Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 10:23:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720494 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5565 Dátum: 2011. December 05. - 15:48:50 »

Itt van már a Mikulás!
Nekem: beszerelte a gázrendszert, hogy spóroljak, és többet mehessek lelkiismeretem furdalása nélkül.
Mindenkinek: pedig óriási árzuhanással, szerdától a benzin 2Ft-tal, a gázolaj pedig 3Ft-tal lesz olcsóbb literenként. Azt hiszem ez itt már az autós Kánaán. (Én meg balga most szereltettem be a gázt, amikor zuhanni kezdett a benzin ára...) Kacsint ( Vigyorog)
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 06. - 20:15:59 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #5566 Dátum: 2011. December 06. - 20:14:04 »

Üdvözlöm a díszes társaságot, hosszabb kimaradásom után. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 06. - 20:17:47 írta baroti » Naplózva

baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #5567 Dátum: 2011. December 06. - 20:15:39 »

Itt van már a Mikulás!
Nekem: beszerelte a gázrendszert, hogy spóroljak, és többet mehessek lelkiismeretem furdalása nélkül.
Mindenkinek: pedig óriási árzuhanással, szerdától a benzin 2Ft-tal, a gázolaj pedig 3Ft-tal lesz olcsóbb literenként. Azt hiszem ez itt már az autós Kánaán. (Én meg balga most szereltettem be a gázt, amikor zuhanni kezdett a benzin ára...)
Mosolyog Gratula a gondolkozás váltáshoz, na és persze az új rendszerhez, sok sok tankolást kívánok hozzá Vigyorog
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #5568 Dátum: 2011. December 07. - 20:18:03 »

Tegnap rövid de tartalmas műszakom volt 06.00-kor kezdtem és 06.33kor már végeztem is  .Sajnos az időjárás az életemre tört de kicseleztem,szóval targoncával ki kellet mennem az épület oldalán lévő beton rampára ami kifele lejt és a széle jeges volt a köd és a 0fok miatt ennek következtében a targonca megforgott és leborult a 130cm-es rampáról az oldalára,képet majd holnap szerzek a katasztrófa turistáktól első kárfelmérés megtörtént 2db keret tartó gumi bak szakadt el "csak" a gép beindult működött így talán megúszóm anyagilag.Ilyen fajta gépről
van szó: http://targokft.hu/html/galeria.html?id=30
Az ígért képek: http://kepfeltoltes.hu/view/111207/K_p007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111207/K_p006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
elnézést a kép minőségért telefonos képek hajnalban.A kárfelmérés megtörtént 0forint a kár aminek örülök de nagyon.

CápaFeri amúgy 1,6Tonás nem 1 de jelentéktelen adat  Kacsint  Vigyorog.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5569 Dátum: 2011. December 07. - 20:28:40 »

Tegnap rövid de tartalmas műszakom volt 06.00-kor kezdtem és 06.33kor már végeztem is  .Sajnos az időjárás az életemre tört de kicseleztem,szóval targoncával ki kellet mennem az épület oldalán lévő beton rampára ami kifele lejt és a széle jeges volt a köd és a 0fok miatt ennek következtében a targonca megforgott és leborult a 130cm-es rampáról az oldalára,képet majd holnap szerzek a katasztrófa turistáktól első kárfelmérés megtörtént 2db keret tartó gumi bak szakadt el "csak" a gép beindult működött így talán megúszóm anyagilag.Ilyen fajta gépről
van szó: http://targokft.hu/html/galeria.html?id=30
Az ígért képek: http://kepfeltoltes.hu/view/111207/K_p007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111207/K_p006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
elnézést a kép minőségért telefonos képek hajnalban.A kárfelmérés megtörtént 0forint a kár aminek örülök de nagyon.

