Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 19. - 22:59:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 255977 alkalommal)
cupika
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


2.0 D Elite


« Hozzászólás #1125 Dátum: 2011. Június 24. - 21:27:40 »

tudna nekem valaki aki jártas ienekben , ajánlani sport dobot ami nem túl hangos nem túl kirívóan ordít szó szerint.
Hanem olyan normális szolíd de zümmögős hangja lesz töle.
És persze nem kályhacső méretű ugyancsak ien kisebb végű amolyan WTCC s vég féleségre hasonlít.
Persze ojan amiért nem kel mélyen a szebbe nyúlni Vigyorog

Sógim a C-s corsájára rakott sport dobot, (20ezer ft) kellemes nem túl hangos hangja lett a kocsinak.
A légtömegmérőjét viszont egyből hazavágta. (csere 30ezerért) 15ezer km után pedig megadta magát a dob, kilyukadt. Nem gagyit vett, boltból, papírokkal, számlával. Most a normál gyári van rajta. Ha a hangja nem túl fontos, én inkább egy szép kipuf végben gondolkodnék. 
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1126 Dátum: 2011. Június 25. - 05:24:17 »

tudna nekem valaki aki jártas ienekben , ajánlani sport dobot ami nem túl hangos nem túl kirívóan ordít szó szerint.
Hanem olyan normális szolíd de zümmögős hangja lesz töle.
És persze nem kályhacső méretű ugyancsak ien kisebb végű amolyan WTCC s vég féleségre hasonlít.
Persze ojan amiért nem kel mélyen a szebbe nyúlni Vigyorog

Sógim a C-s corsájára rakott sport dobot, (20ezer ft) kellemes nem túl hangos hangja lett a kocsinak.
A légtömegmérőjét viszont egyből hazavágta. (csere 30ezerért) 15ezer km után pedig megadta magát a dob, kilyukadt. Nem gagyit vett, boltból, papírokkal, számlával. Most a normál gyári van rajta. Ha a hangja nem túl fontos, én inkább egy szép kipuf végben gondolkodnék. 
Cupika!Ne is haragudj,de a légtömegmérőnek semmi köze a kipufhoz,mert az a szívó ágon van.Ott valami más gebsz volt. Kacsint Amelyik kipuf dob pedig 15EKm után kilyukad az nem hogy gagyi,hanem **** nem is kicsit.Bár nekem ez nagyon hihetetlen.Az én dobom 25EFt-volt felszerelve tartó konzollal,csatlakozóval és méretre hajtott kipufcsővel 1,5 év garival de még a mai napig sincs rajta egy szem rozsda sem. http://www.janodob.hu/a_janodob.php

Mosquetoo!Léteznek hangolható dobok amiket te saját magadnak egy lamellával beállíthatsz kedved szerint.Én ilyet javasolnék inkább és a kályhacső is jól mutat a hb-n.A lőkös kialakítása is gyárilag ilyenhez illik.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 25. - 05:33:30 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #1127 Dátum: 2011. Június 25. - 10:18:55 »

A képek az összeszerelést mutatják.
1.kép
A két bowden fontos....

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
2.kép
A fűtésbowden mechanizmus

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
3.kép
ugyancsak

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
4.kép
igy csatlakozik a bowden a panelre....csak rá kell nyomni

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
5.kép
na itt a kis csavar ami összeszerelt állapotban a jobb oldalon fejjel lefele van...ehhez kell az  "ujjbegycsavarhúzó"

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
6.kép
itt már össze van minden kötve...jöhet a középkonzol

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
7.kép
ez a középkonzol a fűtő gombokkal.....a bekarikázott rész fontos,mert leesik...szóval óvatosan...amikor a helyére illesszük játszani kell a gombok hátulján lévő formákkal,hogy a mechanizmussal összelehessen hozni


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
8.kép
ez is a konzol csak a kismütyür nélkül

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

remélem a fotók segítenek Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 25. - 10:30:13 írta tattoo » Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1128 Dátum: 2011. Június 26. - 08:39:18 »

Idézet
Mosquetoo!Léteznek hangolható dobok amiket te saját magadnak egy lamellával beállíthatsz kedved szerint.Én ilyet javasolnék inkább és a kályhacső is jól mutat a hb-n.A lőkös kialakítása is gyárilag ilyenhez illik

Ez valami olyasmi lenne amit mondtál ? Nem mertem elhozni csak lefotóztam .
Meg előreláthatóan nagyon durva hagja lenne ? He




Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1129 Dátum: 2011. Június 26. - 09:19:59 »

nekem a janóék saját gyártású szolid dobja van, ami a gyári illesztésekkel kompatibilis választható véggel, tavaly 40-46 rugó volt.

fordulaton tartva alig hallod, inkább gázadásra és motorfékre mennydörög  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1130 Dátum: 2011. Június 26. - 09:20:36 »

nekem a janóék saját gyártású szolid dobja van, ami a gyári illesztésekkel kompatibilis választható véggel, tavaly 40-46 rugó volt

