Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 14:27:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Le
 
Szerző Téma: Sport légszűrő  (Megtekintve 143527 alkalommal)
kalman83
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Hozzászólás #315 Dátum: 2009. Július 04. - 16:20:34 »

hali nekem 3 honapos a lacettim és azt vettem észre hogy nem akar annyira gyorsulni, nem rángat, de nem akar annyira ugrani a kalos jobban ugrott ami volt, ez természetes, vagy lehet-e rajta segiteni amugy3300km van benne
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #316 Dátum: 2009. Július 04. - 19:32:39 »

hali nekem 3 honapos a lacettim és azt vettem észre hogy nem akar annyira gyorsulni, nem rángat, de nem akar annyira ugrani a kalos jobban ugrott ami volt, ez természetes, vagy lehet-e rajta segiteni amugy3300km van benne
Szia.
A legjobb topicba írtad be, mert egy sport légszűrővel lehet segíteni a dolgon...
Többünknek bejött.
Nem fogja ugyan egy turbós gyorsulását utána sem produkálni, de érezhetően jobb lesz a nyomatéka!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #317 Dátum: 2009. Július 05. - 10:02:31 »

Most volt 1éve, hogy beraktam a sportlégszűrőt. Gondoltam ideje megnézni, menyire koszos, hát elégé. Kétszer is be kellet fújni a tisztító folyadékkal, mire szép tiszta lett.
14ezer km volt benne, nem tudom, hogy bírja ki az 50.000km-t amit a gyártó ír. Biztos nem Magyarországra vonatkozik.
Naplózva


LPG
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #318 Dátum: 2009. Július 05. - 19:11:39 »

Most volt 1éve, hogy beraktam a sportlégszűrőt. Gondoltam ideje megnézni, menyire koszos, hát elégé. Kétszer is be kellet fújni a tisztító folyadékkal, mire szép tiszta lett.
14ezer km volt benne, nem tudom, hogy bírja ki az 50.000km-t amit a gyártó ír. Biztos nem Magyarországra vonatkozik.
Szia!
     Az eltelt időn és a szűrőképességen kívül mást is nézegetek- igaz direktet könyebb  elenőrizni- mégpedig az olajfilm meglétét. A egyik nagy baj, ami sportbetétet érhet a kiszáradás, az éves ellnőrzési periódus   kevés lehet.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #319 Dátum: 2009. Július 05. - 19:31:02 »

Nekem direkt van 4-5000 km enként mosom olajzom de mondjuk szabadaban van mint a sportbetét.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #320 Dátum: 2009. Július 05. - 19:54:46 »

Most volt 1éve, hogy beraktam a sportlégszűrőt. Gondoltam ideje megnézni, menyire koszos, hát elégé. Kétszer is be kellet fújni a tisztító folyadékkal, mire szép tiszta lett.
14ezer km volt benne, nem tudom, hogy bírja ki az 50.000km-t amit a gyártó ír. Biztos nem Magyarországra vonatkozik.
Szia!
     Az eltelt időn és a szűrőképességen kívül mást is nézegetek- igaz direktet könyebb  elenőrizni- mégpedig az olajfilm meglétét. A egyik nagy baj, ami sportbetétet érhet a kiszáradás, az éves ellnőrzési periódus   kevés lehet.
Kiszáradva nem volt, csak a piros szint felváltotta a fekete.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #321 Dátum: 2009. Július 07. - 13:18:36 »

hali nekem 3 honapos a lacettim és azt vettem észre hogy nem akar annyira gyorsulni, nem rángat, de nem akar annyira ugrani a kalos jobban ugrott ami volt, ez természetes, vagy lehet-e rajta segiteni amugy3300km van benne
Szia.
A legjobb topicba írtad be, mert egy sport légszűrővel lehet segíteni a dolgon...
Többünknek bejött.
Nem fogja ugyan egy turbós gyorsulását utána sem produkálni, de érezhetően jobb lesz a nyomatéka!
Meg esetleg egy kis elektronikai támogatás (copyright Gyulai), egy icipici sportdob, némi csüccsentés... Nekem nincs gondom gyorsulással. R*R-nek sincs...
Viccet félre: sport szűrő + EGR lezár!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #322 Dátum: 2009. Július 07. - 18:12:53 »

hali nekem 3 honapos a lacettim és azt vettem észre hogy nem akar annyira gyorsulni, nem rángat, de nem akar annyira ugrani a kalos jobban ugrott ami volt, ez természetes, vagy lehet-e rajta segiteni amugy3300km van benne
Kedves Kálmán! Lehet az is, hogy túl laza a GÁZBOWDEN. Így nem rögtön húzza meg a gázpedál, késik. Beállítani nem nagy ügy, Te is meg tudod csinálni. Ha kell, kaphatsz segítséget. Ez sok kocsinál megtörtént, és jobb lett!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #323 Dátum: 2009. Július 07. - 21:44:43 »

Most volt 1éve, hogy beraktam a sportlégszűrőt. Gondoltam ideje megnézni, menyire koszos, hát elégé. Kétszer is be kellet fújni a tisztító folyadékkal, mire szép tiszta lett.
14ezer km volt benne, nem tudom, hogy bírja ki az 50.000km-t amit a gyártó ír. Biztos nem Magyarországra vonatkozik.
Szia!
     Az eltelt időn és a szűrőképességen kívül mást is nézegetek- igaz direktet könyebb  elenőrizni- mégpedig az olajfilm meglétét. A egyik nagy baj, ami sportbetétet érhet a kiszáradás, az éves ellnőrzési periódus   kevés lehet.

