Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 09:28:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709021 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #555 Dátum: 2009. Szeptember 11. - 21:45:38 »

Ki irigyel?
Én,mert én ezt a kort már biztosan nem fogom megélni,vagy legalábbis ép ésszel biztos nem...
Mosolyog
És ki mondta az ellenkezőjét Apuról?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #556 Dátum: 2009. Szeptember 12. - 08:38:42 »

Startlap- férfiak- vezess.hu két érdekesség:
1: Az új kétéltű turistabusz, megy vizen, és szárazon
2: BKV buszok versenypályán. A végén egy jóindulatú megjegyzéssel a piros hetes vezetőire. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #557 Dátum: 2009. Szeptember 12. - 14:42:27 »

Ladigidy lebuktál! Vigyorog
Van egy saját taxis céged?
Lady Taxi
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #558 Dátum: 2009. Szeptember 12. - 15:50:46 »

Ladigidy lebuktál! Vigyorog
Van egy saját taxis céged?
Lady Taxi
Hát az úgy volt, hogy...Azért alapítottam, hogy aki nem volt elég gyors, és nem tudott felszállni a buszomra, kapjon még egy esélyt, hogy elérje a vonatát Kelenföldön Budán, vagy Pesten a Keletit, vagy a Zuglót, ahonnét indul a vonatuk. Nos erre gondoltam egyet, és megalapítottam a LADY TAXI cégemet. Tudjátok, nem árt, ha az ember több lábon áll a mai világban. a BKV a fix főállásom, ott majd a végkielégítésem lesz a buli, ide jön az általatok kitalált többi cég is, amit már úgyis tudtatok, mert már értük hányást tettetek a szememre több ízben is. Álcából meg ma Veled mentem Jani az Ikarusokhoz, de nem jött be, és nemcsak Nálad buktam le, rögtön továbbítottad a fórumra is, hogy megvilágítsd a többiek elhomályosított agyukat. De azért maradhatok itt a klubban? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #559 Dátum: 2009. Szeptember 12. - 15:55:15 »

Ladigidy lebuktál! Vigyorog
Van egy saját taxis céged?
Lady Taxi
Hát az úgy volt, hogy...Azért alapítottam, hogy aki nem volt elég gyors, és nem tudott felszállni a buszomra, kapjon még egy esélyt, hogy elérje a vonatát Kelenföldön Budán, vagy Pesten a Keletit, vagy a Zuglót, ahonnét indul a vonatuk. Nos erre gondoltam egyet, és megalapítottam a LADY TAXI cégemet. Tudjátok, nem árt, ha az ember több lábon áll a mai világban. a BKV a fix főállásom, ott majd a végkielégítésem lesz a buli, ide jön az általatok kitalált többi cég is, amit már úgyis tudtatok, mert már értük hányást tettetek a szememre több ízben is. Álcából meg ma Veled mentem Jani az Ikarusokhoz, de nem jött be, és nemcsak Nálad buktam le, rögtön továbbítottad a fórumra is, hogy megvilágítsd a többiek elhomályosított agyukat. De azért maradhatok itt a klubban? Kacsint Vigyorog
Mi az hogy! Követeljük, hogy maradj velünk! Vigyorog
Azért jó kis taxis cég, csak Daewoo és Chevrolet kocsikat használnak. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #560 Dátum: 2009. Szeptember 12. - 15:59:51 »

