Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 01:27:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718341 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4245 Dátum: 2010. December 23. - 12:58:11 »

Éjjel most igazán befogtak. 9 fuvarom volt, reggel 7 után értem haza. Hát mit mondjak, olyan rohadt nagy köd volt, hogy sok helyen csak két vonalat láttam, egy Audinak meg még rossz is volt a lámpája, azt hittem beleörülök, szemem kiesik. Viszont: Audi 5-ös, csúcs volt, de csak vezetni, megvenni, üzemeltetni már nem. Viszont volt két Skoda Octávia ami viszont nagyon tetszett, ami még belefér az elméleti elérhetőségbe sokaknak. Nekem nem, marad a Lacetti! Kacsint Vigyorog
Igaz ez már a klub miatt is, mert az számomra nagyon fontos!
Itt említem meg, hogy az egyik kunchaftom GPS-ekkel, és egyéb autós dolgokat forgalmaz. Hátha érdekel valakit...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #4246 Dátum: 2010. December 23. - 15:00:20 »

Hogy karácsonykor is legyen mindenhol kenyér, és egyéb finomság az asztalon, ma vár még rám egy hosszú és fárasztó éjszakai műszak. Holnap már nem igazán lesz időm netezni, ezért szeretnék Minden kedves Cartársnak és családtagjának Áldott és Békés Karácsonyt  kívánni!!!!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #4247 Dátum: 2010. December 23. - 15:07:15 »

.....Kezdem egyébként az automata váltókat megszeretni, .....

Miért, a buszban nem az volt?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #4248 Dátum: 2010. December 23. - 15:08:59 »

....A magyarokat majd büntetik, a külföldiek meg röhögnek a markukba, mint eddig is. A magyarokat kint simán büntetik, jó nagyon, ha vétenek, míg itthon garázdálkodhatnak a külföldiek, illetve a külföldi rendszámos kocsik vezetői....
Januártól az autót lefoglalhatja a rendőrség a bírság kifizetéséig.
Magyart, külföldit egyaránt. Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #4249 Dátum: 2010. December 23. - 15:18:40 »

És a folyamatos belső sávban haladókat is amikor a külsőben senki sincs.Főleg városban!!!!!!!

Városban ezt lehetővé teszi a KRESZ! Nem sért szabályt aki ezt teszi (bizonyos feltételek esetén).
Mi is ez a feltétel?
Nem tartja fel a mögötte gyorsabban haladókat. Tehát ha én (vagy bárki más  Kacsint) a 2/3 sávos út legbelső sávjában haladok az útszakaszra megengedett maximális sebességgel, akkor nem sértek semmilyen szabályt! Még akkor sem, ha a mögöttem haladó (a fentiekből adódóan szabálytalanul) gyorsabban szeretne haladni! Kéretik ezt figyelembe venni (a dudálás, villogás, mágnes autózás, mutogatás helyett)  Kacsint.

A legkülső sávot (ha csak lehet) én hanyagolom a következők miatt:
- balesetveszélyes (az alárendelt utcákból, a KRESZ több pontját sértő módon érkező/kikanyarodó közlekedő "társak" miatt). Az a 2m életet/kocsit menthet.
- anyagi okokból. A szélső sávot teszik tönkre leginkább a nehéz járművek (busz, teherautó). Ráadásul ott vannak a vízelvező rácsok. Ez mind-mind erősen veszélyezteti a pénztárcám egészségét.

Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4250 Dátum: 2010. December 23. - 15:22:38 »

És a folyamatos belső sávban haladókat is amikor a külsőben senki sincs.Főleg városban!!!!!!!

Városban ezt lehetővé teszi a KRESZ! Nem sért szabályt aki ezt teszi (bizonyos feltételek esetén).
Mi is ez a feltétel?
Nem tartja fel a mögötte gyorsabban haladókat. Tehát ha én (vagy bárki más  Kacsint) a 2/3 sávos út legbelső sávjában haladok az útszakaszra megengedett maximális sebességgel, akkor nem sértek semmilyen szabályt! Még akkor sem, ha a mögöttem haladó (a fentiekből adódóan szabálytalanul) gyorsabban szeretne haladni! Kéretik ezt figyelembe venni (a dudálás, villogás, mágnes autózás, mutogatás helyett)  Kacsint.

A legkülső sávot (ha csak lehet) én hanyagolom a következők miatt:
- balesetveszélyes (az alárendelt utcákból, a KRESZ több pontját sértő módon érkező/kikanyarodó közlekedő "társak" miatt). Az a 2m életet/kocsit menthet.
- anyagi okokból. A szélső sávot teszik tönkre leginkább a nehéz járművek (busz, teherautó). Ráadásul ott vannak a vízelvező rácsok. Ez mind-mind erősen veszélyezteti a pénztárcám egészségét.


