Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 06:20:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710924 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1875 Dátum: 2010. Január 21. - 10:18:53 »

Szervusztok Cartársak!
Szia!Nagyon sajnálom a dolgot! Az oktatásban is ugyanez a helyzet. Világ szégyene, amit művelnek ezek az "emberek"!
Remélem mihamarabb jobbra fordul mindennyiunk sorsa, mert ezt így nem sokáig lehet már elviselni, eltűrni. Egyre több és több az elkeseredett ember, egyszer majd elpattan a húr, vagy lángra ka egy szikra és akkor Isten tudja  mi lesz a vége. Én csak ettől félek. Ők nem....
Én meg már várom.
Mert ez már tényleg nem tűrhető!
Mindenféle mondvacsinált ürügyekkel húznak le mindenkit.
Az én mai napi "örömömet" a költségek topicban már megírtam, itt nem ragoznám még egyszer. Azaz dehogy nem. A vizsgán való bukás esetén miért is kell kivonni a forgalomból az autót???

Na, nálam az új vizsga "rend" volt az utolsó pohár.
Minden esetre én már tudom, hogy ki(k)re fogok tavasszal szavazni.
 

Mostanában akárhány fiatallal beszéltem, mindenki külföldre akar menni (vagy már ott is van).
Hogy is hallatszott "nagy vezírünk" szájából? "Akinek nem tetszik el lehet menni".
Meg az a jó é......!

Megmondom őszintén, eddig tartottam magam ahhoz, hogy az ilyen "világi" dolgokat tartsuk távol a fórumtól (lásd: Szabályzat 2.5), de ezt már tényleg nem lehet szó nélkül hagyni.

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1876 Dátum: 2010. Január 21. - 19:12:36 »

Azt hiszem MNT, Stocz, Akidobos, de vegyük ide az összes többit is, persze velem együtt, akinek már rég elege van a lenyúlásból, sarcból, kizsigerelésből, és persze nem lehet sokáig betartani, hogy ne hozzuk szóba ezeket. Mint már sokszor említettem, ma Magyarországon a magyarok hátrányban vannak, fejőstehénnek nézik, és még meg is dumálják, hogy milyen jól működik a rendszer. Hát nem! Akárhová is nézünk, káosz, tönkretétel, kifosztottság van. Van egy szűk réteg, aki fényűzően él, milliárdos lett, persze nem munkából, és találmányból, hanem gátlástalanságból, a közös lenyúlásából, és pofátlan szerződésekből. A nép, az Isten adta nép, meg szív, és mindent ráfognak a válságra. Az pedig szerintem piszok jól jött nekik, mert ők így ártatlanoknak képzelik magukat. Pedig messze nem azok! Az a nagy baj, hogy ezzel morálisan is teljesen tönkre lett téve az ország. Előbb- utóbb mindenki rájön, hogy csalni, lopni kell, hogy valahogy megéljen, és akkor már tényleg itt lesz a vég. Lehet, hogy erre várnak? Ekkor jöhet a kegyetlen diktatúra, hivatkozással, hogy rendnek kell lennie, és így megszabadulhatnak azoktól, akiknek nem tetszik, ami itt van. Európa szégyene lettünk, de eközben folyamatosan még dicsekszenek is az elért jó eredményekkel. Minden rosszban dobogósok vagyunk, de mienk a legtöbb első hely is. Brávó!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1877 Dátum: 2010. Január 21. - 19:31:28 »

Ma délután eltemettük az egy hete elhunyt anyósomat aki egyben sebike nagymamája is volt élt 73 évet.
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1878 Dátum: 2010. Január 21. - 19:58:28 »

Ma délután eltemettük az egy hete elhunyt anyósomat aki egyben sebike nagymamája is volt élt 73 évet.
ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!
Szép kórt élt meg.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1879 Dátum: 2010. Január 21. - 20:07:25 »

