Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 00:28:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 721013 alkalommal)
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #5295 Dátum: 2011. Szeptember 27. - 22:50:40 »

Sziasztok!

Ki kell autóznom Hamburgba október végén. Kérdéseim:

1. A német zsaruk miatt levetessem a fóliát az ablakokról és normál méretű kerekeket rakjak fel?

ii
Én voltam decemberben Münchenben, de 1 rendőr sem nézett rám, pedig kb egyetlen magyar és egyetlen lacsi voltam
Ezt mondom én is, símán elindulnék a helyében.
Ha betart minden szabályt, a kutya sem foglalkozik vele.
Szerintem is nyugodtan indulj ilyen autóval!Itt Ausztriában példàul engem le sem sz@rnak,pedig lenne miért levenni a rendszàmot (2centis pogàcsák,fólia,xenon).Azt viszont megfigyeltem,hogy ha mindig tiszta úgymond àpolt a kocsi észre sem veszik a rendörök.A tuningolt,àtalakított autóknàl itt kötelezö a forgalmiba bele vésetni mindent,ezért màr nem is olyan érdekesek.Egy szóval:hajrà!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5296 Dátum: 2011. Szeptember 28. - 15:04:14 »

Budapesti lakosokhoz lenne egy kérdésem: a Veres Pálné utca közelében van valahol ingyenes parkoló. Olyan is érdekelne mondjuk, ha messzebb van valahol, de valamilyen tömegközlekedési eszközzel elérhető átszállás nélkül az utca (mondjuk a Ferenciek tere). Esetleg P+R parkolók merre vannak? A pesti rakpart jó lenne, de ott nem tudom, hogy fizetni kell-e.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #5297 Dátum: 2011. Szeptember 28. - 17:16:35 »

Budapesti lakosokhoz lenne egy kérdésem: a Veres Pálné utca közelében van valahol ingyenes parkoló. Olyan is érdekelne mondjuk, ha messzebb van valahol, de valamilyen tömegközlekedési eszközzel elérhető átszállás nélkül az utca (mondjuk a Ferenciek tere). Esetleg P+R parkolók merre vannak? A pesti rakpart jó lenne, de ott nem tudom, hogy fizetni kell-e.
Mintha tavaly ilyenkor,meg tavasszal is kerestél volna ott parkolót nem? He
Sztem a megoldás ugyanaz lesz,mint akkor. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5298 Dátum: 2011. Szeptember 28. - 17:52:16 »

Budapesti lakosokhoz lenne egy kérdésem: a Veres Pálné utca közelében van valahol ingyenes parkoló. Olyan is érdekelne mondjuk, ha messzebb van valahol, de valamilyen tömegközlekedési eszközzel elérhető átszállás nélkül az utca (mondjuk a Ferenciek tere). Esetleg P+R parkolók merre vannak? A pesti rakpart jó lenne, de ott nem tudom, hogy fizetni kell-e.
Mintha tavaly ilyenkor,meg tavasszal is kerestél volna ott parkolót nem? He
Sztem a megoldás ugyanaz lesz,mint akkor. Kacsint
Akkor fizetőset kerestem és magamnak, csak pár órára kellett a kocsi biztonsága miatt, amit simán kifizettem. Viszont most a kollégámnak kellene, reggel 8 és este 6 között parkolnia, ami kicsit húzós összeg azon a helyen. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5299 Dátum: 2011. Szeptember 28. - 20:29:07 »

Sziasztok!

Ki kell autóznom Hamburgba október végén. Kérdéseim:

1. A német zsaruk miatt levetessem a fóliát az ablakokról és normál méretű kerekeket rakjak fel?

ii
Én voltam decemberben Münchenben, de 1 rendőr sem nézett rám, pedig kb egyetlen magyar és egyetlen lacsi voltam
Ezt mondom én is, símán elindulnék a helyében.
Ha betart minden szabályt, a kutya sem foglalkozik vele.
Szerintem is nyugodtan indulj ilyen autóval!Itt Ausztriában példàul engem le sem sz@rnak,pedig lenne miért levenni a rendszàmot (2centis pogàcsák,fólia,xenon).Azt viszont megfigyeltem,hogy ha mindig tiszta úgymond àpolt a kocsi észre sem veszik a rendörök.A tuningolt,àtalakított autóknàl itt kötelezö a forgalmiba bele vésetni mindent,ezért màr nem is olyan érdekesek.Egy szóval:hajrà!
Hát, a fólia a levétele nem lenne probléma, mert nem tétel, legfeljebb vis****akatom. Ami izgaz, a Borbet felnijeim a nem igazán váltóméret kerekekkel. Van már acélfelnim, de 15 és 20 között nem lenne időm téli gumit venni, átrakatni, meg október végén még talán korai. De nem tudom, elinduljak-e. Hamburg jó 1400 km, oda nem tiszta autóval fogok megérkezni, az enyém meg a színe miatt feltűnő. Mondjuk egy ideje otthon nem abajgatnak a hék. Az autó meg nincs agyonsötétítve, egy 30 %- os fólia van az első ajtókon.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #5300 Dátum: 2011. Szeptember 28. - 20:36:09 »

