Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 23:41:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 718300 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4200 Dátum: 2010. December 15. - 19:22:06 »

Én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek nem tudják elöre, hogy inni fognak vagy tudják és nem érdekli őket?
Vagy ez a sofőrszolgálat olcsóbb mint a taxi?
Én nem szívesen engedném, hogy egy számomra vadidegen ember vezesse az autómat.
olcsóbb, mint a taxi és sokan használják ezt a szolgáltatást
Meglehet.
Bár ahogy olvasom a nagytöbbség 2000 ft.- ot kér a kiszállásért utána 150 ft.- / km. (te kocsid is megy , benzin stb..)
A taxi 300 ft.- és 224 ft.- / km.
De biztos megéri lehet én látom rosszul.
De oda kényelmesen mehetsz a sajátoddal, kiöltözve esetleg, nem az esti szuper közönséggel a ritkán járó buszon, ha pedig oda is taxival mész, akkor egyértelműen sokkal drágább már, és nem is biztos, hogy iszol, de, ha úgy hozza úri kedved, hát érezd magad jól, és hazavisz a mindenkori hivatásos sofőr, és reggel a sajátoddal mehetsz újra, és nem kell a kocsidért érte menni, ahol esetleg még fel is törték, vagy nincs is már ott. Egyébként 2500 Ft+ 150 Ft/km, és ez céges cascoval, mert hát ugyebár sok milliós kocsikról is lehet szó. Azt hiszem ez így már érthetőbb. Választás meg az ügyfélé,  Buci a havi másfél millájából ezt nem engedhette meg magának, érthetetlen, igaz totál kakukk volt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4201 Dátum: 2010. December 15. - 19:28:07 »

Én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek nem tudják elöre, hogy inni fognak vagy tudják és nem érdekli őket?
Vagy ez a sofőrszolgálat olcsóbb mint a taxi?
Én nem szívesen engedném, hogy egy számomra vadidegen ember vezesse az autómat.
olcsóbb, mint a taxi és sokan használják ezt a szolgáltatást
Meglehet.
Bár ahogy olvasom a nagytöbbség 2000 ft.- ot kér a kiszállásért utána 150 ft.- / km. (te kocsid is megy , benzin stb..)
A taxi 300 ft.- és 224 ft.- / km.
De biztos megéri lehet én látom rosszul.
De oda kényelmesen mehetsz a sajátoddal, kiöltözve esetleg, nem az esti szuper közönséggel a ritkán járó buszon, ha pedig oda is taxival mész, akkor egyértelműen sokkal drágább már, és nem is biztos, hogy iszol, de, ha úgy hozza úri kedved, hát érezd magad jól, és hazavisz a mindenkori hivatásos sofőr, és reggel a sajátoddal mehetsz újra, és nem kell a kocsidért érte menni, ahol esetleg még fel is törték, vagy nincs is már ott. Egyébként 2500 Ft+ 150 Ft/km, és ez céges cascoval, mert hát ugyebár sok milliós kocsikról is lehet szó. Azt hiszem ez így már érthetőbb. Választás meg az ügyfélé,  Buci a havi másfél millájából ezt nem engedhette meg magának, érthetetlen, igaz totál kakukk volt.
Akkor te egy drága cégnél vagy. Mosolyog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4202 Dátum: 2010. December 15. - 23:00:22 »

Én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek nem tudják elöre, hogy inni fognak vagy tudják és nem érdekli őket?
Vagy ez a sofőrszolgálat olcsóbb mint a taxi?
Én nem szívesen engedném, hogy egy számomra vadidegen ember vezesse az autómat.
Én még megfejelném azzal a ténnyel, hogy: sokan nem tudják, hogy egy nyúlgyilkosra bízzák ilyenkor a kocsijukat?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vagy a "vadászat autóval" társasjáték a szolgáltatás része?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #4203 Dátum: 2010. December 16. - 11:15:32 »

Én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek nem tudják elöre, hogy inni fognak vagy tudják és nem érdekli őket?
Vagy ez a sofőrszolgálat olcsóbb mint a taxi?
Én nem szívesen engedném, hogy egy számomra vadidegen ember vezesse az autómat.
Én még megfejelném azzal a ténnyel, hogy: sokan nem tudják, hogy egy nyúlgyilkosra bízzák ilyenkor a kocsijukat?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vagy a "vadászat autóval" társasjáték a szolgáltatás része?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

júúj, ez több volt már, mint pojén... 
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #4204 Dátum: 2010. December 16. - 13:24:18 »

Én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek nem tudják elöre, hogy inni fognak vagy tudják és nem érdekli őket?
Vagy ez a sofőrszolgálat olcsóbb mint a taxi?
Én nem szívesen engedném, hogy egy számomra vadidegen ember vezesse az autómat.
Én még megfejelném azzal a ténnyel, hogy: sokan nem tudják, hogy egy nyúlgyilkosra bízzák ilyenkor a kocsijukat?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vagy a "vadászat autóval" társasjáték a szolgáltatás része?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én a vadidegent természetesen általánosságban értettem, nem konkrét személyre.  Kacsint Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4205 Dátum: 2010. December 16. - 14:30:31 »

