Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 00:19:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710815 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1785 Dátum: 2010. Január 15. - 20:34:40 »

Na ezt adjátok össze, ilyet még nem hallottam. Decemberben meséltem, hogy a melóhelyem melletti takarékot kirámolták délben. Most hétfőn elkapták a tetteseket. Egy 35 éves rokkant nyugdíjast, és egy rendőrtanuló lányt. A pikantéria csak annyi, hogy a helyszíneléskor a csajszi biztosította a területet Mosolyog

A helyszínt biztosította a rabló társa! - Pandúrból rabló?
Mit kell úgy tenni, mintha ez ügy lenne? Már klasszikusnak mondható mondást talált ki régebben egy belügyminiszterünk ( Kuncze Basszus Gábor), hiszen ez csak megélhetési bűnözés volt. Hát Istenem, tartozott, meg akarta adni, hát ez nem rendes dolog? Szegény lány meg tudta, hogy alacsony a rendőrök jövedelme, nem akart éhesen menni az iskolába, ez érthető, akkor nehéz koncentrálni az anyagra. Ja, és felháborító az is, hogy még nem emelt kifogást az illetékes ombudsman, hogy engedély nélkül videóztak. Bezzeg a buszokban nem szabad, igaz, ott csak verekedések, és zsebtolvajlások vannak leginkább, ő meg nem jár busszal. (Most más se!) Kacsint Vigyorog
Te nem sztrájkolsz Gidy? Mosolyog Robin Hood-osat játszol? Mosolyog
Nem! Ha majd túl leszünk rajta, kifejtem, hogy miért nem. De egyet értek a követeléssel, csak nem az utasok rovására, jobb lenne szivatni a tolvaj főnököket, vezetőket.
Tegnap néztem a Házon kívült, és ott levezették, hogy nettóban 200E fölött is kereshetnek a sofőrök... Én ezek után annyira nem sajnálom őket. Már csak abból kiindulva, hogy én és a környezetemben élőket tudva mennyit keresnek... Én a decemberre kaptam bónusszal együtt tisztán 100 körül. És dolgoztam reggel 8-tól este 11-ig..............
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1786 Dátum: 2010. Január 15. - 20:37:28 »

Sasa!!! Szorítunk Kacsint Ne ad fel ettől már csak jobb jöhet Kacsint Kacsint Kacsint
Úgy van Szorítunk  ;)legyen szerencséd a munkához, na meg persze pénzhez hogy rendezni tudd a dolgokat
Lesz ez még így se. Csak ne add fel. Pozitívan kell gondolkodni, és jóra fordulnak a dolgok meglásd!
Ja! Süllyedni csak a Föld közepéig lehet, onnan már csak feljönni lehet, igaz, a túlsó oldalon. Balkán, vagy Dél Amerika? Jó lenne végre nemcsak földrajzilag Európa lenni itt Magyarországon. Mikor lesz már itt rend, és létbiztonság? Mikor lesz jó magyarnak lenni Magyarországon?
Túloldalon kb. Új-Zéland van....látod diablo, milyen ügyi vagyok? Én is szerettem ám a föcit!  Vigyorog
Adok egy ötöst  Kacsint
Köszi!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Tudod...olyan tanárom volt, aki hamar megszerettette a föcit...imádtam az óráira járni és azóta is nagyon érdekelnek a világ csodái a csillagászat mellett.
Hát az általánosban a tanárom nem nagyon szerettette meg velem, olyan beskatulyázós volt, bármit csináltam, mindig "csak" négyest kaptam. Aztán a gimiben egy olyan tanárunk volt, aki ugyan emberileg nagyon lejáratta magát előttem (és mindenki előtt is), de mint tanár annyira élvezetes órákat tartott, hogy úgy döntöttem én is ezzel szeretnék foglalkozni. Pedig akkor még orvosnak készültem. Azóta sem bántam meg  Mosolyog
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1787 Dátum: 2010. Január 15. - 20:44:40 »