A jobbratartási kötelezetség megszűnt?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4251 Dátum: 2010. December 23. - 15:34:29 »

És a folyamatos belső sávban haladókat is amikor a külsőben senki sincs.Főleg városban!!!!!!!

Városban ezt lehetővé teszi a KRESZ! Nem sért szabályt aki ezt teszi (bizonyos feltételek esetén).
Mi is ez a feltétel?
Nem tartja fel a mögötte gyorsabban haladókat. Tehát ha én (vagy bárki más  Kacsint) a 2/3 sávos út legbelső sávjában haladok az útszakaszra megengedett maximális sebességgel, akkor nem sértek semmilyen szabályt! Még akkor sem, ha a mögöttem haladó (a fentiekből adódóan szabálytalanul) gyorsabban szeretne haladni! Kéretik ezt figyelembe venni (a dudálás, villogás, mágnes autózás, mutogatás helyett)  Kacsint.

A legkülső sávot (ha csak lehet) én hanyagolom a következők miatt:
- balesetveszélyes (az alárendelt utcákból, a KRESZ több pontját sértő módon érkező/kikanyarodó közlekedő "társak" miatt). Az a 2m életet/kocsit menthet.
- anyagi okokból. A szélső sávot teszik tönkre leginkább a nehéz járművek (busz, teherautó). Ráadásul ott vannak a vízelvező rácsok. Ez mind-mind erősen veszélyezteti a pénztárcám egészségét.


A jobbratartási kötelezetség megszűnt?
Ja-ja utána olvastam vannak kivételeka jobbratartás alól.
Lakott területen lévő, párhuzamos közlekedésre alkalmas olyan úttesten, amelyen a forgalmi sávok útburkolati jelekkel vannak megjelölve, a belső forgalmi sávban (sávokban) 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó gépkocsival és motorkerékpárral folyamatosan is szabad haladni feltéve, hogy ezzel a jármű a mögötte gyorsabban haladó járművek közlekedését nem akadályozza. Az ilyen módon haladó jármű mellett - a (6) bekezdés c) pontjában foglaltak megtartásával - fokozott figyelemmel jobbról el szabad haladni, a forgalmi sávokat azonban - a gyorsabb előrehaladás érdekében - kis távolságon belül ismételten változtatni, és ezzel a közlekedés résztvevőit zavarni tilos.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #4252 Dátum: 2010. December 23. - 15:43:43 »

És a folyamatos belső sávban haladókat is amikor a külsőben senki sincs.Főleg városban!!!!!!!

Városban ezt lehetővé teszi a KRESZ! Nem sért szabályt aki ezt teszi (bizonyos feltételek esetén).
Mi is ez a feltétel?
Nem tartja fel a mögötte gyorsabban haladókat. Tehát ha én (vagy bárki más  Kacsint) a 2/3 sávos út legbelső sávjában haladok az útszakaszra megengedett maximális sebességgel, akkor nem sértek semmilyen szabályt! Még akkor sem, ha a mögöttem haladó (a fentiekből adódóan szabálytalanul) gyorsabban szeretne haladni! Kéretik ezt figyelembe venni (a dudálás, villogás, mágnes autózás, mutogatás helyett)  Kacsint.

A legkülső sávot (ha csak lehet) én hanyagolom a következők miatt:
- balesetveszélyes (az alárendelt utcákból, a KRESZ több pontját sértő módon érkező/kikanyarodó közlekedő "társak" miatt). Az a 2m életet/kocsit menthet.
- anyagi okokból. A szélső sávot teszik tönkre leginkább a nehéz járművek (busz, teherautó). Ráadásul ott vannak a vízelvező rácsok. Ez mind-mind erősen veszélyezteti a pénztárcám egészségét.


A jobbratartási kötelezetség megszűnt?
Szerintem nem!
Naplózva

06 70/22 11 222
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4253 Dátum: 2010. December 23. - 15:46:37 »

És a folyamatos belső sávban haladókat is amikor a külsőben senki sincs.Főleg városban!!!!!!!

Városban ezt lehetővé teszi a KRESZ! Nem sért szabályt aki ezt teszi (bizonyos feltételek esetén).
Mi is ez a feltétel?
Nem tartja fel a mögötte gyorsabban haladókat. Tehát ha én (vagy bárki más  Kacsint) a 2/3 sávos út legbelső sávjában haladok az útszakaszra megengedett maximális sebességgel, akkor nem sértek semmilyen szabályt! Még akkor sem, ha a mögöttem haladó (a fentiekből adódóan szabálytalanul) gyorsabban szeretne haladni! Kéretik ezt figyelembe venni (a dudálás, villogás, mágnes autózás, mutogatás helyett)  Kacsint.

