Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 16:38:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 40   Le
 
Szerző Téma: Sport légszűrő  (Megtekintve 143577 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #285 Dátum: 2008. November 12. - 17:39:57 »

Drága Barátaim! Cartársak!
Kihajózás = hazajövök!  Vigyorog Szóval azt lessétek, mikor be!  Kacsint
Ja, de amíg nem vagyok itthon, akkor az autót főleg eső mossa (remélem, mert ez a jobbik eset), azt sikerült tudatosítani, hogy gépi kefés mosón ne küldje át!
Se keréknyomás, se olajszint nincs ellenőrizve, de még arra is képes, hogy hetekig ablakmosó folyadék nélkül szaladgáljon. Tehát így állna a szűrőtisztításhoz is.
Nálam induláskor az első km burkolatlan út, utána meg városi körülmények. A papírszűrőt klérésemre 10000 km-nél cserélték, most 11000 km-t mentünk vele, hát iszony koszos! Tehát ezt a szűrőt is puceválni kell 10000 km után. Ami, ha nem vagyok itthon....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #286 Dátum: 2008. November 12. - 20:01:26 »

Drága Barátaim! Cartársak!
Kihajózás = hazajövök!  Vigyorog Szóval azt lessétek, mikor be!  Kacsint
Ja, de amíg nem vagyok itthon, akkor az autót főleg eső mossa (remélem, mert ez a jobbik eset), azt sikerült tudatosítani, hogy gépi kefés mosón ne küldje át!
Se keréknyomás, se olajszint nincs ellenőrizve, de még arra is képes, hogy hetekig ablakmosó folyadék nélkül szaladgáljon. Tehát így állna a szűrőtisztításhoz is.
Nálam induláskor az első km burkolatlan út, utána meg városi körülmények. A papírszűrőt klérésemre 10000 km-nél cserélték, most 11000 km-t mentünk vele, hát iszony koszos! Tehát ezt a szűrőt is puceválni kell 10000 km után. Ami, ha nem vagyok itthon....
Cap! A nejed biztos nem fog 10 ezer km-t autózni távollétedben, ne izgulj! addig pedig, ha akarod adok egy papírszűrőt, hadd koszolja azt. Kacsint
Keréknyomást meg kérje meg a kutast, hogy állítsa be, legfeljebb adjon neki valami kávéra valót. (ne egy hónapra!) Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #287 Dátum: 2008. November 12. - 20:05:37 »



Cap! A nejed biztos nem fog 10 ezer km-t autózni távollétedben, ne izgulj! addig pedig, ha akarod adok egy papírszűrőt, hadd koszolja azt. Kacsint
Keréknyomást meg kérje meg a kutast, hogy állítsa be, legfeljebb adjon neki valami kávéra valót. (ne egy hónapra!) Kacsint
[/quote]

Hát erre ne fogadj nagy tétben! És megkérni a kutast?! Hiszen azért nem megy Shell kútra, mert ott kiszolgálják, márpedig Ő csak 5000-t tankol. Mindig. Akkor is, ha több 100 km-es útra indul. Megkérni egy vadidegen férfit valamire?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #288 Dátum: 2009. Január 28. - 11:09:41 »

Akkor most végül is hány km után ajánlott tisztítani a sportbetétünket. Én 7000-et mentem eddig vele és még mindig kikapar kettesben. Vigyorog
Szóval komolyra fordítva, tényleg kibír 45-50 ezret egy olajzás?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #289 Dátum: 2009. Január 28. - 12:14:01 »

Akkor most végül is hány km után ajánlott tisztítani a sportbetétünket. Én 7000-et mentem eddig vele és még mindig kikapar kettesben. Vigyorog
Szóval komolyra fordítva, tényleg kibír 45-50 ezret egy olajzás?

Szerintem annyit azért ne várj vele, szemmel látható amikor már kellőképpen szennyezett, ha nem jársz poros földes úton akkor semmiképp nem kell gyakran tisztítani!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #290 Dátum: 2009. Január 28. - 13:15:50 »

Akkor most végül is hány km után ajánlott tisztítani a sportbetétünket. Én 7000-et mentem eddig vele és még mindig kikapar kettesben. Vigyorog
Szóval komolyra fordítva, tényleg kibír 45-50 ezret egy olajzás?

Szerintem annyit azért ne várj vele, szemmel látható amikor már kellőképpen szennyezett, ha nem jársz poros földes úton akkor semmiképp nem kell gyakran tisztítani!

Nem járok olyan poros helyeken, talán évente egyszer-kétszer.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #291 Dátum: 2009. Január 28. - 16:33:18 »

Akkor most végül is hány km után ajánlott tisztítani a sportbetétünket. Én 7000-et mentem eddig vele és még mindig kikapar kettesben. Vigyorog
Szóval komolyra fordítva, tényleg kibír 45-50 ezret egy olajzás?

