Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 26. - 22:56:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 711940 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #2490 Dátum: 2010. Március 21. - 21:14:26 »

Meatloaf! Nem erre a képre gondoltam, amikor kértem, hogy a talis képeket rakjátok fel. Azt hiszem elszemtelenedettek lettetek. Mogyorós csoki! Kacsint Vigyorog

Kami! Nem a barátságot függesztettem fel, csak a megbocsátást a csokiig. A barátságnak öröknek kell lennie, az nagyon fontos kapcsolat!
Holnap felrakom a képeket,de Csabit is siettesd.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2491 Dátum: 2010. Március 21. - 21:33:17 »

Szia MNT!

Jó látni, hogy még megvagy!  Vigyorog
Helyzet?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #2492 Dátum: 2010. Március 21. - 22:24:24 »

Szia MNT!

Jó látni, hogy még megvagy!  Vigyorog
Helyzet?
Köszönöm megvagyok.Néha még van időm ide is benézni. Várom a talikat akkor talán többet tudunk dumálni.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2493 Dátum: 2010. Március 22. - 09:07:06 »

Gidy így szállítja a csokis pudingot a kocsijában.Azt mondja,hogy így több fér bele,mintha edénybe volna. Vigyorog Vigyorog
http://kepfeltoltes.hu/100321/IMG_1438_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Gidy, te nem kaptál ajándékba csomagtértálcát?
Még nem, de elfogadom bárkitől is. Itt említem meg, hogy hamarosan névnapom lesz, ha ürügyet kerestek az ajándékozásnak. Kacsint Vigyorog Örülnék neki, nemcsak megjátszanám! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Március 28,szeptember 01, október 10 Gedeon névnapok.Melyikre kéred a tálcát?
Milyen szép is a március, amikor végre vége a télnek, itt a tavasz, rügyeznek a fák, süt a Nap, meleg is van már, no meg 28.-án névnapom, amikor a cartársaktól kapok egy csomagtér tálcát, mert olyan kedvesek. Mondtam mindig, hogy szeretlek titeket! Szeptemberben még szülinapom is van, októberben meg lesz remélhetőleg a már- már hagyományos Baglyos nagy tali. De a tálcát addig is használhatnám már, és mindig láthatnátok, hogy milyen nagy örömet okoztatok nekem vele! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2494 Dátum: 2010. Március 22. - 10:07:02 »

Gidy ez itt nem a kívánság műsor. A kívánságaidat ide írd 3kivánság@dévényitibibá.hu Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2495 Dátum: 2010. Március 22. - 10:47:04 »

Gidy ez itt nem a kívánság műsor. A kívánságaidat ide írd 3kivánság@dévényitibibá.hu Vigyorog
Pedig ez a csapat sokkal kedvesebb, mint Tibi bácsi, és jobban megbízom bennetek. Remélem nem okoztak negatív csalódást! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2496 Dátum: 2010. Március 22. - 10:51:40 »

Gidy ez itt nem a kívánság műsor. A kívánságaidat ide írd 3kivánság@dévényitibibá.hu Vigyorog
Pedig ez a csapat sokkal kedvesebb, mint Tibi bácsi, és jobban megbízom bennetek. Remélem nem okoztak negatív csalódást! Kacsint Vigyorog
Csendben megjegyzem, hogy nemsokára május 22. lesz és a lacsiban lévő 8 hangszóróból már 3 recseg.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2497 Dátum: 2010. Március 22. - 11:00:00 »

Gidy ez itt nem a kívánság műsor. A kívánságaidat ide írd 3kivánság@dévényitibibá.hu Vigyorog
Pedig ez a csapat sokkal kedvesebb, mint Tibi bácsi, és jobban megbízom bennetek. Remélem nem okoztak negatív csalódást! Kacsint Vigyorog
Csendben megjegyzem, hogy nemsokára május 22. lesz és a lacsiban lévő 8 hangszóróból már 3 recseg.

Nem hat volt benne eredetileg? Vettél hozzá két recsegőt, ami megfertőzte az egyik eredetit, hát rossz húzás volt. Lehet, hogy csak meglazultak, és attól rezonál? Vagy óriási erővel bömböltetted? Máskor ne tedd, vigyázz a hallásotokra! Vagy ez egy irodalmi célzásnak vehető megjegyzés volt netántán? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2498 Dátum: 2010. Március 22. - 11:13:07 »

Gidy ez itt nem a kívánság műsor. A kívánságaidat ide írd 3kivánság@dévényitibibá.hu Vigyorog
Pedig ez a csapat sokkal kedvesebb, mint Tibi bácsi, és jobban megbízom bennetek. Remélem nem okoztak negatív csalódást! Kacsint Vigyorog
Csendben megjegyzem, hogy nemsokára május 22. lesz és a lacsiban lévő 8 hangszóróból már 3 recseg.

Nem hat volt benne eredetileg? Vettél hozzá két recsegőt, ami megfertőzte az egyik eredetit, hát rossz húzás volt. Lehet, hogy csak meglazultak, és attól rezonál? Vagy óriási erővel bömböltetted? Máskor ne tedd, vigyázz a hallásotokra! Vagy ez egy irodalmi célzásnak vehető megjegyzés volt netántán? He Kacsint Vigyorog
Amit beraktam annak semmi baja, Kacsint de a két első mély és a jobb hátsó recseg. Nincs bömböltette, ennyit bírtak.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2499 Dátum: 2010. Március 22. - 12:00:04 »

Cartársak! Május 22.-ére, ami nyilván ünnepnap, gyűjtsünk Janinak, hogy vehessen új, nem recsegő típusú hangszórókat a kocsijába. Bár nem tudom, ez mennyibe kerülne, de mivel Jani az egyik kedvencem a sok közül, és megajánlok neki: 500 Ft-ot (kevés?), vagy 1000 Ft-ot (sok?), mert olyan szépen , jól tud célozni, mint egy mesterlövész. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2500 Dátum: 2010. Március 22. - 13:09:27 »

nekem meg elkopott a vezető talpa alatti gumiszőnyeg, esetleg április 6-a körül én is szívesen fogadnám eme meglepit  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2501 Dátum: 2010. Március 22. - 13:24:29 »

nekem meg elkopott a vezető talpa alatti gumiszőnyeg, esetleg április 6-a körül én is szívesen fogadnám eme meglepit  Vigyorog
Vetesd meg Zsoltival, és fogd rá a (húsvéti) nyuszira! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2502 Dátum: 2010. Március 22. - 13:46:33 »

nekem meg elkopott a vezető talpa alatti gumiszőnyeg, esetleg április 6-a körül én is szívesen fogadnám eme meglepit  Vigyorog
Vetesd meg Zsoltival, és fogd rá a (húsvéti) nyuszira! Kacsint Vigyorog
Vagy kérj a műkörmösödtől. Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #2503 Dátum: 2010. Március 22. - 14:22:40 »

nekem meg elkopott a vezető talpa alatti gumiszőnyeg, esetleg április 6-a körül én is szívesen fogadnám eme meglepit  Vigyorog
Vetesd meg Zsoltival, és fogd rá a (húsvéti) nyuszira! Kacsint Vigyorog
Vagy kérj a műkörmösödtől. Vigyorog
na jó, akkor megveszem magamnak, már csak azt kell megálmodnom, hogy hol
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2504 Dátum: 2010. Március 22. - 14:25:52 »

na jó, akkor megveszem magamnak, már csak azt kell megálmodnom, hogy hol
http://www.norauto.hu Van méretpontos is nekik, csak Nubiraként keresd. Nekem is onnan van.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!