Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 05:23:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Le
 
Szerző Téma: Sport légszűrő  (Megtekintve 143754 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Március 01. - 21:03:53 »

A Dieseles Lacsihoz is van szűrő? Ha van mennyiért?
Sterintem ezek a szűrők gagyik.A Te motorod amúgy is elég erős és nyomatékos, isteni vétek lenne egy ilyet odasuszterolni.Arról nem beszélve hogy hova?Ha egy csavar bekeveredik abba a motortérbe 2 év mire kitalál.

Ugyanazt mondom mint Stocz!
Én már több mint másfél éve használok direktet és mindent tudok rá mondani ,csak azt nem hogy 'gagyi'.....
Nekem R*R cartárs jóvoltából szintén K&N szűrőm van amire a gyár 1millió mérföld garit ad !!
Gagyi...
Hmmm..
Remélem csak poén volt....

Üdv bzsazsa
Ne is tessék gagyizni, mert ilyen holmit szeretnék beszerezni és beépíteni szeretett Lacsikámba tavasszal. Gidy Komának is vannak e-féle tervei, csak hogy bővüljön a tuning tábor.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Március 01. - 21:06:00 »

A Dieseles Lacsihoz is van szűrő? Ha van mennyiért?
Sterintem ezek a szűrők gagyik.A Te motorod amúgy is elég erős és nyomatékos, isteni vétek lenne egy ilyet odasuszterolni.Arról nem beszélve hogy hova?Ha egy csavar bekeveredik abba a motortérbe 2 év mire kitalál.
Nem keverted össze a direkt szűröt, a sport szürövel?  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Március 01. - 22:41:31 »

A Dieseles Lacsihoz is van szűrő? Ha van mennyiért?
Sterintem ezek a szűrők gagyik.A Te motorod amúgy is elég erős és nyomatékos, isteni vétek lenne egy ilyet odasuszterolni.Arról nem beszélve hogy hova?Ha egy csavar bekeveredik abba a motortérbe 2 év mire kitalál.

Ugyanazt mondom mint Stocz!
Én már több mint másfél éve használok direktet és mindent tudok rá mondani ,csak azt nem hogy 'gagyi'.....
Nekem R*R cartárs jóvoltából szintén K&N szűrőm van amire a gyár 1millió mérföld garit ad !!
Gagyi...
Hmmm..
Remélem csak poén volt....

Üdv bzsazsa
Ne is tessék gagyizni, mert ilyen holmit szeretnék beszerezni és beépíteni szeretett Lacsikámba tavasszal. Gidy Komának is vannak e-féle tervei, csak hogy bővüljön a tuning tábor.
És nekem is csak a "kedv" hiányzik hozzá! Levegőt enenk a motornak, mert belefullad a benzinbe! Nemhiába a sok korom! De előbb  a sport dob hátra savállóból, mert kezd rohadni az eredeti!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Március 02. - 09:49:41 »

A Dieseles Lacsihoz is van szűrő? Ha van mennyiért?
Sterintem ezek a szűrők gagyik.A Te motorod amúgy is elég erős és nyomatékos, isteni vétek lenne egy ilyet odasuszterolni.Arról nem beszélve hogy hova?Ha egy csavar bekeveredik abba a motortérbe 2 év mire kitalál.

Ugyanazt mondom mint Stocz!
Én már több mint másfél éve használok direktet és mindent tudok rá mondani ,csak azt nem hogy 'gagyi'.....
Nekem R*R cartárs jóvoltából szintén K&N szűrőm van amire a gyár 1millió mérföld garit ad !!
Gagyi...
Hmmm..
Remélem csak poén volt....

Üdv bzsazsa
Ne is tessék gagyizni, mert ilyen holmit szeretnék beszerezni és beépíteni szeretett Lacsikámba tavasszal. Gidy Komának is vannak e-féle tervei, csak hogy bővüljön a tuning tábor.
Nekem is hasonló terveim vannak! Hamarosan meg is rendelem. Mosolyog
Naplózva
Gyurgyesz
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Március 19. - 11:03:26 »

Sziasztok! Nekem 1 hónapja van direkt szűrőm és szerintem jobb lett tőle az autó. Lett egy kis hangja de ez szerintem pont jó,mert ez csak nagyobb fordulaton hallatszik. Az én autómba igaz még csak 4000 km van, így nem tudom mennyit használ a motornak,de szerintem jobb az autó.
Naplózva
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Március 20. - 20:09:10 »

