Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 00:29:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 40   Le
 
Szerző Téma: Sport légszűrő  (Megtekintve 143681 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. Május 29. - 19:36:51 »

http://www.vezess.hu/magazin/meg_tobb_loerot_bele/14329/

Hmmmm.....még a végén megjön a kedvem hozzá!  Kacsint
Csak egyetérteni tudok a cikkben leírtakkal...
Egyébként meg meg vagyok sértődve Vigyorog Vigyorog Vigyorog; hát hiába osztjuk itt az észt, nekünk nem hiszel, bezzeg ha egy firkász, akkor meg mindjárt... ?
Irgumburgumanemjójáthinnye Vigyorog!!!
Hiszek én hiszek!....én most a kedvről (közben tenyeremet felfelé fordítva, ujjaimat félig becsukva tenyerembe, hüvelyk ujjammal a mutató ujjamat ide-oda dörzsölgetve, mintha szét akarnék valamit kenni az ujjaim között)beszéltem!!!  Vigyorog Kacsint
Értem én, értem Kacsint Kacsint Kacsint!
Bár nekem azért ilyen mértékű fogyasztáscsökkenést nem okozott a betét (max. 1/2 liter/100 km), mint amit a cikkben írnak, de hogy érezhetően jobban harap, az biztos. 1/2 literenként tényleg lassan térül meg, de 10000 km alatt így is megtérül. (Jó, plusz a pucováló/újraolajozó lötty...) Na de az érzés... Mosolyog
Szerintem nem bánnád meg, ha meglepnéd magadat legalább egy betéttel... Kacsint Kacsint Kacsint
Semmi sem elképzelhetetlen. Ősszel menne 30000-resre és ha jól tudom, akkor kellene a gyári szűrőt cserélni.
Ami meg a pucolást illeti...majd legfeljebb társulok valakivel, hisz ez a tisztító szett többszázezer km-re elég és akinek már van tapasztalata az olajzásban/tisztításban arra inkább rábíznám ezt a műveletet...főleg az első alkalommal!
Már ki is találtam!!! Megyek hozzád Kripic tisztítani!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ugye milyen intuitív vagyok? Vigyorog Vigyorog
Nevetni fogsz, a pucoválóra egyenlőre én sem ruháztam be, pontosan arra gondolva, hogy majd csak megszán valaki, és szerény honoráriumért elvállaja a pucoválást a saját készletével. Fúj, micsoda érdekember lettem...
Magamban Stocz mesterre gondoltam (ő eddig még nem tudta... Vigyorog Vigyorog Vigyorog), de végülis te messzebb vagy, néha meg úgyis ki kell kormolni, úgyhogy ... majdcsak megegyezünk Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. Május 29. - 20:43:59 »

Kiderülnek itt a turpisságok!  Vigyorog
De ha majd meglesz, akkor valahogy megoldjuk okosba!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. Május 30. - 06:54:23 »

Ami a sportszűrőt illeti, mi is veszünk majd LadLac Mesterrel, és közösen vesszük a tisztítót, hogy jobban jöjjünk ki az üzletből. Még az sem kizárt, hogy beveszünk még valakit a BT-be. (baráti társaság). Ha ennyíen dicsértétek, csak lehet benne valami jó! Kacsint A csere úgyis aktuális lesz hamarosan. Igaz Mester?!?! Vigyorog
Én társulok szivesen a bt-be. Jut nekem is az olajzóból? Ha rendeltek, akkor nekem is léci. És akkor tudunk talizni és együtt beszerelhetjük. Szerintem Janit is érdekli a dolog.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. Május 30. - 12:44:09 »

http://www.teszvesz.hu/item361346963_k_n_sportlegszuro_betet_lacetti_hez_.html
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. Május 30. - 13:10:54 »

Feri!
Ez kb. negyede az új árnak!
Azonnal csapj le rá! Még ha agyonhasználta is a gépet (meg persze a szűrőt...) az eladó, mivel fizikailag igencsak nehezen tud tönkremenni, egy alapos pucoválás után - szerintem tökéletesen használható lesz. (Jó, így be kell ruháznod a pucováló kittre, de majd megyek hozzád költségcsökkenteni... Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Ennyi "kedved" csak van rá, még így nyaralás előtt ... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. Május 30. - 14:02:28 »