Közben megkezdtem a visszaszámlálást.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #5301 Dátum: 2011. Szeptember 29. - 08:00:46 »

A Kempinski előtt állnak az Erzsébet térnél, nézze meg, aki teheti! 
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #5302 Dátum: 2011. Szeptember 29. - 11:40:17 »

Budapesti lakosokhoz lenne egy kérdésem: a Veres Pálné utca közelében van valahol ingyenes parkoló. Olyan is érdekelne mondjuk, ha messzebb van valahol, de valamilyen tömegközlekedési eszközzel elérhető átszállás nélkül az utca (mondjuk a Ferenciek tere). Esetleg P+R parkolók merre vannak? A pesti rakpart jó lenne, de ott nem tudom, hogy fizetni kell-e.
Már a rakpart is fizetős.
A P+R-ek egy jó részét meg beépítették. Van egy Békásmegyeren, a HÉV közelében.  Vigyorog Ez csak egy szlogen maradt. (Ráadásul ezt igazából úgy értelmezik manapság, hogy pakolj, fizess - a parkolásért - majd utazz tömegközlekedéssel - és fizess ismét)
Még ha a Metro teljes vonalát is végiggondolom, akkor sem jut eszembe ingyenes parkoló.
Mondjuk a Pillangó utcai megállóval szemben a lakótelepen lerakja -ha meri - és onnan kisétál a Metroig. Elég hülye megoldás.
Gondolom nem ilyet szeretne.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5303 Dátum: 2011. Szeptember 29. - 15:12:16 »

Budapesti lakosokhoz lenne egy kérdésem: a Veres Pálné utca közelében van valahol ingyenes parkoló. Olyan is érdekelne mondjuk, ha messzebb van valahol, de valamilyen tömegközlekedési eszközzel elérhető átszállás nélkül az utca (mondjuk a Ferenciek tere). Esetleg P+R parkolók merre vannak? A pesti rakpart jó lenne, de ott nem tudom, hogy fizetni kell-e.
Mintha tavaly ilyenkor,meg tavasszal is kerestél volna ott parkolót nem? He
Sztem a megoldás ugyanaz lesz,mint akkor. Kacsint
Akkor fizetőset kerestem és magamnak, csak pár órára kellett a kocsi biztonsága miatt, amit simán kifizettem. Viszont most a kollégámnak kellene, reggel 8 és este 6 között parkolnia, ami kicsit húzós összeg azon a helyen. Kacsint
Zuglóban van még nem fizetős parkolási lehetőség, és onnan busszal be lehet menni a Ferenciek teréhez egy jeggyel. (Hermina út, Közlekedési Múzeum előtt, Ajtósi Dürer sor, Francia út, Ilka utca, stb. Meg a Hungária körúton a járdán, ahol megengedett.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #5304 Dátum: 2011. Szeptember 29. - 15:39:21 »

Köszönöm mindenkinek. Végül azt a javaslatot kapta, hogy álljon meg az Árpád hídnál valahol és menjen be a 3-as metróval. Mondjuk nem tudom, hogy reggel 9 környékén még lesz-e üres parkoló a felüljáró alatt (az állítólag ingyenes).
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #5305 Dátum: 2011. Október 02. - 19:27:14 »

Ime az  amit Diabloval végig néztünk:
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2011/10/02/vilagsztarok_a_sportcsarnokban/
Hát csoda, hogy több órán keresztül bolyongtunk ott?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5306 Dátum: 2011. Október 03. - 13:40:27 »

http://www.vezess.hu/hirek/arcsokkenes_kutakon/33200/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #5307 Dátum: 2011. Október 03. - 13:42:00 »

Hurrá, na végre!!!
http://hvg.hu/itthon/20111003_gazuzemu_autok_melygarazs_tankolas#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso_2011_10_3  Kacsint
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #5308 Dátum: 2011. Október 03. - 15:10:42 »

Arról mért nem írnak, hogy a gázt most emelték 10Ft-tal. He
Naplózva


LPG
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #5309 Dátum: 2011. Október 03. - 15:13:03 »

Mert azt nem tudnának megmagyarázni.
Ugyanis a Gázolaj jövedéki adójának emelésére azt az indokot találták, hogy hát a fűtőértéke alacsony, így a Januárban életbelépő Uniós szabály szerint emelni kell.
De a Gáz fűtőértéke meg magasabb a benzinnél is.
akkor most hogy is van ez?


Naplózva

Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!