Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 22:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Le
 
Szerző Téma: Sport légszűrő  (Megtekintve 143649 alkalommal)
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #195 Dátum: 2008. Június 13. - 15:20:20 »

http://www.spirex.hu/
esetleg egy ilyenre lehet, hogy beruházok a betét mellé
Szerintem kár lenne. Attól, hogy van egy spirál benne, a töltő nyomás nem változik, ergo a levegő sebessége sem, max. forogva fog be menni a ájer a motorba.
A turbó/kompresszor nem véletlenül működik úgy, ahogy működik...
Főleg, mi értelme a levelgőnyomásmérő után beszereleni? He
Akkor ez is olyan beugratás, mint amit linkeltem a hírekbe. (a tablettámat is lefikázták, meg a löttyeiteket)
Az aszfalton úgyis eldől minden...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #196 Dátum: 2008. Június 13. - 15:22:50 »

http://www.spirex.hu/
esetleg egy ilyenre lehet, hogy beruházok a betét mellé
Szerintem kár lenne. Attól, hogy van egy spirál benne, a töltő nyomás nem változik, ergo a levegő sebessége sem, max. forogva fog be menni a ájer a motorba.
A turbó/kompresszor nem véletlenül működik úgy, ahogy működik...
Főleg, mi értelme a levelgőnyomásmérő után beszereleni? He
Akkor ez is olyan beugratás, mint amit linkeltem a hírekbe. (a tablettámat is lefikázták, meg a löttyeiteket)
Az aszfalton úgyis eldől minden...
de az kéz-láb összhangon is múlik ám!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #197 Dátum: 2008. Június 13. - 15:46:13 »

Jani! Bárki megrendelheti rajtam kívűl, mert én PC- béna vagyok, mint köztudott, és tutira elrontanám a megrendelést. Ezért gondoltam LadLacra, de Te is megrendelheted, ha ügyes vagy, és akkor Tőled vesszük át a cuccot. Egyelőre négyen vagyunk (LadLac, Weres, Te, meg én, és két felújító kéne hozzá, egy Neked, és hármunknak egy közös). Nekem mindegy ki intézi, csak elég szerintem egy postaköltséggel elintézni a dolgot, egymás közt meg majd elintézzük az átadást, fizetést, nem gond, legalábbis szerintem. Vállalod? Vagy kérdezz rá LadLacra, vagy Weresre, de lehet, hogy még valaki beszállna? Indítás után azt hiszem pár nap múlva itt a cucc. Hát ezt tudtam most összehozni. Te jössz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #198 Dátum: 2008. Június 13. - 18:46:12 »

Jani! Bárki megrendelheti rajtam kívűl, mert én PC- béna vagyok, mint köztudott, és tutira elrontanám a megrendelést. Ezért gondoltam LadLacra, de Te is megrendelheted, ha ügyes vagy, és akkor Tőled vesszük át a cuccot. Egyelőre négyen vagyunk (LadLac, Weres, Te, meg én, és két felújító kéne hozzá, egy Neked, és hármunknak egy közös). Nekem mindegy ki intézi, csak elég szerintem egy postaköltséggel elintézni a dolgot, egymás közt meg majd elintézzük az átadást, fizetést, nem gond, legalábbis szerintem. Vállalod? Vagy kérdezz rá LadLacra, vagy Weresre, de lehet, hogy még valaki beszállna? Indítás után azt hiszem pár nap múlva itt a cucc. Hát ezt tudtam most összehozni. Te jössz!
A rendelés megtisztelő cselekedetét átengedem szívesen, úgyanis az átvétele az érkező csomagnak kicsit macerás lenne Nekem.
Elmenni érte viszont könnyebben megoldható ...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #199 Dátum: 2008. Június 13. - 19:51:06 »

Direkt úgy kezdtem "Csak úgy érdeklődés szintjén", tehát nem sürgetek senkit csak érdeklődtem!
De ha úgy gondoljátok hétfőn reggel megrendelem a cuccot (4db szűrő és 2db tisztító).
Kérem jelezni, ha rendeljem. Viszont szeretném kérni, hogy miután megérkezett a csomag pár napon belül vigyétek el, mert kell a lóvé, hó vége felé nincs olyan sok plusz itthon. Kacsint
Mondjuk a rendeléshez be kéne lépni a főoldalra, ami mostanság nem működik! 
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #200 Dátum: 2008. Június 13. - 20:00:04 »

Direkt úgy kezdtem "Csak úgy érdeklődés szintjén", tehát nem sürgetek senkit csak érdeklődtem!
De ha úgy gondoljátok hétfőn reggel megrendelem a cuccot (4db szűrő és 2db tisztító).
Kérem jelezni, ha rendeljem. Viszont szeretném kérni, hogy miután megérkezett a csomag pár napon belül vigyétek el, mert kell a lóvé, hó vége felé nincs olyan sok plusz itthon. Kacsint
Mondjuk a rendeléshez be kéne lépni a főoldalra, ami mostanság nem működik! 

