Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 07:35:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256201 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1260 Dátum: 2012. Július 07. - 20:56:03 »

Múltkor volt egy kis időm bütykölni.Belerohadt az egyik rendszámtábla világításnak a csavarja,meg a led is elfáradt.Teljesen lebontottam a hátulját,úgy kellett kifúrni a csavart.Ha már szétkaptam akkor kiszereltem az ablaktörlőt is.Másfèl èv alatt kb. 3x használtam.Sikerült rendesen eltüntetnem a lyukat is,meg van gyári színü festékem egy kis tubussal.Olyan mintha már a gyárban készült volna így.A másik(amiért ezer köszi Sebikének) a Philips ledes nappali fény.Ez  rendesen kikapcsol ha helyzetjelzőt vagy tompitottat kapcsolok.Nem mint a gagyik amik mindig pirítanak,ha kell ha nem.
Erről a nappali pilácsról lehetne képet? Ilyen engem is érdekelne, mert így szabályos a bekötése! Sebi rakta be? Mennyi volt?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1261 Dátum: 2012. Július 07. - 22:01:13 »

Múltkor volt egy kis időm bütykölni.Belerohadt az egyik rendszámtábla világításnak a csavarja,meg a led is elfáradt.Teljesen lebontottam a hátulját,úgy kellett kifúrni a csavart.Ha már szétkaptam akkor kiszereltem az ablaktörlőt is.Másfèl èv alatt kb. 3x használtam.Sikerült rendesen eltüntetnem a lyukat is,meg van gyári színü festékem egy kis tubussal.Olyan mintha már a gyárban készült volna így.A másik(amiért ezer köszi Sebikének) a Philips ledes nappali fény.Ez  rendesen kikapcsol ha helyzetjelzőt vagy tompitottat kapcsolok.Nem mint a gagyik amik mindig pirítanak,ha kell ha nem.
Erről a nappali pilácsról lehetne képet? Ilyen engem is érdekelne, mert így szabályos a bekötése! Sebi rakta be? Mennyi volt?
A kèpet valamikor megcsinàlom.Irj Sebikének,az autòsboltjában vettem,àrat majd ő mond!Sebikével közösen bütyköltük bele,kb.15 perces játék beszélgetve röhögcsélve.Marha jól néz ki és van hazakisérőfény funkciója is.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1262 Dátum: 2012. Július 08. - 09:53:40 »

Múltkor volt egy kis időm bütykölni.Belerohadt az egyik rendszámtábla világításnak a csavarja,meg a led is elfáradt.Teljesen lebontottam a hátulját,úgy kellett kifúrni a csavart.Ha már szétkaptam akkor kiszereltem az ablaktörlőt is.Másfèl èv alatt kb. 3x használtam.Sikerült rendesen eltüntetnem a lyukat is,meg van gyári színü festékem egy kis tubussal.Olyan mintha már a gyárban készült volna így.A másik(amiért ezer köszi Sebikének) a Philips ledes nappali fény.Ez  rendesen kikapcsol ha helyzetjelzőt vagy tompitottat kapcsolok.Nem mint a gagyik amik mindig pirítanak,ha kell ha nem.
Erről a nappali pilácsról lehetne képet? Ilyen engem is érdekelne, mert így szabályos a bekötése! Sebi rakta be? Mennyi volt?
A kèpet valamikor megcsinàlom.Irj Sebikének,az autòsboltjában vettem,àrat majd ő mond!Sebikével közösen bütyköltük bele,kb.15 perces játék beszélgetve röhögcsélve.Marha jól néz ki és van hazakisérőfény funkciója is.
Köszi!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1263 Dátum: 2012. Július 17. - 15:55:18 »

Aki volt Kaposújlakon, az már megcsodálhatta, de most közzéteszem képen is a legújabb büszkeségeimet:
kész az új lökhárítóm (gyáriból átalakítva) és feltettem a pininfarina feliratot. Közben eltűntek az emblémáim is.
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1264 Dátum: 2012. Július 17. - 16:11:25 »

