Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 05:16:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 717351 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3960 Dátum: 2010. November 12. - 20:04:35 »

Na ma megelégedtem magammal.

Régi osztálytársam 5 év kihagyás után vissza akar jönni hajózni, de nem kapott munkát. Elintéztem neki. Most veregetem a vállamat.
Gondolom azért, hogy leváltson Téged. De így is jót cselekedtél, mert ő munkát kapott, Te meg hazajöhetsz a családodhoz, és a klubhoz. Dupla haszon. De ugye nem a K. Karcsi  akart visszamenni csónakázni?
Szóval, akkor mikor is jössz haza, ami igaz is? De 18.-ára itthon kell lenned az évadzáron, nálunk, ne feledd!
Nem a Karcsi. Ő már kihagyott tíz évet. És 3. tisztnek jön.

Nekem délután szoltak, hogy a váltóm nem vállalja, keresnek embert, de előfordulhat, hogy 15- ig maradnom kell.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3961 Dátum: 2010. November 13. - 18:01:53 »

hazaértem Gidyéktől és ismét csináltam egy jó kis videót útközben. Érdemes volt, teszek fel belőle egy vágottat, nyúl nem lesz benne. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3962 Dátum: 2010. November 13. - 19:15:28 »

hazaértem Gidyéktől és ismét csináltam egy jó kis videót útközben. Érdemes volt, teszek fel belőle egy vágottat, nyúl nem lesz benne. Vigyorog
Ez semmi, kedves Diablo! Csinálj velem egyszer egy videót a gyorsjáraton, szinte bármikor. Az lenne ám az igazi horrorfilm! Van rá még másfél hónapod. Nagy siker lenne, meg kéne próbálni. Mit szólsz hozzá? Talán még el is lehetne adni, vagy a szereplőknek, vagy a rendőrségnek licit után persze. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3963 Dátum: 2010. November 15. - 13:47:29 »

Újra a szokásos szerda következik, mert újból emelik az amúgy is piszok drága üzemanyagok árait.
Ezúttal mindkét fajtát 6 (azaz: hat) forinttal. Ezt hívhatjuk nyugodtan luxusadónak, mert az! Hogy azt a ....
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #3964 Dátum: 2010. November 15. - 18:07:21 »

Újra a szokásos szerda következik, mert újból emelik az amúgy is piszok drága üzemanyagok árait.
Ezúttal mindkét fajtát 6 (azaz: hat) forinttal. Ezt hívhatjuk nyugodtan luxusadónak, mert az! Hogy azt a ....
Melyik kettőt?
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3965 Dátum: 2010. November 15. - 18:10:11 »

Újra a szokásos szerda következik, mert újból emelik az amúgy is piszok drága üzemanyagok árait.
Ezúttal mindkét fajtát 6 (azaz: hat) forinttal. Ezt hívhatjuk nyugodtan luxusadónak, mert az! Hogy azt a ....
Melyik kettőt?
Téged nem érint.  Kacsint
Én legközelebb kb. márciusban fogok benzint tankolni. Vigyorog
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #3966 Dátum: 2010. November 15. - 18:11:20 »

Újra a szokásos szerda következik, mert újból emelik az amúgy is piszok drága üzemanyagok árait.
Ezúttal mindkét fajtát 6 (azaz: hat) forinttal. Ezt hívhatjuk nyugodtan luxusadónak, mert az! Hogy azt a ....
Melyik kettőt?
Téged nem érint.  Kacsint
Én legközelebb kb. márciusban fogok benzint tankolni. Vigyorog
Sejtetem köszi Kacsint Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
miki8300
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Hozzászólás #3967 Dátum: 2010. November 15. - 18:47:47 »

Sziasztok!

Kb. 3 hónapja vettem egy 2005-ös lacettit. Rá 2 héttel Világít villog a sárga lámpa akadozik az autó!
Valószínűleg szelepcsere lesz a vége de meg tudná valaki mondani mennyit kóstol egy ilyen szelepcsere?
Köszönöm
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3968 Dátum: 2010. November 15. - 20:22:58 »

Sziasztok!

Kb. 3 hónapja vettem egy 2005-ös lacettit. Rá 2 héttel Világít villog a sárga lámpa akadozik az autó!
Valószínűleg szelepcsere lesz a vége de meg tudná valaki mondani mennyit kóstol egy ilyen szelepcsere?
Köszönöm
Nem ugranék rögtön szelepcserébe bele. Szólitsd meg Tomy61-et,vagy irj rivát üzenetet neki és segit biztos.
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3969 Dátum: 2010. November 16. - 10:05:57 »

Sziasztok!

Kb. 3 hónapja vettem egy 2005-ös lacettit. Rá 2 héttel Világít villog a sárga lámpa akadozik az autó!
Valószínűleg szelepcsere lesz a vége de meg tudná valaki mondani mennyit kóstol egy ilyen szelepcsere?
Köszönöm
Nem ugranék rögtön szelepcserébe bele. Szólitsd meg Tomy61-et,vagy irj rivát üzenetet neki és segit biztos.
Vagy esetleg Athee barátunkat, mert ő is így járt, de megoldotta, nem kellett végül szelepeket cserélni. Ne kapkodd el, mert drága dolog.
Ha mégis nem kerülheted el a műtétet, akkor majd jelentkezz újra, és súgunk, hogy hová vidd.

Ja, és elég egy helyre írni, ott is elolvassuk. A motor részhez volt jó, ide egyéb dolgokról szoktunk írni.
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 16. - 10:07:36 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
miki8300
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Hozzászólás #3970 Dátum: 2010. November 16. - 17:01:00 »

Sziasztok!

Kb. 3 hónapja vettem egy 2005-ös lacettit. Rá 2 héttel Világít villog a sárga lámpa akadozik az autó!
Valószínűleg szelepcsere lesz a vége de meg tudná valaki mondani mennyit kóstol egy ilyen szelepcsere?
Köszönöm
Nem ugranék rögtön szelepcserébe bele. Szólitsd meg Tomy61-et,vagy irj rivát üzenetet neki és segit biztos.
Vagy esetleg Athee barátunkat, mert ő is így járt, de megoldotta, nem kellett végül szelepeket cserélni. Ne kapkodd el, mert drága dolog.
Ha mégis nem kerülheted el a műtétet, akkor majd jelentkezz újra, és súgunk, hogy hová vidd.


Rendben Köszönöm
Ja, és elég egy helyre írni, ott is elolvassuk. A motor részhez volt jó, ide egyéb dolgokról szoktunk írni.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3971 Dátum: 2010. November 17. - 20:42:23 »

Régebben valaki belinkelt egy oldalt, ahol lámpába szerelt kamerákat lehetett visszanézni. Nem tudjátok az oldal nevét? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3972 Dátum: 2010. November 17. - 20:49:02 »

Régebben valaki belinkelt egy oldalt, ahol lámpába szerelt kamerákat lehetett visszanézni. Nem tudjátok az oldal nevét? Mosolyog
http://internet.kozut.hu/kozlekedoknek/Lapok/webkamerak.aspx
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #3973 Dátum: 2010. November 17. - 20:49:45 »

Vagy ez?
http://www.utv.hu/
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3974 Dátum: 2010. November 17. - 20:52:02 »

Köszi, közben én is megtaláltam. Csak sajna amelyik rögzít, az napsütést mutat jelen időpontra is Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 263 264 [265] 266 267 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!