Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 00:27:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 715766 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3555 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 12:08:19 »

Lassan elbúcsúzom egy hétre, este indulunk a tengerpartra. Legyetek jók és ne irogassatok sokat Vigyorog
Aztán csak óvatosan a kamionosoktól, majd a vízben a cápáktól! Vigyázz Magadra! Várjuk majd a beszámolód. Jó nyaralást, és sok pénzt, jó időt!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3556 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 16:49:59 »

Lassan elbúcsúzom egy hétre, este indulunk a tengerpartra. Legyetek jók és ne irogassatok sokat Vigyorog
Aztán csak óvatosan a kamionosoktól, majd a vízben a cápáktól! Vigyázz Magadra! Várjuk majd a beszámolód. Jó nyaralást, és sok pénzt, jó időt!
Köszönöm  Mosolyog Vigyázunk a két Lacsira, remélem más is fog.  Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3557 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 21:14:15 »

Jó éjszakát mindenkinek. Elindultunk.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #3558 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 11:56:04 »

A mai napon nagyon komoly események várhatóak időjárásilag!! Nagyméretű jég, 120-as feletti széllökések, erős eső, esetleg tornádó. Nem vicc! A durva dolgok főleg a Dunától keletre várhatóak, de zivatar bárhol kialakulhat.
Nem pánikkeltés akar lenni, csak jobb félni, mint megijedni. Az Európai Viharelőrejelző Szolgálat 2-es riasztást adott ki, az OMSZ piros figyelmesztetést éjfélig a keleti régiókra, a szupercella.hu 3-as riasztást adott.
Ha jön a borulat, az autókat garázsba, vagy fedezékbe vigyétek, ha tudjátok.

http://estofex.org/cgi-bin/polygon/showforecast.cgi?lightningmap=yes&fcstfile=2010081706_201008152214_2_stormforecast.xml
" A level 2 was issued for E and central Poland ... Slovakia ... N Hungary for large hail, damaging winds, heavy rain, and tornadoes.
 "

http://www.szupercella.hu/index.php?x=konv

http://www.met.hu/omsz.php

Legyetek óvatosak!
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3559 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 14:17:21 »

az fsza... pont ma kocsikázunk le keletre rokonokhoz, semmi garázs...
nem tűntem el a nyáron, nem feledkeztem meg a klubbról,  Vigyorog csak mászkálok ide-oda, nem vagyok igazán netközelben... most meg fogom kapni, de: nincs valakinek kölcsön egy tetőcsomagtartója vagy egy komplett sw-je egy hétre? Vigyorog (vicc Kacsint)
4-en megyünk kempingezni Horvátországba egy hétre és valahogy be kéne férnem a csomagtartóba és hátulra, amit még nem tudom, hogy fogok megoldani Vigyorog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3560 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 14:43:30 »

az fsza... pont ma kocsikázunk le keletre rokonokhoz, semmi garázs...
nem tűntem el a nyáron, nem feledkeztem meg a klubbról,  Vigyorog csak mászkálok ide-oda, nem vagyok igazán netközelben... most meg fogom kapni, de: nincs valakinek kölcsön egy tetőcsomagtartója vagy egy komplett sw-je egy hétre? Vigyorog (vicc Kacsint)
4-en megyünk kempingezni Horvátországba egy hétre és valahogy be kéne férnem a csomagtartóba és hátulra, amit még nem tudom, hogy fogok megoldani Vigyorog
Dani! Van egy új partnerünk, a Gombos csomagtartós. Ott vehetsz, és kölcsönözhetsz is, nézz utána. A weblapunkon ott az elérhetőségük. Ha SW-d lenne, nem kéne, de akkor tudnék kölcsönözni pedig, de ahhoz tetősín szükséges. Esetleg tetőbox jöhet még szóba. Csak itt a környékünkön van vagy 5 helyen tetőcsomagtartós cég.
Ja, és jó vicc volt! Jót nevettem...


Besötétedett! Azt hiszem mindjárt itt a vihar, az özönvíz, csak jég ne legyen legalább! Mindenki dugja el a kocsiját védett helyre, ha tudja, vagy kergesse el a jeget!
Unom ezt a sok szörnyű szélsőséges időjárást. Szegény szabolcsiak, borsodiak. meg akiket már ért, és fog. Vigyázzatok nagyon!