Én csak azt nem értem, hogy ezek az emberek nem tudják elöre, hogy inni fognak vagy tudják és nem érdekli őket?
Vagy ez a sofőrszolgálat olcsóbb mint a taxi?
Én nem szívesen engedném, hogy egy számomra vadidegen ember vezesse az autómat.
Én még megfejelném azzal a ténnyel, hogy: sokan nem tudják, hogy egy nyúlgyilkosra bízzák ilyenkor a kocsijukat?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vagy a "vadászat autóval" társasjáték a szolgáltatás része?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Tudod-e mi a különbség a bátorság, és a vakmerőség közt? Szerinted Te melyikbe tartozol? Ha nem tudod a választ, kérdezd meg a kettő meghatározását, és akkor újra tedd fel magadnak a kérdést, majd őszintén válaszolj! Én tudom mi a helyes válasz. Ha volna pimaszsági vasfüggönyös határ, akkor Te a határsértésnél már halott lennél... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4206 Dátum: 2010. December 16. - 21:09:06 »

Közlöm a tisztelt publikummal, hogy a világjáró hívott ma már telefonon, itthon van a Hét Tenger Ördöge, megérkezett a mi hőn szeretett Kapitányunk. De elég nehézre sikeredett a napja, mert ráment az orvosi vizsgálatokra, és mindjárt ma estére be is rendelték a fehér, vagy kék, esetleg zöld köpenyegesek, hogy holnap délelőtt megműtsék a rosszalkodó térdét. Remélhetőleg minden rendben fog zajlani, és nem lesz akadálya annak, hogy újra találkozhassunk, hogy eljöjjön az évadzáróra, igaz nem futva, mint szeretné, de, ha kell kézben is elhozzuk, gondolom lenne segítségem ebben. Most a legfontosabb, hogy holnap sikeresen átessen ezen a kemény dolgon, és meggyógyuljon végre. Szorítsunk neki!

Kapitány a fedélzeten! Igaz, hogy még a kórháziban, de reméljük szombaton a kluboson is megjelenik. Nagyon várjuk!

Mindenkit óvatosságra intek, sokszor csúszósak az utak, pedig száraznak tűnnek, és mégis jegesek. Mindenkinek szerencsés megérkezést kívánok az évadzáróra, és persze jó szórakozást, a jó társaságban szombaton! 2-őt kell aludni.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #4207 Dátum: 2010. December 17. - 16:06:43 »

Két nap internet nélkül és van mit bepótolnom. Hajrá Magyar Telekom! Végülis nem panaszkodom, 2 nap alatt megcsinálták a hibát, kollégám 2 hetet várt erre. Vigyorog
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #4208 Dátum: 2010. December 18. - 11:15:44 »

Ma reggel 1/2 7-kor 20 cm hó fogadott ahogy kiléptem volna a házból, a helyzet sajnos azóta sem változott folyamatosan esik különböző intenzitással, így meghaladja a 30 cm-t is már ráadásul a szél is hordja, azaz ítélet idő van felénk. Egy kis média adalék a somogyi helyzethez.
http://kapos.hu/hirek/kek_hirek/2010-12-18/feherbe_borult_somogy.html
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 18. - 11:28:34 írta sebijoe » Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #4209 Dátum: 2010. December 18. - 11:58:35 »

Ma reggel 1/2 7-kor 20 cm hó fogadott ahogy kiléptem volna a házból, a helyzet sajnos azóta sem változott folyamatosan esik különböző intenzitással, így meghaladja a 30 cm-t is már ráadásul a szél is hordja, azaz ítélet idő van felénk. Egy kis média adalék a somogyi helyzethez.
http://kapos.hu/hirek/kek_hirek/2010-12-18/feherbe_borult_somogy.html
Nálunk ugyanez a helyzet. Tegnap délután óta esik, most már szintén fúj a szél is. Állítólag 250 kocsival tolják a havat, én egész délelőtt a városban autóztam, de sehol nincs eltakarítva. Kivéve az egyik városi élenjáró utcáját.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #4210 Dátum: 2010. December 18. - 20:28:03 »