Ladigidy lebuktál! Vigyorog
Van egy saját taxis céged?
Lady Taxi
Hát az úgy volt, hogy...Azért alapítottam, hogy aki nem volt elég gyors, és nem tudott felszállni a buszomra, kapjon még egy esélyt, hogy elérje a vonatát Kelenföldön Budán, vagy Pesten a Keletit, vagy a Zuglót, ahonnét indul a vonatuk. Nos erre gondoltam egyet, és megalapítottam a LADY TAXI cégemet. Tudjátok, nem árt, ha az ember több lábon áll a mai világban. a BKV a fix főállásom, ott majd a végkielégítésem lesz a buli, ide jön az általatok kitalált többi cég is, amit már úgyis tudtatok, mert már értük hányást tettetek a szememre több ízben is. Álcából meg ma Veled mentem Jani az Ikarusokhoz, de nem jött be, és nemcsak Nálad buktam le, rögtön továbbítottad a fórumra is, hogy megvilágítsd a többiek elhomályosított agyukat. De azért maradhatok itt a klubban? Kacsint Vigyorog
Mi az hogy! Követeljük, hogy maradj velünk! Vigyorog
Azért jó kis taxis cég, csak Daewoo és Chevrolet kocsikat használnak. Kacsint
A márka kötelez!
Köszi, hogy elvittél, jó volt. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #561 Dátum: 2009. Szeptember 12. - 16:14:29 »

Ladigidy lebuktál! Vigyorog
Van egy saját taxis céged?
Lady Taxi
Hát az úgy volt, hogy...Azért alapítottam, hogy aki nem volt elég gyors, és nem tudott felszállni a buszomra, kapjon még egy esélyt, hogy elérje a vonatát Kelenföldön Budán, vagy Pesten a Keletit, vagy a Zuglót, ahonnét indul a vonatuk. Nos erre gondoltam egyet, és megalapítottam a LADY TAXI cégemet. Tudjátok, nem árt, ha az ember több lábon áll a mai világban. a BKV a fix főállásom, ott majd a végkielégítésem lesz a buli, ide jön az általatok kitalált többi cég is, amit már úgyis tudtatok, mert már értük hányást tettetek a szememre több ízben is. Álcából meg ma Veled mentem Jani az Ikarusokhoz, de nem jött be, és nemcsak Nálad buktam le, rögtön továbbítottad a fórumra is, hogy megvilágítsd a többiek elhomályosított agyukat. De azért maradhatok itt a klubban? Kacsint Vigyorog
Mi az hogy! Követeljük, hogy maradj velünk! Vigyorog
Azért jó kis taxis cég, csak Daewoo és Chevrolet kocsikat használnak. Kacsint
A márka kötelez!
Köszi, hogy elvittél, jó volt. Kacsint Vigyorog
Nincs mit, csak ne akarnál mindenkinek szórólapot adni. Vigyorog Kacsint
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #562 Dátum: 2009. Szeptember 12. - 16:20:54 »

Ladigidy lebuktál! Vigyorog
Van egy saját taxis céged?
Lady Taxi
Hát az úgy volt, hogy...Azért alapítottam, hogy aki nem volt elég gyors, és nem tudott felszállni a buszomra, kapjon még egy esélyt, hogy elérje a vonatát Kelenföldön Budán, vagy Pesten a Keletit, vagy a Zuglót, ahonnét indul a vonatuk. Nos erre gondoltam egyet, és megalapítottam a LADY TAXI cégemet. Tudjátok, nem árt, ha az ember több lábon áll a mai világban. a BKV a fix főállásom, ott majd a végkielégítésem lesz a buli, ide jön az általatok kitalált többi cég is, amit már úgyis tudtatok, mert már értük hányást tettetek a szememre több ízben is. Álcából meg ma Veled mentem Jani az Ikarusokhoz, de nem jött be, és nemcsak Nálad buktam le, rögtön továbbítottad a fórumra is, hogy megvilágítsd a többiek elhomályosított agyukat. De azért maradhatok itt a klubban? Kacsint Vigyorog
Mi az hogy! Követeljük, hogy maradj velünk! Vigyorog
Azért jó kis taxis cég, csak Daewoo és Chevrolet kocsikat használnak. Kacsint
A márka kötelez!
Köszi, hogy elvittél, jó volt. Kacsint Vigyorog
De azért nagy franc is vagy Gidy, hogy csak női soföröket alkalmazol! Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #563 Dátum: 2009. Szeptember 12. - 18:34:30 »

