Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 21:06:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Statisztikai kérdés! Milyen típusú Lacsid van?
Sedan - 45 (31.3%)
SW - 37 (25.7%)
HB - 62 (43.1%)
Összes szavazó: 143

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 554   Le
 
Szerző Téma: Re: Törzsasztal 4  (Megtekintve 709389 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1035 Dátum: 2009. November 09. - 16:17:09 »

A mellékelt képet ajánlom a Kapitányunk figyelmébe...
Remélem, nála nem lesz hasonló...
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1036 Dátum: 2009. November 09. - 16:23:16 »

Jó utat Kapitány!
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1037 Dátum: 2009. November 09. - 16:43:11 »

A mellékelt képet ajánlom a Kapitányunk figyelmébe...
Remélem, nála nem lesz hasonló...
Szerintem meg előbb munkába állt és még a lacsi kanayarsebességéhez volt szokva.....  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1038 Dátum: 2009. November 09. - 17:04:15 »

Jó utat cab!!! Most értem haza és forrongok a dütől ami ut közben ért a 3-ason.Szép 90-es tempóval gurulok halgatva a zenét és egyszer csak egy vagyis két hatalmas pukkanásra lettem figyelmes.Valami nekicsapódott a kocsinak.Meg is rettentem mi az.Néztem a tükröt valamit elütöttem vagy mi?És asszony mondja megijedve egy hatalmas kő volt pont előtte a szélvédőn csapódott.Bakker keresem hova fékezve közben.Megálok és már fordulnék is vissza a betonkeverő után de szerintetek lehetett!Rittig akkor jönnek mindenhonnan igy esélyem sem volt utólérni.Azért pár miatyánkat elmondtam nem ide illő szavakkal de beletörődtem hogy ez van.Motorháztetőn fémig leütve a lakk és a szélvédőn egy nem kicsi könyom.Remélem nem fog elindulni a repedés és nem kell javittatnom de figyelni fogom nagyon.Hiába vigyázok én erre a lacsira nagyon mindig több és több sérülés van rajta amit nem én okoztam.
Hiába is állítottad volna meg, mert úgy sem ismeri el senki,hogy ő verte fel a kavicsot.De ha véletlenül olyan buta hogy elismeri és ad egy betétlapot,akkor sem érsz vele semmit,mert a biztosító nem fizet rá. Zavart
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1039 Dátum: 2009. November 09. - 17:06:12 »

A mellékelt képet ajánlom a Kapitányunk figyelmébe...
Remélem, nála nem lesz hasonló...

És azt tudod- e, mi történt? Illetve miért történt?  Kacsint He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1040 Dátum: 2009. November 09. - 18:24:40 »

Jó utat cab!!! Most értem haza és forrongok a dütől ami ut közben ért a 3-ason.Szép 90-es tempóval gurulok halgatva a zenét és egyszer csak egy vagyis két hatalmas pukkanásra lettem figyelmes.Valami nekicsapódott a kocsinak.Meg is rettentem mi az.Néztem a tükröt valamit elütöttem vagy mi?És asszony mondja megijedve egy hatalmas kő volt pont előtte a szélvédőn csapódott.Bakker keresem hova fékezve közben.Megálok és már fordulnék is vissza a betonkeverő után de szerintetek lehetett!Rittig akkor jönnek mindenhonnan igy esélyem sem volt utólérni.Azért pár miatyánkat elmondtam nem ide illő szavakkal de beletörődtem hogy ez van.Motorháztetőn fémig leütve a lakk és a szélvédőn egy nem kicsi könyom.Remélem nem fog elindulni a repedés és nem kell javittatnom de figyelni fogom nagyon.Hiába vigyázok én erre a lacsira nagyon mindig több és több sérülés van rajta amit nem én okoztam.
Ragaszd le a sérülést tixóval, és mindenképpen csináltasd meg. 3-4E Ft-ból megúszod. Én hasonlóképpen jártam csak rendőrrel. Én sem bántottam... egy év után keresztbe repedt a szélvédő. Csere 120E + munkadíj Cascora. Beáztam, Cascom megemelték. Úgy hogy okulj Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1041 Dátum: 2009. November 09. - 18:28:13 »