Sasa!!! Szorítunk Kacsint Ne ad fel ettől már csak jobb jöhet Kacsint Kacsint Kacsint
Úgy van Szorítunk  ;)legyen szerencséd a munkához, na meg persze pénzhez hogy rendezni tudd a dolgokat
Lesz ez még így se. Csak ne add fel. Pozitívan kell gondolkodni, és jóra fordulnak a dolgok meglásd!
Ja! Süllyedni csak a Föld közepéig lehet, onnan már csak feljönni lehet, igaz, a túlsó oldalon. Balkán, vagy Dél Amerika? Jó lenne végre nemcsak földrajzilag Európa lenni itt Magyarországon. Mikor lesz már itt rend, és létbiztonság? Mikor lesz jó magyarnak lenni Magyarországon?
Túloldalon kb. Új-Zéland van....látod diablo, milyen ügyi vagyok? Én is szerettem ám a föcit!  Vigyorog
Adok egy ötöst  Kacsint
Köszi!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Tudod...olyan tanárom volt, aki hamar megszerettette a föcit...imádtam az óráira járni és azóta is nagyon érdekelnek a világ csodái a csillagászat mellett.
Akkor melyik csillagkép van új-zéland felett??  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1788 Dátum: 2010. Január 15. - 20:50:24 »

Na ezt adjátok össze, ilyet még nem hallottam. Decemberben meséltem, hogy a melóhelyem melletti takarékot kirámolták délben. Most hétfőn elkapták a tetteseket. Egy 35 éves rokkant nyugdíjast, és egy rendőrtanuló lányt. A pikantéria csak annyi, hogy a helyszíneléskor a csajszi biztosította a területet Mosolyog

A helyszínt biztosította a rabló társa! - Pandúrból rabló?
Mit kell úgy tenni, mintha ez ügy lenne? Már klasszikusnak mondható mondást talált ki régebben egy belügyminiszterünk ( Kuncze Basszus Gábor), hiszen ez csak megélhetési bűnözés volt. Hát Istenem, tartozott, meg akarta adni, hát ez nem rendes dolog? Szegény lány meg tudta, hogy alacsony a rendőrök jövedelme, nem akart éhesen menni az iskolába, ez érthető, akkor nehéz koncentrálni az anyagra. Ja, és felháborító az is, hogy még nem emelt kifogást az illetékes ombudsman, hogy engedély nélkül videóztak. Bezzeg a buszokban nem szabad, igaz, ott csak verekedések, és zsebtolvajlások vannak leginkább, ő meg nem jár busszal. (Most más se!) Kacsint Vigyorog
Te nem sztrájkolsz Gidy? Mosolyog Robin Hood-osat játszol? Mosolyog
Nem! Ha majd túl leszünk rajta, kifejtem, hogy miért nem. De egyet értek a követeléssel, csak nem az utasok rovására, jobb lenne szivatni a tolvaj főnököket, vezetőket.
Tegnap néztem a Házon kívült, és ott levezették, hogy nettóban 200E fölött is kereshetnek a sofőrök... Én ezek után annyira nem sajnálom őket. Már csak abból kiindulva, hogy én és a környezetemben élőket tudva mennyit keresnek... Én a decemberre kaptam bónusszal együtt tisztán 100 körül. És dolgoztam reggel 8-tól este 11-ig..............
Az összes levezetés KAMU. szenzáció és ****keverő. Ha az állomány nem havibéres, hanem órabéres akkor nem lehet levezetni egy adott kereset szintet, mert baromira nagy a szórás. Tapasztalattal a hátam mögött elárulom, hogy egy baromi kis cégnél is 70-140 közötti a szórás. Akkor egy ekkora cégnél...?!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1789 Dátum: 2010. Január 15. - 20:54:10 »

Na ezt adjátok össze, ilyet még nem hallottam. Decemberben meséltem, hogy a melóhelyem melletti takarékot kirámolták délben. Most hétfőn elkapták a tetteseket. Egy 35 éves rokkant nyugdíjast, és egy rendőrtanuló lányt. A pikantéria csak annyi, hogy a helyszíneléskor a csajszi biztosította a területet Mosolyog