Nekem ennyi pénzem nincs rá:)
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1131 Dátum: 2011. Június 26. - 09:22:01 »

nekem a janóék saját gyártású szolid dobja van, ami a gyári illesztésekkel kompatibilis választható véggel, tavaly 40-46 rugó volt

Nekem ennyi pénzem nincs rá:)
jajó, biztos tudsz ott venni olcsóbbat, de ez a beszereléssel volt ennyi, mert ugye az illesztéseket is ott csinálták meg, meg a sedan lökösébe bele kellett faragni a véget  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1132 Dátum: 2011. Június 26. - 09:23:38 »

nekem a janóék saját gyártású szolid dobja van, ami a gyári illesztésekkel kompatibilis választható véggel, tavaly 40-46 rugó volt

Nekem ennyi pénzem nincs rá:)
Pedig ugy számolj dob ára+15EFt a felrakása,mert gondolom nem vágatod le a gyári dobot a csőről.
Naplózva

06 70/22 11 222
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1133 Dátum: 2011. Június 26. - 09:27:52 »

Idézet
Mosquetoo!Léteznek hangolható dobok amiket te saját magadnak egy lamellával beállíthatsz kedved szerint.Én ilyet javasolnék inkább és a kályhacső is jól mutat a hb-n.A lőkös kialakítása is gyárilag ilyenhez illik

Ez valami olyasmi lenne amit mondtál ? Nem mertem elhozni csak lefotóztam .
Meg előreláthatóan nagyon durva hagja lenne ? He





Én erre gondoltam. http://www.nabex.hu/kipufogo-dob-hangolhato
Naplózva

06 70/22 11 222
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1134 Dátum: 2011. Június 26. - 10:16:48 »

Van ien is amit linkeltél csak ugyan olyan Carbon házasba amit én mutattam .
Csak kb kérdeztem az embertől h állítható e de kb annyira ért hozzá mint öreganyám.
Akor elméletileg az a kis csavar a csőnél az szolgál az állításra ?
A felrakás az már megvan oldva , ahol vagyok tanuló műhelyben ott szerencsére a lakatosok ingyen megcsinálják.



Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1135 Dátum: 2011. Június 26. - 13:58:34 »

Van ien is amit linkeltél csak ugyan olyan Carbon házasba amit én mutattam .
Csak kb kérdeztem az embertől h állítható e de kb annyira ért hozzá mint öreganyám.
Akor elméletileg az a kis csavar a csőnél az szolgál az állításra ?
A felrakás az már megvan oldva , ahol vagyok tanuló műhelyben ott szerencsére a lakatosok ingyen megcsinálják.




Az a kis csavar fogja a hangtompitót amit ki lehet venni és akkor hangos lessz.Most ugyan nem találom de én annó olyat néztem amiben fellazitva egy csavart lehetett a kipuff csőben állitani a cső vég lyukakat.Amugy leget kapni ezt a hangtompitó kúpot külön is és egy olcsóbb saváló dobba(9000FT) mint az enyém is belerakható.
Naplózva

06 70/22 11 222
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1136 Dátum: 2011. Június 26. - 14:36:17 »

de akkor szerinted ez jó lenne-e? , mert ezt elég akciós áron megtudnám szerezni (kb 7e ft)
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1137 Dátum: 2011. Június 26. - 14:43:52 »

de akkor szerinted ez jó lenne-e? , mert ezt elég akciós áron megtudnám szerezni (kb 7e ft)
Igen a hangtompitós az jó,én próbáltam a folytással is eléggé szolid lett tőle csak nem volt lecsavarozva és elhagytam.
Naplózva

06 70/22 11 222
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1138 Dátum: 2011. Június 26. - 14:46:45 »

de akkor szerinted ez jó lenne-e? , mert ezt elég akciós áron megtudnám szerezni (kb 7e ft)
Igen a hangtompitós az jó,én próbáltam a folytással is eléggé szolid lett tőle csak nem volt lecsavarozva és elhagytam.

Na akkor úgy néz ki h beszerzem és föl csapatom alá remélem baba lesz  Mosolyog
És köszönöm h segítettél , azér jó tudni h vannak akik segitenek ien analfabétáknak mint én Vigyorog
Naplózva
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #1139 Dátum: 2011. Június 26. - 17:14:21 »

a kormány izé egyszerű....lekell szedni az index és lámpa kapcsoló burkolatot...nemtom mi a neve...ebből áll ki a két kar...szóval azt lekell szedni, utána hátulról  kell a légzsák csavarokat kiszedni(a kormány hátulján van kétcsavar,az tartja a légzsákot,kormány bőrözésnél is igy szedik ki))....a légzsák egybe kijön..utána a két kis műanyag már gyerekjáték....simán kijön....de majd fotózok Kacsint

Tudnál feltenni képeket erről is, mert nekem nem egyértelmű hogyan kell leszedni. Sajnos az enyém is kopott, de már megvettem a pótalkatrészt, csak nem jöttem rá hogyan rakjam fel.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!