Lacetti klub fórum
2024. Október 04. - 22:16:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 720910 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5355 Dátum: 2011. Október 26. - 19:12:30 »

Bár én nem vagyok valami aktív hozzászóló de mindennap benézek a fórumra és olvasgatom a leírtakat. Tehát ezzel csak azt akarom kinyögni ,hogy a Lacettiklub a mindennapjaimmá vált és nagyon hiányozna ha nem lenne!!! Ezért EZER KÖSZÖNET elsősorban STOCZ-nak ,na és persze mindenki másnak aki pénzt időt energiát nem nézve életben tartja ezt a szuper klubot!!!
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK!!!  Mosolyog
Nem tagadom, én is teljesen függő lettem, és elvonási tünetek jelentkeztek nálam!  Vigyorog

Millió köszönetet mondanék én is  az áldozatos munkáért STOCZ-nak!!!!

Jó újra megint itt lenni.  Vigyorog
Köszönet Stocznak a munkáért. Egyébként én AVG-t használok és nem jelzett semmit, igaz, amikor megjelent ez a vírus nem is voltam szerintem fent a fórumon. Biztonság kedvéért leellenőriztem a gépet Malwarebytes Antimalware programmal, semmit nem jelzett, igaz én routert is használok.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5356 Dátum: 2011. Október 27. - 11:15:21 »

Nálam is routeren keresztül fut az internet, mégis bejött a dolog.
Azért írtam, hogy lehetőleg több vírusirtóval is nézzétek át a rendszert, mert nagyon eltérően reagálnak a támadásra.
Nem mindegyik látja a fertőzést.
Pl. egyikkel végigfuttattam a rendszert, letakarította amit tudott, aztán a következő megint talált 1-2 példányt.

Én még most sem értem, hogy egy jó nevű, frissített vírusirtóval+egyéb védelmekkel felszerelt gépet hogyan tud a ragály olyan szinten megfertőzni, hogy nem is lehet letakarítani.
Az én gépemet pl. újra kell telepíteni, mert eddig semmivel sem sikerült levakarni róla ezt a mocskot.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5357 Dátum: 2011. Október 27. - 11:55:55 »

Nálam is routeren keresztül fut az internet, mégis bejött a dolog.
Azért írtam, hogy lehetőleg több vírusirtóval is nézzétek át a rendszert, mert nagyon eltérően reagálnak a támadásra.
Nem mindegyik látja a fertőzést.
Pl. egyikkel végigfuttattam a rendszert, letakarította amit tudott, aztán a következő megint talált 1-2 példányt.

Én még most sem értem, hogy egy jó nevű, frissített vírusirtóval+egyéb védelmekkel felszerelt gépet hogyan tud a ragály olyan szinten megfertőzni, hogy nem is lehet letakarítani.
Az én gépemet pl. újra kell telepíteni, mert eddig semmivel sem sikerült levakarni róla ezt a mocskot.

És mi a jelenség? Mivel én inkább vagyok felhasználó, mint hozzáértő, és mivel otthon és a munkahelyen is olvasom a fórumot, jó lenne valami infó erről a vírusról, hogyan jelentkezik, mit támad meg stb. Nehogy tönkretegyen itt nekem valamit.
Naplózva
árpix
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



WWW
« Hozzászólás #5358 Dátum: 2011. Október 27. - 15:41:09 »

Sziasztok !
Nemrég regeltem ide , hozzátok , VTCC tulajként  Vigyorog
Szeretnék is segítséget , és én is szívesen segítek amiben tudok .
Nem tudom jó helyre teszem-e fel a kérdést . Mivel elektronikával
foglalkozom , ha már itt vagyok megadhatom-e az oldalam címét a
profilnál ? Hogy van ez a reklám dolog ?
Naplózva

árpix
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #5359 Dátum: 2011. Október 27. - 16:32:53 »

Sziasztok !
Nemrég regeltem ide , hozzátok , VTCC tulajként  Vigyorog
Szeretnék is segítséget , és én is szívesen segítek amiben tudok .
Nem tudom jó helyre teszem-e fel a kérdést . Mivel elektronikával
foglalkozom , ha már itt vagyok megadhatom-e az oldalam címét a
profilnál ? Hogy van ez a reklám dolog ?