Jól néz ki a verda! A pininfarinának volt valami köze annak idején a külső formálásában? Egyébként hol lehet ilyen feliratot kapni?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1265 Dátum: 2012. Július 17. - 17:01:34 »

Jól néz ki a verda! A pininfarinának volt valami köze annak idején a külső formálásában? Egyébként hol lehet ilyen feliratot kapni?
Csak annyi, hogy ők tervezték az autót. Vigyorog
Az 5 ajtóst Giugiaro, a kombi hátulját meg a koreaiak.
Naplózva


LPG
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1266 Dátum: 2012. Július 17. - 18:14:05 »

Jól néz ki a verda! A pininfarinának volt valami köze annak idején a külső formálásában? Egyébként hol lehet ilyen feliratot kapni?
Csak annyi, hogy ők tervezték az autót. Vigyorog
Az 5 ajtóst Giugiaro, a kombi hátulját meg a koreaiak.
Ez nem semmi! Nem is tudtam ,hogy ilyen menő kocsim van!  Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1267 Dátum: 2012. Július 17. - 18:27:00 »

Aki volt Kaposújlakon, az már megcsodálhatta, de most közzéteszem képen is a legújabb büszkeségeimet:
kész az új lökhárítóm (gyáriból átalakítva) és feltettem a pininfarina feliratot. Közben eltűntek az emblémáim is.
Szép nagyon, grat hozzá! ( spanyolos lett kicsit, jól látom? )
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1268 Dátum: 2012. Július 17. - 20:40:48 »

Jól néz ki a verda! A pininfarinának volt valami köze annak idején a külső formálásában? Egyébként hol lehet ilyen feliratot kapni?
Csak annyi, hogy ők tervezték az autót. Vigyorog

ez olyan finom Janis volt  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1269 Dátum: 2012. Július 18. - 06:23:10 »

Aki volt Kaposújlakon, az már megcsodálhatta, de most közzéteszem képen is a legújabb büszkeségeimet:
kész az új lökhárítóm (gyáriból átalakítva) és feltettem a pininfarina feliratot. Közben eltűntek az emblémáim is.
Szép és a felni is vagàny.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1270 Dátum: 2012. Július 18. - 08:20:46 »

Aki volt Kaposújlakon, az már megcsodálhatta, de most közzéteszem képen is a legújabb büszkeségeimet:
kész az új lökhárítóm (gyáriból átalakítva) és feltettem a pininfarina feliratot. Közben eltűntek az emblémáim is.
Szép nagyon, grat hozzá! ( spanyolos lett kicsit, jól látom? )

Köszi. A kifejezett cél a trapéz alakú nyílás volt. Végül is spanyolos lett, igen, mert az Ibizához hasonló a "cápaszáj", meg a hűtőrács is, ha jobban megnézzük.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1271 Dátum: 2012. Július 18. - 08:22:41 »

Jól néz ki a verda! A pininfarinának volt valami köze annak idején a külső formálásában? Egyébként hol lehet ilyen feliratot kapni?

Nem könnyű ilyen feliratot szerezni. Pár éve már kerestem, de nem leltem. Aztán idén megint eszembe jutott és beírtam a googleba: pininfarina eladó. Nekem egy alfástól van, de találhatsz nagy szerencsével bontóban is, ha pininfarina által tervezett autó akad a horgukra.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1272 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 08:41:49 »

A hűtőrácsba is kicseréltem a rácsot, így most egységesebb a megjelenés.
Weres, van még egy darab rácsom, ha kedvet kapnál!  Kacsint

Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1273 Dátum: 2012. Augusztus 03. - 11:49:45 »

A hűtőrácsba is kicseréltem a rácsot, így most egységesebb a megjelenés.
Weres, van még egy darab rácsom, ha kedvet kapnál!  Kacsint
jól néz ki  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1274 Dátum: 2012. Augusztus 09. - 19:22:04 »

Majd Krisz felrakja a képeket, de: matrica lekerült, egy polír meg fel, másképp néz ki az autó, de így is nagyon jól.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!