megfigyeltétek, hogyha valami erőszakos cselekmény, vagy betörés történik, mindig azt mondják tettes, de ha ezekkel van valami, akkor jön a hátrányos megkülönböztetés, és kisebbség duma...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #6088 Dátum: 2012. április 12. - 19:42:26 »

Csak annyit hozzá, hogy örülj, hogy élsz. Ha rendőrt hívsz, egy óra mire kijönnek, addig meg tartanod kéne őt, de kimentik a véletlen arra járó rokonok, és a végén ő előbb kijön a rendőrségtől, mit Te, és különben is, rasszista vagy, és bizonyítsd be, hogy meglopott, mert különben csak rágalmazó vagy, amit többen is eskü alatt vallanak- ellened. Arra meg ne számíts, hogy segítséget kapsz a fehérektől, legfeljebb akkor, ha éppen ott lennének a feloszlatott gárdisták, de akkor nem ott lettek volna munkában a megélhetési bűnözök. A cigányoknak külön jogaik vannak, és ők félnek, és elnyomottak itt az országunkban, akiket mi tartunk el, és még el is kell viselni őket, akik még csak nem is hallottak, hogy dolgozni is kéne az életben. De tudom, hogy igazuk van, mert valóban nem kell dolgozniuk, ha csak a lopást, rablást nem vesszük annak, amit főleg csoportosan mernek elkövetni, nagy túlerővel. Botrány!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #6089 Dátum: 2012. április 12. - 19:48:24 »

Tegnap bent ülök melóhelyen, éppen egy notit javítottam. Hallom valami állat üvölt bent az eladótérben. Kollégám kiment, beszél vele. Hallom folyik a diskurzus, alkudoznak valamin. Néha hátra dőlök, hogy kinézzek, nem jött e valaki. Látom egy szintén helyi erő támasztja a pultot. Kimegyek, kérdem segíthetek? Mondja, együtt jöttek. Erre az ordítozó mondja nekem, hogy ne pánikolj nem rabolni jöttem, azt észre vennéd!
Érdekes, hogy ez csak benne merült fel kérdésként, valszeg máshol már ezt felrótták neki.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!