Feri!
Ez kb. negyede az új árnak!
Azonnal csapj le rá! Még ha agyonhasználta is a gépet (meg persze a szűrőt...) az eladó, mivel fizikailag igencsak nehezen tud tönkremenni, egy alapos pucoválás után - szerintem tökéletesen használható lesz. (Jó, így be kell ruháznod a pucováló kittre, de majd megyek hozzád költségcsökkenteni... Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Ennyi "kedved" csak van rá, még így nyaralás előtt ... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ja. kár, hogy a licit lezárult 15.-én.
kedves Kripic!
Jöhetsz hozzám tisztítani, csak akkor hogyan mész haza? (Ja, piros 7-essel!  Vigyorog)
Én megmondom őszintén, hogy nem fogom 10, de még csak 15 ezrenként sem tisztítani. (a 10-en már úgyis túl vagyok  Mosolyog)
Fogyasztás nem nő, az autó nagyon jól megy, úgyhogy amíg ez nem változik tartom magam a gyári ajánláshoz. Majd 50-nél.  Vigyorog
Fölöslegesen nem szennyezem a környezetet.
(a szenyvíz tisztítatlanul ömlik a Dunába, szegény halak meg nem hiszem, hogy kedvelnék a tisztítólét. Ok, tudom, hogy a mosószert, stb. sem, de minek a plusz vegyszer, ha nem muszáj.)
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. Május 30. - 14:16:27 »

Ami a sportszűrőt illeti, mi is veszünk majd LadLac Mesterrel, és közösen vesszük a tisztítót, hogy jobban jöjjünk ki az üzletből. Még az sem kizárt, hogy beveszünk még valakit a BT-be. (baráti társaság). Ha ennyíen dicsértétek, csak lehet benne valami jó! Kacsint A csere úgyis aktuális lesz hamarosan. Igaz Mester?!?! Vigyorog
Én társulok szivesen a bt-be. Jut nekem is az olajzóból? Ha rendeltek, akkor nekem is léci. És akkor tudunk talizni és együtt beszerelhetjük. Szerintem Janit is érdekli a dolog.
Érdekel csak nekem sincs most kedvem a vásárláshoz. Kacsint
Egyébként nem bánnám, ha elkezdenétek szidni a  sportszűrőt, hogy milyen kár volt megvenni semmire sem jó csak pénz kidobás volt az egész.
Akkor nem sajnálnám magam, amiért még nem vettem, sőt még büszke is lennék magamra, hogy milyen előrelátó voltam és nem dobtam ki a pénzemet ilyen hülyeségre. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. Május 30. - 14:50:49 »

Egyébként nem bánnám, ha elkezdenétek szidni a  sportszűrőt, hogy milyen kár volt megvenni semmire sem jó csak pénz kidobás volt az egész.
"Sajnos" semmi rosszal nem tudlak vígasztalni. Kacsint
Az egyik leghasznosabb, extrára költött összegnek tartom eddig. Mosolyog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. Május 30. - 15:05:27 »

Egyébként nem bánnám, ha elkezdenétek szidni a  sportszűrőt, hogy milyen kár volt megvenni semmire sem jó csak pénz kidobás volt az egész.
"Sajnos" semmi rosszal nem tudlak vígasztalni. Kacsint
Az egyik leghasznosabb, extrára költött összegnek tartom eddig. Mosolyog
Most számoltam ki, hogy ha fél literrel kevesebb lesz tőle a fogy. akkor 1 év alatt visszajön az ára.
Azt hiszem rábeszélem magam a vásárlásra. Majd pár hétig bringával megyek melózni és attól megjön a kedvem. Vigyorog
Naplózva


LPG
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. Május 30. - 15:57:29 »

Feri!
Ez kb. negyede az új árnak!
Azonnal csapj le rá! Még ha agyonhasználta is a gépet (meg persze a szűrőt...) az eladó, mivel fizikailag igencsak nehezen tud tönkremenni, egy alapos pucoválás után - szerintem tökéletesen használható lesz. (Jó, így be kell ruháznod a pucováló kittre, de majd megyek hozzád költségcsökkenteni... Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Ennyi "kedved" csak van rá, még így nyaralás előtt ... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

kedves Kripic!
Jöhetsz hozzám tisztítani, csak akkor hogyan mész haza? (Ja, piros 7-essel!  Vigyorog)
...
Előre is köszi.
És hogy mik nem vannak: készültem ám ilyen eshetőségre... Kacsint
Előrelátóan megőriztem a 30-et "futott" papírszűrőmet, addig, amíg megszárad és olajozhatóvá válik a tisztított sportbetét, majd azzal járok...
Legalább lesz újfent összehasonlítási alapom, és újra meggyőződhetek az előnyökről... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. Május 30. - 17:41:16 »