A helyszínt biztosította a rabló társa! - Pandúrból rabló?
Mit kell úgy tenni, mintha ez ügy lenne? Már klasszikusnak mondható mondást talált ki régebben egy belügyminiszterünk ( Kuncze Basszus Gábor), hiszen ez csak megélhetési bűnözés volt. Hát Istenem, tartozott, meg akarta adni, hát ez nem rendes dolog? Szegény lány meg tudta, hogy alacsony a rendőrök jövedelme, nem akart éhesen menni az iskolába, ez érthető, akkor nehéz koncentrálni az anyagra. Ja, és felháborító az is, hogy még nem emelt kifogást az illetékes ombudsman, hogy engedély nélkül videóztak. Bezzeg a buszokban nem szabad, igaz, ott csak verekedések, és zsebtolvajlások vannak leginkább, ő meg nem jár busszal. (Most más se!) Kacsint Vigyorog
Te nem sztrájkolsz Gidy? Mosolyog Robin Hood-osat játszol? Mosolyog
Nem! Ha majd túl leszünk rajta, kifejtem, hogy miért nem. De egyet értek a követeléssel, csak nem az utasok rovására, jobb lenne szivatni a tolvaj főnököket, vezetőket.
Tegnap néztem a Házon kívült, és ott levezették, hogy nettóban 200E fölött is kereshetnek a sofőrök... Én ezek után annyira nem sajnálom őket. Már csak abból kiindulva, hogy én és a környezetemben élőket tudva mennyit keresnek... Én a decemberre kaptam bónusszal együtt tisztán 100 körül. És dolgoztam reggel 8-tól este 11-ig..............
Az összes levezetés KAMU. szenzáció és ****keverő. Ha az állomány nem havibéres, hanem órabéres akkor nem lehet levezetni egy adott kereset szintet, mert baromira nagy a szórás. Tapasztalattal a hátam mögött elárulom, hogy egy baromi kis cégnél is 70-140 közötti a szórás. Akkor egy ekkora cégnél...?!
Engem nem az bosszant, hogy mennyit keres egy buszsofőr, mert ő megdolgozik a pénzért. Inkább sajnálom a "köz érdekében" végzett munkáért adott képviselői juttatásokat, függetlenül attól, hogy parlamenti vagy önkormányzati képviselő.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1790 Dátum: 2010. Január 15. - 22:00:12 »

Sasa!!! Szorítunk Kacsint Ne ad fel ettől már csak jobb jöhet Kacsint Kacsint Kacsint
Úgy van Szorítunk  ;)legyen szerencséd a munkához, na meg persze pénzhez hogy rendezni tudd a dolgokat
Lesz ez még így se. Csak ne add fel. Pozitívan kell gondolkodni, és jóra fordulnak a dolgok meglásd!
Ja! Süllyedni csak a Föld közepéig lehet, onnan már csak feljönni lehet, igaz, a túlsó oldalon. Balkán, vagy Dél Amerika? Jó lenne végre nemcsak földrajzilag Európa lenni itt Magyarországon. Mikor lesz már itt rend, és létbiztonság? Mikor lesz jó magyarnak lenni Magyarországon?
Túloldalon kb. Új-Zéland van....látod diablo, milyen ügyi vagyok? Én is szerettem ám a föcit!  Vigyorog
Adok egy ötöst  Kacsint
Köszi!  Kacsint Vigyorog Vigyorog
Tudod...olyan tanárom volt, aki hamar megszerettette a föcit...imádtam az óráira járni és azóta is nagyon érdekelnek a világ csodái a csillagászat mellett.
Akkor melyik csillagkép van új-zéland felett??  Vigyorog Vigyorog
Dél keresztje?... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1791 Dátum: 2010. Január 16. - 16:16:03 »

Giovanni:"Tegnap néztem a Házon kívült, és ott levezették, hogy nettóban 200E fölött is kereshetnek a sofőrök... Én ezek után annyira nem sajnálom őket. Már csak abból kiindulva, hogy én és a környezetemben élőket tudva mennyit keresnek... Én a decemberre kaptam bónusszal együtt tisztán 100 körül. És dolgoztam reggel 8-tól este 11-ig.............."