Tegnap kitisztítottam, ma olajoztam a légszűrőmet.
Érdekesség: A Norautos K&N készletben spray a mosó, "öntős" az olaj. Kicsit bajban voltam az utóbbival. néhány helyre sok ment, máshová viszont nem biztos, hogy jutott. Milyen a megfelelő olajozás?
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #324 Dátum: 2009. Július 07. - 21:46:54 »

hali nekem 3 honapos a lacettim és azt vettem észre hogy nem akar annyira gyorsulni, nem rángat, de nem akar annyira ugrani a kalos jobban ugrott ami volt, ez természetes, vagy lehet-e rajta segiteni amugy3300km van benne
Szia.
A legjobb topicba írtad be, mert egy sport légszűrővel lehet segíteni a dolgon...
Többünknek bejött.
Nem fogja ugyan egy turbós gyorsulását utána sem produkálni, de érezhetően jobb lesz a nyomatéka!
Meg esetleg egy kis elektronikai támogatás (copyright Gyulai), egy icipici sportdob, némi csüccsentés... Nekem nincs gondom gyorsulással. R*R-nek sincs...
Viccet félre: sport szűrő + EGR lezár!!!

Nem tudjátok véletlenül, hogy Nubira 3-nál van-e ilyen EGR nyavaja lezárás? És hogy érdemes-e buherálni? Nekem nem volt gond eddig a kocsival, de sajna a légszűrő+sportdob+chip nem hozta meg a kívánt eredményt, vagy csak érzéketlen vagyok...

Addig nem akartam ezt leírni, amíg meg nem mérettem a teljesítményt, de nem tudom mikor tudom beiktatni...
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #325 Dátum: 2009. Július 08. - 11:56:22 »

...
Érdekesség: A Norautos K&N készletben spray a mosó, "öntős" az olaj.
...
Ne idegelj, én is ott vettem, de még ki sem bontottam a dobozt. 
Tutira biztos vagy benne? (ha hazaérek azonnal megnézem, de nem örülnék ha igazad lenne... )
Így tényleg eléggé macerás lehetett megfelelően olajozni - a túl kevés, de a túl sok olaj sem éppen ideális...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #326 Dátum: 2009. Július 08. - 12:06:37 »

...
Érdekesség: A Norautos K&N készletben spray a mosó, "öntős" az olaj.
...
Ne idegelj, én is ott vettem, de még ki sem bontottam a dobozt. 
Tutira biztos vagy benne? (ha hazaérek azonnal megnézem, de nem örülnék ha igazad lenne... )
Így tényleg eléggé macerás lehetett megfelelően olajozni - a túl kevés, de a túl sok olaj sem éppen ideális...
Beletöltjük egy kiürült ablaktisztítós spricnis flakonba és máris müködöképes!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #327 Dátum: 2009. Július 08. - 12:13:48 »

...
Érdekesség: A Norautos K&N készletben spray a mosó, "öntős" az olaj.
...
Ne idegelj, én is ott vettem, de még ki sem bontottam a dobozt. 
Tutira biztos vagy benne? (ha hazaérek azonnal megnézem, de nem örülnék ha igazad lenne... )
Így tényleg eléggé macerás lehetett megfelelően olajozni - a túl kevés, de a túl sok olaj sem éppen ideális...
Beletöltjük egy kiürült ablaktisztítós spricnis flakonba és máris müködöképes!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mikor tisztítunk? Persze majd közösen, a közössel! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #328 Dátum: 2009. Július 08. - 12:17:59 »

...
Érdekesség: A Norautos K&N készletben spray a mosó, "öntős" az olaj.
...
Ne idegelj, én is ott vettem, de még ki sem bontottam a dobozt. 
Tutira biztos vagy benne? (ha hazaérek azonnal megnézem, de nem örülnék ha igazad lenne... )
Így tényleg eléggé macerás lehetett megfelelően olajozni - a túl kevés, de a túl sok olaj sem éppen ideális...
Beletöltjük egy kiürült ablaktisztítós spricnis flakonba és máris müködöképes!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jó, jó, csak a K&N szerintem ennél komolyabb cég, mintsem ilyen malőr beleférne...
Vagy ez egy kínai utángyártás..., de akkor leharapom valakinek a fejét...

(Vagy még az is lehet, hogy captainb részére mégis sikerült vennem... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 08. - 12:20:52 írta kripic » Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #329 Dátum: 2009. Július 08. - 13:31:15 »

...
Érdekesség: A Norautos K&N készletben spray a mosó, "öntős" az olaj.
...
Ne idegelj, én is ott vettem, de még ki sem bontottam a dobozt. 
Tutira biztos vagy benne? (ha hazaérek azonnal megnézem, de nem örülnék ha igazad lenne... )
Így tényleg eléggé macerás lehetett megfelelően olajozni - a túl kevés, de a túl sok olaj sem éppen ideális...
Beletöltjük egy kiürült ablaktisztítós spricnis flakonba és máris müködöképes!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Jó, jó, csak a K&N szerintem ennél komolyabb cég, mintsem ilyen malőr beleférne...
Vagy ez egy kínai utángyártás..., de akkor leharapom valakinek a fejét...

(Vagy még az is lehet, hogy captainb részére mégis sikerült vennem... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Amikor vettem a betéteket akkor vettem hozzá készletet is,abban spricnis flakonba van.
Kripic,ha öntős a tied azért ne dobd ki,majd jó lesz nekem utántöltőnek valami komolytalan összegért. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!