Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 00:17:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715708 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3570 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 17:47:20 »

Kamikaze! Neked mióta van lámpamaszkod? Mutass már képeket.
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #3571 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 18:15:19 »

Kamikaze! Neked mióta van lámpamaszkod? Mutass már képeket.
Kérlek alássan július 14-e óta Vigyorog képet még nem csináltam mert nem akartam dicsekedni mint egyesek  Vigyorog,abból a gumis festékből csináltam,egész jól bírja a lámpa hőjét a mosást a bogarakat is,de majd csinálok képet ígérem Kacsint.


A kért képek a Galériában megtekinthetők  Kacsint Kritikát nem dicséretet annál többet elfogadók  Vigyorog Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 22. - 18:49:26 írta kamikaze » Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3572 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 20:40:22 »

A holnapi hajnali Horvátországi nyaralásra a HB-m csurig megpakolva:D
Igaz plafonig töltve, a tető már púposodik, hátul nem látok ki, a csomagtartó ajtaját "meg kellett taposni, hogy be tudjam csukni" minden zeg-zug megtöltve (poénból csinálok majd képet:D, de egy hét kempingezéshez 4 személlyel, mindenünk meg lesz. kiváncsi lennék hány kiló így a kocsi. A mankókeréknél beraktam egy rakat szerszámot ami kellhet, 4 személy, tank csurig, ablakmosó tele, csordultig elég nehéz csomagokkal... kiváncsi vagyok, hogy fog viselkedni a gép fogyasztásilag és teljesítményileg...
Érdekes. nem értem. Nekem 1 hét / 5 fő teljes cuccal, gumimatrac, gumicsónak, 2 (?!!) gördeszka, gyereknek játék, kerékpár, kerti sátor, napernyő, stb. csak ráhúztam a kalaptartót. Visszafele meg volt plusszban gyarmatáru is.  Kacsint
Mi a francot viszel? komplett konyhabútort? Szerszámok alatt meg egy esztergapadot értsünk?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3573 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 11:11:23 »

A holnapi hajnali Horvátországi nyaralásra a HB-m csurig megpakolva:D
Igaz plafonig töltve, a tető már púposodik, hátul nem látok ki, a csomagtartó ajtaját "meg kellett taposni, hogy be tudjam csukni" minden zeg-zug megtöltve (poénból csinálok majd képet:D, de egy hét kempingezéshez 4 személlyel, mindenünk meg lesz. kiváncsi lennék hány kiló így a kocsi. A mankókeréknél beraktam egy rakat szerszámot ami kellhet, 4 személy, tank csurig, ablakmosó tele, csordultig elég nehéz csomagokkal... kiváncsi vagyok, hogy fog viselkedni a gép fogyasztásilag és teljesítményileg...
Érdekes. nem értem. Nekem 1 hét / 5 fő teljes cuccal, gumimatrac, gumicsónak, 2 (?!!) gördeszka, gyereknek játék, kerékpár, kerti sátor, napernyő, stb. csak ráhúztam a kalaptartót. Visszafele meg volt plusszban gyarmatáru is.  Kacsint
Mi a francot viszel? komplett konyhabútort? Szerszámok alatt meg egy esztergapadot értsünk?
Cap! Így kell barátokat szerezni a HB-sek közül! Kacsint Vigyorog Brávó! Kacsint Vigyorog Pedig vannak köztük jó páran, akik  már SW-ben gondolkodnának szegények, csak már késő! Kacsint ;
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3574 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 11:42:01 »

A holnapi hajnali Horvátországi nyaralásra a HB-m csurig megpakolva:D
Igaz plafonig töltve, a tető már púposodik, hátul nem látok ki, a csomagtartó ajtaját "meg kellett taposni, hogy be tudjam csukni" minden zeg-zug megtöltve (poénból csinálok majd képet:D, de egy hét kempingezéshez 4 személlyel, mindenünk meg lesz. kiváncsi lennék hány kiló így a kocsi. A mankókeréknél beraktam egy rakat szerszámot ami kellhet, 4 személy, tank csurig, ablakmosó tele, csordultig elég nehéz csomagokkal... kiváncsi vagyok, hogy fog viselkedni a gép fogyasztásilag és teljesítményileg...
Érdekes. nem értem. Nekem 1 hét / 5 fő teljes cuccal, gumimatrac, gumicsónak, 2 (?!!) gördeszka, gyereknek játék, kerékpár, kerti sátor, napernyő, stb. csak ráhúztam a kalaptartót. Visszafele meg volt plusszban gyarmatáru is.  Kacsint
Mi a francot viszel? komplett konyhabútort? Szerszámok alatt meg egy esztergapadot értsünk?
Cap! Így kell barátokat szerezni a HB-sek közül! Kacsint Vigyorog Brávó! Kacsint Vigyorog Pedig vannak köztük jó páran, akik  már SW-ben gondolkodnának szegények, csak már késő! Kacsint ;
Én még kitartok a HB mellett, könnyebb vele parkolni is
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3575 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 13:17:54 »

Észre vettétek, hogy eltűntek a modik? Athee, Cápa, Jopek, és LadLac hol vagytok? Éltek még? Tudom, jó a csapat, nem kell moderálni senkit, de azért lássuk, hogy éltek, itt vagytok velünk, szóljatok hozzánk, mert elveszünk nélkületek. Hiányoztok!