Szia!

Üdv köztünk!
Természetesen a profilodban nyugodtan beírhatod a weblapot címét, akár még az elérhetőségedet is.
Ha esetleg partneri együttműködést is szeretnél akkor vedd fel Stocz adminnal a kapcsolatot!
Naplózva
árpix
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



WWW
« Hozzászólás #5360 Dátum: 2011. Október 27. - 16:45:32 »

Rendben , köszönöm akkor megosztom , van pár ötletem amit meg szeretnék valósítani az autóban ,
szereztem már pár rajzot is a sevi szervizből az elektromos rendszerről , ha nincs ilyen azt is felteszem  Kacsint
Naplózva

árpix
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5361 Dátum: 2011. Október 27. - 17:28:30 »

Több cartársnak írtam privit, amire gyors választ kérek, szintén priviben, vagy telefonon!

Más: a talis topicban célzást tettem az évadzáróra. Talán, ha kapnék rá reagálást, össze is jöhetne...

Megint más: ha valaki autóval menne a budapesti temetőkbe, ne tegye, ha nem akar agyvérzést kapni. Menjen lehetőleg villamossal, még csak busszal se. Ma a 95-ösön voltam, a Sírkert utca maga csak fél óra volt...az egész menetidő is ennyi lett volna. Mi lesz még akkor holnap, meg hétvégén, meg az ünnepen, ha ez volt ma? Sejthetitek.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5362 Dátum: 2011. Október 29. - 17:00:49 »

Nálam is routeren keresztül fut az internet, mégis bejött a dolog.
Azért írtam, hogy lehetőleg több vírusirtóval is nézzétek át a rendszert, mert nagyon eltérően reagálnak a támadásra.
Nem mindegyik látja a fertőzést.
Pl. egyikkel végigfuttattam a rendszert, letakarította amit tudott, aztán a következő megint talált 1-2 példányt.

Én még most sem értem, hogy egy jó nevű, frissített vírusirtóval+egyéb védelmekkel felszerelt gépet hogyan tud a ragály olyan szinten megfertőzni, hogy nem is lehet letakarítani.
Az én gépemet pl. újra kell telepíteni, mert eddig semmivel sem sikerült levakarni róla ezt a mocskot.

És mi a jelenség? Mivel én inkább vagyok felhasználó, mint hozzáértő, és mivel otthon és a munkahelyen is olvasom a fórumot, jó lenne valami infó erről a vírusról, hogyan jelentkezik, mit támad meg stb. Nehogy tönkretegyen itt nekem valamit.
Amik nálam jelentkeztek:
- lefagy a vírusirtó, vagy eltűnnek a vezérlő elemek, vagy simán jelzi, hogy gondja van.
- eltűnik az internet kapcsolat (jobb esetben)
- nem azok a weblapok jelennek meg amiket behívsz, hanem helyettük más (reklám pl.)
- és még bármi  Kacsint

A legveszélyesebb része persze nem ez, hanem az amit nem látsz: a lenyúlt jelszavak. Weblapokhoz, fórumhoz és a bankhoz.
A lényeg az, hogy egy (több) frissített adatbázisú vírusirtóval kell csinálni egy teljes rendszerellenőrzést. nem gyors keresést, nem optimalizált keresést (melyik hogy hívja), hanem egy teljeset.

Több vírus kereső nem lehet egy időben a gépen, mert csak összeakadnak, gondokat okoznak.
Erre jó megoldás pl. az Eset vagy a Norton online (böngészőből futtatható) keresője, vagy a rendszer elindítása nélküli, külön kereső használata (cd-ről, DVD-ről indított rendszer pl.)
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5363 Dátum: 2011. Október 29. - 17:07:31 »

Rendben , köszönöm akkor megosztom , van pár ötletem amit meg szeretnék valósítani az autóban ,
szereztem már pár rajzot is a sevi szervizből az elektromos rendszerről , ha nincs ilyen azt is felteszem  Kacsint
Szia!
A teljes szervizkönyv - az elektromos résszel együtt - megtalálható a weblap->linkek->hasznos linkek útvonalon.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5364 Dátum: 2011. Október 30. - 08:25:33 »

