Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 12:22:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 712160 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2685 Dátum: 2010. április 02. - 20:42:03 »

Kössz  ( Kacsint)
Az biztos megcsinálta, aki ért hozzá Kacsint
Dani hétvégén Pesten leszek ha gondolód és időd is engedi össze futhatunk és megnézzük azt az állítást Kacsint Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2686 Dátum: 2010. április 02. - 20:52:25 »

Szombaton 13-tól nem jó, mert Chelsea rangadó, utána papám szülinapja a Gellért hegyen.
Viszont 13 óra előtt Szombaton és elvileg Vasárnap egész nap jó nekem, be tudok menni.
Neked melyik helyszín lenne jó?
Csepel, Lágymányosi híd környéke? Őszintén én beljebb nem nagyon szoktam merészkedni kocsival, csak nagy ritkán, mert bérletem van, de bármi megoldható! Honnan jössz? M0, vagy M7 felől?

Ha valamiért most hétvégén nem tudjuk összehozni, mivel rokonaim Martonvásáriak, sűrün járok arra, az meg nem távolság Gárdonytól Mosolyog
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2687 Dátum: 2010. április 02. - 20:57:36 »

Sziasztok! Reggel le, pardon, Délre megyünk, Szankra, és ott leszünk az ünnep alatt. Vagy hétfőn estefelé, vagy kedden délelőtt jövünk vissza. Ha valaki keresne, telefonon elérhető leszek. Ha pedig valaki a környéken volna, akkor talizhatunk is. Kiskunmajsa környékén van Szank, tőle északra 8 km-re.

Áldott, szép ünnepet kívánok mindenkinek. Hétfőn meg jó locsolkodást, és nem lealjasodást! A piával vigyázzatok, fokozott ellenőrzések lesznek. Ne törjön a kocsi, maradjon a jogsi! Ez még rímelt is, lehet, hogy költő leszek?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2688 Dátum: 2010. április 03. - 11:56:23 »

Ma reggel a 10- en lendületből utólértem egy gyönyőrű WTCC sedant. Bronzmetál, vagy ilyesmi.
Elmentem mellette lendületből., azután beszorultam egy busz mögé (a tetves genya, amikor megelőztem volna belegyorsított, utána meg 60-al szívatott). A sedan elment mellettem, de szerintem elolvasta a hátsó lökösön a linket  Vigyorog. Legalábbis gondolom, mert Vörösváron bevárt és beállt elém. Ha nem rohanok annyira hazafelé adtam volna szórólapot is.

Gyönyörű színe van, meg pöpec felnik, nem gyári. Gyulais autó (rendszámkeretből) és L- es rsz., de a teljesett elfelejtettem, mire hazaértem. Nem környékbeli, mert nem láttam még erre.  He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2689 Dátum: 2010. április 03. - 12:44:46 »

Ma reggel a 10- en lendületből utólértem egy gyönyőrű WTCC sedant. Bronzmetál, vagy ilyesmi.
Elmentem mellette lendületből., azután beszorultam egy busz mögé (a tetves genya, amikor megelőztem volna belegyorsított, utána meg 60-al szívatott). A sedan elment mellettem, de szerintem elolvasta a hátsó lökösön a linket  Vigyorog. Legalábbis gondolom, mert Vörösváron bevárt és beállt elém. Ha nem rohanok annyira hazafelé adtam volna szórólapot is.

Gyönyörű színe van, meg pöpec felnik, nem gyári. Gyulais autó (rendszámkeretből) és L- es rsz., de a teljesett elfelejtettem, mire hazaértem. Nem környékbeli, mert nem láttam még erre.  He

Ha narancs színű volt, akkor az esztergomi vagy környéki, mert sokszor látom, de szórólapot még nem tudtam adni neki, mert mindig csak kocsiból látom, parkolni még sosem láttam. Egyébként 16-os felnik vannak rajta szerintem.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2690 Dátum: 2010. április 03. - 13:44:15 »

Kössz  ( Kacsint)
Az biztos megcsinálta, aki ért hozzá Kacsint
Tényleg egy tizes dugókulcs és öt perc.... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2691 Dátum: 2010. április 03. - 17:01:34 »

Kössz  ( Kacsint)
Az biztos megcsinálta, aki ért hozzá Kacsint
Tényleg egy tizes dugókulcs és öt perc.... Kacsint
A galériában még fénykép is van. Kacsint
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2692 Dátum: 2010. április 04. - 08:32:10 »

Jó reggelt és boldog húsvétot mindenkinek! Had dicsekedjek Nektek! Mit tojt nekem a nyúl? Mosolyog Hungaroringre 4 napos F1 klub belépőt Kacsint
Most aztán hálálkodhatok a páromnak Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2693 Dátum: 2010. április 05. - 09:22:26 »

