Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 16. - 21:03:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 255815 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1080 Dátum: 2011. április 26. - 15:47:52 »

Szolgálati közlemény!  Vigyorog

Bárdiautónál május 15-ig ha Szatuna első légterelőt vásárolsz, akkor a hátsókat ajándékba adják.
Én tök véletlenül futottam bele - mármint az akcióba -, gondoltam megosztom ezt a lehetőséget veletek is.
Listaár: br. 8.335,-Ft.
 Kacsint
A Lóerő újságban olcsóbban kínálják, a hátsók meg általában úgyis elrepülnek. De az infót így is köszönjük. Nem túl baráti ez az ár.
Ha fel van téve a hátsó rendesen nem esik le.Én kétoldalú ragasztóval felraktam elől-hátul és stabil mint állat. Vigyorog
Nekem meg mind a két hátsó leesett.
Meg az egyik első. 
Volt egy pár menetem ragasztókkal is, aztán mégis. Mosolyog
Ez is egy tapasztalat.
A hátsóknál az a legnagyobb baj,hogy ha sokáig nem használod az ablakot és egyszer csak mégis leengeded az ablak tépi le.A két oldalú ragasztó jó megoldás,egy darabig.
Hogy tépi le az ablak? He A hátsókat én is csak tisztításnál tekerem le amugy soha. Nekem a vasak nélkül van beragasztva,de le sem tudnám szedni ugy fogja.
Igen letépheti, nekem is ha sokáig nem engedem le a hátsó ablakokat, leengedéskor egy hatalmasat reccsen ahogy az ablak teteje elválik a felső gumitól.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1081 Dátum: 2011. április 29. - 03:16:55 »

Szolgálati közlemény!  Vigyorog

Bárdiautónál május 15-ig ha Szatuna első légterelőt vásárolsz, akkor a hátsókat ajándékba adják.
Én tök véletlenül futottam bele - mármint az akcióba -, gondoltam megosztom ezt a lehetőséget veletek is.
Listaár: br. 8.335,-Ft.
 Kacsint
A Lóerő újságban olcsóbban kínálják, a hátsók meg általában úgyis elrepülnek. De az infót így is köszönjük. Nem túl baráti ez az ár.
Ha fel van téve a hátsó rendesen nem esik le.Én kétoldalú ragasztóval felraktam elől-hátul és stabil mint állat. Vigyorog
Nekem meg mind a két hátsó leesett.
Meg az egyik első. 
Volt egy pár menetem ragasztókkal is, aztán mégis. Mosolyog
Ez is egy tapasztalat.
A hátsóknál az a legnagyobb baj,hogy ha sokáig nem használod az ablakot és egyszer csak mégis leengeded az ablak tépi le.A két oldalú ragasztó jó megoldás,egy darabig.
Hogy tépi le az ablak? He A hátsókat én is csak tisztításnál tekerem le amugy soha. Nekem a vasak nélkül van beragasztva,de le sem tudnám szedni ugy fogja.
Igen letépheti, nekem is ha sokáig nem engedem le a hátsó ablakokat, leengedéskor egy hatalmasat reccsen ahogy az ablak teteje elválik a felső gumitól.
Szerintem meg azért reccsen, mert helyezkedik a műanyag. Eltörni nem fog. Nekem az első reccsen, minden leengedéskor.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1082 Dátum: 2011. április 29. - 08:25:53 »

