Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 12:28:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Le
 
Szerző Téma: Sport légszűrő  (Megtekintve 143468 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #375 Dátum: 2009. Július 14. - 20:40:42 »

Nem érdemes kivárnod a 10000km-t ha sokat jártok poros uton Mosolyog
Én nem, főleg az asszony.  Vigyorog De a kaputól a betoni 400 méter fődúút (parasztosan).
Na ja, meg az após! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Főni! Ez övön aluli volt! Neki is jössz egy ingyen fuvarral! Kacsint Vigyorog
Eddig vigyorogtam, most lefagyott a vigyor az arcomról.
De látod, fiam, megvédtelek a gonosztól! Vigyorog


Stocz nem az APEH és nem is Gordonka.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
SHADOW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #376 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 12:09:43 »

SZIASZTOK!
KB: 1 ÉVE HASZNÁLOK SPORTLÉGSZŰRŐT+TWIST AIR-T, AZÓTA NEM RÁNGAT, NEM TORPAN MEG, RUGALMASAN -DINAMIKUSAN LEHET VEZETNI AZ AUTÓT. EGÉSZ MÁS MINT ELŐTTE, NAGYOBB A TELJESÍTMÉNYE IS(PADON BEMÉRVE KB: 1,73 LE), SOKKAL KEVESEBBET ESZIK(VÁROSBAN -2 LITER HALÁL KOMOLYAN), NAGYON HÚZ AZ AUTÓ, NEM KELL SOKAT VESZŐDNI A LÁMPÁS "KILÖVÉSEKKEL"! A BMW-SEK SZOKTAK NAGYOKAT NÉZNI, MERT ÁLTALÁBAN ŐK AZOK, AKIK MINDENKIT LE AKARNAK GYORSULNI.
A TISZTÍTÁSRÓL: A LÉGSZŰRŐT ÉS A TWIST AIR-T IS A MAGNUMTUNING-TÓL RENDELTEM, NAGYON KORREKTEK ÉS KIVÁLÓ A TANÁCSADÁSUK IS. ELVILEG 10.000 KM UTÁN KELL TISZTÍTANI, DE HA LÁTOD, VAGY ÉRZED A HANGJÁN, VAGY A TELJESÍTMÉNYEN, HOGY CSÖKKEN, CÉLSZERŰ TISZTÍTANI.
EGYIK BARÁTOM AZT MONDTA: A MAGNUMOSOKTÓL VETT TISZTÍTÓ CUCC 13 TISZTÍTÁSRA VOLT NEKI ELÉG.(ÉRT IS HOZZÁ, MERT MOST MÁR NEM IS LAKIK ITTHON, MERT NASCAR-BA AKAR INDULNI.
ÖSSZEGZÉSKÉNT: AZ AUTÓ SZAKSZERVIZE ÉS MÁS TUNINGOSOK IS AJÁNLOTTÁK NYUGODT LELKIISMERETTEL.
TEHÁT, HA VALAKI SZERTNE NE TÉTOVÁZZON UCCU NEKI, DE FIGYELNI KELL, HOGY A MOTORNAK MEGFELELŐ LÉGSZŰRŐT RAKJA BE AZ AUTÓJÁBA LEHETŐLEG SZAKSZERŰEN ÉS NE KÓKÁNYOLJON, MERT AZ NEM MINDIG JÓ.
ÜDV MINDENKINEK: SHADOW
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #377 Dátum: 2009. Szeptember 10. - 13:18:37 »

