Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 06:24:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710443 alkalommal)
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1500 Dátum: 2009. December 27. - 16:05:15 »

És miért nem szereted ott a hangfalakat? rezonál vagy csak szimplán nem néz ki jól? vagy van vmi hátulütője?
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1501 Dátum: 2009. December 27. - 16:27:50 »

És miért nem szereted ott a hangfalakat? rezonál vagy csak szimplán nem néz ki jól? vagy van vmi hátulütője?

Ugy vettem az autot es eleg pocsekul volt elvezetve es bekotve a hatso ajtok hangfalaira. Nem nyerte el tetszesemet amugy sem, de egy uj kalaptartot vasarolni nem eri meg, igy hat ott maradtak a hanfalak is vezetek nelkul.
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1502 Dátum: 2009. December 27. - 17:43:37 »

azt szeretnem tudni hogy valami ilyesmi-e a tii kabelotok??? He He He He
Interfata diagnoza ELM327
http://www.autoscan.ro/data_files/product_photos/190/large.jpg He He He He He

Pont ilyen.  Kacsint
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1503 Dátum: 2009. December 27. - 20:34:48 »

..., és, ha az asszonyok mondanak valamit? Akkor is sípol? Vagy van, aki nemet int bátor fejével? Na, de őszintén! Kacsint Vigyorog (Ma 10 órát vezettem...)
Ezzel csak nemet szabad inteni Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1504 Dátum: 2009. December 28. - 18:34:49 »

Ma is agyon dolgoztam magam. Viszont két érdekes dolgot láttam, amit megosztok veletek.
1: 19-es villamos ablaktörlője alatt ott volt a piros "Mikulás" büntető stanecli. Vajon hol parkolhatott tilosban? Vagy több autó helyét foglalta el aljas módon? Pedig azt mondták, hogy a héten nem is kell a parkolásért fizetni Budapesten.
2: Ez pedig az igazi bátor ember kimutatása, ami következik: SK (szlovák felségjelű autón), NZ (Nové Zámky, leánykori nevén: Érsekújvár, betűjelű autón) hátul: NAGY MAGYARORSZÁG térképes "H" betű! Ja, és ez egy FIAT Punto volt, nem magyar tulajdonú terepjáró. A matrica nem volt új, tehát nem kiszúrásból tették most rá, hogy megszívassák a tulajt. Ehhez képest Bruce Willis " Utálom a niggereket!) feliratú transzparense a hátán Harlemben kismiska volt! Meg persze az film volt, nem a való világ.
Apró örömök a robotolás közben. Ha már középrészt kellett járnom, majd meghaltam az álmosságtól. Délután nekem aludnom kéne, nem buszozni, a teringettét! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1505 Dátum: 2009. December 28. - 18:55:41 »

Gidy! ezentúl délutánonként ahogy érzed hogy álmos vagy az első ásítás után következő megállóvan leszállsz és közlöd az utasokkal hogy álmos vagy mész aludni aki tud vezetni foglaljonhelyet... nehogy vmi bajod essen ..... nem vennénk a szívünkre Kacsint
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1506 Dátum: 2009. December 28. - 20:08:59 »

Újabb jó hír az autósoknak: szerdától emelik az üzemanyagok árát, de csak azért, hogy elsejétől az emelt árnak még jobban emelhessék adónöveléssel az árát. Brávó, nyúzzuk tovább az embereket, még azt is, aki nem autózik, mert a szállítás miatt majd mindennek emelkedni fog az amúgy is magas ára. Januártól még drágábbak lesznek a kocsik, ez jó, mert eddig is visszaesett a kereslet, most majd újabb munkahelyek szűnnek meg, amit majd segélyezni kell annak az egyre kevesebbnek, akiknek még van munkájuk, és abból is nehezen élnek meg. Így persze egyre több lesz, aki feketézik, korrumpálódik, és az ország erkölcsi tartása az óceáni mélysége süllyed, pedig azt hittük, rosszabb nem lehet. De! Ja, és hogy is lesz a szuper bruttósítás? A kajajegy adóztatása? Vannak országok, akiket cikiznek, hogy adóparadicsom, és ebből baromi jól megélnek, a mi országunk ennek az ellenkezője, a mienk az adópokol! Nem kéne már abbahagyni a nép gyötrését? Minden romokban hever: egészségügy, oktatás, lakáskérdés, közlekedés (MÁV, BKV, Volán, utak...), mezőgazdaság, nyugdíjak, hajléktalanok, cigánykérdés, ugyanakkor a bankok tovább garázdálkodhatnak, kényük, kedvük szerint, és egy kis réteg meg rázza a rongyot a luxus terepjárókkal, kastélyokkal, és persze nem veszik ki részüket a közterhekből. Európában mi lettünk a harmadik világ szintje, vagy már- már alatta is. 20 éve nem erről volt szó!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1507 Dátum: 2009. December 28. - 20:28:50 »