Jó utat cab!!! Most értem haza és forrongok a dütől ami ut közben ért a 3-ason.Szép 90-es tempóval gurulok halgatva a zenét és egyszer csak egy vagyis két hatalmas pukkanásra lettem figyelmes.Valami nekicsapódott a kocsinak.Meg is rettentem mi az.Néztem a tükröt valamit elütöttem vagy mi?És asszony mondja megijedve egy hatalmas kő volt pont előtte a szélvédőn csapódott.Bakker keresem hova fékezve közben.Megálok és már fordulnék is vissza a betonkeverő után de szerintetek lehetett!Rittig akkor jönnek mindenhonnan igy esélyem sem volt utólérni.Azért pár miatyánkat elmondtam nem ide illő szavakkal de beletörődtem hogy ez van.Motorháztetőn fémig leütve a lakk és a szélvédőn egy nem kicsi könyom.Remélem nem fog elindulni a repedés és nem kell javittatnom de figyelni fogom nagyon.Hiába vigyázok én erre a lacsira nagyon mindig több és több sérülés van rajta amit nem én okoztam.
Hiába is állítottad volna meg, mert úgy sem ismeri el senki,hogy ő verte fel a kavicsot.De ha véletlenül olyan buta hogy elismeri és ad egy betétlapot,akkor sem érsz vele semmit,mert a biztosító nem fizet rá. Zavart
Sajna !De már a fényezést elkezdtem javitani.Még 2-3 réteg a javitószinből majd becsiszolom és polir.remélhetőleg észrevehetettlen lessz. Az üveg ugy nézem tuléli.
Naplózva

06 70/22 11 222
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1042 Dátum: 2009. November 09. - 20:00:23 »

Jó utat Kapitány! Ha esetleg az sms-t nem kaptad volna meg.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1043 Dátum: 2009. November 09. - 20:21:29 »

A mellékelt képet ajánlom a Kapitányunk figyelmébe...
Remélem, nála nem lesz hasonló...

És azt tudod- e, mi történt? Illetve miért történt?  Kacsint He
Majomkodott, hogy meg tud fordulni kézifékkel a kikötőben. Láttam már ilyet... Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1044 Dátum: 2009. November 09. - 20:26:46 »

A mellékelt képet ajánlom a Kapitányunk figyelmébe...
Remélem, nála nem lesz hasonló...

És azt tudod- e, mi történt? Illetve miért történt?  Kacsint He
Majomkodott, hogy meg tud fordulni kézifékkel a kikötőben. Láttam már ilyet... Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #1045 Dátum: 2009. November 09. - 22:09:31 »

A mellékelt képet ajánlom a Kapitányunk figyelmébe...
Remélem, nála nem lesz hasonló...
Szerintem nincs itt semmi hiba, ezek kanyarkövető diffúzorok.Most éppen kanyarban kapták le őket!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1046 Dátum: 2009. November 10. - 10:02:18 »

Jó utat cab!!! Most értem haza és forrongok a dütől ami ut közben ért a 3-ason.Szép 90-es tempóval gurulok halgatva a zenét és egyszer csak egy vagyis két hatalmas pukkanásra lettem figyelmes.Valami nekicsapódott a kocsinak.Meg is rettentem mi az.Néztem a tükröt valamit elütöttem vagy mi?És asszony mondja megijedve egy hatalmas kő volt pont előtte a szélvédőn csapódott.Bakker keresem hova fékezve közben.Megálok és már fordulnék is vissza a betonkeverő után de szerintetek lehetett!Rittig akkor jönnek mindenhonnan igy esélyem sem volt utólérni.Azért pár miatyánkat elmondtam nem ide illő szavakkal de beletörődtem hogy ez van.Motorháztetőn fémig leütve a lakk és a szélvédőn egy nem kicsi könyom.Remélem nem fog elindulni a repedés és nem kell javittatnom de figyelni fogom nagyon.Hiába vigyázok én erre a lacsira nagyon mindig több és több sérülés van rajta amit nem én okoztam.
sajnálom az esetet, tavaly én is kaptam egy kavicszáport egy platóról
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1047 Dátum: 2009. November 10. - 19:06:35 »

Vasárnap Viasat3-on 11:05 -kor Start autósmagazin. Benne Chevrolet Cruze teszt Mosolyog Csak el ne felejtsem megnézni Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1048 Dátum: 2009. November 11. - 08:30:15 »

Vasárnap Viasat3-on 11:05 -kor Start autósmagazin. Benne Chevrolet Cruze teszt Mosolyog Csak el ne felejtsem megnézni Mosolyog
valaki adjon ki sárga riasztást szombaton, mert én se szeretném elmulasztani  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1049 Dátum: 2009. November 11. - 14:15:58 »

Az autómániában már volt egy jónéhány hónapja... le "családi autózták"
Nem sok jót mondtak róla, kiváncsi vagyok, hogy Vasárnap mit adnak elő Vigyorog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 554   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!