CápaFeri amúgy 1,6Tonás nem 1 de jelentéktelen adat  Kacsint  Vigyorog.
Szerencséd, hogy nem estél alá.
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #5570 Dátum: 2011. December 07. - 20:32:02 »

Tegnap rövid de tartalmas műszakom volt 06.00-kor kezdtem és 06.33kor már végeztem is  .Sajnos az időjárás az életemre tört de kicseleztem,szóval targoncával ki kellet mennem az épület oldalán lévő beton rampára ami kifele lejt és a széle jeges volt a köd és a 0fok miatt ennek következtében a targonca megforgott és leborult a 130cm-es rampáról az oldalára,képet majd holnap szerzek a katasztrófa turistáktól első kárfelmérés megtörtént 2db keret tartó gumi bak szakadt el "csak" a gép beindult működött így talán megúszóm anyagilag.Ilyen fajta gépről
van szó: http://targokft.hu/html/galeria.html?id=30
Az ígért képek: http://kepfeltoltes.hu/view/111207/K_p007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111207/K_p006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
elnézést a kép minőségért telefonos képek hajnalban.A kárfelmérés megtörtént 0forint a kár aminek örülök de nagyon.

CápaFeri amúgy 1,6Tonás nem 1 de jelentéktelen adat  Kacsint  Vigyorog.
Szerencséd, hogy nem estél alá.
Igen,sikerült vissza lépnem a rampára.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5571 Dátum: 2011. December 08. - 13:22:09 »

Itt folytatva a futóműves topicban felvett fonalat:

Német autó és a minőség.

Utas 1:
1 évig járt a vadi új Audival, majd lecserélte egy terepjáróra, mert elege lett a folyamatos futómű gondokból.

Utas 2:
- Milyen autó ez?
- Mennyi Km van benne?
(230.000)
- Na ne már!!! Az én Mondeóm 2x ennyibe került, 80.000 van benne és nyikorog, nyekereg minden benne. Ez meg csendben van!!??

Utas 3:
Beszáll Mozaik utca, VW márkaszerviz.
- le kellett adni a céges Transzportert motor cserére. Beállt. 20.000 Km van benne. Mondjuk már újonnan se volt az igazi. Úgy adták át, hogy nem volt gáz a klímában.
(német MEO? Vigyorog)

Utas 4: (a kedvencem)
- Ez elektromos autó? Nem? Pedig olyan halk.
 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5572 Dátum: 2011. December 08. - 16:06:57 »

Itt folytatva a futóműves topicban felvett fonalat:

Német autó és a minőség.

Utas 1:
1 évig járt a vadi új Audival, majd lecserélte egy terepjáróra, mert elege lett a folyamatos futómű gondokból.

Utas 2:
- Milyen autó ez?
- Mennyi Km van benne?
(230.000)
- Na ne már!!! Az én Mondeóm 2x ennyibe került, 80.000 van benne és nyikorog, nyekereg minden benne. Ez meg csendben van!!??

Utas 3:
Beszáll Mozaik utca, VW márkaszerviz.
- le kellett adni a céges Transzportert motor cserére. Beállt. 20.000 Km van benne. Mondjuk már újonnan se volt az igazi. Úgy adták át, hogy nem volt gáz a klímában.
(német MEO? Vigyorog)

Utas 4: (a kedvencem)
- Ez elektromos autó? Nem? Pedig olyan halk.
 Vigyorog Vigyorog

Hát ez az kedves Stocz Mester! Nem szabad hagyni, hogy elájuljunk a német autóktól, amit persze akárhol is gyártottak, mert hanyatlanak minőségben. Bezzeg a dél- koreaiak meg feltörnek, mint anno a japánok. Rajtuk is mosolyogtak először, most meg próbálnak utánuk menni- eredménytelenül persze. Chevrolet Korea, KIA, Hyundai, Samsung, meg az én cégem: LG, Daewoo, mind- mind komoly cég lett. Hol van már a német AEG, Telefunken, Grundig, Bosch, a holland Philips, és sorolhatnám. Nagyot változott a világ, feltörtek, és előztek az ázsiai tigrisek, ezért lehet nekünk jó ár/érték autónk, ami tudjuk jó akkor is, ha lenézik. Nekem bőven megfelel. Nem adok dupla pénzt semmivel sem jobb, de jobban hangzó márkáért. Nem is beszélve a szervizek költségéről, javításról, ami még jobbá teszi a mi autónkat náluk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5573 Dátum: 2011. December 08. - 16:08:22 »

Itt folytatva a futóműves topicban felvett fonalat:

Német autó és a minőség.