Tegnap elötti élmények:
tegnapi ünnepi családlátogatást megelőzően átnéztem, takarítottam a kocsit. Motortért kinyitottam és beleQkkantottam. Meglepetés!!!  nem kinder.. hanem egy darab szalonna, viszonylag friss. A múltkori kenyérdarab után így már biztos, hogy albérlő van a motortérben!  Kölcsönkértem szerszámot motor takarót leszedtem és lám bizonyíték a szivacs meg lett rágva. Nem súlyos mértékben, de belekóstolt. Körülnéztem alaposan a motortérben, nincs szaga, nincs más nyoma. 
Szerszám keresés közben benézem a pótkerékhez. 2db ujjnyi vastak fadarabot találtam! Hogy a francba került oda??! Ezen kívül egy ablaktörlő lapát teljesen új. Ez már rémlett, nosza kicserélem a hátsót. Régit sikeresen lekaptam, de az újhoz nincs illesztő patent. Megpróbáltam leszedni a régiről, hát persze hogy tört.  Garázsszomszéd (neki van, nekem nincs) ad egyet, felpattintom, de a szárhoz túl vastag. Megpróbálom lefeszíteni a patentot (vagy letörni), hát persze, hogy a lecsúszó csavarhúzó szétszakítja az új törtlőlapátot fémszálastul. Szomszéd röhög és ad egy másikat lapátot.

Nesze nekem karbantartás
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 30. - 08:30:09 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5365 Dátum: 2011. Október 30. - 08:40:38 »

Tegnap elötti élmények:
tegnapi ünnepi családlátogatást megelőzően átnéztem, takarítottam a kocsit. Motortért kinyitottam és beleQkkantottam. Meglepetés!!!  nem kinder.. hanem egy darab szalonna, viszonylag friss. A múltkori kenyérdarab után így már biztos, hogy albérlő van a motortérben!  Kölcsönkértem szerszámot motor takarót leszedtem és lám bizonyíték a szivacs meg lett rágva. Nem súlyos mértékben, de belekóstolt. Körülnéztem alaposan a motortérben, nincs szaga, nincs más nyoma. 
Szerszám keresés közben benézem a pótkerékhez. 2db ujjnyi vastak fadarabot találtam! Hogy a francba került oda??! Ezen kívül egy ablaktörlő lapát teljesen új. Ez már rémlett, nosza kicserélem a hátsót. Régit sikeresen lekaptam, de az újhoz nincs illesztő patent. Megpróbáltam leszedni a régiről, hát persze hogy tört.  Garázsszomszéd (neki van, nekem nincs) ad egyet, felpattintom, de a szárhoz túl vastag. Megpróbálom lefeszíteni a patentot (vagy letörni), hát persze, hogy a lecsúszó csavarhúzó szétszakítja az új törtlőlapátot fémszálastul. Szomszéd röhög és ad egy másikat lapátot.

Nesze nekem karbantartás
Na én a második próbálkozás után szoktam ideges lenni Mosolyog Lakó ellen próbáld meg a hajat. Harisnyába raksz egy kicsit, azt meg rögzíted a motortérben. Bár nem tudom rágcsáló ellen mennyire hatásos, de 1 próbát megér.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5366 Dátum: 2011. Október 30. - 09:33:18 »

Holnap úgy néz ki Nagykőrösre megyek. Van ott klubtárs, szivesen taliznék valakivel.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #5367 Dátum: 2011. Október 30. - 15:36:51 »