Ladigidy lebuktál! Vigyorog
Van egy saját taxis céged?
Lady Taxi
Hát az úgy volt, hogy...Azért alapítottam, hogy aki nem volt elég gyors, és nem tudott felszállni a buszomra, kapjon még egy esélyt, hogy elérje a vonatát Kelenföldön Budán, vagy Pesten a Keletit, vagy a Zuglót, ahonnét indul a vonatuk. Nos erre gondoltam egyet, és megalapítottam a LADY TAXI cégemet. Tudjátok, nem árt, ha az ember több lábon áll a mai világban. a BKV a fix főállásom, ott majd a végkielégítésem lesz a buli, ide jön az általatok kitalált többi cég is, amit már úgyis tudtatok, mert már értük hányást tettetek a szememre több ízben is. Álcából meg ma Veled mentem Jani az Ikarusokhoz, de nem jött be, és nemcsak Nálad buktam le, rögtön továbbítottad a fórumra is, hogy megvilágítsd a többiek elhomályosított agyukat. De azért maradhatok itt a klubban? Kacsint Vigyorog
Mi az hogy! Követeljük, hogy maradj velünk! Vigyorog
Azért jó kis taxis cég, csak Daewoo és Chevrolet kocsikat használnak. Kacsint
A márka kötelez!
Köszi, hogy elvittél, jó volt. Kacsint Vigyorog
De azért nagy franc is vagy Gidy, hogy csak női soföröket alkalmazol! Kacsint Vigyorog
Ugyanis én maradi vagyok, én a nőket szeretem! Én már csak ilyen maradok, nem tudok haladni a liberalizmussal. Nők igen, fiúk, drogok nem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #564 Dátum: 2009. Szeptember 13. - 13:02:41 »

De azért nagy franc is vagy Gidy, hogy csak női soföröket alkalmazol! Kacsint Vigyorog
Ugyanis én maradi vagyok, én a nőket szeretem! Én már csak ilyen maradok, nem tudok haladni a liberalizmussal. Nők igen, fiúk, drogok nem!
Na de nem minden cégnél kell szerelmeskedni az alkalmazottakkal. Kacsint Vagy ez a BKV-nál máshogy van? Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #565 Dátum: 2009. Szeptember 13. - 14:40:02 »

Cartársak! Felfigyeltetek arra a ronda dologra, hogy Cápa csak pimaszsággal szól hozzá a fórumhoz az utóbbi időben? He
Olyan magas fokra helyezte magát a pimaszság skáláján, hogy a mi Beszólós Janink már nem is látszik a listán. Kacsint Vigyorog
Ki tud valami okosat, hogy hogyan lehetne megnevelni ezt a bestiát? He Vigyorog Nagy szerencséje, hogy 200 km-re lakik tőlünk. Persze fehér ember..., jön még Cápára horog, vagy háló, de inkább szigony! Kacsint Vigyorog
..., és most a másik globális is kezdi, ez valami fertőző dolog? Interneten terjed? He I. Jopek eddig nem volt ilyen- szerencsére. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 13. - 14:41:43 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #566 Dátum: 2009. Szeptember 13. - 14:49:22 »

Cartársak! Felfigyeltetek arra a ronda dologra, hogy Cápa csak pimaszsággal szól hozzá a fórumhoz az utóbbi időben? He
Olyan magas fokra helyezte magát a pimaszság skáláján, hogy a mi Beszólós Janink már nem is látszik a listán. Kacsint Vigyorog
Ki tud valami okosat, hogy hogyan lehetne megnevelni ezt a bestiát? He Vigyorog Nagy szerencséje, hogy 200 km-re lakik tőlünk. Persze fehér ember..., jön még Cápára horog, vagy háló, de inkább szigony! Kacsint Vigyorog
..., és most a másik globális is kezdi, ez valami fertőző dolog? Interneten terjed? He I. Jopek eddig nem volt ilyen- szerencsére. Vigyorog
Ha úgy érzed Cápa szemtelen, jelentsd egy moderátornak! Vigyorog
Én meg felírtam magam! Kacsint Így jó lesz? Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #567 Dátum: 2009. Szeptember 13. - 15:29:40 »

