Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 19. - 23:19:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 255997 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1140 Dátum: 2011. Június 27. - 06:40:25 »

de akkor szerinted ez jó lenne-e? , mert ezt elég akciós áron megtudnám szerezni (kb 7e ft)
Igen a hangtompitós az jó,én próbáltam a folytással is eléggé szolid lett tőle csak nem volt lecsavarozva és elhagytam.

Na akkor úgy néz ki h beszerzem és föl csapatom alá remélem baba lesz  Mosolyog
És köszönöm h segítettél , azér jó tudni h vannak akik segitenek ien analfabétáknak mint én Vigyorog
Én is elég sokat nézegettem,olvasgattam milyet kéne vennem.Majd mire tudtam mit akarok fel is lett rakatvan,de nekem van betéve +-ban egy gázgyorsitó dob is a nagyobbik középdob helyére.
Naplózva

06 70/22 11 222
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #1141 Dátum: 2011. Június 27. - 19:44:31 »

A kormány izét rosszul irtam ne haragudjatok....sok kormánynál hátul van a csavarja a légzsáknak.
A lacetti műanyag ezüst izéje a légzsák alá megy be egy kisfüllel...szóval ki lehet igy is erőltetni és vissza is megy...a légzsákot ugy kell kicsavarozni,hogy a kormány jobb oldalán van egy kis műanyag fedél azt kikell szedni és ott van egy torx csavar,a másik oldalon a kormány kapcsolót kell leszedni és az alatt lesz a torx.....ezek tartják a légzsákot... Kacsint
Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1142 Dátum: 2011. Június 27. - 20:22:32 »

A kormány izét rosszul irtam ne haragudjatok....sok kormánynál hátul van a csavarja a légzsáknak.
A lacetti műanyag ezüst izéje a légzsák alá megy be egy kisfüllel...szóval ki lehet igy is erőltetni és vissza is megy...a légzsákot ugy kell kicsavarozni,hogy a kormány jobb oldalán van egy kis műanyag fedél azt kikell szedni és ott van egy torx csavar,a másik oldalon a kormány kapcsolót kell leszedni és az alatt lesz a torx.....ezek tartják a légzsákot... Kacsint

Bocsika, de én nem piszkálnám a légzsákot, az életet menthet adott esetben, és hozzányúlás esetén esetleg nem fog működni, erre is kéne gondolni. Inkább legyen kopottas a díszítése, de tutira ne romoljon el a lufi, ha kell nyíljon, ha nem, meg maradjon békén! Erre is kéne gondolni- szerintem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #1143 Dátum: 2011. Június 27. - 22:20:49 »

A kormány izét rosszul irtam ne haragudjatok....sok kormánynál hátul van a csavarja a légzsáknak.
A lacetti műanyag ezüst izéje a légzsák alá megy be egy kisfüllel...szóval ki lehet igy is erőltetni és vissza is megy...a légzsákot ugy kell kicsavarozni,hogy a kormány jobb oldalán van egy kis műanyag fedél azt kikell szedni és ott van egy torx csavar,a másik oldalon a kormány kapcsolót kell leszedni és az alatt lesz a torx.....ezek tartják a légzsákot... Kacsint

Bocsika, de én nem piszkálnám a légzsákot, az életet menthet adott esetben, és hozzányúlás esetén esetleg nem fog működni, erre is kéne gondolni. Inkább legyen kopottas a díszítése, de tutira ne romoljon el a lufi, ha kell nyíljon, ha nem, meg maradjon békén! Erre is kéne gondolni- szerintem.
Egyetértek, ezért nem mertem én sem cserélni, csak reménykedtem, hátha van egyszerűbb út a cserére és nem kell a légzsákot leszedni.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #1144 Dátum: 2011. Június 28. - 06:22:06 »

nem kell lehuzni a csatiról,csak kikell emelni,hogy azt az izét kitud venni..... ;)amugy ha baj van a légzsákkal a lámpa kigyullad...
Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #1145 Dátum: 2011. Június 28. - 06:25:00 »

ez egy ford kormány,de itt leírák mit,hogy:
http://www.ndsmondeo.hu/fitting/steer/steer.htm 
Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1146 Dátum: 2011. Június 28. - 07:49:54 »

nekem a janóék saját gyártású szolid dobja van, ami a gyári illesztésekkel kompatibilis választható véggel, tavaly 40-46 rugó volt.