Dani köszi a cd-ket  Kacsint jó szolgálatot tett Szegedig meg vissza még tegnap este-éjjel.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #2694 Dátum: 2010. április 05. - 13:39:34 »

Nagyon szívesen Kacsint
És miért Csepel felé indultál a körforgalomból? Azt hittem jössz majd utánam a nullás felé Vigyorog
Nem sikerült még összerakni a képet Vigyorog
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2695 Dátum: 2010. április 05. - 14:12:20 »

Nagyon szívesen Kacsint
És miért Csepel felé indultál a körforgalomból? Azt hittem jössz majd utánam a nullás felé Vigyorog
Nem sikerült még összerakni a képet Vigyorog
Újra tervezés  Vigyorog időbeosztás és útvonal újra számolása miatt mentünk Csepelen át.Utána jött a hideg zuhany anyámék és gyermekem Szegeden ragadtak este mehettem értük 9kor indultam Üllőről Szegedre utána vissza Üllőre onnan Gárdony,ja és 05.30kor keltünk vasárnap reggel és ma 03.00ra értem az ágyba.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #2696 Dátum: 2010. április 05. - 16:25:42 »

Gergő köszi az infót! Esetleg egy link hozzá He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2697 Dátum: 2010. április 05. - 19:02:40 »

Hát ez nem jött be Giovanni! Tegnap egy öngyilkos merénylő nyúl elém vetette magát, megpusztult, de az semmi, magával vitte az alsó szoknyát, no meg a hűtőt, a persze a rendszámot is. Hát nem kicsit voltam, vagyok kiakadva. Jár arra busz is, meg traktor, az nem lett volna jó neki? Egy kis bűvészkedéssel haza tudtunk jönni, de holnap a napot Rudinál kezdem. Azt hiszem nem lesz túl olcsó a nyúl kalandom. A srácok, meg jópofáskodtak, locsoló verseket faragtak ennek emlékére. Ha már ott leszek, megcsináltatom a horpadást, és a nagy szervizt is. Így mulat egy magyar úr! Tehát most spórolásos időszak jön. Adományokat elfogadok! Kacsint Vigyorog

Sajnálom ami történt. A lökhárító javítható? Én csak egyszer ütöttem el egy macskát még a Nissanommal, akkor mindketten megúsztuk a "kalandot".
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 11. - 20:22:22 írta diablo77 » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2698 Dátum: 2010. április 05. - 19:38:21 »

Hát ez nem jött be Giovanni! Tegnap egy öngyilkos merénylő nyúl elém vetette magát, megpusztult, de az semmi, magával vitte az alsó szoknyát, no meg a hűtőt, a persze a rendszámot is. Hát nem kicsit voltam, vagyok kiakadva. Jár arra busz is, meg traktor, az nem lett volna jó neki? Egy kis bűvészkedéssel haza tudtunk jönni, de holnap a napot Rudinál kezdem. Azt hiszem nem lesz túl olcsó a nyúl kalandom. A srácok, meg jópofáskodtak, locsoló verseket faragtak ennek emlékére. Ha már ott leszek, megcsináltatom a horpadást, és a nagy szervizt is. Így mulat egy magyar úr! Tehát most spórolásos időszak jön. Adományokat elfogadok! Kacsint Vigyorog

Sajnálam ami történt. A lökhárító javítható? Én csak egyszer ütöttem el egy macskát még a Nissanommal, akkor mindketten megúsztuk a "kalandot".
A műanyagot biztosan lehet hegeszteni, legalábbis remélem. A hűtőt már nem biztos. Holnap majd többet tudok, amikor Rudiék megvizslantják szegényt. Ez egy kapitális nagy nyúl volt, azért okozott ekkora kárt. A hűtőt több centire benyomta, pedig nagyot fékeztem elütés előtt. Majd beszámolok, hogy mi minden lesz vele, és mibe fáj, majd nagyon, de nagyon. Még jó, hogy a lufik nem nyíltak ki. Lehet, hogy nem is nyúl volt, hanem a pannon puma? Mert piszik nagy volt a bestia. De meglakolt a rongálásért.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #2699 Dátum: 2010. április 05. - 19:44:39 »

Gidy, sajnálom a történteket. Az autód. A nyulat. Azért Húsvét hétfőn nyulat ölni... Remélem nem lesz nagy vagyon a költséged.
Lehet, hogy a környék rettegett vérnyulát sikerült telibe trafálnod és akkor fellélegzhet a helyi bioszféra.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!