Nos elárulom, hogy nem igaz, hogy 200 ezret is nettoban megkereshetnek. Én főállásban vagyok 1991.-től, majdnem mindig maximumot kaptam az emelésekből, sokat túlóráztam mindig, csuklóssal járok kezdettől fogva, az órabérem majdnem a legmagasabb, és megnyugtatásul közlöm, hogy soha nem kerestem 200 ezer forintot nettoban! Átlagban a BKV pilótái, kortól, pótlékoktól függően 110- 160 között kapnak kézhez. A 160-asok öreg rókák, csuklóssal, és délutáni, és éjszakai pótlékkal keresnek ennyit. Szívesen megmutatom majd, ha erre jársz a bérpapíromat, hogy eloszlassam Demszky mocskos hazugságát a keresetünktől. Arról nem is beszélve, hogy milyen nagy a felelőségünk, hajnalok hajnalán kelünk, vagy éjjel fekszünk, és mindennek mi vagyunk az okai. Mi rontjuk el a buszokat, mi nem újítjuk fel az utakat, mi emeljük az árakat, ja, és mi nem jövünk soha. Ha ezt soknak érzed ehhez a munkához, akkor baj van az itélő képességeddel, vagy fogalmad nincs erről a munkáról. Szívesen látlak egy körre, hogy megértsd, hogy miről is beszéltem. LadLac, Captain, MNT már jött velem, egyik se mondta, hogy könnyű kenyér kereső, és jól fizető munka volna. Na, és most még kurtítani akarják a pénzünket, de a vezérek közül egy sem mondott le a milliós prémiumjáról, az ellopott dolgokról nem is beszélve. Kár, hogy ezt még nem érted. Ezen a héten a következő órákat dolgoztam le a budapesti forgalomban: hétfő 8,5, kedd 9, szerda 9,5, csütörtök 10, péntek 12, ma 9,5 órát. Nos irígyled még? Ja, és azt nem is említettem, hogy télen fázunk, nyáron megsülünk, míg mások egy jól fűtött, vagy hűtött irodában, boltban tesznek- vesznek, ügyet intéznek. Ha mi hibázunk halál, kórház, börtön, komoly pénzbüntetés a lehetőség, még másoknak legfeljebb, ó bocsánat, elnéztem, mindjárt kijavítom, ha egyáltalán észre venné valaki.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1792 Dátum: 2010. Január 16. - 16:35:24 »

Gidy!


Ezt legszívesebben elküldeném a bkv.figyelo.blog.hu -nak.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1793 Dátum: 2010. Január 16. - 17:30:55 »

Az egész onnan indul, hogy van egy közhiedelem " a BKV-ok jól keresnek" amit a köztudatba különböző érdekek miatt kerültek. (pl: amikor akkora volt a sofőr hiány, hogy mindenféle mézesmadzaggal csábítottak oda az embereket) Aztán más szelek kezdtek el fújni jött a munkanélküliség aztán irigység és olyan tájékoztatások, hogy a BKV-nál az átlagkereset 200E fölött van(amit persze mindig a sofőrök sztrájkja idején kezdenek hangoztatni). Azt azonban nem teszik hozzá, hogy ebbe bele tartozik a legkevesebbet kereső fogdmeg és a busásan javadalmazott vezetőség is. Na most gondolom még mindig a nagyobb keresetűek vannak talán kevesebben, akkor mekkora lét kell hazavinniük ahhoz, hogy az átlagot ilyen szépen feljavítsák! He He He Így nem csoda ha sokan téves következtetésre jutnak.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1794 Dátum: 2010. Január 16. - 18:05:57 »

Giovanni:"Tegnap néztem a Házon kívült, és ott levezették, hogy nettóban 200E fölött is kereshetnek a sofőrök... Én ezek után annyira nem sajnálom őket. Már csak abból kiindulva, hogy én és a környezetemben élőket tudva mennyit keresnek... Én a decemberre kaptam bónusszal együtt tisztán 100 körül. És dolgoztam reggel 8-tól este 11-ig.............."

Nos elárulom, hogy nem igaz, hogy 200 ezret is nettoban megkereshetnek. Én főállásban vagyok 1991.-től, majdnem mindig maximumot kaptam az emelésekből, sokat túlóráztam mindig, csuklóssal járok kezdettől fogva, az órabérem majdnem a legmagasabb, és megnyugtatásul közlöm, hogy soha nem kerestem 200 ezer forintot nettoban! Átlagban a BKV pilótái, kortól, pótlékoktól függően 110- 160 között kapnak kézhez. A 160-asok öreg rókák, csuklóssal, és délutáni, és éjszakai pótlékkal keresnek ennyit. Szívesen megmutatom majd, ha erre jársz a bérpapíromat, hogy eloszlassam Demszky mocskos hazugságát a keresetünktől. Arról nem is beszélve, hogy milyen nagy a felelőségünk, hajnalok hajnalán kelünk, vagy éjjel fekszünk, és mindennek mi vagyunk az okai. Mi rontjuk el a buszokat, mi nem újítjuk fel az utakat, mi emeljük az árakat, ja, és mi nem jövünk soha. Ha ezt soknak érzed ehhez a munkához, akkor baj van az itélő képességeddel, vagy fogalmad nincs erről a munkáról. Szívesen látlak egy körre, hogy megértsd, hogy miről is beszéltem. LadLac, Captain, MNT már jött velem, egyik se mondta, hogy könnyű kenyér kereső, és jól fizető munka volna. Na, és most még kurtítani akarják a pénzünket, de a vezérek közül egy sem mondott le a milliós prémiumjáról, az ellopott dolgokról nem is beszélve. Kár, hogy ezt még nem érted. Ezen a héten a következő órákat dolgoztam le a budapesti forgalomban: hétfő 8,5, kedd 9, szerda 9,5, csütörtök 10, péntek 12, ma 9,5 órát. Nos irígyled még? Ja, és azt nem is említettem, hogy télen fázunk, nyáron megsülünk, míg mások egy jól fűtött, vagy hűtött irodában, boltban tesznek- vesznek, ügyet intéznek. Ha mi hibázunk halál, kórház, börtön, komoly pénzbüntetés a lehetőség, még másoknak legfeljebb, ó bocsánat, elnéztem, mindjárt kijavítom, ha egyáltalán észre venné valaki.
Bruttó,Gidy,bruttó.Amikor bérről vagy egyéb kifizetésről,vagy jövedelmről van szó,mindig bruttóban vannak az adatok!
Nettóban én sem keresek 100-at se...2 diploma,16 évnyi tanulmány és 14 év munkaviszony után...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1795 Dátum: 2010. Január 16. - 21:31:17 »

