Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 19:17:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 719028 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4515 Dátum: 2011. Február 09. - 09:49:06 »

A múlt héten kedves feleségemnek beszereztünk egy gépjárművet.
(Igazából már nem fértünk el túl kényelmesen a Lacetti SW-ben, mivel 5-en vagyunk. Kellett egy családi.)

Maradtam az amerikai márkák mellett a beszerzéskor.  Vigyorog
Egy 1999-es Dodge Durango lett a választás. 5.2L Magnum motorral.....   Vigyorog
Összehasonlítani nem tudom, mert teljesen más kategória, teljesen más érzés. De jó!!  Vigyorog
Nekem azért megmarad a pimpelt Lacetti!  Vigyorog
És nem adod el? Mert ugye említetted, én meg szóltam cimbinek, aki a Lanosát cserélné SW- re.

Igazad van, elnézést!
Sajnos egyelőre nem úgy jöttek össze az anyagiak, hogy le tudjam cserélni.
Még egy ideig maradni fog...
Ezek után meg várhatóan az összes keresetedet bele fogod tankolni abba a gépszörnyetegbe. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4516 Dátum: 2011. Február 09. - 10:08:09 »

A múlt héten kedves feleségemnek beszereztünk egy gépjárművet.
(Igazából már nem fértünk el túl kényelmesen a Lacetti SW-ben, mivel 5-en vagyunk. Kellett egy családi.)

Maradtam az amerikai márkák mellett a beszerzéskor.  Vigyorog
Egy 1999-es Dodge Durango lett a választás. 5.2L Magnum motorral.....   Vigyorog
Összehasonlítani nem tudom, mert teljesen más kategória, teljesen más érzés. De jó!!  Vigyorog
Nekem azért megmarad a pimpelt Lacetti!  Vigyorog
És nem adod el? Mert ugye említetted, én meg szóltam cimbinek, aki a Lanosát cserélné SW- re.

Igazad van, elnézést!
Sajnos egyelőre nem úgy jöttek össze az anyagiak, hogy le tudjam cserélni.
Még egy ideig maradni fog...
Ezek után meg várhatóan az összes keresetedet bele fogod tankolni abba a gépszörnyetegbe. Vigyorog
Nem eszik sokkal többet mint a lacetti.A nagy köbcenti ne tévesszen meg senkit.A karbis 40l fogyiknak már köze sincs a mai modern amcsi autókhoz.
Naplózva

06 70/22 11 222
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #4517 Dátum: 2011. Február 09. - 10:43:46 »

A múlt héten kedves feleségemnek beszereztünk egy gépjárművet.
(Igazából már nem fértünk el túl kényelmesen a Lacetti SW-ben, mivel 5-en vagyunk. Kellett egy családi.)

Maradtam az amerikai márkák mellett a beszerzéskor.  Vigyorog
Egy 1999-es Dodge Durango lett a választás. 5.2L Magnum motorral.....   Vigyorog
Összehasonlítani nem tudom, mert teljesen más kategória, teljesen más érzés. De jó!!  Vigyorog
Nekem azért megmarad a pimpelt Lacetti!  Vigyorog
És nem adod el? Mert ugye említetted, én meg szóltam cimbinek, aki a Lanosát cserélné SW- re.

Igazad van, elnézést!
Sajnos egyelőre nem úgy jöttek össze az anyagiak, hogy le tudjam cserélni.
Még egy ideig maradni fog...
Ezek után meg várhatóan az összes keresetedet bele fogod tankolni abba a gépszörnyetegbe. Vigyorog
Nem eszik sokkal többet mint a lacetti.A nagy köbcenti ne tévesszen meg senkit.A karbis 40l fogyiknak már köze sincs a mai modern amcsi autókhoz.

Krisz, ami 10-nél többet eszik, az már sok. Egy 5.2-es motor nem fog 20L alatt elketyegni szerintem... És 1999-es évjárat. Mjad meglátjuk!
Naplózva
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #4518 Dátum: 2011. Február 09. - 11:28:14 »

Igazatok van. Nagyon sokat eszik. De ezt gondoltam azelőtt is, mielőtt megvettük.
20 alatt nincs fogyasztás. Ha be van kapcsolva a 4x4 és kicsit nehezebb a lábam, akkor a duplája. Szó szerint. Dehát ez egy 2 tonnás, 7 személyes autó autó.
Azonban olcsó volt, motorja/váltója rendben, ami a számomra lényeges volt. Az alkatrészek viszont fillérekbe kerülnek, USA-ból 1 hét alatt itt van hozzá bármi. Könnyen szerelhető.