Azt hiszem MNT, Stocz, Akidobos, de vegyük ide az összes többit is, persze velem együtt, akinek már rég elege van a lenyúlásból, sarcból, kizsigerelésből, és persze nem lehet sokáig betartani, hogy ne hozzuk szóba ezeket. Mint már sokszor említettem, ma Magyarországon a magyarok hátrányban vannak, fejőstehénnek nézik, és még meg is dumálják, hogy milyen jól működik a rendszer. Hát nem! Akárhová is nézünk, káosz, tönkretétel, kifosztottság van. Van egy szűk réteg, aki fényűzően él, milliárdos lett, persze nem munkából, és találmányból, hanem gátlástalanságból, a közös lenyúlásából, és pofátlan szerződésekből. A nép, az Isten adta nép, meg szív, és mindent ráfognak a válságra. Az pedig szerintem piszok jól jött nekik, mert ők így ártatlanoknak képzelik magukat. Pedig messze nem azok! Az a nagy baj, hogy ezzel morálisan is teljesen tönkre lett téve az ország. Előbb- utóbb mindenki rájön, hogy csalni, lopni kell, hogy valahogy megéljen, és akkor már tényleg itt lesz a vég. Lehet, hogy erre várnak? Ekkor jöhet a kegyetlen diktatúra, hivatkozással, hogy rendnek kell lennie, és így megszabadulhatnak azoktól, akiknek nem tetszik, ami itt van. Európa szégyene lettünk, de eközben folyamatosan még dicsekszenek is az elért jó eredményekkel. Minden rosszban dobogósok vagyunk, de mienk a legtöbb első hely is. Brávó!
Bácsika meséli:- Persze, öt politikus száguldozott, mint
az állat, nekimentek a fának, oszt szanaszét repültek.- És most hol vannak a
sérültek?- Eltemettem az összest.- Úristen, és ha még éltek?- Hát,
egyik-másik szólt, hogy ő még él, de én már nem tudok hinni
ezeknek..
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1880 Dátum: 2010. Január 21. - 20:56:24 »

Ma délután eltemettük az egy hete elhunyt anyósomat aki egyben sebike nagymamája is volt élt 73 évet.
Részvétem.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1881 Dátum: 2010. Január 21. - 20:58:18 »

Ma délután eltemettük az egy hete elhunyt anyósomat aki egyben sebike nagymamája is volt élt 73 évet.
Részvétem.
Szintén részvétem.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1882 Dátum: 2010. Január 21. - 21:21:11 »

A következő talin isten biz levágok a csomitartójából legalább 20 centit, hogy ne fennhéjazzon állandóan arra a sok helyre ott hátul!  Vigyorog
De a középső részből, nehogy elhagyja a csomagokat Kacsint
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1883 Dátum: 2010. Január 21. - 23:23:22 »

Ma délután eltemettük az egy hete elhunyt anyósomat aki egyben sebike nagymamája is volt élt 73 évet.
Részvétem.
Szintén részvétem.
Köszönöm.
Naplózva

kathy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144



« Hozzászólás #1884 Dátum: 2010. Január 22. - 20:28:28 »

Ma délután eltemettük az egy hete elhunyt anyósomat aki egyben sebike nagymamája is volt élt 73 évet.
Részvétem.
Szintén részvétem.
Köszönöm.
Sebike nagymamájának már jó, biztosan, csak Nektek tud nagyon hiányozni. Nagyon sajnálom. Sebikének meg meséljetek sokat róla, mutassatok képeket, hogy emlékezzen majd rá...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1885 Dátum: 2010. Január 22. - 20:30:15 »

Ma délután eltemettük az egy hete elhunyt anyósomat aki egyben sebike nagymamája is volt élt 73 évet.
Részvétem.
Szintén részvétem.
Köszönöm.
Sebike nagymamájának már jó, biztosan, csak Nektek tud nagyon hiányozni. Nagyon sajnálom. Sebikének meg meséljetek sokat róla, mutassatok képeket, hogy emlékezzen majd rá...
Azért sebike nem olyan kisfiú, hogy fényképek kellenének....szerintem. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1886 Dátum: 2010. Január 22. - 20:52:06 »

Ma délután eltemettük az egy hete elhunyt anyósomat aki egyben sebike nagymamája is volt élt 73 évet.
Részvétem.
Szintén részvétem.
Köszönöm.
Sebike nagymamájának már jó, biztosan, csak Nektek tud nagyon hiányozni. Nagyon sajnálom. Sebikének meg meséljetek sokat róla, mutassatok képeket, hogy emlékezzen majd rá...
Azért sebike nem olyan kisfiú, hogy fényképek kellenének....szerintem. Kacsint
Kathy még nem tudja.
Kathy! Sebijoe az idősebb, sebike meg a fiatalabb Daewoo - Chevy guru.  Kacsint
Ki tudswz szállni az autóból. Mármint el tudsz szakadni tőle éjszakára?  Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1887 Dátum: 2010. Január 22. - 22:04:53 »

Sebijoe részvétem.
Kamikaze, gondolom rövid "o"-val akartad írni.Szóval igen, szép kort élt meg.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1888 Dátum: 2010. Január 22. - 22:44:03 »

Akidobos barátom "Vén Rókává" változott! Gratula neki is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1889 Dátum: 2010. Január 22. - 23:10:53 »

Akidobos barátom "Vén Rókává" változott! Gratula neki is! Kacsint Vigyorog
Nahát! Te mindig észreveszed ezeket a nyüanszokat. Mosolyog Kötty!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 124 125 [126] 127 128 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!