SZIASZTOK!
KB: 1 ÉVE HASZNÁLOK SPORTLÉGSZŰRŐT+TWIST AIR-T, AZÓTA NEM RÁNGAT, NEM TORPAN MEG, RUGALMASAN -DINAMIKUSAN LEHET VEZETNI AZ AUTÓT. EGÉSZ MÁS MINT ELŐTTE, NAGYOBB A TELJESÍTMÉNYE IS(PADON BEMÉRVE KB: 1,73 LE), SOKKAL KEVESEBBET ESZIK(VÁROSBAN -2 LITER HALÁL KOMOLYAN), NAGYON HÚZ AZ AUTÓ, NEM KELL SOKAT VESZŐDNI A LÁMPÁS "KILÖVÉSEKKEL"! A BMW-SEK SZOKTAK NAGYOKAT NÉZNI, MERT ÁLTALÁBAN ŐK AZOK, AKIK MINDENKIT LE AKARNAK GYORSULNI.
A TISZTÍTÁSRÓL: A LÉGSZŰRŐT ÉS A TWIST AIR-T IS A MAGNUMTUNING-TÓL RENDELTEM, NAGYON KORREKTEK ÉS KIVÁLÓ A TANÁCSADÁSUK IS. ELVILEG 10.000 KM UTÁN KELL TISZTÍTANI, DE HA LÁTOD, VAGY ÉRZED A HANGJÁN, VAGY A TELJESÍTMÉNYEN, HOGY CSÖKKEN, CÉLSZERŰ TISZTÍTANI.
EGYIK BARÁTOM AZT MONDTA: A MAGNUMOSOKTÓL VETT TISZTÍTÓ CUCC 13 TISZTÍTÁSRA VOLT NEKI ELÉG.(ÉRT IS HOZZÁ, MERT MOST MÁR NEM IS LAKIK ITTHON, MERT NASCAR-BA AKAR INDULNI.
ÖSSZEGZÉSKÉNT: AZ AUTÓ SZAKSZERVIZE ÉS MÁS TUNINGOSOK IS AJÁNLOTTÁK NYUGODT LELKIISMERETTEL.
TEHÁT, HA VALAKI SZERTNE NE TÉTOVÁZZON UCCU NEKI, DE FIGYELNI KELL, HOGY A MOTORNAK MEGFELELŐ LÉGSZŰRŐT RAKJA BE AZ AUTÓJÁBA LEHETŐLEG SZAKSZERŰEN ÉS NE KÓKÁNYOLJON, MERT AZ NEM MINDIG JÓ.
ÜDV MINDENKINEK: SHADOW
Szia!
1: figyelj oda a Caps Lock-ra. Ha csupa nagybetűvel írsz az illetlenség (a netes szokások szerint ez kiabálásnak számít).
2: elég sokan használunk sportszűrőt, de azért köszi az ötletet.
3: -2 L??  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog (mondjuk, ha kiengedem a kéziféket, akkor igen)
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #378 Dátum: 2009. Szeptember 10. - 17:02:04 »

Én is nézegettem ezt a TWIST AIR-T, pont a magnumtól, de végül nem rendeltem meg, mert 1. Nem értek annyira az autókhoz, hogy be tudjam szerelni,
2. laikusan nem hiszem, hogy ez az alkatrész ilyen szinten megnövelje a teljesítményt, illetve csökkentse a fogyasztást.
A sportszűrőkről meg sok rosszat hallottam már, nekem többet ér a motor élettartama...

viszont a chiptuning után (MMC) drámai teljesítmény növekedést bár nem észleltem, viszont 7-7.5 literre lecsökkent a fogyasztásom (1.4 5a.) előtte nem egyszer mértem 10-11 litert, pedig nem vadállat módjára vezetek (szerintem).
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #379 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 19:36:50 »

No de Dani!

A sport légszűrő, az csak egy sport betét a normál papír helyett. Azt csak ki tudod cserélni?

Netán direkt szűrőt akartál írni?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #380 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 20:04:41 »

Hát ott kezdem, hogy 21 éves vagyok.
Nagyjából tudom mi hol van egy autóban, de nem különösebben érdekeltek eddig (bütykölés terén), csak vezetni imádok, de nem nagyon értek az autókhoz (sajnos). Így meg sem próbálkoztam még szétszerelni, ill. magamtól tuning cuccot venni és beszerelni.
Jó, amit szétszerelek azt általában vissza is tudom tenni, úgy ahogy volt, de inkább nem kísértem a sorsot. Amihez nem értek, ahhoz nem nyúlok hozzá Mosolyog
Sok mindent csináltam már, sok mindenhez értek, de sajnos autók terén le vagyok maradva 
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #381 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 20:07:25 »

majd itt behozhatod a lemaradást Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #382 Dátum: 2009. Szeptember 16. - 20:11:43 »

Nos a sportszűrő cseréjéhez 4 db csavart kell kicsavarnod, kikapni a papírszűrőt, betenni a sportot. Ha már arra jársz, akkor kivenni a diffúzort, némi többlet levegőért....

Ja, és én inkább K&N javaslok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #383 Dátum: 2009. Október 28. - 15:26:47 »

Nah én is megrendeltem a szűrőt.
A cég neve és weboldala megváltozott:
Omega Motor Kft.
http://www.omegamotor.hu

A 33-2330-as K&N szűrő ára: (Lacetti klub kedvezménnyel) 15.777ft, a tisztító szetté pedig 4.320ft

Én a régi e-mail címükre írtam, (a főoldalon keresztül indítottam a rendelést, ahogy kell) de egy másikról írtak vissza, szóval még a régi is él.
Azt mondták, jövő hét végén tudják küldeni, akkor érkezik. Mosolyog
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #384 Dátum: 2009. Október 28. - 16:24:00 »