Szerintem annyit azért ne várj vele, szemmel látható amikor már kellőképpen szennyezett, ha nem jársz poros földes úton akkor semmiképp nem kell gyakran tisztítani!

Nem járok olyan poros helyeken, talán évente egyszer-kétszer.
Nem kell rinyálni, bátran hagyd min. 10, de akár 15ezerig is. Szerintem....

Én kb. 10ezer után pucováltam, nem mondom, hogy nem volt koszos, de szerintem jócskán bírta volna még...
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #292 Dátum: 2009. Február 10. - 12:10:51 »

Basszus elfelejtettem mikor tisztítottam ki a szürőt Mennyit bír ki takarítás nélkül ez a KN szűrő? Lassan 69000 kilométernél járok.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #293 Dátum: 2009. Február 10. - 12:36:50 »

Basszus elfelejtettem mikor tisztítottam ki a szürőt Mennyit bír ki takarítás nélkül ez a KN szűrő? Lassan 69000 kilométernél járok.
Sokat.
Hivatalosan (ha jól emlékszem) 50.000 Km-t.
Én érzésre tisztítom.
Amikor úgy érzem, hogy itt az ideje.
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #294 Dátum: 2009. Február 10. - 14:33:21 »

Basszus elfelejtettem mikor tisztítottam ki a szürőt Mennyit bír ki takarítás nélkül ez a KN szűrő? Lassan 69000 kilométernél járok.
Sokat.
Hivatalosan (ha jól emlékszem) 50.000 Km-t.
Én érzésre tisztítom.
Amikor úgy érzem, hogy itt az ideje.

Akkor tavasszal ezt érezni fogom Mosolyog Motor jól megy. Csak zavar nem irtam fel kilometert talan 53000 volt.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #295 Dátum: 2009. Február 12. - 23:04:39 »

Shark autójának tuningolásáról a hozzászólásokat áttettem az erre jobban megfelelő SOFT-TUNING topicba!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #296 Dátum: 2009. Március 25. - 20:15:29 »

Töröm a fejem egy sport légszűrő beszerzésén.
A rángatásos/torpanásos történet miatt szeretnék egy kicsivel több levegőt adni a motornak, de lehetőleg a nélkül, hogy a hangja (és az élettertama) megváltozna.
Használt-e már valaki ilyet?
Bp-en hol érdemes megnézni/venni?
[/quote
e85-öt tankolj rá és menny kb 60km-ert. ÉREZNI FOGOD A JAVULÁST. kitisztitja a rendszert és a motort 1/3 BENZIN 2/3E85 KEVERÉSSEL.én igy járok vele és nem hogy nem torpan de reagál a gázadásra rögtön
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 25. - 20:18:31 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #297 Dátum: 2009. Március 25. - 21:38:50 »

Töröm a fejem egy sport légszűrő beszerzésén.
A rángatásos/torpanásos történet miatt szeretnék egy kicsivel több levegőt adni a motornak, de lehetőleg a nélkül, hogy a hangja (és az élettertama) megváltozna.
Használt-e már valaki ilyet?
Bp-en hol érdemes megnézni/venni?
e85-öt tankolj rá és menny kb 60km-ert. ÉREZNI FOGOD A JAVULÁST. kitisztitja a rendszert és a motort 1/3 BENZIN 2/3E85 KEVERÉSSEL.én igy járok vele és nem hogy nem torpan de reagál a gázadásra rögtön
Krisz!
Elég egy helyre beírni ugyanazt a hozzászólást. Figyelj a helyes idézésre is!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 25. - 21:40:33 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #298 Dátum: 2009. Március 27. - 11:19:51 »

bzsazsa ex-márkatársnak köszönhetően egy hónapja vígan böfög a sportlégszűrő a gépben. Janóék szerelték be grátisz, mert náluk csináltattam sportdobot.

Segítene valaki, mit mennyit és hol vegyek a szűrő olajozásához és tisztításához? És pontosan hogyan néz ki egy ilyen művelet?

Köszi
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #299 Dátum: 2009. Március 27. - 13:00:07 »

bzsazsa ex-márkatársnak köszönhetően egy hónapja vígan böfög a sportlégszűrő a gépben. Janóék szerelték be grátisz, mert náluk csináltattam sportdobot.

Segítene valaki, mit mennyit és hol vegyek a szűrő olajozásához és tisztításához? És pontosan hogyan néz ki egy ilyen művelet?

Köszi

Akkor ezek szerint bejött a dolog! Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 40   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!