Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:17:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 714059 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3210 Dátum: 2010. Június 07. - 12:41:00 »

Június 26.-án, szombaton 18 órai kezdettel lesz az idén is "Kapcsolat Koncert"! A magyar előfutárok után a külföldi sztárvendég: ROD STEWART lesz!
Ki csatlakozik hozzám? Parkolni majd itt nálunk, és együtt sétálhatnánk ki az 56-osok terére, volt Felvonulási tér.
Stocz Főni! Remélem idén is jöttök!
Természetesen a koncert mint mindig, INGYENES lesz! De persze azért nálam lehet fizetni... Kacsint Vigyorog
Aki jönne, kérem jelezze időben! Kávé után kimennénk együtt.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 07. - 12:42:51 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3211 Dátum: 2010. Június 07. - 14:49:15 »

Újabb Vén Rókát üdvözölhetünk a csapatban, és egyben jár a grat is érte: DÖME lett 500 után Szmöre. Kacsint Vigyorog
Viszont percek kérdése, hogy ugyan ezt elmondhassuk SEBIJOE  esetében is, mert 1 pont hiányzik még, hogy ő is Szmöre legyen, így előre neki is grat! Kacsint Vigyorog

Na, és persze Kapitánynak utólag is grat a 4000.-ikhez! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3212 Dátum: 2010. Június 07. - 15:15:30 »

Újabb Vén Rókát üdvözölhetünk a csapatban, és egyben jár a grat is érte: DÖME lett 500 után Szmöre. Kacsint Vigyorog
Viszont percek kérdése, hogy ugyan ezt elmondhassuk SEBIJOE  esetében is, mert 1 pont hiányzik még, hogy ő is Szmöre legyen, így előre neki is grat! Kacsint Vigyorog

Na, és persze Kapitánynak utólag is grat a 4000.-ikhez! Kacsint Vigyorog

No, az 500-at láttam én is, de nem gondoltam, hogy ezzel hirtelen megvénülök... akkor spóroltam volna a hozzászólásokkal.  Mosolyog
Köszi a gratulációt.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3213 Dátum: 2010. Június 07. - 15:17:16 »


Nagyon lehangolt amit hétvégén a hírekben láttam, sajnálom azokat az embereket, akik kénytelenek otthonukat elhagyni az ár miatt - ebbe szerintem bele sem tudunk igazán érezni addig, amíg nem velünk történik.
 
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3214 Dátum: 2010. Június 07. - 19:02:30 »

Szia, ha van olyan ismerősöd akinek szüksége lehet rá, van néhány régi de használható bútorom, szívesen odaadom. A gond annyi hogy Pesten lakom de hátha van akinek kell és meg tudja oldani.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 07. - 19:04:06 írta Zoltán » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3215 Dátum: 2010. Június 07. - 19:24:44 »

Dani! Tény, hogy a múltkori megjegyzésed finoman szólva nem volt okos az árvízzel, és esőzéssel kapcsolatban. De ezért meg is kaptad a feddéseket. Azóta mélyen hallgatsz, csak olvasol. Azért nem vagy kiközösítve, jó, hogy vagy a csapatban. Fiatalként elkövet az ember ilyet, van aki később is, az nagyobb baj persze. Szóval ne félj tőlünk, írhatsz nyugodtan, csak jól gondold meg, hogy mit, és hogyan, vond le a tanulságot, és bölcs leszel! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3216 Dátum: 2010. Június 07. - 20:41:21 »

Ma Dobogókő felé mentem Budapestről-Esztergomba, majd vissza. Meg kellett állapítsam, hogy ezen az útszakaszon a legnagyobb veszélyt a hirtelen felbukkanó állatok jelentik. Ezek közül is két fajta.
Az egyik, amelyik váratlanul keresztülszalad az úton, a másik, amelyik kanyarban a záróvonalat átlépve szembe jön.
Benézhettél volna hozzám, akkor két szép színű Lacsi találkozott volna. Kacsint
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #3217 Dátum: 2010. Június 07. - 20:52:25 »