  Szia Jani! Tőlem mehet! De várjuk meg a többiek okézását is. Hátha még valaki beugrik? Nekem se sűrgős, de a lényeg, hogy egyszerre rendeld meg, amit előre is köszönök. Szóval még valaki, de csak Pest- környékiek, hogy ne legyen gond az átavétellel, és fizetéssel. Rendes cartárs vagy Jani! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #201 Dátum: 2008. Június 13. - 22:57:33 »

Direkt úgy kezdtem "Csak úgy érdeklődés szintjén", tehát nem sürgetek senkit csak érdeklődtem!
De ha úgy gondoljátok hétfőn reggel megrendelem a cuccot (4db szűrő és 2db tisztító).
Kérem jelezni, ha rendeljem. Viszont szeretném kérni, hogy miután megérkezett a csomag pár napon belül vigyétek el, mert kell a lóvé, hó vége felé nincs olyan sok plusz itthon. Kacsint
Mondjuk a rendeléshez be kéne lépni a főoldalra, ami mostanság nem működik! 

  Szia Jani! Tőlem mehet! De várjuk meg a többiek okézását is. Hátha még valaki beugrik? Nekem se sűrgős, de a lényeg, hogy egyszerre rendeld meg, amit előre is köszönök. Szóval még valaki, de csak Pest- környékiek, hogy ne legyen gond az átavétellel, és fizetéssel. Rendes cartárs vagy Jani! Vigyorog
én szabad kezet adok
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #202 Dátum: 2008. Június 14. - 14:05:32 »

Nekem ez a spirex nem tünik újdonságnak! Anno a karbis autók keleti remekeihez is kínáltak hasonló termékeket fillérekét és az sem igazán jött be. Viszont egyre inkább kezdem hinni és felfedezni,hogy a sokszor emlegetett és általunk teljesítmény növelésként légszűrőházól kivett diffúzor v. szűkítő pont a fogyasztást csökkentő eszköz volt.

Én nem vettem észre, hogy a szűkítő kivétele után megnőtt volna a fogyasztás.
És nem is azért vettem ki, hogy a teljesítményt növeljem. Csak szebb, nyugodtabb járása lett a motornak. És nem volt akkora "lyuk" gázadáskor, mint előtte.
Neked más a tapasztalatod?
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #203 Dátum: 2008. Június 15. - 07:17:43 »

Igen. A motornak 1 kicsit élcesebb lett a hangja (ez gondolom a nagyobb szívóhang miatt van) és valóban mintha 1 lehelletnyivel hamarabb jelentkezne a nyomaték,de nekem úgy tünik ,hogy 0,5-1L -rel több a fogyi. Igaz ezt konkrétan nem mértem, csak az átlag fogysztásokból tippelek erre. Ugyanakkor épp most kezdek meglepődni mert úgy néz ki igen jó lesz a fogyija kb 7 liter városban(majd hétvégén tankolok akkor lesz pontos adat) és szeretném hinni, hogy nem csak a kagylós v-power miatt(rámentem a kucstartókra) de azt majd a fogyasztási oldalon folytatom.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #204 Dátum: 2008. Június 15. - 16:25:00 »

Utolsó lehetőség! Ha kér valaki sportszűrőt, jelezze Janinak! Négyen beszálltunk a "BT-be", és indul a rendelés. Uff! Én szóltam- utoljára emiatt!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #205 Dátum: 2008. Június 16. - 10:43:09 »

Jelentem a 2LAD BT. tagjainak, megrendeltem a szűrőket!
Az árajánlat kérésemre elsőre a normál árat adták meg.
Rákérdeztem a kedvezményre és akkor már egy igen jó árat mondtak (a szűrő 12.640, a tisztító 3.440), úgyhogy meg is rendeltem.Mosolyog
Remélem nem fognak rajta változtatni! Kacsint
Egy probléma még van, nincs raktáron ennyi szűrő, ezért lehet várni kell egy pár napot.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #206 Dátum: 2008. Június 16. - 11:10:59 »