Ma reggel 1/2 7-kor 20 cm hó fogadott ahogy kiléptem volna a házból, a helyzet sajnos azóta sem változott folyamatosan esik különböző intenzitással, így meghaladja a 30 cm-t is már ráadásul a szél is hordja, azaz ítélet idő van felénk. Egy kis média adalék a somogyi helyzethez.
http://kapos.hu/hirek/kek_hirek/2010-12-18/feherbe_borult_somogy.html
Nálunk ugyanez a helyzet. Tegnap délután óta esik, most már szintén fúj a szél is. Állítólag 250 kocsival tolják a havat, én egész délelőtt a városban autóztam, de sehol nincs eltakarítva. Kivéve az egyik városi élenjáró utcáját.
Ma voltam Pesten,az M7en mentem gondolván azt takarítják de nem egy só szem nem volt az úton,néha egy egy lőkös darab v egy kisebb karószéria elem figyelmeztette az autósokat a csúszás veszélyre.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4211 Dátum: 2010. December 19. - 10:43:06 »

Ma reggel 1/2 7-kor 20 cm hó fogadott ahogy kiléptem volna a házból, a helyzet sajnos azóta sem változott folyamatosan esik különböző intenzitással, így meghaladja a 30 cm-t is már ráadásul a szél is hordja, azaz ítélet idő van felénk. Egy kis média adalék a somogyi helyzethez.
http://kapos.hu/hirek/kek_hirek/2010-12-18/feherbe_borult_somogy.html
Nálunk ugyanez a helyzet. Tegnap délután óta esik, most már szintén fúj a szél is. Állítólag 250 kocsival tolják a havat, én egész délelőtt a városban autóztam, de sehol nincs eltakarítva. Kivéve az egyik városi élenjáró utcáját.
Ma voltam Pesten,az M7en mentem gondolván azt takarítják de nem egy só szem nem volt az úton,néha egy egy lőkös darab v egy kisebb karószéria elem figyelmeztette az autósokat a csúszás veszélyre.
Már nem sóznak, tilos! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #4212 Dátum: 2010. December 19. - 11:13:57 »

Ma reggel 1/2 7-kor 20 cm hó fogadott ahogy kiléptem volna a házból, a helyzet sajnos azóta sem változott folyamatosan esik különböző intenzitással, így meghaladja a 30 cm-t is már ráadásul a szél is hordja, azaz ítélet idő van felénk. Egy kis média adalék a somogyi helyzethez.
http://kapos.hu/hirek/kek_hirek/2010-12-18/feherbe_borult_somogy.html
Nálunk ugyanez a helyzet. Tegnap délután óta esik, most már szintén fúj a szél is. Állítólag 250 kocsival tolják a havat, én egész délelőtt a városban autóztam, de sehol nincs eltakarítva. Kivéve az egyik városi élenjáró utcáját.
Ma voltam Pesten,az M7en mentem gondolván azt takarítják de nem egy só szem nem volt az úton,néha egy egy lőkös darab v egy kisebb karószéria elem figyelmeztette az autósokat a csúszás veszélyre.
Már nem sóznak, tilos! Kacsint
Tudjátok hogy kinek tilos,a lakosságnak.Meg is büntetnek 100e ft-ra ha elkapnak a sózással.Nekünk csak a drága cacl-al lehet sózni,bezzeg a főkefe ezer tonnaszám szórja az utakra a hagyományos sót.Nekik mindent lehet.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #4213 Dátum: 2010. December 19. - 18:30:28 »

Tegnap a buli után meglátogattam a Kapitányt még a kórházban. Most pedig beszéltem vele telefonon. Szóval már otthon van, a műtét sikerült, és él, igaz fájdalmai vannak még, és sajnos lesznek is, mert még egy komolyabb műtét vár rá, ami legalább  hónapos rehabot jelent utána. Most ez nem fért bele az idejébe, mert vissza kell januárban mennie, immár előléptetve . tisztből igazi kapitánnyá. Büszkék lehetünk a mi jeles klubtagunkra, és persze vagyunk is. Szóval a lehetőségekhez képest jól van, mankóval már járhat, majd jön a gyógytorna. Ha eléri a gépet, be fog jelentkezni, de addig is az érdeklődőknek akartam egy kis infót adni róla.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #4214 Dátum: 2010. December 19. - 19:33:21 »

Tegnap a buli után meglátogattam a Kapitányt még a kórházban. Most pedig beszéltem vele telefonon. Szóval már otthon van, a műtét sikerült, és él, igaz fájdalmai vannak még, és sajnos lesznek is, mert még egy komolyabb műtét vár rá, ami legalább  hónapos rehabot jelent utána. Most ez nem fért bele az idejébe, mert vissza kell januárban mennie, immár előléptetve . tisztből igazi kapitánnyá. Büszkék lehetünk a mi jeles klubtagunkra, és persze vagyunk is. Szóval a lehetőségekhez képest jól van, mankóval már járhat, majd jön a gyógytorna. Ha eléri a gépet, be fog jelentkezni, de addig is az érdeklődőknek akartam egy kis infót adni róla.
Mankóval is dolgozhat! Egyik kézfeje helyett majd egy kampót műtenek és egyik szemét letakarják, aztán hajó nem lesz, amelyik szívesen útját állná!  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!