Utas 1:
1 évig járt a vadi új Audival, majd lecserélte egy terepjáróra, mert elege lett a folyamatos futómű gondokból.

Utas 2:
- Milyen autó ez?
- Mennyi Km van benne?
(230.000)
- Na ne már!!! Az én Mondeóm 2x ennyibe került, 80.000 van benne és nyikorog, nyekereg minden benne. Ez meg csendben van!!??

Utas 3:
Beszáll Mozaik utca, VW márkaszerviz.
- le kellett adni a céges Transzportert motor cserére. Beállt. 20.000 Km van benne. Mondjuk már újonnan se volt az igazi. Úgy adták át, hogy nem volt gáz a klímában.
(német MEO? Vigyorog)

Utas 4: (a kedvencem)
- Ez elektromos autó? Nem? Pedig olyan halk.
 Vigyorog Vigyorog

Hát ez az kedves Stocz Mester! Nem szabad hagyni, hogy elájuljunk a német autóktól, amit persze akárhol is gyártottak, mert hanyatlanak minőségben. Bezzeg a dél- koreaiak meg feltörnek, mint anno a japánok. Rajtuk is mosolyogtak először, most meg próbálnak utánuk menni- eredménytelenül persze. Chevrolet Korea, KIA, Hyundai, Samsung, meg az én cégem: LG, Daewoo, mind- mind komoly cég lett. Hol van már a német AEG, Telefunken, Grundig, Bosch, a holland Philips, és sorolhatnám. Nagyot változott a világ, feltörtek, és előztek az ázsiai tigrisek, ezért lehet nekünk jó ár/érték autónk, ami tudjuk jó akkor is, ha lenézik. Nekem bőven megfelel. Nem adok dupla pénzt semmivel sem jobb, de jobban hangzó márkáért. Nem is beszélve a szervizek költségéről, javításról, ami még jobbá teszi a mi autónkat náluk.

Én meg azt hallottam, hogy a műszaki cikk, ami nem kínában készül, az hamis!  Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #5574 Dátum: 2011. December 08. - 16:14:16 »

Remélem ez csak egy rossz vicc: http://fn.hir24.hu/gazdasag/2011/12/08/70-forinttal-dragulhat-a-benzin/
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5575 Dátum: 2011. December 08. - 16:17:46 »

Rossznak rossz, de félek nem lesz vicc.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5576 Dátum: 2011. December 08. - 16:20:25 »

Itt folytatva a futóműves topicban felvett fonalat:

Német autó és a minőség.

Utas 1:
1 évig járt a vadi új Audival, majd lecserélte egy terepjáróra, mert elege lett a folyamatos futómű gondokból.

Utas 2:
- Milyen autó ez?
- Mennyi Km van benne?
(230.000)
- Na ne már!!! Az én Mondeóm 2x ennyibe került, 80.000 van benne és nyikorog, nyekereg minden benne. Ez meg csendben van!!??

