Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 18:36:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 710195 alkalommal)
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1350 Dátum: 2009. December 16. - 21:11:31 »

nekem tesztelésre odaadtak tavaly 4db nényévszakos gumit egyik ismerősömék (vatta újat, 0-km-st!)mikore felrakták elkezdtem kigurulni a műhelyből az első kanyart úgy vette be (2alapjáraton) hogy ment tovább egyenesen pedig fiss puha hó volt kb 5cm-s! azzal a lendülettel megfordultam álltam vissza és mondtam h KÉREM A TÉLIeKET!!!! Vigyorog
a 4évszakos tavasszal meg ősszel az esős hideg de néha meleg napos időre nagyon szuper.. de télre ..... kukába velük...
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1351 Dátum: 2009. December 16. - 21:56:51 »

A Buszba vagy a Lacsidba ment bele?
Remélem előbbi. Mekkora a kár?

Nem értem, hogy az emberek miért száguldoznak...
Elég sokat kellett ma vezetnem, de szerencsére nem találkoztam őrülttel, mindenki figyelmesen és óvatosan vezetett. Hiába vagyok ÉN óvatos, ha a MÁSIK lesz@arja és mitsem törődve vezet...
De ez a mai nap meggyőzött, hogy beszerzek egy pár téli gumát, mert ennek fele sem tréfa...
Én ma megjártam a Kbarcika-Bpestet a Lacsival... Ész nélkül száguldozókat nem igazán lehetett látni. Viszont annál több tötymörgőt, akik miatt szerintem a balesetek többsége van. Én is egy ilyen miatt csúsztem meg kisé: amikor végre látod, hogy van elég hely és a 40 helyett lazán tudsz/tudnál menni és haladni 80-90-el is, index ki, előzés, mindez 3. sebességi fokozatban. Közben jön egy latyakos rész, naná hogy egy enyhe kanyarban, kerékkipörgés, orrtolás... rutintalanoknál pánik, kormányrángatás, féknyomkodás = baj.
Az oda-vissza úton összesen 7 azaz hét baleset mentését láttam! Az M3-n Pest felé nem gyenge kocsisor gyűlt össze.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 16. - 21:58:37 írta Yanee » Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1352 Dátum: 2009. December 16. - 22:04:01 »

Jani! akkor hogy legyen megoldva az index-kérdés? mert próstán tényleg nem érné meg.... 
nem jársz vmikor a környékünkön? én sajnsa nem igen járok arrafelé.... vagy valaki esetleg győr környékéről nem akar pestre cask úy elautókázni?He Vigyorog Vigyorog
Szerintem max. 500Ft a posta, az nem olyan sok.
Re: Évadzáró találkozó, 2009, December 12. Budapest
« Hozzászólás #127 Dátum: 2009. December 11. - 22:01:05 » Idézet Módosítás 

--------------------------------------------------------------------------------

Idézetet írta: Jani - 2009. December 11. - 20:20:27
Idézetet írta: BeseSasa - 2009. December 11. - 18:20:24
Jani ! ha tudod légyszike utánvéttel add fel póstán vmikor az izzókat, vagy ha úgy nem megy akk írd meg privibe a számlaszámod elutalom hétfőn a pénzt és akk add fel póstára! még1× mindenkitől elnézést kérek! érezzétek jól magatokat! képeket csináljatok jó sokat!!!!!

Ha a talira nem jön senki olyan, akivel el tudom küldeni, akkor feladom postán. Szerintem 4-500 Ft-nál nem lesz több.
Majd küldöm a számlaszámot.

Postánál dolgozom. Több.
Illetve fel lehet adni annyiért is ajánlva, de az nem biztos, hogy egészben meg is érkezik... sőt, nagy tétben mernék fogadni az ellenkezőjében. Ami már törékenyként van kezelve az 1500 pénz és ott már van értékbiztosítás és garancia is... De két izzóért szerintem már nem gazdaságos.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 16. - 22:10:21 írta Yanee » Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #1353 Dátum: 2009. December 16. - 22:04:46 »

Gratu Yanee!! Én ma győrbe menet nyúl előtt láttam egy audi Q7-est a fején álva bent az árokban a szőke nő a fejét fogva sírt melette és a rendőrség ott röhögött mellette...  vajon mit  kaphatott érte a vagányától??!! VAJON ÉL MÉG?He Vigyorog He
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1354 Dátum: 2009. December 16. - 23:34:36 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
De, a gyári Hankook, amire a szalonos és később a szervizes is azt mondta, hogy 4 évszakos...
 He
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1355 Dátum: 2009. December 17. - 07:16:28 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
De, a gyári Hankook, amire a szalonos és később a szervizes is azt mondta, hogy 4 évszakos...
 He
Ezeket a 4 évszakosokat be kellene tiltani,télen semmit sem érnek.Vagy legalább átkeresztelni őket 3 évszakosra(arra meg ott van a nyári gumi).
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1356 Dátum: 2009. December 17. - 08:21:29 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
De, a gyári Hankook, amire a szalonos és később a szervizes is azt mondta, hogy 4 évszakos...
 He
Nem 4évszakos!! Lehet használni 4 évszakon át, de télen csak tiszta utakon. A legkisebb mennyiségű hó is eltömi a mintázatot, és onnan F1s gumid van...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1357 Dátum: 2009. December 17. - 08:33:36 »