Tegnap elötti élmények:
tegnapi ünnepi családlátogatást megelőzően átnéztem, takarítottam a kocsit. Motortért kinyitottam és beleQkkantottam. Meglepetés!!!  nem kinder.. hanem egy darab szalonna, viszonylag friss. A múltkori kenyérdarab után így már biztos, hogy albérlő van a motortérben!  Kölcsönkértem szerszámot motor takarót leszedtem és lám bizonyíték a szivacs meg lett rágva. Nem súlyos mértékben, de belekóstolt. Körülnéztem alaposan a motortérben, nincs szaga, nincs más nyoma. 
Szerszám keresés közben benézem a pótkerékhez. 2db ujjnyi vastak fadarabot találtam! Hogy a francba került oda??! Ezen kívül egy ablaktörlő lapát teljesen új. Ez már rémlett, nosza kicserélem a hátsót. Régit sikeresen lekaptam, de az újhoz nincs illesztő patent. Megpróbáltam leszedni a régiről, hát persze hogy tört.  Garázsszomszéd (neki van, nekem nincs) ad egyet, felpattintom, de a szárhoz túl vastag. Megpróbálom lefeszíteni a patentot (vagy letörni), hát persze, hogy a lecsúszó csavarhúzó szétszakítja az új törtlőlapátot fémszálastul. Szomszéd röhög és ad egy másikat lapátot.

Nesze nekem karbantartás
Na én a második próbálkozás után szoktam ideges lenni Mosolyog Lakó ellen próbáld meg a hajat. Harisnyába raksz egy kicsit, azt meg rögzíted a motortérben. Bár nem tudom rágcsáló ellen mennyire hatásos, de 1 próbát megér.
Jóóóóóóóóóóóóó 5let!  Puszi Macskaszőrrel tuti működik!! Előveszek kolbászt, borotvát és keresek egy önkéntes alanyt!  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #5368 Dátum: 2011. Október 30. - 16:31:48 »

Tegnap elötti élmények:
tegnapi ünnepi családlátogatást megelőzően átnéztem, takarítottam a kocsit. Motortért kinyitottam és beleQkkantottam. Meglepetés!!!  nem kinder.. hanem egy darab szalonna, viszonylag friss. A múltkori kenyérdarab után így már biztos, hogy albérlő van a motortérben!  Kölcsönkértem szerszámot motor takarót leszedtem és lám bizonyíték a szivacs meg lett rágva. Nem súlyos mértékben, de belekóstolt. Körülnéztem alaposan a motortérben, nincs szaga, nincs más nyoma. 
Szerszám keresés közben benézem a pótkerékhez. 2db ujjnyi vastak fadarabot találtam! Hogy a francba került oda??! Ezen kívül egy ablaktörlő lapát teljesen új. Ez már rémlett, nosza kicserélem a hátsót. Régit sikeresen lekaptam, de az újhoz nincs illesztő patent. Megpróbáltam leszedni a régiről, hát persze hogy tört.  Garázsszomszéd (neki van, nekem nincs) ad egyet, felpattintom, de a szárhoz túl vastag. Megpróbálom lefeszíteni a patentot (vagy letörni), hát persze, hogy a lecsúszó csavarhúzó szétszakítja az új törtlőlapátot fémszálastul. Szomszéd röhög és ad egy másikat lapátot.

Nesze nekem karbantartás
Na én a második próbálkozás után szoktam ideges lenni Mosolyog Lakó ellen próbáld meg a hajat. Harisnyába raksz egy kicsit, azt meg rögzíted a motortérben. Bár nem tudom rágcsáló ellen mennyire hatásos, de 1 próbát megér.
Jóóóóóóóóóóóóó 5let!  Puszi Macskaszőrrel tuti működik!! Előveszek kolbászt, borotvát és keresek egy önkéntes alanyt!  Vigyorog
Háááááát, szerintem szerezz még egy lovagi páncélt is, mert nem biztos hogy díjazná az ötleted az alany Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5369 Dátum: 2011. Október 30. - 19:04:22 »

A vezess.hu-n van egy csomó fotó a hétvégi Old Timer Show-n bemutatott csodákról. Ha már megnézni személyesen nem tettük meg, hát egy kis pótlásnak ez is valami. Jó néhány gyerekkori autót láttam újra, ami akkor is érdekes volt, és korát jóval megelőző, de persze ez ízlés, és felhasználás dolga. (pl.: Tatraplan, Mercedes, stb.)
Lessétek meg, érdemes rászánni egy kis időt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!