Giovanni:"Tegnap néztem a Házon kívült, és ott levezették, hogy nettóban 200E fölött is kereshetnek a sofőrök... Én ezek után annyira nem sajnálom őket. Már csak abból kiindulva, hogy én és a környezetemben élőket tudva mennyit keresnek... Én a decemberre kaptam bónusszal együtt tisztán 100 körül. És dolgoztam reggel 8-tól este 11-ig.............."

Nos elárulom, hogy nem igaz, hogy 200 ezret is nettoban megkereshetnek. Én főállásban vagyok 1991.-től, majdnem mindig maximumot kaptam az emelésekből, sokat túlóráztam mindig, csuklóssal járok kezdettől fogva, az órabérem majdnem a legmagasabb, és megnyugtatásul közlöm, hogy soha nem kerestem 200 ezer forintot nettoban! Átlagban a BKV pilótái, kortól, pótlékoktól függően 110- 160 között kapnak kézhez. A 160-asok öreg rókák, csuklóssal, és délutáni, és éjszakai pótlékkal keresnek ennyit. Szívesen megmutatom majd, ha erre jársz a bérpapíromat, hogy eloszlassam Demszky mocskos hazugságát a keresetünktől. Arról nem is beszélve, hogy milyen nagy a felelőségünk, hajnalok hajnalán kelünk, vagy éjjel fekszünk, és mindennek mi vagyunk az okai. Mi rontjuk el a buszokat, mi nem újítjuk fel az utakat, mi emeljük az árakat, ja, és mi nem jövünk soha. Ha ezt soknak érzed ehhez a munkához, akkor baj van az itélő képességeddel, vagy fogalmad nincs erről a munkáról. Szívesen látlak egy körre, hogy megértsd, hogy miről is beszéltem. LadLac, Captain, MNT már jött velem, egyik se mondta, hogy könnyű kenyér kereső, és jól fizető munka volna. Na, és most még kurtítani akarják a pénzünket, de a vezérek közül egy sem mondott le a milliós prémiumjáról, az ellopott dolgokról nem is beszélve. Kár, hogy ezt még nem érted. Ezen a héten a következő órákat dolgoztam le a budapesti forgalomban: hétfő 8,5, kedd 9, szerda 9,5, csütörtök 10, péntek 12, ma 9,5 órát. Nos irígyled még? Ja, és azt nem is említettem, hogy télen fázunk, nyáron megsülünk, míg mások egy jól fűtött, vagy hűtött irodában, boltban tesznek- vesznek, ügyet intéznek. Ha mi hibázunk halál, kórház, börtön, komoly pénzbüntetés a lehetőség, még másoknak legfeljebb, ó bocsánat, elnéztem, mindjárt kijavítom, ha egyáltalán észre venné valaki.
Bruttó,Gidy,bruttó.Amikor bérről vagy egyéb kifizetésről,vagy jövedelmről van szó,mindig bruttóban vannak az adatok!
Nettóban én sem keresek 100-at se...2 diploma,16 évnyi tanulmány és 14 év munkaviszony után...
Én meg se szólalok. Ha nem lenne mindenféle pótlékom, én se lépném át a nettó 100-at. Így viszont egy picivel igen, illetve a túlórák miatt minden 2. hónapban +20-25e jön be. Egyébként nálunk az iskolában is hihetetlen különbségek vannak fizetésügyileg. Az igazgató bére közel fél misi. De legalább a felelősség is az ő nyakában van. Nem irigylem tőle. A másik fórumon valaki a tanárokat is megemlítette. Nem panaszkodás képpen, de egyszer szivesen elvinnék bárkit az iskolánkba, hogy töltsön bent 1 napot a gyerekek közt.
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1796 Dátum: 2010. Január 16. - 21:55:37 »