Szolgálati közlemény!  Vigyorog

Bárdiautónál május 15-ig ha Szatuna első légterelőt vásárolsz, akkor a hátsókat ajándékba adják.
Én tök véletlenül futottam bele - mármint az akcióba -, gondoltam megosztom ezt a lehetőséget veletek is.
Listaár: br. 8.335,-Ft.
 Kacsint
A Lóerő újságban olcsóbban kínálják, a hátsók meg általában úgyis elrepülnek. De az infót így is köszönjük. Nem túl baráti ez az ár.
Ha fel van téve a hátsó rendesen nem esik le.Én kétoldalú ragasztóval felraktam elől-hátul és stabil mint állat. Vigyorog
Nekem meg mind a két hátsó leesett.
Meg az egyik első. 
Volt egy pár menetem ragasztókkal is, aztán mégis. Mosolyog
Ez is egy tapasztalat.
A hátsóknál az a legnagyobb baj,hogy ha sokáig nem használod az ablakot és egyszer csak mégis leengeded az ablak tépi le.A két oldalú ragasztó jó megoldás,egy darabig.
Hogy tépi le az ablak? He A hátsókat én is csak tisztításnál tekerem le amugy soha. Nekem a vasak nélkül van beragasztva,de le sem tudnám szedni ugy fogja.
Igen letépheti, nekem is ha sokáig nem engedem le a hátsó ablakokat, leengedéskor egy hatalmasat reccsen ahogy az ablak teteje elválik a felső gumitól.
Szerintem meg azért reccsen, mert helyezkedik a műanyag. Eltörni nem fog. Nekem az első reccsen, minden leengedéskor.
Az első nekem nem csinálja csak a hátsók, és hallani, hogy mintha felragadt volna az üveg jó hangosan recsen egyet, de csak ha régen volt leengedve.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1083 Dátum: 2011. április 29. - 10:01:53 »

ezt a hangot nekem is csinálják a hátsók a ritka használat miatt, nekem nincs fent semmi légterelő, szóval nem amiatt van
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1084 Dátum: 2011. április 29. - 10:13:35 »

ezt a hangot nekem is csinálják a hátsók a ritka használat miatt, nekem nincs fent semmi légterelő, szóval nem amiatt van
Akkor lehet félreérthető voltam, nekem sincs fent légterelő, de ahogy az ablak azzal a reccsenéssel lejön ha lenne le is téphetné a légterelőt.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1085 Dátum: 2011. április 29. - 10:14:00 »

ezt a hangot nekem is csinálják a hátsók a ritka használat miatt, nekem nincs fent semmi légterelő, szóval nem amiatt van
Szilikonolaj tartalmú szerrel ha az üveg vezetőt befujjátok,bekenitek nem fog fölragadni és jóval könnyebben fog müködni az ablak mozgatása is.De csak finoman a szilikonnal mert ha az üvegen elterül nehéz leszedni,tisztitani. Kacsint
Naplózva

06 70/22 11 222
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1086 Dátum: 2011. április 29. - 10:53:00 »

ezt a hangot nekem is csinálják a hátsók a ritka használat miatt, nekem nincs fent semmi légterelő, szóval nem amiatt van
Akkor lehet félreérthető voltam, nekem sincs fent légterelő, de ahogy az ablak azzal a reccsenéssel lejön ha lenne le is téphetné a légterelőt.
Nekem elől van fent és reccsen, amikor megmozdul az ablak. De az OFF technikán is. Nem tépné le az ablak, szerintem. Stocznak is inkább rögzítési gondjai voltak.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1087 Dátum: 2011. Május 05. - 18:01:28 »

Ma láttam egy elvetemült optikai tuningost, aki szerintem még mazohista is. Szóval Opel Corsa furgon, nagyon leültetett, és ehhez még felrakott egy per 40-es gumit. Naná, hogy csal lassan tudott menni az 5 cm-es magassággal Budapest híresen jó útjain. Nagy az Isten állatkertje, ami még nem volna nagy baj, ha magasak, és hibátlanok lennének a kerítések. De hát nem olyan, így kiszabadult a baromarcú.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
tattoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



WWW
« Hozzászólás #1088 Dátum: 2011. Május 14. - 07:25:46 »

Én a Homasitában vettem szélterelőt előre és már 3.éve kifogástalan...ez két oldalú ragasztós... Kacsint
Naplózva

120-al fullra pakolva normál tempoval 6.8L/100----Padlóig nyomva-széttaposva 9L/100
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1089 Dátum: 2011. Május 17. - 17:04:00 »