Cartársak! Felfigyeltetek arra a ronda dologra, hogy Cápa csak pimaszsággal szól hozzá a fórumhoz az utóbbi időben? He
Olyan magas fokra helyezte magát a pimaszság skáláján, hogy a mi Beszólós Janink már nem is látszik a listán. Kacsint Vigyorog
Ki tud valami okosat, hogy hogyan lehetne megnevelni ezt a bestiát? He Vigyorog Nagy szerencséje, hogy 200 km-re lakik tőlünk. Persze fehér ember..., jön még Cápára horog, vagy háló, de inkább szigony! Kacsint Vigyorog
..., és most a másik globális is kezdi, ez valami fertőző dolog? Interneten terjed? He I. Jopek eddig nem volt ilyen- szerencsére. Vigyorog
Adod a magaslabdákat rendesen,csak le kell csapni. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #568 Dátum: 2009. Szeptember 13. - 15:57:31 »

ugylátszik az ezredesek bármit megengednek maguknak apuval szembe Vigyorog Vigyorog Vigyorog ne hagyd magad KÜZDJ Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #569 Dátum: 2009. Szeptember 14. - 11:09:52 »

Bár én biztosan nem tárcsáztam volna a szerveket, de azért káromkodtam volna rendesen. Magyarán a bosszúság részét meg tudom érteni.
Igen nagy düh, amikor a munkára felkészített (lemosott, ne adj isten lepolírozott) autót összefüvezik a fűnyírók, ráfröcsköli a sz@ros lét a locsoló autó, teledobálják homokkal az unatkozó gyerekek.
Az embernek oda veszik 1(2-3-4) órányi ideje, és ha nem saját maga csinálta, akkor nem kevés pénze is.

És mindegy, hogy az embernek BMW-je, Lacsija vagy csak egy Polski Fiatja van, a bosszúság azonos.

Dinka vagyok? Lehet.
De vajon mennyire megterhelő lenne előző napon kitenni egy táblát: "Tisztelt autó tulajdonos. A holnapi nap során ezen az útszakaszon fűnyírási/tűzoltó csap karbantartási/akármilyen munkát végzünk. Kérjük, ha teheti parkoljon máshol".

Milyen egyszerű, és mennyivel jobb lenne mindenkinek. Persze ez (nálunk) fel sem merül.
Hát, most lehet, hogy megharagszol...:
Persze bosszúság, ha a kiglancolt autód 2 perc múlva újra piszkos, de könyörgöm, az autó van érted, és nem fordítva!
Ha használod, akkor az poros/saras/koszos lesz. Újra meg újra. Te meg - ha zavar - lemosod. Újra meg újra. De attól még, hogy esik az eső, hullanak a falevelek, ****nak a madarak, még nem kezdesz el ordibálni és ország világnak kiabálni, hogy jaj mekkora sérelem ért.
Természetesen az előre tervezett dolgokra akár fel is hívhatnák a pógárok figyelmét, de ne haragudjon már a világ: Vizet eresztenek ki egy csapból, ez azért nem egy egetrengető eset...
És még valami: Nem lelocsolták, összfröcskölték a csili-vili autóját, hanem - úristen, minő borzalom! - szutykos víz került alá. Olyan, amilyenbe bárhol, bármikor belehajthat.
Amikor adót csalva megvette az autóját, nem hiszem, hogy lelkiismeretfurdalása volt. Másnak sincs, nekem sincs az ilyennel szemben.

A válasz nem csak Neked szól, csak nem akartam elaprózni. Meg ez egy olyan szép gondolatmenet.  Vigyorog

Athee: A tűzoltás természetesen teljesen más téma. Ott nem is merülhet fel az előre tájékoztatás+egyéb. Ott sokkal fontosabb dolgokról van szó, ez nem kérdés. Itt azonban nem erről volt szó. És semmi bajom a tűzoltókkal! Nehéz és veszélyes munkát végeznek. És nem a pénzért, hanem hivatásból.

