Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 19. - 17:19:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 255898 alkalommal)
tr0jt0
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #1050 Dátum: 2011. Március 01. - 18:45:48 »

Sziasztok!

Én a jövő héten kapom meg életem első autóját egy lacetti-t és engem is érdekelne a WTCC kit ha még emberi áron van.
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1051 Dátum: 2011. Március 01. - 19:54:26 »

Miért nem veszel rögtön olyat? mekkora árkülönbség van a sima és a wtcc köztt? Szerintem nem sok, pláne ha használt...
Naplózva

Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #1052 Dátum: 2011. Március 01. - 22:31:01 »

Két éve mikor én vettem az enyém került 1.500.000ft-ba,mellette a WTCC 2.200.000-be!mindkettő kb ugyanannyi km-rel,korral!de a WTCC-ben nem volt se elektromos tükör se elektromos ablak hátul mint az enyémben!
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1053 Dátum: 2011. Március 02. - 06:51:04 »

Két éve mikor én vettem az enyém került 1.500.000ft-ba,mellette a WTCC 2.200.000-be!mindkettő kb ugyanannyi km-rel,korral!de a WTCC-ben nem volt se elektromos tükör se elektromos ablak hátul mint az enyémben!

A gyári WTCC az az ELITRE épül tehát kellett volna benne lennie
Naplózva

70/4334431
tr0jt0
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Hozzászólás #1054 Dátum: 2011. Március 02. - 09:32:45 »

Jogos a kérdés, de sikerült kifognom egy 2009-es 2.0 D 120LE (lefojtva) bemutató autót 3000 km-rel és elég jó áron amin pont nincs WTCC és sehol se láttam alternatívát amire megérné cserélnem... Nem is árulnak belőle már 2000 dieseles-t azt hiszem bevizsgáltattam szinte gyári új állapotban van
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #1055 Dátum: 2011. Március 02. - 11:45:07 »

Két éve mikor én vettem az enyém került 1.500.000ft-ba,mellette a WTCC 2.200.000-be!mindkettő kb ugyanannyi km-rel,korral!de a WTCC-ben nem volt se elektromos tükör se elektromos ablak hátul mint az enyémben!

A gyári WTCC az az ELITRE épül tehát kellett volna benne lennie
hááát ennyi év után és annyi Lacetti megtekintése és kipróbálása után már lehet keverem,de az ár a biztos!
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1056 Dátum: 2011. Március 02. - 17:08:02 »

agyal még valaki olyanon,hogy WTCC szett rendelése/beszerzése külföldröl?
Én letettem róla más projektbe vágtam.De az itthoni nem jó?Majosházán van utángyártott.
arról mit lehet tudni?gondolok itt árra és minőségre!
Azt tudom innen pótolják a szervizek is ha kell.Teljesen méretpontos darabok. ITT A VEBOLDALA

Nincs sablonja azt mondta
Naplózva

70/4334431
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1057 Dátum: 2011. Március 02. - 21:10:59 »

agyal még valaki olyanon,hogy WTCC szett rendelése/beszerzése külföldröl?
Én letettem róla más projektbe vágtam.De az itthoni nem jó?Majosházán van utángyártott.
arról mit lehet tudni?gondolok itt árra és minőségre!
Azt tudom innen pótolják a szervizek is ha kell.Teljesen méretpontos darabok. ITT A VEBOLDALA

Nincs sablonja azt mondta
Ez érdekes.Na utánnajárok akkor honnan is rendelik akkor pontosan mert itthoni gyártásból az biztos.
Naplózva

06 70/22 11 222
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #1058 Dátum: 2011. Március 03. - 23:24:24 »

agyal még valaki olyanon,hogy WTCC szett rendelése/beszerzése külföldröl?
Én letettem róla más projektbe vágtam.De az itthoni nem jó?Majosházán van utángyártott.
arról mit lehet tudni?gondolok itt árra és minőségre!
Azt tudom innen pótolják a szervizek is ha kell.Teljesen méretpontos darabok. ITT A VEBOLDALA
Nincs sablonja azt mondta
Nekem végül visszairt e-mailben,de a lényeg az hogy telefonon hivjam fel,hogy pontos összeget mondjon a szettre!de ha nincs valóban sablon akkor már nem értem!
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1059 Dátum: 2011. Március 04. - 09:33:04 »