Szolgálati közlemény!  Vigyorog

Bárdiautónál május 15-ig ha Szatuna első légterelőt vásárolsz, akkor a hátsókat ajándékba adják.
Én tök véletlenül futottam bele - mármint az akcióba -, gondoltam megosztom ezt a lehetőséget veletek is.
Listaár: br. 8.335,-Ft.
 Kacsint
A Lóerő újságban olcsóbban kínálják, a hátsók meg általában úgyis elrepülnek. De az infót így is köszönjük. Nem túl baráti ez az ár.
Ha fel van téve a hátsó rendesen nem esik le.Én kétoldalú ragasztóval felraktam elől-hátul és stabil mint állat. Vigyorog
Nekem meg mind a két hátsó leesett.
Meg az egyik első. 
Volt egy pár menetem ragasztókkal is, aztán mégis. Mosolyog
Ez is egy tapasztalat.
A hátsóknál az a legnagyobb baj,hogy ha sokáig nem használod az ablakot és egyszer csak mégis leengeded az ablak tépi le.A két oldalú ragasztó jó megoldás,egy darabig.
Hogy tépi le az ablak? He A hátsókat én is csak tisztításnál tekerem le amugy soha. Nekem a vasak nélkül van beragasztva,de le sem tudnám szedni ugy fogja.
Igen letépheti, nekem is ha sokáig nem engedem le a hátsó ablakokat, leengedéskor egy hatalmasat reccsen ahogy az ablak teteje elválik a felső gumitól.
Szerintem meg azért reccsen, mert helyezkedik a műanyag. Eltörni nem fog. Nekem az első reccsen, minden leengedéskor.
Az első nekem nem csinálja csak a hátsók, és hallani, hogy mintha felragadt volna az üveg jó hangosan recsen egyet, de csak ha régen volt leengedve.
Bizony, és nem csak reccsen, hanem fent is ragad!! Nekem úgy 2 hónapig nem volt használva egyik hátsó sem, majd most tavasszal nem mentek le!! Még szerencse, hogy nem nyomtam, erőltettem és nem égett le egyik motor sem! Megálltam és kézzel segítettem megindítani. Szép fekete csík maradt az üvegeken a felső gumitömítés helyén. A dolog pikantériája, hogy ősszel oda is tettem szilikonból, amikor az ajtó kédergumikat kentem. Gondolom nem tetszett ez neki, mert eddig egy évben sem "fogta meg" a tömítés az üveget, amíg nem szilikonoztam.
Amúgy egy-két hét nem használat után mindig reccsent új korától fogva eddig is, pedig hátul nincs légterelőm.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1090 Dátum: 2011. Június 16. - 19:12:25 »

Valaki nem tudja , hogy esetleg a Chevy Cruze nak a kormányát nem lehetne valahogy beleoperálni a Lacetti be?
Cseszettül tetszik az a kormány
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1091 Dátum: 2011. Június 16. - 19:23:10 »

Valaki nem tudja , hogy esetleg a Chevy Cruze nak a kormányát nem lehetne valahogy beleoperálni a Lacetti be?
Cseszettül tetszik az a kormány
Jó kérdés, bár szerintem elütne a beltértől...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1092 Dátum: 2011. Június 18. - 14:14:02 »

Tegnap lefóliáztattam az ablakokat.
Első ajtókra Shark IR 70-es került. Annyira világos, hogy szinte nem is venni észre.
A többin Shark HP 15-ös van.




Itt csináltattam.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 18. - 14:16:55 írta Jani » Naplózva


LPG
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1093 Dátum: 2011. Június 18. - 14:54:01 »

Tegnap lefóliáztattam az ablakokat.
Első ajtókra Shark IR 70-es került. Annyira világos, hogy szinte nem is venni észre.
A többin Shark HP 15-ös van.




Itt csináltattam.
Csinos lett!Mennyi a végösszeg?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1094 Dátum: 2011. Június 18. - 14:55:41 »

Csinos lett!Mennyi a végösszeg?
30e
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!