Sziasztok! Nekem 1 hónapja van direkt szűrőm és szerintem jobb lett tőle az autó. Lett egy kis hangja de ez szerintem pont jó,mert ez csak nagyobb fordulaton hallatszik. Az én autómba igaz még csak 4000 km van, így nem tudom mennyit használ a motornak,de szerintem jobb az autó.
Ha megengeded kicsit pontosítok, azaz direktszűrőtől jobb nem lesz az autó- nyilván tapasztaltál némi nyomaték és teljesítmény növekedést, kedvezőbb rugalmasságot. Azért írom ezt, mert túzott elvárások általában nem jönnek be egy direktszűrő beépítésétől, de értékelem a pozitív lépést és ez a lényeg.
A szívóhang növekedés csak nyitott folytószelepnél erőteljes. A motornak a jó szűrés a lényeges, maga a szűrés módja közömbös.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Március 21. - 18:58:01 »

Na, végre meg van a szűröm Mosolyog Most este beszereltem, holnap tesztelem. Úgy is megyek a Pannonia ringre melózni. Lenyomom Schumi Ferrariját Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Március 21. - 19:08:43 »

Na, végre meg van a szűröm Mosolyog Most este beszereltem, holnap tesztelem. Úgy is megyek a Pannonia ringre melózni. Lenyomom Schumi Ferrariját Vigyorog
Ez eddig sem volt kérdéses!  Vigyorog
Viszont várjuk a dinamikusságról szóló élménybeszámolókat! 
A többiek, akik berakták, nagyon hallgatnak mostanában róla, pedig nem csak a hosszútávú tapasztalatok érdekelnek. Jó kocsikázást holnapra, kellemes tesztnapot!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Március 21. - 19:13:11 »

Ezidáig a tapasztalatom az hogy sokkal kulturáltabb lett hidegen a motor viselkedése.A fogyasztásról később. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Március 22. - 10:16:40 »

Nos, első tapasztalataim a szűrővel.

Nyomatékosabbnak érzem az autót. Valami olyasmit ad érzésre, mint amikor lezártam az EGR szelepet és most mégegyszer lezártam volna.   
Ja és volt kérdés, hogy a légszűrőházból diffúzort kivenni- nem kivenni. Kipróbáltam mind a két verziót, továbbra is az a véleményem mint a többségé; kivenni a szűkítést a helyéről. Nem drasztikus a különbség, de érezhető.
Egyenlőre ennyi. Lényegi fogyasztás csökkenéssel egyáltalán nem számolok a szűrővel kapcsolatban. Nem ezért vettem, csak gondoltam adok egy esélyt a motornak a "jobb" működésre. ( Meg azért is, hogy Valakinek ne kelljen "szégyenben" maradnia a partnerünknél a kevés biznic miatt! Vigyorog Vigyorog Vigyorog És köszi.)
Az terméken található várható élettartamról meg csak annyit, hogy remélem kiszolgálja a Lacsit!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Március 22. - 15:43:53 »

Nos, első tapasztalataim a szűrővel.

Nyomatékosabbnak érzem az autót. Valami olyasmit ad érzésre, mint amikor lezártam az EGR szelepet és most mégegyszer lezártam volna.   
Ja és volt kérdés, hogy a légszűrőházból diffúzort kivenni- nem kivenni. Kipróbáltam mind a két verziót, továbbra is az a véleményem mint a többségé; kivenni a szűkítést a helyéről. Nem drasztikus a különbség, de érezhető.
Egyenlőre ennyi. Lényegi fogyasztás csökkenéssel egyáltalán nem számolok a szűrővel kapcsolatban. Nem ezért vettem, csak gondoltam adok egy esélyt a motornak a "jobb" működésre. ( Meg azért is, hogy Valakinek ne kelljen "szégyenben" maradnia a partnerünknél a kevés biznic miatt! Vigyorog Vigyorog Vigyorog És köszi.)
Az terméken található várható élettartamról meg csak annyit, hogy remélem kiszolgálja a Lacsit!
Mibe fájt?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Március 22. - 16:49:18 »

Kiszállítással együtt 15505 Ft.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Március 22. - 17:18:00 »

Kiszállítással együtt 15505 Ft.
De akkor nem vettél hozzá karbantartó készletet.Az még + 3800 ft. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. április 04. - 20:36:36 »

Jovő héten én is megrendelem, mikor megjön a fizu. Mennyi időbe telt  a rendeléstől az érkezés Nálatok?
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. április 04. - 20:47:39 »

Jovő héten én is megrendelem, mikor megjön a fizu. Mennyi időbe telt  a rendeléstől az érkezés Nálatok?
Nekem olyan 1,5 hét volt. Előtte felhívtak, hogy indítják a csomagot. Elég korrektek.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!