agyal még valaki olyanon,hogy WTCC szett rendelése/beszerzése külföldröl?
Én letettem róla más projektbe vágtam.De az itthoni nem jó?Majosházán van utángyártott.
arról mit lehet tudni?gondolok itt árra és minőségre!
Azt tudom innen pótolják a szervizek is ha kell.Teljesen méretpontos darabok. ITT A VEBOLDALA
Nincs sablonja azt mondta
Nekem végül visszairt e-mailben,de a lényeg az hogy telefonon hivjam fel,hogy pontos összeget mondjon a szettre!de ha nincs valóban sablon akkor már nem értem!

Az az érdekes, hogy e-mailen nem írja meg az árat. Még ha telefonon hirtelen nem tudja, e-mail íráskor utánanézhet, de fordítva??? 
Nem szimpatikus ez a hozzáállás. Jó lenne, ha lenne sablonja, mert az oldalon nézve az autókat, nem valami ízlésesek.  Vigyorog
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #1060 Dátum: 2011. Március 10. - 09:52:58 »

Na csak megtört a jég,vagy nem tudom mi történhetett,de emberünk végül magától,minden további érdeklődés nélkül megírta az árat!Felszerelés -és hát gondolom fényezés- nélkül (de erről nem esett szó) kerek 100.000Ft a szett ára!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1061 Dátum: 2011. Március 10. - 10:03:15 »

Na csak megtört a jég,vagy nem tudom mi történhetett,de emberünk végül magától,minden további érdeklődés nélkül megírta az árat!Felszerelés -és hát gondolom fényezés- nélkül (de erről nem esett szó) kerek 100.000Ft a szett ára!
A nyers kész idomok árát irta amit még fényezni kell és felragasztani a végeinél csavarozva.Hát jobb mint a 220EFt ajánlatok.Szerintem a fényezés egy 50-esböl megvan
Naplózva

06 70/22 11 222
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1062 Dátum: 2011. Március 10. - 10:40:36 »

Na csak megtört a jég,vagy nem tudom mi történhetett,de emberünk végül magától,minden további érdeklődés nélkül megírta az árat!Felszerelés -és hát gondolom fényezés- nélkül (de erről nem esett szó) kerek 100.000Ft a szett ára!

Ezek szerint van sablon... sedánra rákérdeztél esetleg? Bár gondolom, többet nem írt.
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #1063 Dátum: 2011. Március 10. - 10:50:48 »

Na csak megtört a jég,vagy nem tudom mi történhetett,de emberünk végül magától,minden további érdeklődés nélkül megírta az árat!Felszerelés -és hát gondolom fényezés- nélkül (de erről nem esett szó) kerek 100.000Ft a szett ára!

Ezek szerint van sablon... sedánra rákérdeztél esetleg? Bár gondolom, többet nem írt.
Hogy sablon van e azt még mindig nem tudom,mert a levélben annyi van hogy került hozzályuk ilyen autó,igy megoldható a dolog ennyiért,többet nem irt!ekörüli összegre számítottam!bár mire lefényezik és felkerül az autóra.......kicsit kezdek aggódni belefér e!vagy egyenlőre csak megveszem,és egy év mulva rakom fel!
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1064 Dátum: 2011. Március 10. - 11:05:14 »

Na csak megtört a jég,vagy nem tudom mi történhetett,de emberünk végül magától,minden további érdeklődés nélkül megírta az árat!Felszerelés -és hát gondolom fényezés- nélkül (de erről nem esett szó) kerek 100.000Ft a szett ára!

Ezek szerint van sablon... sedánra rákérdeztél esetleg? Bár gondolom, többet nem írt.
Hogy sablon van e azt még mindig nem tudom,mert a levélben annyi van hogy került hozzályuk ilyen autó,igy megoldható a dolog ennyiért,többet nem irt!ekörüli összegre számítottam!bár mire lefényezik és felkerül az autóra.......kicsit kezdek aggódni belefér e!vagy egyenlőre csak megveszem,és egy év mulva rakom fel!

OK, köszi az infót.
Cicoma helyett mostanában én is a gázosításon gondolkodom, az legalább behozza az árát...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!