Ma páromtól kaptam egy olyan sms-t, amit senkinek nem kívánok. Ő az "első magyar utazási irodában" dolgozik, és elég sok pénz fordul meg náluk. Itt Szombathelyen a rendőrség ugyanúgy kezeli őket, mint a bankokat. Szval most 3 hétig pénztáros a lelkem, és küldi az üzenetet, hogy most próbálták kirabolni, remeg, fél.
Állítólag a rendőrök ismerik azt a "magyar" állampolgárt, aki több helyen is bepróbálkozott már, de még nem sikerült elkapni. Na ezen nem is csodálkozom. A fószer míg ott állt, és kérte a pénzt, addíg párom nyomta 1000L a pánik gombot, ami a 100 méterre lévő belvárosi rendőrörsön riaszt. Nem tudom mennyi idő múlva értek ki (párom szerint sokat vártak), de mire hipp-hopp ott termettek, a jó képességü "raboló" már eltünt...
Kiváncsi vagyok, mikor fogják elkapni, és még hány embernek kell rémült perceket átélni miatta...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3218 Dátum: 2010. Június 07. - 20:55:16 »

Dani! Tény, hogy a múltkori megjegyzésed finoman szólva nem volt okos az árvízzel, és esőzéssel kapcsolatban. De ezért meg is kaptad a feddéseket. Azóta mélyen hallgatsz, csak olvasol. Azért nem vagy kiközösítve, jó, hogy vagy a csapatban. Fiatalként elkövet az ember ilyet, van aki később is, az nagyobb baj persze. Szóval ne félj tőlünk, írhatsz nyugodtan, csak jól gondold meg, hogy mit, és hogyan, vond le a tanulságot, és bölcs leszel! Kacsint Vigyorog

Naponta többször is olvasom a fórumot, de mióta ilyen csúnyán le lettem ordítva, nem merek írni Vigyorog
Viccet félretéve, nem szeretek mindenhez hozzászólni és okoskodni, inkább nem írok, mintsem hülyeséget szóljak hozzá Mosolyog
Azért a két héttel ezelőtti esőt ne hasonlítsuk ehhez, ez tényleg durva. Amúgy nincs igazam?
ilyennek nem szabadna megtörténnie, mint ami itt folyik... szó szerint...
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3219 Dátum: 2010. Június 07. - 21:17:58 »

Dani! Mi van az autóval, voltál már a szervizben?
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3220 Dátum: 2010. Június 07. - 21:19:45 »

Dani! Mi van az autóval, voltál már a szervizben?
Miért, baj van vele?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3221 Dátum: 2010. Június 07. - 21:21:13 »

Dani! Mi van az autóval, voltál már a szervizben?
Miért, baj van vele?
Csak a küszöbbel.
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3222 Dátum: 2010. Június 07. - 21:23:31 »

Dani! Mi van az autóval, voltál már a szervizben?
Miért, baj van vele?
Csak a küszöbbel.
Arról tudtam, azt hittem valami más probléma.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3223 Dátum: 2010. Június 07. - 21:28:44 »

Dani! Mi van az autóval, voltál már a szervizben?
Miért, baj van vele?
Csak a küszöbbel.
Arról tudtam, azt hittem valami más probléma.
Erről szerintem nem tudsz. Dani sem tudta, míg meg nem néztük.
Naplózva


LPG
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #3224 Dátum: 2010. Június 07. - 21:34:18 »

Nem volt lelki erőm. Majd írok először sebikének, hátha utána tudnak nézni alváz alapján.

Aki nem tudja: Hát gyakorlatilag hullanak le körbe a szoknyák, illetve a jobb oldala elég csúnyán szét van válva és a szokyna alatt elég jól meg van sérülve a küszöbb.
Krisznek volt egy olyan feltevése, lehet, hogy szálíltás közben ez egy sima HB volt, megsérült és egy ép WTCC-s HB-ról átrakták rá a spoiler szetett. Nem tudom, ez mennyire reális, de nem volt ütközésem és az első lökös nagyon kajlán áll, mondjuk Krisznek és Weresnek is, de nekem nagyon...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!