Hamarosan vége a szabadságolásoknak, utána remélem újra élni fog a fórum! Sokan elvesztek az utóbbi időben- sajnos. Mindenkit visszavárunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3576 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 16:31:14 »

A holnapi hajnali Horvátországi nyaralásra a HB-m csurig megpakolva:D
Igaz plafonig töltve, a tető már púposodik, hátul nem látok ki, a csomagtartó ajtaját "meg kellett taposni, hogy be tudjam csukni" minden zeg-zug megtöltve (poénból csinálok majd képet:D, de egy hét kempingezéshez 4 személlyel, mindenünk meg lesz. kiváncsi lennék hány kiló így a kocsi. A mankókeréknél beraktam egy rakat szerszámot ami kellhet, 4 személy, tank csurig, ablakmosó tele, csordultig elég nehéz csomagokkal... kiváncsi vagyok, hogy fog viselkedni a gép fogyasztásilag és teljesítményileg...
Érdekes. nem értem. Nekem 1 hét / 5 fő teljes cuccal, gumimatrac, gumicsónak, 2 (?!!) gördeszka, gyereknek játék, kerékpár, kerti sátor, napernyő, stb. csak ráhúztam a kalaptartót. Visszafele meg volt plusszban gyarmatáru is.  Kacsint
Mi a francot viszel? komplett konyhabútort? Szerszámok alatt meg egy esztergapadot értsünk?
Cap! Így kell barátokat szerezni a HB-sek közül! Kacsint Vigyorog Brávó! Kacsint Vigyorog Pedig vannak köztük jó páran, akik  már SW-ben gondolkodnának szegények, csak már késő! Kacsint ;
Én még kitartok a HB mellett, könnyebb vele parkolni is
Én meg azt a pénzt, amit a H1 és H7 izzókra költöttem volna, beruháztam egy tetőcsomiba és tetőboxba. Így évente csak 1 hétig kell puttonyt cipelnem az 52-ből. Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3577 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 17:24:24 »

Tegnap elhagyván Budapestet az M7-n elkezdett rángatni a gép, ugyanakkor erőtlen is volt, majd bedobta a sárgát. Később még egyszer rángatott a sztrádán, majd elmúlt és jól is ment. Keszthelyen az egyik beindítás után elaludt a lámpácska. Tegnap tankoltam a szokott helyemen ( Mol cucc ). Hazafelé egy Shell kúton tettem bele 25l V-Power 95-öt, azóta mintha puskából lőnék ki, úgy megy. Szóval az üzemanyag lehetett a gond, szerintem...
Tudod miért itt aludt el a lámpácskád? Mert Keszthely "the best" hely!  Vigyorog
Igen. Mosolyog Jaj, akartalak hívni, Gidy megadta a számod, de volt egy csepp fejetlenség ( fellépésünk volt és közben lelépett a gázsis fickó... ) és hangyaboj effektus volt... De kértek kontaktot így fogunk még arrafelé játszani!
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #3578 Dátum: 2010. Augusztus 24. - 17:25:08 »

Észre vettétek, hogy eltűntek a modik? Athee, Cápa, Jopek, és LadLac hol vagytok? Éltek még? Tudom, jó a csapat, nem kell moderálni senkit, de azért lássuk, hogy éltek, itt vagytok velünk, szóljatok hozzánk, mert elveszünk nélkületek. Hiányoztok!

Hamarosan vége a szabadságolásoknak, utána remélem újra élni fog a fórum! Sokan elvesztek az utóbbi időben- sajnos. Mindenkit visszavárunk!
Minden nyáron kihalt a fórum,aztán majd feléled.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3579 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 07:37:05 »

Tegnap elhagyván Budapestet az M7-n elkezdett rángatni a gép, ugyanakkor erőtlen is volt, majd bedobta a sárgát. Később még egyszer rángatott a sztrádán, majd elmúlt és jól is ment. Keszthelyen az egyik beindítás után elaludt a lámpácska. Tegnap tankoltam a szokott helyemen ( Mol cucc ). Hazafelé egy Shell kúton tettem bele 25l V-Power 95-öt, azóta mintha puskából lőnék ki, úgy megy. Szóval az üzemanyag lehetett a gond, szerintem...
Tudod miért itt aludt el a lámpácskád? Mert Keszthely "the best" hely!  Vigyorog
Igen. Mosolyog Jaj, akartalak hívni, Gidy megadta a számod, de volt egy csepp fejetlenség ( fellépésünk volt és közben lelépett a gázsis fickó... ) és hangyaboj effektus volt... De kértek kontaktot így fogunk még arrafelé játszani!
Csak nem a motoros találkozón nyomtátok? Még nálunk is lehetett hallani!  Vigyorog
Én meg kíváncsi vagyok a zenétekre, úgyhogy majd szólj ha erre jártok!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3580 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 10:45:13 »

