Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 07:27:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256193 alkalommal)
r3dwo0d
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Hozzászólás #1245 Dátum: 2012. Június 09. - 17:43:53 »

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy akinek fóliázva vannak az ablakai hol csináltatták? Elsősorban budapesti cégek érdekelnének és ha van rá egy mód akkor árat is mondanátok? Google jó barátommal keresgéltem de nem igazán találtam bizalomgerjesztő műhelyet elsőre. Második kérdésem az lenne, hogy akinek hővédős fóliája van fenn, ott van érzékelhető különbség? Válaszaitokat előre is köszönöm! Mosolyog
Az autóm HB WTCC.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1246 Dátum: 2012. Június 09. - 20:03:46 »

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy akinek fóliázva vannak az ablakai hol csináltatták? Elsősorban budapesti cégek érdekelnének és ha van rá egy mód akkor árat is mondanátok? Google jó barátommal keresgéltem de nem igazán találtam bizalomgerjesztő műhelyet elsőre. Második kérdésem az lenne, hogy akinek hővédős fóliája van fenn, ott van érzékelhető különbség? Válaszaitokat előre is köszönöm! Mosolyog
Az autóm HB WTCC.
Ez szabályosan 3 ablakot jelenthet. Megírtam priviben, hogy hol csináltattam, és meg voltam nagyon elégedve a munkájával. Vidd oda nyugodtan. Persze hívd előtte, hogy egyeztess időpontot. Okosan válassz, hogy este is láss ki belőle, no meg hátra is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
bzs198
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


1.4 SE (full gyári) csak nagy zene:)


« Hozzászólás #1247 Dátum: 2012. Június 12. - 20:49:25 »

Szia!

Nekem 23 pénz volt körbe! Viszont az első két ablakra nem szabályos (amúgy érzékelhető volt, mert a karomat nem égette úgy a nap)! Én azóta az első két ablakról le is szedtem 3000-ért, kis rendőri noszogatásra  Mosolyog
Úgyhogy csak a B oszloptól hátrafelé fóliáztasd, mert egyre jobban utazik rá a yard!!
Amúgy én a shark fóliát tettem fel rá..csutka fekete..este neccesebb kilátni de nem túl vészes..a xenon abszolút nem vakít este  Mosolyog
Itt a cím: http://www.bestfolia.hu/kapcsolat.php
Remélem tudtam segíteni...
Na csao
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1248 Dátum: 2012. Június 12. - 21:26:45 »

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy akinek fóliázva vannak az ablakai hol csináltatták? Elsősorban budapesti cégek érdekelnének és ha van rá egy mód akkor árat is mondanátok? Google jó barátommal keresgéltem de nem igazán találtam bizalomgerjesztő műhelyet elsőre. Második kérdésem az lenne, hogy akinek hővédős fóliája van fenn, ott van érzékelhető különbség? Válaszaitokat előre is köszönöm! Mosolyog
Az autóm HB WTCC.
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=27.msg60748#msg60748

30e volt. első ablakok nélkül 24e lett volna.
Naplózva


LPG
r3dwo0d
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Hozzászólás #1249 Dátum: 2012. Június 14. - 13:34:56 »

Köszönöm szépen a válaszokat! Meglátjuk még, hogy mi lesz az ügyből. Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1250 Dátum: 2012. Június 15. - 21:12:30 »

Köszönöm szépen a válaszokat! Meglátjuk még, hogy mi lesz az ügyből. Mosolyog
A Gidy ajánlotta műhelyben rakattam fel én is, 24.000 volt körben. Azóta leszedettem az első ablakokról. de van most a srácnak olyan 1%- os fóliája, ami hővédős. Idén felkerül az első ablakokra. Azért talán nem ítél golyó általi akasztásra a yard.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1251 Dátum: 2012. Június 16. - 17:37:13 »

Köszönöm szépen a válaszokat! Meglátjuk még, hogy mi lesz az ügyből. Mosolyog
A Gidy ajánlotta műhelyben rakattam fel én is, 24.000 volt körben. Azóta leszedettem az első ablakokról. de van most a srácnak olyan 1%- os fóliája, ami hővédős. Idén felkerül az első ablakokra. Azért talán nem ítél golyó általi akasztásra a yard.  Kacsint
hú, ez engem is érdekelni, kap
no meg ha lassan jön kisweres Vigyorog , akkor neki sem ártana lefóliázni hátul 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #1252 Dátum: 2012. Június 17. - 22:32:49 »

Helló! Frissítettem a szemöldököm. Sajnos amit ősszel ráraktam, az nem bírta az igénybevételt, még télen nagyon gáz lett (lásd a fotón). Most egy másik gyártmányt próbáltam ki, remélem ez többet tud.
Naplózva
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #1253 Dátum: 2012. Június 17. - 22:39:58 »

Helló! Frissítettem a szemöldököm. Sajnos amit ősszel ráraktam, az nem bírta az igénybevételt, még télen nagyon gáz lett (lásd a fotón). Most egy másik gyártmányt próbáltam ki, remélem ez többet tud.
Raknál fel teljes képet is elölről? Én nem merném megcsinálni az enyémen, de szívesen megnézném milyen az összkép.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #1254 Dátum: 2012. Június 18. - 21:55:36 »