Amellett, hogy családi autó, az a célom, hogy kicsit építgetem is. Ha minden jól megy, akkor amerikai autó találkozókon látható lesz majd.
Hasonló köntösben:


Naplózva
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #4519 Dátum: 2011. Február 09. - 11:28:48 »


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4520 Dátum: 2011. Február 09. - 11:43:02 »

A múlt héten kedves feleségemnek beszereztünk egy gépjárművet.
(Igazából már nem fértünk el túl kényelmesen a Lacetti SW-ben, mivel 5-en vagyunk. Kellett egy családi.)

Maradtam az amerikai márkák mellett a beszerzéskor.  Vigyorog
Egy 1999-es Dodge Durango lett a választás. 5.2L Magnum motorral.....   Vigyorog
Összehasonlítani nem tudom, mert teljesen más kategória, teljesen más érzés. De jó!!  Vigyorog
Nekem azért megmarad a pimpelt Lacetti!  Vigyorog
És nem adod el? Mert ugye említetted, én meg szóltam cimbinek, aki a Lanosát cserélné SW- re.
SW-ket vehet sok helyen, használtat pár évest nem sokért. Újat is, akciósan jó árért. Nehéz manapság autót eladni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #4521 Dátum: 2011. Február 09. - 11:44:39 »

Igazatok van. Nagyon sokat eszik. De ezt gondoltam azelőtt is, mielőtt megvettük.
20 alatt nincs fogyasztás. Ha be van kapcsolva a 4x4 és kicsit nehezebb a lábam, akkor a duplája. Szó szerint. Dehát ez egy 2 tonnás, 7 személyes autó autó.
Azonban olcsó volt, motorja/váltója rendben, ami a számomra lényeges volt. Az alkatrészek viszont fillérekbe kerülnek, USA-ból 1 hét alatt itt van hozzá bármi. Könnyen szerelhető.

Amellett, hogy családi autó, az a célom, hogy kicsit építgetem is. Ha minden jól megy, akkor amerikai autó találkozókon látható lesz majd.
Hasonló köntösben:



Rakass bele gázt. Kacsint
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4522 Dátum: 2011. Február 09. - 14:31:15 »

A múlt héten kedves feleségemnek beszereztünk egy gépjárművet.
(Igazából már nem fértünk el túl kényelmesen a Lacetti SW-ben, mivel 5-en vagyunk. Kellett egy családi.)

Maradtam az amerikai márkák mellett a beszerzéskor.  Vigyorog
Egy 1999-es Dodge Durango lett a választás. 5.2L Magnum motorral.....   Vigyorog
Összehasonlítani nem tudom, mert teljesen más kategória, teljesen más érzés. De jó!!  Vigyorog
Nekem azért megmarad a pimpelt Lacetti!  Vigyorog
Azért ezt titkon magadnak vetted és nem az asszonynak. Kacsint Kacsint Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #4523 Dátum: 2011. Február 09. - 18:47:00 »

A múlt héten kedves feleségemnek beszereztünk egy gépjárművet.
(Igazából már nem fértünk el túl kényelmesen a Lacetti SW-ben, mivel 5-en vagyunk. Kellett egy családi.)

Maradtam az amerikai márkák mellett a beszerzéskor.  Vigyorog
Egy 1999-es Dodge Durango lett a választás. 5.2L Magnum motorral.....   Vigyorog
Összehasonlítani nem tudom, mert teljesen más kategória, teljesen más érzés. De jó!!  Vigyorog
Nekem azért megmarad a pimpelt Lacetti!  Vigyorog
Azért ezt titkon magadnak vetted és nem az asszonynak. Kacsint Kacsint Mosolyog
Persze!  Vigyorog  Vigyorog  Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4524 Dátum: 2011. Február 09. - 18:47:58 »

A múlt héten kedves feleségemnek beszereztünk egy gépjárművet.
(Igazából már nem fértünk el túl kényelmesen a Lacetti SW-ben, mivel 5-en vagyunk. Kellett egy családi.)

Maradtam az amerikai márkák mellett a beszerzéskor.  Vigyorog
Egy 1999-es Dodge Durango lett a választás. 5.2L Magnum motorral.....   Vigyorog
Összehasonlítani nem tudom, mert teljesen más kategória, teljesen más érzés. De jó!!  Vigyorog
Nekem azért megmarad a pimpelt Lacetti!  Vigyorog
Azért ezt titkon magadnak vetted és nem az asszonynak. Kacsint Kacsint Mosolyog
Titkon? Hisz dicsekszik vele.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4525 Dátum: 2011. Február 10. - 06:48:30 »