Gidy,kezdek aggódni a vérnyomásod miatt! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1508 Dátum: 2009. December 28. - 21:05:36 »

Gidy,kezdek aggódni a vérnyomásod miatt! Vigyorog
Csak a vérnyomásom miatt? Én már a depreszziómért is, no meg a titek ér is aggódom! Vagy ti nem veszitek ezt fel? Fütyültök rá? Mert ez esetben érdekelne, hogy ezt hogyan másoljam le, mitévő legyek, hogy ne hergeljem magam a sorozatos szemétségek miatt. A BKV-n belül is nagy balhé készül, újabb átverésre kell számítanunk, rajtunk akarják megspórolni az ellopott, elherdált pénzeket, és nagyon eltökéltek. Na ja, milliós fizetéseknél nem fáj a dolog, őket nem érinti a megszorítás, ők okozzák nekünk.Amúgy kedves, hogy aggódsz, és is azt teszem, nemcsak magam miatt, értetek is, és főleg a gyerekeinkért, de azért nagyon! Gödörbe estem most!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1509 Dátum: 2009. December 28. - 22:27:58 »

Drága Barátaim!

Nem tudom, hogy idén még internet közelébe kerülök- e.
Nem tudom, hogy hol leszek újévkor (valahol Németországban).


Ezért én most kívánok mindenkinek békés, boldog, sikerekben gazdag új évet és jó egészséget!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1510 Dátum: 2009. December 28. - 22:36:21 »

Viszont kívánom neked is Captainb! Reméljük jövőre is el tudsz majd ruccani egy két talira!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1511 Dátum: 2009. December 29. - 08:31:43 »

Drága Barátaim!

Nem tudom, hogy idén még internet közelébe kerülök- e.
Nem tudom, hogy hol leszek újévkor (valahol Németországban).


Ezért én most kívánok mindenkinek békés, boldog, sikerekben gazdag új évet és jó egészséget!
Sikerekben gazdag Boldog újévet kivánunk neked és családodnak
vigyázz magadra mig haza nem jössz. Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1512 Dátum: 2009. December 29. - 10:13:47 »

Drága Barátaim!

Nem tudom, hogy idén még internet közelébe kerülök- e.
Nem tudom, hogy hol leszek újévkor (valahol Németországban).


Ezért én most kívánok mindenkinek békés, boldog, sikerekben gazdag új évet és jó egészséget!
Én is szeretnék csatlakozni, mivel én sem tuti, hogy netközelbe kerülök (bár nekem se tenger, se hánykolódás nincs betervezve).

Ezért én is kívánok mindenkinek sikeres, kilóméterekben gazdag Újévet, jó egészséget (embernek és gépnek)!
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1513 Dátum: 2009. December 29. - 11:02:34 »

Drága Barátaim!

Nem tudom, hogy idén még internet közelébe kerülök- e.
Nem tudom, hogy hol leszek újévkor (valahol Németországban).


Ezért én most kívánok mindenkinek békés, boldog, sikerekben gazdag új évet és jó egészséget!

Viszontkivanom neked is Kapitany, sok szerencset es egesseget, hogy sekeresen hazaerj boldog szeretteid korebe
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1514 Dátum: 2009. December 29. - 16:40:23 »

TANKOLJATOK MÉG MA!
Újabb áremelés holnap, majd még egy, nagyobb, újévkor. Így kívánnak az autósoknak boldog új évet. Sajnos az autó, és az autózás nálunk még mindig luxus. Röhej!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!