Nah én is megrendeltem a szűrőt.
A cég neve és weboldala megváltozott:
Omega Motor Kft.
http://www.omegamotor.hu

A 33-2330-as K&N szűrő ára: (Lacetti klub kedvezménnyel) 15.777ft, a tisztító szetté pedig 4.320ft

Én a régi e-mail címükre írtam, (a főoldalon keresztül indítottam a rendelést, ahogy kell) de egy másikról írtak vissza, szóval még a régi is él.
Azt mondták, jövő hét végén tudják küldeni, akkor érkezik. Mosolyog

Mégegy szép hörgős hb lessz!!!! Gratula:
Naplózva

06 70/22 11 222
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #385 Dátum: 2009. Október 28. - 17:16:45 »

Nah én is megrendeltem a szűrőt.
A cég neve és weboldala megváltozott:
Omega Motor Kft.
http://www.omegamotor.hu

A 33-2330-as K&N szűrő ára: (Lacetti klub kedvezménnyel) 15.777ft, a tisztító szetté pedig 4.320ft

Én a régi e-mail címükre írtam, (a főoldalon keresztül indítottam a rendelést, ahogy kell) de egy másikról írtak vissza, szóval még a régi is él.
Azt mondták, jövő hét végén tudják küldeni, akkor érkezik. Mosolyog


Hm.Én vasárnap este írtam a kérést,hétfőn válaszoltak és kedden meg is jött.De én innen: http://www.arata.hu/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Gratula,használd (majd) egészséggel!
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #386 Dátum: 2009. Október 28. - 17:41:22 »

Hát fura.
Mert ahogy mondtam én is a Lacetti weboldalon keresztül indítottam a rendelést, valóban ez a TRIX-M szerepel a honlapon címzettként, de ők válaszoltak (Omega Motor).
Az ár megegyezik? Mindenesetre fura és nem teljesen értem akkor ezt... Mosolyog
Én azt hittem, hogy ez a két cég egy és ugyan az, mert írnak valami módosításról.
Ez egy Gyöngyösi cég.

Krisz:
Ezt a "hörgős HB-t" iróniából írtad, vagy dicséretként?  Vigyorog
Nem teljesen egyértelmű smily nélkül Vigyorog
Naplózva

Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #387 Dátum: 2009. Október 28. - 17:47:02 »

Hát fura.
Mert ahogy mondtam én is a Lacetti weboldalon keresztül indítottam a rendelést, valóban ez a TRIX-M szerepel a honlapon címzettként, de ők válaszoltak (Omega Motor).
Az ár megegyezik? Mindenesetre fura és nem teljesen értem akkor ezt... Mosolyog
Én azt hittem, hogy ez a két cég egy és ugyan az, mert írnak valami módosításról.
Ez egy Gyöngyösi cég.

Krisz:
Ezt a "hörgős HB-t" iróniából írtad, vagy dicséretként?  Vigyorog
Nem teljesen egyértelmű smily nélkül Vigyorog
Csak dicséret hisz én is hörgős hb- vagyok.
Naplózva

06 70/22 11 222
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #388 Dátum: 2009. Október 28. - 17:47:27 »

Hát fura.
Mert ahogy mondtam én is a Lacetti weboldalon keresztül indítottam a rendelést, valóban ez a TRIX-M szerepel a honlapon címzettként, de ők válaszoltak (Omega Motor).
Az ár megegyezik? Mindenesetre fura és nem teljesen értem akkor ezt... Mosolyog
Én azt hittem, hogy ez a két cég egy és ugyan az, mert írnak valami módosításról.
Ez egy Gyöngyösi cég.

Krisz:
Ezt a "hörgős HB-t" iróniából írtad, vagy dicséretként?  Vigyorog
Nem teljesen egyértelmű smily nélkül Vigyorog
Egy kicsit a hangja is változni fog majd a motornak. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #389 Dátum: 2009. Október 28. - 17:51:23 »

Hát fura.
Mert ahogy mondtam én is a Lacetti weboldalon keresztül indítottam a rendelést, valóban ez a TRIX-M szerepel a honlapon címzettként, de ők válaszoltak (Omega Motor).
Az ár megegyezik? Mindenesetre fura és nem teljesen értem akkor ezt... Mosolyog
Én azt hittem, hogy ez a két cég egy és ugyan az, mert írnak valami módosításról.
Ez egy Gyöngyösi cég.

Krisz:
Ezt a "hörgős HB-t" iróniából írtad, vagy dicséretként?  Vigyorog
Nem teljesen egyértelmű smily nélkül Vigyorog
Egy kicsit a hangja is változni fog majd a motornak. Kacsint
3000 fölött csak igazán!!!! Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!