Nekem heti 1 túlórám van Vigyorog Ezért tanítok egy másik zenesuliban is félben + muszáj a nemsok,de tré haknit bevállalni...
Na de van akinek meg munkája sincs,úgyhogy befogtam a szám.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1797 Dátum: 2010. Január 16. - 22:04:12 »

Na de van akinek meg munkája sincs,úgyhogy befogtam a szám.
Ezzel én is így vagyok  Kacsint
Nyáron viszont nincs túlóra, se pótlék, ezért esküvőzöm (videó). Bár abból is egyre kevesebb van.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1798 Dátum: 2010. Január 16. - 22:17:10 »

Nekem heti 1 túlórám van Vigyorog Ezért tanítok egy másik zenesuliban is félben + muszáj a nemsok,de tré haknit bevállalni...
Na de van akinek meg munkája sincs,úgyhogy befogtam a szám.
Szerintem ne csak az összeget nézzük hanem az elvégzett munkát is
én nem sajnálom senkitöl tanár zenész buszvezetö stb... azt az összeget amit kap minden honapba megdolgozot érte  ;)de a vezérek bérével nem tudok dülöre jutni
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1799 Dátum: 2010. Január 16. - 22:36:32 »

Nem figyelmesen olvastátok azt, amire reagáltam. Ott igenis 200 Ft netto volt írva, azt idéztem.
Egyébként tisztában vagyok vele, hogy a nagy népi átlag piszkosul kevés, beleértve a tanárokat, orvosokat, meg ki tudja még kiket, és ez botrány! Van egy szűk réteg, akiknek a pénze irreálisan magas, ilyenek az u.n. csúcsmenegerek, akik mindenhez egyformán értenek (sehogy!), mert hol itt, holl ott, hol egyéb helyen, de mindenütt vezérek, óriási fizetésekért, és legalább annyi jutalmakért, nem is beszélve arról, hogy amikor eljön a vezérek vetésforgója, óriási végkielégítéseket kapnak. Most pedig idézek, hátha valaki nem értené, vagy nem tudná miről beszélek. A mi cégünk vezére előtte MVM csúcs volt, majd paksi atomerőmű, most BKV, de emellett 20(!) helyen igazgatósági tag, meg tanácsadó, ki tudja még mi minden. Hát ezt, hogyan lehet jól csinálni? Megmondom: sehogy! Aztán még egy példa: nemrég leköszönt egy miniszter. Előtte három féle miniszter volt. Ha ennyi szuper jolly joker csúcs szakemberünk van, akkor miért állunk, állunk egyáltalán, az jó is volna már, miért megyünk rückwerzbe már évek óta? Van egy bulis társasjáték: eggyel kevesebb szék van, mint játékos. Megy a zene, hirtelen leáll, aki pedig nem tud leülni kiesik, és kivesz egy széket, és így megy a játék, míg nem lesz győztes. Nos, ezt fent úgy játszák, hogy nem eggyel kevesebb, hanem több szék van, és így biztos mindenkinek jut majd egy csúcs bársonyszék, mert ezt nem simával játszák. A vezéreink is most azért húzzák a megállapodást, hogy a sztrájkolóknak a hónap végén ne legyen semmire pénzük, és így majd szépen abbahagyják, és elfogadják a méltatlan feltételeket. Mert nem kapnak fizetést, de bent kell lenni a munkahelyen. Bezzeg olyan felajánlást nem hallottunk, hogy a vezetők lemondtak volna a sok milliós jutalmakról. Csak sajnos a sztrájk őket nem érinti, csak a szerencsétlen utasokat, a kisembereket, mint mindig mindenben. Rohadt világ!
Csak érdekességnek még: a 4-es metró projektigazgatója fizetése havi 8,6 millió! Igaz gyorsan, olcsón, szépen, halad, már 2003-óta azon utazunk Budaőrstől- Újpalotáig.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!