Na, újra kivilágosodott. Jó nagy zivatar volt, jég nélkül szerencsére. Biztos sok autót lemosott, mert nagyon esett. Én szombaton mostan, azóta a garban áll. Holnap meg megyek bevásárolni. Hétvégén Csaba megy vidékre.
Lezártam az ajtókon lévő kulcslyukat, ezentúl csak a távirányítóval lehet bejutni a kocsiba. Baj esetén meg az 5.-ik ajtón keresztül.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 16. - 16:07:44 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3561 Dátum: 2010. Augusztus 20. - 08:48:42 »

A weblap Tippek/trükkök - Autós/szerelős részébe felkerült egy új leírás (Szivargyújtó beépítése..) az egyik klubtagunk jóvoltából.
Köszönet érte!
A hozzá tartozó képek a galériában vannak.

Szintén új leírások kerültek fel a típushibákhoz. Köszönet az "elkövetőknek"!
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3562 Dátum: 2010. Augusztus 20. - 13:47:25 »

Ma reggel 6után a telkünknek (zártkerti ingatlan) a kerítéséből 20-m hosszan el lopták a kerítés drótot meg 8 db 80-s átmérőjű csőből levő oszlopainkat a "norvég vendég munkások". Reggel 6-kor amikor az egyik cimbi ment horgászni még nemlátott semmit, 8-kor a boltban meg szólnak, hogy nincs meg a kerítés!!!!!!!!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3563 Dátum: 2010. Augusztus 20. - 15:14:09 »

Ma reggel 6után a telkünknek (zártkerti ingatlan) a kerítéséből 20-m hosszan el lopták a kerítés drótot meg 8 db 80-s átmérőjű csőből levő oszlopainkat a "norvég vendég munkások". Reggel 6-kor amikor az egyik cimbi ment horgászni még nemlátott semmit, 8-kor a boltban meg szólnak, hogy nincs meg a kerítés!!!!!!!!
Így legalább nem kell szegényeknek állandóan átmászni rajta, ha kell valami nekik. Amúgy meg ki kéne toloncolni a norvégokat, mert röhej, hogy mit megengednek már maguknak.  Részvétem meg a mi titeket érint ez ügyben. Össze kéne terelni az összeset, és adni nekik új hazát, egy földrészektől távoli szigetet, és éljenek meg ott a saját munkájukból, szorgalmukból, lássák el magukat, segélyezzék saját fajtájukat, és akkor fellélegezhet a világ, és nem gazdagodnak tovább a zárasok, riasztósok, nem rettegnének az idősök, mindenki megehetné a saját termését. De szép is lenne...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #3564 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 06:48:00 »

Ma reggel 6után a telkünknek (zártkerti ingatlan) a kerítéséből 20-m hosszan el lopták a kerítés drótot meg 8 db 80-s átmérőjű csőből levő oszlopainkat a "norvég vendég munkások". Reggel 6-kor amikor az egyik cimbi ment horgászni még nemlátott semmit, 8-kor a boltban meg szólnak, hogy nincs meg a kerítés!!!!!!!!
Így legalább nem kell szegényeknek állandóan átmászni rajta, ha kell valami nekik. Amúgy meg ki kéne toloncolni a norvégokat, mert röhej, hogy mit megengednek már maguknak.  Részvétem meg a mi titeket érint ez ügyben. Össze kéne terelni az összeset, és adni nekik új hazát, egy földrészektől távoli szigetet, és éljenek meg ott a saját munkájukból, szorgalmukból, lássák el magukat, segélyezzék saját fajtájukat, és akkor fellélegezhet a világ, és nem gazdagodnak tovább a zárasok, riasztósok, nem rettegnének az idősök, mindenki megehetné a saját termését. De szép is lenne...
Igen-igen! A hírekben is most volt valamelyik nap, hogy Franciaországból is ki akarják toloncolni ezeket a norvégokat és aki magától megy az kap 300eurót.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3565 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 13:42:17 »