Feri!
Ez kb. negyede az új árnak!
Azonnal csapj le rá! Még ha agyonhasználta is a gépet (meg persze a szűrőt...) az eladó, mivel fizikailag igencsak nehezen tud tönkremenni, egy alapos pucoválás után - szerintem tökéletesen használható lesz. (Jó, így be kell ruháznod a pucováló kittre, de majd megyek hozzád költségcsökkenteni... Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Ennyi "kedved" csak van rá, még így nyaralás előtt ... Vigyorog Vigyorog Vigyorog

kedves Kripic!
Jöhetsz hozzám tisztítani, csak akkor hogyan mész haza? (Ja, piros 7-essel!  Vigyorog)
...
Előre is köszi.
És hogy mik nem vannak: készültem ám ilyen eshetőségre... Kacsint
Előrelátóan megőriztem a 30-et "futott" papírszűrőmet, addig, amíg megszárad és olajozhatóvá válik a tisztított sportbetét, majd azzal járok...
Legalább lesz újfent összehasonlítási alapom, és újra meggyőződhetek az előnyökről... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hogy is van ez? Olajzás után nem lehet menni vele?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. Május 30. - 17:49:43 »

Hogy is van ez? Olajzás után nem lehet menni vele?
De lehet csak várni kell egy kicsit.
Először kimosod és megvárod amíg megszárad.
Ha ez megvan, akkor olajozol és megvárod amíg az olaj szépen elterül a szűrőn.
Na ezek után mehetsz autózni. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. Május 31. - 07:53:54 »

Ami a sportszűrőt illeti, mi is veszünk majd LadLac Mesterrel, és közösen vesszük a tisztítót, hogy jobban jöjjünk ki az üzletből. Még az sem kizárt, hogy beveszünk még valakit a BT-be. (baráti társaság). Ha ennyíen dicsértétek, csak lehet benne valami jó! Kacsint A csere úgyis aktuális lesz hamarosan. Igaz Mester?!?! Vigyorog
...igaz bizony!
Természetesen társakat beveszünk, már csak a költségcsökkentés miatt is...  Vigyorog
/mi a fenének mindenki szekrényébe 10 évre elegendő mosólé??/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. Május 31. - 12:33:07 »

Ami a sportszűrőt illeti, mi is veszünk majd LadLac Mesterrel, és közösen vesszük a tisztítót, hogy jobban jöjjünk ki az üzletből. Még az sem kizárt, hogy beveszünk még valakit a BT-be. (baráti társaság). Ha ennyíen dicsértétek, csak lehet benne valami jó! Kacsint A csere úgyis aktuális lesz hamarosan. Igaz Mester?!?! Vigyorog
...igaz bizony!
Természetesen társakat beveszünk, már csak a költségcsökkentés miatt is...  Vigyorog
/mi a fenének mindenki szekrényébe 10 évre elegendő mosólé??/
Ősszel kell vinnem 30000-esre a cettit. Jól tudom, hogy itt cserélnek légszűrőt? Mert ha igen, akkor inkább megvenném a sportszűrőt és betársulnék a BT-be...ha szabad.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #164 Dátum: 2008. Május 31. - 13:02:19 »

Ami a sportszűrőt illeti, mi is veszünk majd LadLac Mesterrel, és közösen vesszük a tisztítót, hogy jobban jöjjünk ki az üzletből. Még az sem kizárt, hogy beveszünk még valakit a BT-be. (baráti társaság). Ha ennyíen dicsértétek, csak lehet benne valami jó! Kacsint A csere úgyis aktuális lesz hamarosan. Igaz Mester?!?! Vigyorog
...igaz bizony!
Természetesen társakat beveszünk, már csak a költségcsökkentés miatt is...  Vigyorog
/mi a fenének mindenki szekrényébe 10 évre elegendő mosólé??/
Ősszel kell vinnem 30000-esre a cettit. Jól tudom, hogy itt cserélnek légszűrőt? Mert ha igen, akkor inkább megvenném a sportszűrőt és betársulnék a BT-be...ha szabad.
Ha jól emlékszem a szervízkönyvben 45e a csereperiódus.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 40   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!