Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 00:21:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720106 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #5715 Dátum: 2012. Január 21. - 10:48:38 »

Ez azért nem most lesz, ha lesz, mert mindent elő kéne készíteni hozzá, és abban mi nagyon lassúak vagyunk. Ha meg lesz, akkor nyilván a vizsgáknál kell majd cserélni. Addig is megveszem a Plakett Kft-t. Kacsint
Arról már lekéstél, valamelyik fideszes pereputty már megvette (kapta)..
Kinyílt a bicska a zsebemben, de tényleg!!!!! Meg a kis f.....om nem kéne még?He Ritkán szoktam feldühödni, közönyösen viselem a bőrnyúzást, de ez most nagyon felnyomta bennem a pumpát!!!!!!!! 
Ma mondták a rádióban, hogy valószínüleg csak Szeptembertől vezetnék be az új rendszámot, de csak az új autóknál az első forgalomba helyezéskor.
Igen, valszeg műszakival együtt lesz. Így a következő műszakija mindenkinek kb. 50000 lesz. Jó mi? Nekem most lesz műszakis nyáron, így remélem csak addigra kerülne rám a sor, mire ez a szemét banda leváltásra kerül. Azért hozzáteszem, nekem most is a településnévvel kezdődik a rendszámom...KE.-...   Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5716 Dátum: 2012. Január 21. - 12:34:01 »

Felhívnám a Moderátorok, és az Adminisztrátorok figyelmét, egy rejtett reklámra.
Az illető a Chevyklub fórumáról törölve lett, de már az Opel klubon is jelen van.
Hozzászólásaiban mindig egy műszaki problémát ír le, amivel lerobbant a hungárián, majd autót kellett bérelnie. Persze ez mindig ugyan az, csak más hibával, és persze az autókölcsönző linkjével.
Naplózva

athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #5717 Dátum: 2012. Január 21. - 17:46:38 »

Felhívnám a Moderátorok, és az Adminisztrátorok figyelmét, egy rejtett reklámra.
Az illető a Chevyklub fórumáról törölve lett, de már az Opel klubon is jelen van.
Hozzászólásaiban mindig egy műszaki problémát ír le, amivel lerobbant a hungárián, majd autót kellett bérelnie. Persze ez mindig ugyan az, csak más hibával, és persze az autókölcsönző linkjével.


Köszi Yeti!

Figyeljük...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #5718 Dátum: 2012. Január 21. - 18:31:47 »

Valaki hallott már a 300 Ft-os tankolási díjról?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5719 Dátum: 2012. Január 21. - 19:03:03 »

Valaki hallott már a 300 Ft-os tankolási díjról?
Tessék?  He
Ezt te hol hallottad?
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5720 Dátum: 2012. Január 21. - 20:32:56 »

Valaki hallott már a 300 Ft-os tankolási díjról?
Tessék?  He
Ezt te hol hallottad?

Itt Vigyorog
Naplózva


LPG
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5721 Dátum: 2012. Január 21. - 21:18:50 »

Valaki hallott már a 300 Ft-os tankolási díjról?
Tessék?  He
Ezt te hol hallottad?

Itt Vigyorog
Ááá, ez sem igaz ez a történet.
Azaz nem kötelező a rendszámcsere. Lehetőség. Onnan indult ki az egész.  Vigyorog
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5722 Dátum: 2012. Január 22. - 09:06:11 »

Valaki hallott már a 300 Ft-os tankolási díjról?
Tessék?  He
Ezt te hol hallottad?

Itt Vigyorog
Tudod mi a szép ebben?
A taxi szinte pontról-pontra így működik.
Kezdődött néhány éve az ArtisJus történettel. Indok, ahogy le van írva (sikerült kivédeni).
Fényezés, járda(droszt)adó. Inkább nem sorolom.
Kicsit elegem lett belőle.

De inkább nem folytatom tovább, mert ez egy politika mentes fórum. Aztán ha nagyon bele jövök ki kellene tiltanom magam a szabályzat értelmében. (értitek ugye? Kacsint)
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #5723 Dátum: 2012. Január 22. - 16:25:59 »

Ezen a héten apasági szabin voltam,gondoltam ez a hét a gyerekről és egy kicsi pihiről fog szólni de tévedtem.A hét elején kezdődött azzal hogy fékezésekor remeg a kormány de nem mindig ez odáig jutott a hétvégére hogy hangos fémes csikorgás hallatszót minden fékezéskor,tegnap vettem zsírt,fékfelújító szettet illetve Textar fékbetéteket.Jobb első kerék le és látom hogy a tárcsa majdnem kuka össze van csikarva,fék le betétek ki és lőn meglepi nincs ferodol réteg a betétről eltűnt    egy az egyben gondolom leszakadt mondanom se kell boldog vagyok  .A másik hogy el tűnik a hűtő vizem valahol  az olajat néztem nem vizes nem több nem habos hál istennek.A tető csomival az volt a baj hogy megvették nibiraIII-ra de nem tették rá soha így nem is tudták hogy jó vagy sem.Röviden ennyi egy hét története,alig várom h hétfőn mehessek melózni  Mosolyog.
Pár kép a fékről.
http://kepfeltoltes.hu/120122/201201211280_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120122/201201211281_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120122/201201211282_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #5724 Dátum: 2012. Január 22. - 18:54:14 »

Nekem már készen is van a találmányom.
Nem lehet megvenni a cuccot, csak bérelni.
Az ára havi 15.000 Ft (ha nálam veszed  Kacsint), és 100 %-os fogyasztás és emisszió csökkenést érhetsz el az autódnál!!!