Ma reggel 6után a telkünknek (zártkerti ingatlan) a kerítéséből 20-m hosszan el lopták a kerítés drótot meg 8 db 80-s átmérőjű csőből levő oszlopainkat a "norvég vendég munkások". Reggel 6-kor amikor az egyik cimbi ment horgászni még nemlátott semmit, 8-kor a boltban meg szólnak, hogy nincs meg a kerítés!!!!!!!!
Így legalább nem kell szegényeknek állandóan átmászni rajta, ha kell valami nekik. Amúgy meg ki kéne toloncolni a norvégokat, mert röhej, hogy mit megengednek már maguknak.  Részvétem meg a mi titeket érint ez ügyben. Össze kéne terelni az összeset, és adni nekik új hazát, egy földrészektől távoli szigetet, és éljenek meg ott a saját munkájukból, szorgalmukból, lássák el magukat, segélyezzék saját fajtájukat, és akkor fellélegezhet a világ, és nem gazdagodnak tovább a zárasok, riasztósok, nem rettegnének az idősök, mindenki megehetné a saját termését. De szép is lenne...
Igen-igen! A hírekben is most volt valamelyik nap, hogy Franciaországból is ki akarják toloncolni ezeket a norvégokat és aki magától megy az kap 300eurót.
Mennyit is kéne összeadnunk, hogy mind elmenjen innen is? Fogadok, gyűlne a pénz rendesen.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #3566 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 19:28:42 »

Ma reggel 6után a telkünknek (zártkerti ingatlan) a kerítéséből 20-m hosszan el lopták a kerítés drótot meg 8 db 80-s átmérőjű csőből levő oszlopainkat a "norvég vendég munkások". Reggel 6-kor amikor az egyik cimbi ment horgászni még nemlátott semmit, 8-kor a boltban meg szólnak, hogy nincs meg a kerítés!!!!!!!!
Így legalább nem kell szegényeknek állandóan átmászni rajta, ha kell valami nekik. Amúgy meg ki kéne toloncolni a norvégokat, mert röhej, hogy mit megengednek már maguknak.  Részvétem meg a mi titeket érint ez ügyben. Össze kéne terelni az összeset, és adni nekik új hazát, egy földrészektől távoli szigetet, és éljenek meg ott a saját munkájukból, szorgalmukból, lássák el magukat, segélyezzék saját fajtájukat, és akkor fellélegezhet a világ, és nem gazdagodnak tovább a zárasok, riasztósok, nem rettegnének az idősök, mindenki megehetné a saját termését. De szép is lenne...
Igen-igen! A hírekben is most volt valamelyik nap, hogy Franciaországból is ki akarják toloncolni ezeket a norvégokat és aki magától megy az kap 300eurót.
Mennyit is kéne összeadnunk, hogy mind elmenjen innen is? Fogadok, gyűlne a pénz rendesen.
Ki kell dobni őket mint macskát ......,nem hogy még erre is adományt gyüjteni! Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3567 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 20:36:27 »

A holnapi hajnali Horvátországi nyaralásra a HB-m csurig megpakolva:D
Igaz plafonig töltve, a tető már púposodik, hátul nem látok ki, a csomagtartó ajtaját "meg kellett taposni, hogy be tudjam csukni" minden zeg-zug megtöltve (poénból csinálok majd képet:D, de egy hét kempingezéshez 4 személlyel, mindenünk meg lesz. kiváncsi lennék hány kiló így a kocsi. A mankókeréknél beraktam egy rakat szerszámot ami kellhet, 4 személy, tank csurig, ablakmosó tele, csordultig elég nehéz csomagokkal... kiváncsi vagyok, hogy fog viselkedni a gép fogyasztásilag és teljesítményileg...
Naplózva

caroy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


Sedan 1.6 Elite


« Hozzászólás #3568 Dátum: 2010. Augusztus 21. - 23:38:08 »

Nem tudom hová írjak és hová tegyem a képeket! Klubreklám vagy Szép tájak…maradtam itt elnézést mindenkitől. Sokadszorra látogattunk el Erdélybe Hazánk - a Történelmi-Magyarország legtávolabbi pontján az Ezeréves Határnál, Gyimesbükkön jártunk. Itt is sikerült szórólapot elhelyezni!!!! Itt a történelem (sajnos már csak az) szele megérint mindenkit!     Gidy én is szórók még Neked köszönhetően!!!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3569 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 09:49:21 »

Megjöttem, olvasgatok Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!