A legkülső sávot (ha csak lehet) én hanyagolom a következők miatt:
- balesetveszélyes (az alárendelt utcákból, a KRESZ több pontját sértő módon érkező/kikanyarodó közlekedő "társak" miatt). Az a 2m életet/kocsit menthet.
- anyagi okokból. A szélső sávot teszik tönkre leginkább a nehéz járművek (busz, teherautó). Ráadásul ott vannak a vízelvező rácsok. Ez mind-mind erősen veszélyezteti a pénztárcám egészségét.


A jobbratartási kötelezetség megszűnt?
Szerintem nem!
Nem, de vannak kivételek egy az amit fentebb írtam.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4254 Dátum: 2010. December 23. - 21:14:34 »

Ez vicc amit művelnek.Meg még az agyatlanul megváltoztatott kresz is.Nem lehet előzni az autópályán tgk-val sehol,meg akár 300ezerre is büntethetnek ha nem használod az övet.Barmok és hozzá nem értők hozzák a döntéseket.
Meatloaf! Félre értetted! Lehet, mert majd látni fogjuk, hogy fognak előzni, mert fognak, főleg a törökök, meg a románok, folyamatosan 5 km/h különbséggel, mint eddig, amiért bevezették ezt a szabályt. Szóval lehet, csak nem szabad! A magyarokat majd büntetik, a külföldiek meg röhögnek a markukba, mint eddig is. A magyarokat kint simán büntetik, jó nagyon, ha vétenek, míg itthon garázdálkodhatnak a külföldiek, illetve a külföldi rendszámos kocsik vezetői. Tipikus dolog. Sehol nem vagyunk, semmiben egyenrangúak. Bocs, de speciel utálom a kamionosok gyilkos hajlamait. Sokat rettegtem már miattuk, mert sem elmenekülni, sem elengedni nem tudtam, mert a forgalom nem tette lehetővé, és jött mögöttem felajzva 2 méterre, éreztem a hátamon a büdös talpát, amint nyomja tövig a gázpedált. A sok bunkó kiharcolta ezt a szabályt, és isszák a levét a többiek is. Érdekes, ha nyugaton jártam, ott kordában tudták tartani ezeket az ámokfutókat, itt, és keleten meg nem. Pedig nagyon kellene!
Múltkor az egyik német adón éppen az ment egy műsorban, hogy intik ki a kamionosokat csak azért mert nem tartották be a követési távolságot!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #4255 Dátum: 2010. December 24. - 12:00:08 »

Drága Barátaim!

Legyen békés, boldog karácsonyotok!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4256 Dátum: 2010. December 24. - 12:26:42 »

Drága Barátaim!

Legyen békés, boldog karácsonyotok!
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok én is mindenkinek.
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #4257 Dátum: 2010. December 24. - 13:40:27 »

"Senki közülünk nem él a mának és a mában és a pillanatban.
Mindnyájan ma a holnapot éljük – holnap: a holnaputánt.
Sorsunkat a jövőbe vetjük: azt hisszük holnap érünk el oda, ahol aztán már igazán el lehet kezdeni élni.
Mert azt senki sem gondolja komolyan, hogy amit ma csinál, az teljes értékű élet." HB

Boldog Karácsonyt
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #4258 Dátum: 2010. December 24. - 16:15:35 »

Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! Mosolyog
Ezt az sms-t kaptam minap a csepeli szalonból:
"Én vagyok a Karácsonyi Chevrolet Cruze, engem a rén****vas csepelre húz.
Most 800 ezer forintom van az ön számára, ez egy méltó ajándék a karácsony fájára!"

... Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4259 Dátum: 2010. December 25. - 10:37:03 »

Nagyon jó dolgom lett, mert régi kívánságom teljesült. Az egyiket a klubtársaktól kaptam meg, az "arculatos" Ikarus 280-ast, ez olyan, amivel dolgoztam vagy 15 évet. Volt egy kiszemelt vitorlásos könyv, amivel meglepett Tomi fiam, ez már így szuper volt, és erre Csaba fiam, és persze a család többi tagja meglepetése egy nagy dobozban: Nelson kapitány mérethű zászlós hajója, a H.M.S. Victory makett volt! 8 napom belül kétszer állt el a lélegzetem a csodálatos meglepetéstől. Újra köszönöm nektek, és persze a családomnak is, vagyis mindkét családomnak! Vigyorog
Mert nemcsak az autók, hanem a vitorlások is a gyengéim. Vitorláztam a Balatonon kb. 10 évet, majd párszor a Tisza tavon, szuper dolog. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!