Jelenleg még csak béta változatban működik. Ez azt jelenti, hogy kizárólag Budapest közigazgatási határain belül lehet az előnyeit élvezni.

Előnye viszont, hogy nem kell semmilyen maradandó beavatkozást elvégezni az autón. Előre egyeztetett időpontban eljössz a cuccért, elmagyarázom hogyan is működik (nincs nagy oktatás, kb. 2 perc) és már mehetsz is.
Érdekel valakit? ; Mosolyog


Már te is úgy beszélsz mint egy BKV-s. Kacsint Vigyorog
De milyen hamar átállt a másik csapathoz a Főni! Vigyorog
Hihetetlen mivé lesz ez a világ! Taxis magyarázza el a bérletet... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5725 Dátum: 2012. Január 22. - 19:34:25 »

Nekem már készen is van a találmányom.
Nem lehet megvenni a cuccot, csak bérelni.
Az ára havi 15.000 Ft (ha nálam veszed  Kacsint), és 100 %-os fogyasztás és emisszió csökkenést érhetsz el az autódnál!!!

Jelenleg még csak béta változatban működik. Ez azt jelenti, hogy kizárólag Budapest közigazgatási határain belül lehet az előnyeit élvezni.

Előnye viszont, hogy nem kell semmilyen maradandó beavatkozást elvégezni az autón. Előre egyeztetett időpontban eljössz a cuccért, elmagyarázom hogyan is működik (nincs nagy oktatás, kb. 2 perc) és már mehetsz is.
Érdekel valakit? ; Mosolyog


Már te is úgy beszélsz mint egy BKV-s. Kacsint Vigyorog
De milyen hamar átállt a másik csapathoz a Főni! Vigyorog
Hihetetlen mivé lesz ez a világ! Taxis magyarázza el a bérletet... Vigyorog Vigyorog
Ne cikizd a Főnit, a kollégámat! Nekem jó dolgom lesz, mert a Combinók jól fognak működni, nem kell majd állandóan pótolnom, amit nem igazán élveztem. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #5726 Dátum: 2012. Január 22. - 20:36:18 »

Juliusban megyek haza es oszehozunk egy talalkat. Udv mindenkinek! Kulomben a Rubint nem kedvelem,inkabb az Unixot(kosarlabda)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5727 Dátum: 2012. Január 22. - 21:45:36 »

Juliusban megyek haza es oszehozunk egy talalkat. Udv mindenkinek! Kulomben a Rubint nem kedvelem,inkabb az Unixot(kosarlabda)
Rendben, várunk! Csak szólj előtte, hogy megszervezzünk Neked egy jó kis talit! Mennyi időre jössz? Családdal? Szóval időben meg akarjuk tudni, hogy sikerüljön. Nálunk esik, és plusz fok van. Nálatok milyen az idő? Megfagytak már a jegesmedvék, farkasok? Minden jót nektek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #5728 Dátum: 2012. Január 22. - 21:53:21 »

Jo estet! Valoszinu julius elejen megyunk csaladostol. Max egy honapra. Magyarorszagra ok sajnos nem mehetnek(vizumgondok) de en atugrok szivesen.Kulomben unalombol barangoltam a lacetti orosz forumon es az oroszok nagyon szabadulnal az itt gyartott laciktol az abnormalis,gyogyithatatlan fogyasztas vegett.Itt most kb -20 fok korul van szep nagy hoval. Az en lacim is hozza a formajat kb 20 lit 100 km de nem aggodok beletorodtem.UDV!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5729 Dátum: 2012. Január 22. - 22:01:59 »

Jo estet! Valoszinu julius elejen megyunk csaladostol. Max egy honapra. Magyarorszagra ok sajnos nem mehetnek(vizumgondok) de en atugrok szivesen.Kulomben unalombol barangoltam a lacetti orosz forumon es az oroszok nagyon szabadulnal az itt gyartott laciktol az abnormalis,gyogyithatatlan fogyasztas vegett.Itt most kb -20 fok korul van szep nagy hoval. Az en lacim is hozza a formajat kb 20 lit 100 km de nem aggodok beletorodtem.UDV!
Árpi! Vagyis a tieteket ott gyártják? Azért olyan oroszos a fogyasztásuk. Az itteniek Dél-Koreából származnak, és nagyjából az átlag 8 lityit fogyaszt, sofőrtől, és utaktól függően. Igaz, hogy itt meg arany áron adják a benzint, gázolajat. Csak utána kéne nézni, hogy ez a horror fogyasztásnak mi az oka, ennyit a Ladák, Volgák sem ittak. Majd, ha itt leszel, itt is mérj fogyit, hátha nálatok nem is benzint tankoltok. Gorbacsov vodkával próbálkoztatok már? Hátha azt szeretné inni szegény.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!