Jelentem a 2LAD BT. tagjainak, megrendeltem a szűrőket!
Az árajánlat kérésemre elsőre a normál árat adták meg.
Rákérdeztem a kedvezményre és akkor már egy igen jó árat mondtak (a szűrő 12.640, a tisztító 3.440), úgyhogy meg is rendeltem.Mosolyog
Remélem nem fognak rajta változtatni! Kacsint
Egy probléma még van, nincs raktáron ennyi szűrő, ezért lehet várni kell egy pár napot.
Ejnye-bejnye! Mondd meg nekik, hogy készüljenek fel, mert támad a lacettiklub!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #207 Dátum: 2008. Június 16. - 11:59:23 »

Jelentem a 2LAD BT. tagjainak, megrendeltem a szűrőket!
Az árajánlat kérésemre elsőre a normál árat adták meg.
Rákérdeztem a kedvezményre és akkor már egy igen jó árat mondtak (a szűrő 12.640, a tisztító 3.440), úgyhogy meg is rendeltem.Mosolyog
Remélem nem fognak rajta változtatni! Kacsint
Egy probléma még van, nincs raktáron ennyi szűrő, ezért lehet várni kell egy pár napot.
  Köszönjük Jani Főbeszerző Úr! Nem sűrgős, ha megjön majd osztozunk, fizetünk rögtön, csak van egy kis tartalékod 1-2 napra remélhetőleg! Én már félre is tettem a pénzt. A tisztítón akkor Weres, és a két Lad osztozik, ugyebár? A másik meg a Te sajátod. Weres Te is így gondoltad? Köszi mégegyszer!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #208 Dátum: 2008. Június 16. - 12:09:12 »

Jelentem a 2LAD BT. tagjainak, megrendeltem a szűrőket!
Az árajánlat kérésemre elsőre a normál árat adták meg.
Rákérdeztem a kedvezményre és akkor már egy igen jó árat mondtak (a szűrő 12.640, a tisztító 3.440), úgyhogy meg is rendeltem.Mosolyog
Remélem nem fognak rajta változtatni! Kacsint
Egy probléma még van, nincs raktáron ennyi szűrő, ezért lehet várni kell egy pár napot.
  Köszönjük Jani Főbeszerző Úr! Nem sűrgős, ha megjön majd osztozunk, fizetünk rögtön, csak van egy kis tartalékod 1-2 napra remélhetőleg! Én már félre is tettem a pénzt. A tisztítón akkor Weres, és a két Lad osztozik, ugyebár? A másik meg a Te sajátod. Weres Te is így gondoltad? Köszi mégegyszer!
A pár napból kb.2hét lesz. Ez pedig igencsak fizetés előtti napokat jelent, ezért örülnék egy kis előlegnek.Kacsint
Mostanában sajna nem nagyon van itthon tartalék, pláne nem 50,000Ft.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #209 Dátum: 2008. Június 16. - 12:42:36 »

Jelentem a 2LAD BT. tagjainak, megrendeltem a szűrőket!
Az árajánlat kérésemre elsőre a normál árat adták meg.
Rákérdeztem a kedvezményre és akkor már egy igen jó árat mondtak (a szűrő 12.640, a tisztító 3.440), úgyhogy meg is rendeltem.Mosolyog
Remélem nem fognak rajta változtatni! Kacsint
Egy probléma még van, nincs raktáron ennyi szűrő, ezért lehet várni kell egy pár napot.
  Köszönjük Jani Főbeszerző Úr! Nem sűrgős, ha megjön majd osztozunk, fizetünk rögtön, csak van egy kis tartalékod 1-2 napra remélhetőleg! Én már félre is tettem a pénzt. A tisztítón akkor Weres, és a két Lad osztozik, ugyebár? A másik meg a Te sajátod. Weres Te is így gondoltad? Köszi mégegyszer!
A pár napból kb.2hét lesz. Ez pedig igencsak fizetés előtti napokat jelent, ezért örülnék egy kis előlegnek.Kacsint
Mostanában sajna nem nagyon van itthon tartalék, pláne nem 50,000Ft.
  Akkor talizzunk valahogy! LadLac? Weres? Ne hagyjuk éhenhalni Jani barátunkat hamár segített nekünk! A szűrők csak megjönnek a veszprémi taliig, akkor oda is adhatod majd nekünk. Oldjuk meg valahogy a "segélyt"!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!