Tegnap elhagyván Budapestet az M7-n elkezdett rángatni a gép, ugyanakkor erőtlen is volt, majd bedobta a sárgát. Később még egyszer rángatott a sztrádán, majd elmúlt és jól is ment. Keszthelyen az egyik beindítás után elaludt a lámpácska. Tegnap tankoltam a szokott helyemen ( Mol cucc ). Hazafelé egy Shell kúton tettem bele 25l V-Power 95-öt, azóta mintha puskából lőnék ki, úgy megy. Szóval az üzemanyag lehetett a gond, szerintem...
Tudod miért itt aludt el a lámpácskád? Mert Keszthely "the best" hely!  Vigyorog
Igen. Mosolyog Jaj, akartalak hívni, Gidy megadta a számod, de volt egy csepp fejetlenség ( fellépésünk volt és közben lelépett a gázsis fickó... ) és hangyaboj effektus volt... De kértek kontaktot így fogunk még arrafelé játszani!
Csak nem a motoros találkozón nyomtátok? Még nálunk is lehetett hallani!  Vigyorog
Én meg kíváncsi vagyok a zenétekre, úgyhogy majd szólj ha erre jártok!  Kacsint
Nem, az egyik strandon volt valamilyen 3 napos rendezvény, ennek az utolsó napja volt. Latin-Jazz-Funk-ot játszunk.
( Modiktól bocs az offért.. )
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #3581 Dátum: 2010. Augusztus 25. - 17:02:14 »

Tegnap elhagyván Budapestet az M7-n elkezdett rángatni a gép, ugyanakkor erőtlen is volt, majd bedobta a sárgát. Később még egyszer rángatott a sztrádán, majd elmúlt és jól is ment. Keszthelyen az egyik beindítás után elaludt a lámpácska. Tegnap tankoltam a szokott helyemen ( Mol cucc ). Hazafelé egy Shell kúton tettem bele 25l V-Power 95-öt, azóta mintha puskából lőnék ki, úgy megy. Szóval az üzemanyag lehetett a gond, szerintem...
Tudod miért itt aludt el a lámpácskád? Mert Keszthely "the best" hely!  Vigyorog
Igen. Mosolyog Jaj, akartalak hívni, Gidy megadta a számod, de volt egy csepp fejetlenség ( fellépésünk volt és közben lelépett a gázsis fickó... ) és hangyaboj effektus volt... De kértek kontaktot így fogunk még arrafelé játszani!
Csak nem a motoros találkozón nyomtátok? Még nálunk is lehetett hallani!  Vigyorog
Én meg kíváncsi vagyok a zenétekre, úgyhogy majd szólj ha erre jártok!  Kacsint
Nem, az egyik strandon volt valamilyen 3 napos rendezvény, ennek az utolsó napja volt. Latin-Jazz-Funk-ot játszunk.
( Modiktól bocs az offért.. )
Igazad van, pláne pont én....na megoldottam. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3582 Dátum: 2010. Augusztus 26. - 13:56:22 »

Nyugalom.

Jopek cartárs megvan, ma reggel rámkiabált a nagyvas ablakából. Sajnos rohantam, nem volt időm megfordulni, utána menni. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3583 Dátum: 2010. Augusztus 30. - 14:05:20 »

Cartársak! Régiek, és újak!
A találkozós topicba megírtam a hagyománynak számító Bagolyirtás idei találkozóra való felhívásomat. Mivel jó ajánlatot kaptam Gábortól, azt hiszem ki kell használnunk, hátha ez lesz az utolsó lehetőségünk. Eddig mindegyik klassz volt, legyen ez is az, sok- sok résztvevővel. Olvassátok, és jelentkezzetek minél többen, minél előbb!
Kérdés lehet ott feltenni, vagy priviben nekem, illetve hívhattok telcsin is. Ne szalasszuk el ezt a lehetőséget! Várom a reagálásokat, és főleg a jelentkezéseket!!!
Ez most adott, konkrét lehetőség. Szeptember 24.-től 26.-ig. Bagolyirtás, Négy évszak Vendégház. Gyerünk fel a Mátrába talizni!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3584 Dátum: 2010. Augusztus 31. - 18:56:35 »

Ma voltam venni LPGhez való gyertyát és láttam ott olcsó ablaktörlőt is, olyant mint ami nekem is van.
915Ft a 48cm és 1015Ft volt az 55cm.
Forstrade Kft.
Cím: 1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 5-7.

Bocsi Gidy, hogy nem ugrottam be hozzád. Pedig ott parkoltam a házad előtt. Zavart
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!