fordulaton tartva alig hallod, inkább gázadásra és motorfékre mennydörög  Vigyorog

  Nekem 3 éve 28 ezer volt.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1147 Dátum: 2011. Június 28. - 09:03:15 »

nem kell lehuzni a csatiról,csak kikell emelni,hogy azt az izét kitud venni..... ;)amugy ha baj van a légzsákkal a lámpa kigyullad...
Akkusaru levétel után szétlehet huzni a csatit nyugodtan.Csak amig nincs összedugva ne ragd vissza az akkusarut.Nekem soha nem volt még air lámpám,pedig egy jópárat szétszedtem már,igaz az üléskivétel volt.De egykutya a kormánnyal.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1148 Dátum: 2011. Június 28. - 09:13:58 »

nekem a janóék saját gyártású szolid dobja van, ami a gyári illesztésekkel kompatibilis, választható véggel, tavaly 40-46 rugó volt.

fordulaton tartva alig hallod, inkább gázadásra és motorfékre mennydörög  Vigyorog

  Nekem 3 éve 28 ezer volt.
de nincs is hangja  Kacsint
ez minden munkadíjjal együtt volt ennyi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1149 Dátum: 2011. Június 28. - 10:12:43 »

nekem a janóék saját gyártású szolid dobja van, ami a gyári illesztésekkel kompatibilis, választható véggel, tavaly 40-46 rugó volt.

fordulaton tartva alig hallod, inkább gázadásra és motorfékre mennydörög  Vigyorog

  Nekem 3 éve 28 ezer volt.
de nincs is hangja  Kacsint
ez minden munkadíjjal együtt volt ennyi

Ez is cakkpakk. Lehet, hogy rosszul emékszem?  Zavart
Na majd fúrok rá egy nagy lyukat oszt lesz hangja ingyé, barátom!  Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1150 Dátum: 2011. Június 28. - 13:16:02 »

nekem a janóék saját gyártású szolid dobja van, ami a gyári illesztésekkel kompatibilis, választható véggel, tavaly 40-46 rugó volt.

fordulaton tartva alig hallod, inkább gázadásra és motorfékre mennydörög  Vigyorog

  Nekem 3 éve 28 ezer volt.
de nincs is hangja  Kacsint
ez minden munkadíjjal együtt volt ennyi

Ez is cakkpakk. Lehet, hogy rosszul emékszem?  Zavart
Na majd fúrok rá egy nagy lyukat oszt lesz hangja ingyé, barátom!  Vigyorog
lehet nekem többet dolgoztak rajta, mert ugye volt a csupasz dob, arra ráhaxolták a véget, aztán minden gyári illesztéket, meg a lökösbe vágás.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #1151 Dátum: 2011. Július 06. - 09:05:11 »

ez egy ford kormány,de itt leírák mit,hogy:
http://www.ndsmondeo.hu/fitting/steer/steer.htm 
Ha megcsinálod, csinálj képeket és tedd közzé kérlek!
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1152 Dátum: 2011. Július 13. - 19:33:06 »

Holnap és holnap után 1 kis fényezés tuning.Kacsint
Képek lesznek , majd várom a véleményeket is .
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1153 Dátum: 2011. Július 13. - 19:39:15 »

Könyöklőm műbőr borítása így hét év távlatából kicsit kopottas. Ezért bőröztetem Mosolyog Ha kész lesz, majd dobok fel képet Mosolyog Amúgy ha már a kormányt meg a váltót gyárilag bőrözték, nem is értem, hogy a könyöklőre miért nem jutott He
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1154 Dátum: 2011. Július 13. - 19:45:46 »

Könyöklőm műbőr borítása így hét év távlatából kicsit kopottas. Ezért bőröztetem Mosolyog Ha kész lesz, majd dobok fel képet Mosolyog Amúgy ha már a kormányt meg a váltót gyárilag bőrözték, nem is értem, hogy a könyöklőre miért nem jutott He

Ez nagyon jó ötlet!
És igen gyárilag juthatott volna oda is .
Majd meg írnád hogy hol és menyi pénzért csinálták meg ?  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!