Cápa és Kripic: Én abban a boltban vásárolok, ahol ugyan azt az árut olcsóbban megkapom (illetve ahol jobb az ár/érték arány). Ti nem?
A nagy bevásárlást a madaras boltban tartom (pedig az Francia(?)), nem a sarki kisboltban (pedig az Magyar - mármint a tulajdonos). Ti nem így vagytok vele? Én inkább arra haragszom, aki(k) miatt a hazai autósnak (nekünk is!) ugyan azért a dolgokért többet kell fizetni, mint egy kicsivel odébb. Arról nem is szólva, hogy nem csak adócsalásból lehet ám ilyen autót venni. Mondjuk lehet, hogy külföldön dolgozott, sokat, és abból vette. Lehet, hogy osztrák rendszáma volt, pont ezért?

És a lényeg: Szerintem ez mind nem számít! Ti a r@hadt, adócsaló BMW-st nézitek a sztoriban, én meg az igényes, az autójára kényes embert. Ezt is írtam: "És mindegy, hogy az embernek BMW-je, Lacsija vagy csak egy Polski Fiatja van, a bosszúság azonos."

Vagy egy BMW-ssel szemben bocsánatos bűn az, ami más esetben felháborító? Nem a koszos lére gondolok. Szög a gumijába, összekarcolni. Ti örülnétek ezeknek? Megkülönböztetni mindig lehet. A hajléktalan is irigykedhet rátok a Lacsi/család/lakás/ház... miatt. Akkor neki "szabad" összekarcolni az autót, oda****ni a ház elé, stb.?

Az autó előbb-utóbb koszos lesz, igen. Meg a ruha, cipő is. De azért, ha éppen egy száraz, napsütéses napon mész valahova, és valaki nemtörődömségből leönt egy pohár vízzel, akkor ugye bosszús leszel? És ha nem tiszta víz? Mondjuk locsolták az úttestet, és egy pocsolyából felveri egy arra haladó autós (taxis, BKV-s. Csak a munkáját végzi.). Mosolyogsz, mert ez a ruhák sorsa? Ugye nem.

Az a baj, hogy máshoz vagyunk szokva, és ezért röhög a fél ország a BMW-sen. Pedig lehet, hogy ő már látott olyan helyet, ahol az vált ki felháborodást, amit a tűzoltók tettek.

Egy kis sztori azoknak, akik eljutottak idáig:
Sok évvel ezelőtt volt szerencsém egy pár napot eltölteni Svájcban. Egy esős napon (ha jól emlékszem Genfben) esett meg a következő:
2x2 sávos út, járdával a szélén. Az összes(!) autó a belső sávban haladt, szépen sorban, egymás után. Senki nem használta a külső sávot, pedig nem volt lezárva, nem volt BUSZ-sáv, stb. Senki nem állt neki előzgetni a sort, holott semmi nem tiltotta volna.
Nem értettem. Hülyék ezek a svájciak? (tipikus kelet-európai reakció)
Aztán rájöttem: nem akarják lefröcskölni a gyalogos (egyébként előbb-utóbb úgyis bekoszolódó  Kacsint) ruháját, cipőjét!
(pedig ott nincsenek ám olyan kátyúk mint nálunk, elhihetitek!)

Na lehet, hogy BMW-sünk sok időt töltött egy ilyen helyen. Szerintetek melyik (felfogású) országban jobb élni?

Egy olyan helyre vágyunk, ahol az emberek annyira figyelmesek a másikkal, mint amit szerencsétlen BMW-sünk (hirtelen(? végül is már harmadszor telefonált) felindulásból) indulatosan szóvá tett, de amikor valaki véleményt nyilvánít eme igényének, akkor nem mellé állunk (pedig akkor előbb-utóbb lenne tábla!!), hanem jól kiröhögjük, hülyének (és el ne feledjem: mocskos BMW-s adócsalónak, akivel szemben bármi bocsánatos bűn) nézzük.

Ahogy Zorán mondta: "Langyos a sör, de nekünk így is jó
                               ...
                               Nem is jár jobb, ha nekünk így is jó."

Tényleg ilyenek vagyunk?
Még ebben a válogatott klubban is?

 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!