Lehet, hogy HB-s nincs, de csak azért mert most fejlesztik és úgy, hogy a Golf méltó ellenfele legyen! Az már tisztán látszik, hogy az SW-t sutba dobták a Sedán meg legfeljebb előjáték a hibák kiküszöbölésére. Hajrá HB hiszen úgy is mi vagyunk többen! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Eben azért ne legyél annyira biztos mert a fiammal mi csak egyszer szavazhatunk ami azt jelenti van 4 db SW-nk de csak kettővel szavazhattunk! Akkor most hogy állunk?
Nem az a kérdés mennyi lacsid van hanem az milyen tipusú! Vigyorog De ez különben szerintem annyira mindegy.Igy vagyunk egy klubb!SW,HB, SEDAN és ez igy jó!
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1358 Dátum: 2009. December 17. - 08:57:27 »

Krisznek természetesen igaza van. Kinek mi az igénye, lehetősége, pénze, az határozza, határozta meg, hogy milyen kocsit vesz, vett. Ez csak itt egy ártalmatlan élcelődés, amit senki nem vesz komolyan, és az a jó, hogy mindenki a sajátját tekinti a legjobbnak, legszebbnek, legpraktikusabbnak. Mindegyiknek sok előnye van. Persze hátránya is, kivéve az SW-t! Vigyorog De komolyra fordítva, szerintem ebből senki sem lett szomorú, hogy mit választott, mert mindenki LACETTI-t vett! A Lacetti Klub meg típus független! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1359 Dátum: 2009. December 17. - 09:18:08 »

Krisznek természetesen igaza van. Kinek mi az igénye, lehetősége, pénze, az határozza, határozta meg, hogy milyen kocsit vesz, vett. Ez csak itt egy ártalmatlan élcelődés, amit senki nem vesz komolyan, és az a jó, hogy mindenki a sajátját tekinti a legjobbnak, legszebbnek, legpraktikusabbnak. Mindegyiknek sok előnye van. Persze hátránya is, kivéve az SW-t! Vigyorog De komolyra fordítva, szerintem ebből senki sem lett szomorú, hogy mit választott, mert mindenki LACETTI-t vett! A Lacetti Klub meg típus független! Kacsint

 Vigyorog mindezzel TÖKÉLETESEN EGYETÉRTEK, annyi kulombseggel hogy van mikor törvényt bont a pénz a szükség és a lehetőség közt. Ugyanis sokszor lenne szükségem SW-re de a lehetőség csak HB-re futotta , na de majd pótolom egy tetoboxal Vigyorog ha lesz rá lehetőség Vigyorog
Naplózva

baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1360 Dátum: 2009. December 17. - 09:29:43 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
De, a gyári Hankook, amire a szalonos és később a szervizes is azt mondta, hogy 4 évszakos...
 He
Ezeket a 4 évszakosokat be kellene tiltani,télen semmit sem érnek.Vagy legalább átkeresztelni őket 3 évszakosra(arra meg ott van a nyári gumi).

Egyetertek az elottem szoloval ugyanis telen en is kizarolag a TELIre eskuszom a tobbi haromra ott a nyari. Volt mar tapaszalatom a 4evszakossal a FIATomon es mindig lancoznom kellett, erre viszont meg nem kerult lanc nalam.
De bizony komolyan bekoszontott a tel itt is ahogy egesz europaban amirt kisse aggodom is mert Karacsonkor kell hazajojon Nemetorszagbol az egyik fogadott fiam aki eloszor teszi meg ezt az utat s most meg ilyen nehez utviszonyok mellett.
Naplózva

gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1361 Dátum: 2009. December 17. - 10:46:05 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
De, a gyári Hankook, amire a szalonos és később a szervizes is azt mondta, hogy 4 évszakos...
 He
Hát az összes mérvadó oldalnon+ a gumi falán is nyári ként szerepel, bár az tény, hogy nem az évszázad minősége.
Ilyen agyas beszólások után én mondjuk otthagynám a szalon meg a szerizest is, mert az a gumi 4 évszakra tutira nem faxa...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1362 Dátum: 2009. December 17. - 11:27:54 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
De, a gyári Hankook, amire a szalonos és később a szervizes is azt mondta, hogy 4 évszakos...
 He
Hát az összes mérvadó oldalnon+ a gumi falán is nyári ként szerepel, bár az tény, hogy nem az évszázad minősége.
Ilyen agyas beszólások után én mondjuk otthagynám a szalon meg a szerizest is, mert az a gumi 4 évszakra tutira nem faxa...
Szóval akkor igaza volt a szervizesnek, és a szalonosnak, hogy négy évszakos, csak hozzá kellett volna tenniük, hogy ez a szalonban álló autóra vonatkozik, amibe be lehet ülni, lehet csapogatni ajtaját, csomagtartóját, motortetőjét, de kivinni az utcára nem szabad. Így megfelel mind a négy évszakra a gumi, de csak így! Amúgy meg vagy tudatlanok voltak, és ez hiba, vagy rosszabb, és ez már bűn, hogy azért mondták 4 évszakosnak, hogy a leendő (hozzá nyilván nem értő!) vevőt megnyugtassák, hogy nem kell két garnitúra gumira áldozni, csak egyre, ami van rajta persze. Van persze olyan eset is, amikor nem kell téli gumit felrakni a kocsira, mert a tulaj télen NEM használja, és leállítja a kocsiját. Ha viszont használni akarja, akkor vegyen, és rakja is fel a téli gumit, mert ezzel megóvja kocsiját, magát, és az összes közlekedési partnerét a bajtól, tragédiától. Autózni nem muszáj, de amennyiben autózunk kutya kötelességünk minimálisra  venni a kockázatot, mindannyiunk érdekében. Ez nemcsak elvárható, hanem kötelesség is, mert a közlekedés eleve veszélyes üzem, és ezt még fokozza a téli időjárás, útviszony, és a gyakorlat hiánya is Magyarországon.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1363 Dátum: 2009. December 17. - 11:49:16 »

Dani, neked 4évszakos van? Nem a gyári Hankook?
De, a gyári Hankook, amire a szalonos és később a szervizes is azt mondta, hogy 4 évszakos...
 He
Hát az összes mérvadó oldalnon+ a gumi falán is nyári ként szerepel, bár az tény, hogy nem az évszázad minősége.
Ilyen agyas beszólások után én mondjuk otthagynám a szalon meg a szerizest is, mert az a gumi 4 évszakra tutira nem faxa...
Szóval akkor igaza volt a szervizesnek, és a szalonosnak, hogy négy évszakos, csak hozzá kellett volna tenniük, hogy ez a szalonban álló autóra vonatkozik, amibe be lehet ülni, lehet csapogatni ajtaját, csomagtartóját, motortetőjét, de kivinni az utcára nem szabad. Így megfelel mind a négy évszakra a gumi, de csak így! Amúgy meg vagy tudatlanok voltak, és ez hiba, vagy rosszabb, és ez már bűn, hogy azért mondták 4 évszakosnak, hogy a leendő (hozzá nyilván nem értő!) vevőt megnyugtassák, hogy nem kell két garnitúra gumira áldozni, csak egyre, ami van rajta persze. Van persze olyan eset is, amikor nem kell téli gumit felrakni a kocsira, mert a tulaj télen NEM használja, és leállítja a kocsiját. Ha viszont használni akarja, akkor vegyen, és rakja is fel a téli gumit, mert ezzel megóvja kocsiját, magát, és az összes közlekedési partnerét a bajtól, tragédiától. Autózni nem muszáj, de amennyiben autózunk kutya kötelességünk minimálisra  venni a kockázatot, mindannyiunk érdekében. Ez nemcsak elvárható, hanem kötelesség is, mert a közlekedés eleve veszélyes üzem, és ezt még fokozza a téli időjárás, útviszony, és a gyakorlat hiánya is Magyarországon.
Szépen összefoglaltad! Kacsint Pontosan erről van szó, és ez az amit az emberek nagy része nem akar belátni. Egy 1,5 tonnás vassal kerekeken, nagyon komoly dolgokat lehet csinálni (tudom, én is voltam hülye, de szerencsére nagyon nagy baj nem történt), de meg is lehet a nagyobbik részüket előzni.megfelelő vislekedéssel.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1364 Dátum: 2009. December 17. - 13:54:11 »

Megjött az októberi M-30 végi traffi eredménye közig. eljárás személyében. 80-nál 112-vel mértek be. Ez van. pirul

Ja és kérik fatertól, hogy nevezze meg az aktuális gépjármű vezetőt. Ilyenkor mit lehet, vagy mit érdemes írni. Csak az igazat?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!