Nem gondoltam volna velem is megtörténhet az hogy hülyének néznek a szervizben.A történet a következő.
Mint tudjátok a váltóm kuka lett és javitásra került.Ez abból állt,hogy a váltó házam kivételével minden uj lett betéve.De gond van mert veri az olajat magából amiért vissza is vittem és a váltó fedél(bal kerék felőli oldalon) állitólag mechanikai sérülést kapva el van repedve.Hozzáteszem soha semmilyen olajfolt nem volt a váltómon amig a szervizbe nem került.Tehát amikor odavittem az biztos hogy jó volt.Na most ez a két alkatrész (fedél és az előtte található nem tudom a nevét alkatrész) ami a képan látszik http://home.booroondook.ru/gmtis/graphic-pool/L/T5/B/LT5B004.png nem az én régi váltóm cuccai.Mert fényesebbek ujszerű kinézetűek.Hiszen egy sérült házú uj váltóból jöttek az alkatrészek.Rádásul én savval szoktam maratni a fém alkatrészeket a motortérben hogy szép fém szinűek legyenek,de az a 2 alu alkatrész nem látott még savat.Szóval ugy gondolom a sérült váltóból jött át.És ebben biztos vagyok.Egy hozzá nem értő is látná a különbséget.Mindez nem is lenne baj,hisz sérült váltóból előfordulhat hogy ez a fedél is kapott.De az hogy a szerviz azt mondja valószinűleg felcsapott a kerék egy kavicsot az okozhatta a hibát kiverte a biztit nálam,mert az autóval 3km mentem hazáig majd vissza 3-at miután megláttam azt a nem kicsi olajfoltot alatta.Ez a történet.
Én most igen felindulva a dolgokon Igazságügyi gépjármű-közlekedési szakértői vizsgálaton gondolkodom,mert nem vagyok hajlandó ujra fizetni a javitásért.De hol van ilyen ?Hol tudnának az én igazamnak helyt adni akár bevizsgálással is?
Szóval boritom a bilit. 
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 10. - 09:49:33 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4526 Dátum: 2011. Február 10. - 08:43:14 »

Krisz: "Szóval boritom a bilit."   
Két lehetőséget tudok mondani. Az első, hogy a Magyar Autóklubnak van jogi segítségnyújtási lehetősége, igaz, csak tagjainak. De a belépés nem nagy ügy, nem horror összeg. A másik meg a nemzetközi jogszervezet a DAS, aki roppant kemény háttérrel rendelkezik, és rettegnek tőlük a csalók, trükközők. Ide is be kell lépni. Ennek nem tudom a tarifáját. Mindkettőnek éves tagdíja van.
Ezen felül az unoka testvérem autós szakértő, és újságíró (Karlovitz Kristóf), esetleg együtt elmehetünk hozzá, hogy mit tanácsol, tud-e segíteni ebben az ügyben, esetleg a jó kapcsolataival is. Ja, és Rudinak is vannak kapcsolatai, hátha így össze jönnének a dolgok. De azt nem írtad meg, hogy hol vertek át, melyik szervizben, azt jó lenne tudni. A többit priviben, vagy telefonon folytathatjuk, ha kívánod.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4527 Dátum: 2011. Február 10. - 08:53:18 »

Krisz: "Szóval boritom a bilit."   
Két lehetőséget tudok mondani. Az első, hogy a Magyar Autóklubnak van jogi segítségnyújtási lehetősége, igaz, csak tagjainak. De a belépés nem nagy ügy, nem horror összeg. A másik meg a nemzetközi jogszervezet a DAS, aki roppant kemény háttérrel rendelkezik, és rettegnek tőlük a csalók, trükközők. Ide is be kell lépni. Ennek nem tudom a tarifáját. Mindkettőnek éves tagdíja van.
Ezen felül az unoka testvérem autós szakértő, és újságíró (Karlovitz Kristóf), esetleg együtt elmehetünk hozzá, hogy mit tanácsol, tud-e segíteni ebben az ügyben, esetleg a jó kapcsolataival is. Ja, és Rudinak is vannak kapcsolatai, hátha így össze jönnének a dolgok. De azt nem írtad meg, hogy hol vertek át, melyik szervizben, azt jó lenne tudni. A többit priviben, vagy telefonon folytathatjuk, ha kívánod.
A volt melóhelyem!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 10. - 09:48:39 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4528 Dátum: 2011. Február 10. - 08:58:12 »

Nos, tegnap vittem Tomiékhoz műtétre a lacsit. Útközben volt egy pár perc kemény rángatásom, aztán dobott egy checklámpát a gép és utána minden jó volt. Ez pedig az egr-hiba volt, sosem volt ilyen hibakódom, de az elmúlt hetek extra óvatos vezetése nem csoda, ha nem tetszett a gépnek. A lényeg, hogy nem hiába volt a sok katalizátor gyengeséget jelzett checklámpám. Tomi szétkapta azt is és szét volt törve a kerámia benne, szinte porrá. Üzenem Gidynek, ha jót akar lehet neki is cseréltetni kéne a katalizátort, mielőtt komolyabb baja lesz a gépnek. Egyenlőre ennyi, majd még beszámolok a továbbiakról is.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #4529 Dátum: 2011. Február 10. - 08:59:41 »

[Chevrolet Gyulai.Igen a volt melóhelyem!
ó, ott is hagytad őket ezek után? 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!