Utas 3:
Beszáll Mozaik utca, VW márkaszerviz.
- le kellett adni a céges Transzportert motor cserére. Beállt. 20.000 Km van benne. Mondjuk már újonnan se volt az igazi. Úgy adták át, hogy nem volt gáz a klímában.
(német MEO? Vigyorog)

Utas 4: (a kedvencem)
- Ez elektromos autó? Nem? Pedig olyan halk.
 Vigyorog Vigyorog

Hát ez az kedves Stocz Mester! Nem szabad hagyni, hogy elájuljunk a német autóktól, amit persze akárhol is gyártottak, mert hanyatlanak minőségben. Bezzeg a dél- koreaiak meg feltörnek, mint anno a japánok. Rajtuk is mosolyogtak először, most meg próbálnak utánuk menni- eredménytelenül persze. Chevrolet Korea, KIA, Hyundai, Samsung, meg az én cégem: LG, Daewoo, mind- mind komoly cég lett. Hol van már a német AEG, Telefunken, Grundig, Bosch, a holland Philips, és sorolhatnám. Nagyot változott a világ, feltörtek, és előztek az ázsiai tigrisek, ezért lehet nekünk jó ár/érték autónk, ami tudjuk jó akkor is, ha lenézik. Nekem bőven megfelel. Nem adok dupla pénzt semmivel sem jobb, de jobban hangzó márkáért. Nem is beszélve a szervizek költségéről, javításról, ami még jobbá teszi a mi autónkat náluk.

Én meg azt hallottam, hogy a műszaki cikk, ami nem kínában készül, az hamis!  Vigyorog
Akkor megnyugodtam, hogy a 10 eurós Rolexem igazi. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 08. - 16:23:43 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5577 Dátum: 2011. December 08. - 16:26:20 »

Ezek a nemzetközi csirkefogók, akik egy- egy jóslattal rögtön óriási haszonra tesznek szert a mi kárunkra persze. Az olaj ár, a dollár, euró, forint, frank ára, és egymáshoz viszonyítása egyes felsőbb körök játszmái, amivel dollár milliárdokat keresnek néhány nap alatt, és az átlag nép meg szív, mi különösen magyarok. Az már nem is titok, hogy többszöri támadásnak lett kitéve a forintunk, ami aljas spekuláció, és nem valós az alapja. Moody's meg a többi ilyen cég, meg a piszok Soros György, akit még hivatalosan is megbüntettek, ami nagy szó, mert mi mindenkitől félünk, és tűrünk. Szidhatjuk a kormányokat, de a fő baj kintről jön, higgyétek el. Hogy honnan? Találjátok ki, vagy nézzetek utána, meg lehet tudni, csak nehéz persze. Csak az a még nagyobb baj, hogy ilyen manipulációk vezettek a háborúkhoz eddig is, és ez lenne a legrosszabb. Irak után Irán? Azt már nem úsznánk meg, meg mások sem.

Persze az autózás óriási üzlet, ne felejtsük el, ha elhamvasztják a nagy vesztesek nem mi leszünk, igaz fájni fog, hogy tömegközlekedünk, de nem sarcolhatnak tovább, ha kiszállunk ebből, mint fejős tehenek, és eladjuk az autónkat, ha még lehet, vagy leadjuk a rendszámot, és kivonjuk a forgalomból. Ez pedig más országokat is érinthet.
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 08. - 16:30:08 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #5578 Dátum: 2011. December 08. - 19:50:16 »

Szerintem ez is csak olyan dolog ,hogy majd legyen mire fogni ha drágulnak az üzemanyag árak. Rémisztgetik az embert ,szép lassan "hozzászoktatják" a gondolatainkhoz az emelést és utána ha 70ft helyett csak 40ftal fog emelkedni az olajár ,akkor mindenki "boldog" lesz. 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5579 Dátum: 2011. December 08. - 20:14:02 »

Szerintem ez is csak olyan dolog ,hogy majd legyen mire fogni ha drágulnak az üzemanyag árak. Rémisztgetik az embert ,szép lassan "hozzászoktatják" a gondolatainkhoz az emelést és utána ha 70ft helyett csak 40ftal fog emelkedni az olajár ,akkor mindenki "boldog" lesz. 
Így igaz, de így lett 400 Ft-is, ami végül be is jött...Megyek arabnak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!