Helló! Frissítettem a szemöldököm. Sajnos amit ősszel ráraktam, az nem bírta az igénybevételt, még télen nagyon gáz lett (lásd a fotón). Most egy másik gyártmányt próbáltam ki, remélem ez többet tud.
Raknál fel teljes képet is elölről? Én nem merném megcsinálni az enyémen, de szívesen megnézném milyen az összkép.
A balos még nincs cserélve, de a lényeg így is látszik. Én is féltem kicsit először a felrakástól, aztán a leszedéstől, de nyom nélkül és könnyen lejön. A felrakás az ívek miatt macerás, de türelemjátékkal megoldható.
Előbb az alsó ívét kell megtervezni amit kis maszkolószalag (papír alapú ragszalag) darabokkal bejelöltem, azán ez segített jól felrakni. A probléma a saroknál van, ott csak vágással, meg átfedéssel lehet megcsinálni.
Most az Oracal 641 nevű fóliát raktam fel, hátha jobb az előzőnél.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 18. - 22:00:53 írta Levi75 » Naplózva
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #1255 Dátum: 2012. Június 18. - 22:36:08 »

Helló! Frissítettem a szemöldököm. Sajnos amit ősszel ráraktam, az nem bírta az igénybevételt, még télen nagyon gáz lett (lásd a fotón). Most egy másik gyártmányt próbáltam ki, remélem ez többet tud.
Raknál fel teljes képet is elölről? Én nem merném megcsinálni az enyémen, de szívesen megnézném milyen az összkép.
A balos még nincs cserélve, de a lényeg így is látszik. Én is féltem kicsit először a felrakástól, aztán a leszedéstől, de nyom nélkül és könnyen lejön. A felrakás az ívek miatt macerás, de türelemjátékkal megoldható.
Előbb az alsó ívét kell megtervezni amit kis maszkolószalag (papír alapú ragszalag) darabokkal bejelöltem, azán ez segített jól felrakni. A probléma a saroknál van, ott csak vágással, meg átfedéssel lehet megcsinálni.
Most az Oracal 641 nevű fóliát raktam fel, hátha jobb az előzőnél.
Gyönyörű, ennek a lámpának gyárilag kéne akkorának lenni, mint a fedetlen terület.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #1256 Dátum: 2012. Június 18. - 23:00:31 »

Helló! Frissítettem a szemöldököm. Sajnos amit ősszel ráraktam, az nem bírta az igénybevételt, még télen nagyon gáz lett (lásd a fotón). Most egy másik gyártmányt próbáltam ki, remélem ez többet tud.
Raknál fel teljes képet is elölről? Én nem merném megcsinálni az enyémen, de szívesen megnézném milyen az összkép.
A balos még nincs cserélve, de a lényeg így is látszik. Én is féltem kicsit először a felrakástól, aztán a leszedéstől, de nyom nélkül és könnyen lejön. A felrakás az ívek miatt macerás, de türelemjátékkal megoldható.
Előbb az alsó ívét kell megtervezni amit kis maszkolószalag (papír alapú ragszalag) darabokkal bejelöltem, azán ez segített jól felrakni. A probléma a saroknál van, ott csak vágással, meg átfedéssel lehet megcsinálni.
Most az Oracal 641 nevű fóliát raktam fel, hátha jobb az előzőnél.
Gyönyörű, ennek a lámpának gyárilag kéne akkorának lenni, mint a fedetlen terület.
Szerintem is szebbek az ilyenek, mint a "buborékok". Már csak az a kérdés, hogy októberben mit szólnak hozzá műszakin.  Mosolyog Ha kötekednek, akkor legfeljebb kölcsönzök addig valakitől egy gyárit, ha meg tudom oldani.
Naplózva
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #1257 Dátum: 2012. Július 01. - 09:52:20 »

Újítás idén:lefújtam ezüstre a belső könyöklőben levő műanyagokat...amiben az ablakemelő gombok vannak...fotókat majd linkelek.... Mosolyog
Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1258 Dátum: 2012. Július 06. - 08:55:26 »

Sziasztok!
Kérdésem az lenne, hogy akinek fóliázva vannak az ablakai hol csináltatták? Elsősorban budapesti cégek érdekelnének és ha van rá egy mód akkor árat is mondanátok? Google jó barátommal keresgéltem de nem igazán találtam bizalomgerjesztő műhelyet elsőre. Második kérdésem az lenne, hogy akinek hővédős fóliája van fenn, ott van érzékelhető különbség? Válaszaitokat előre is köszönöm! Mosolyog
Az autóm HB WTCC.
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=27.msg60748#msg60748

30e volt. első ablakok nélkül 24e lett volna.
Az enyém épp most van elsötétülni.  Kacsint B-től hátrafelé megegyeztünk nettó 19e-ben 3M fóliával. Oldalra full sötét, hátra egyel világosabb. A két első-oldalsó ablakra víztiszta UV-s fóliával összesen nettó 26e-ért csinálta volna, de mivel karcos a jobb oldali üvegem ezt most nem csináltatom. Egyébként az üveg cseréje kb mennyibe kerülhet?
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1259 Dátum: 2012. Július 06. - 23:27:39 »

Múltkor volt egy kis időm bütykölni.Belerohadt az egyik rendszámtábla világításnak a csavarja,meg a led is elfáradt.Teljesen lebontottam a hátulját,úgy kellett kifúrni a csavart.Ha már szétkaptam akkor kiszereltem az ablaktörlőt is.Másfèl èv alatt kb. 3x használtam.Sikerült rendesen eltüntetnem a lyukat is,meg van gyári színü festékem egy kis tubussal.Olyan mintha már a gyárban készült volna így.A másik(amiért ezer köszi Sebikének) a Philips ledes nappali fény.Ez  rendesen kikapcsol ha helyzetjelzőt vagy tompitottat kapcsolok.Nem mint a gagyik amik mindig pirítanak,ha kell ha nem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!