Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 05:31:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256157 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #945 Dátum: 2010. Október 08. - 16:03:28 »

Krisz!

Nekem 2005.03. havi a vasam /5.ajtós/. És kezd bemattulni, meg az egyik párásodik. Nem tudom a párásodással lehet-e kezdeni vmit.?
A 17 ker.jó lenne mivel gödöllői vagyok..
Mibe fájna ez a polír dolog? Ill. a párásodással mit tudnék kezdeni szted, szerintetek klubtársak?
Na csao
A párásodás oka lehet a hátsó záró kupak tömitésének a hibája vagy rosszul van vis****akva.(Szilikonzsirral jol kend be attól meghizik és puhul a gumitömités)viszont ha a ragasztásnál engedett el akkor csere.Vagy ujra kell ragasztattni.Erre van ismerős de ez több napos móka lámpa nélkül.A polir ár pü-ben.
Naplózva

06 70/22 11 222
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #946 Dátum: 2010. Október 23. - 20:42:39 »

Tuning hütőrács
Naplózva

06 70/22 11 222
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #947 Dátum: 2010. Október 23. - 22:24:48 »

20ezerért.
Naplózva


LPG
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #948 Dátum: 2010. Október 23. - 22:55:28 »

Fényszóró burkolatot érdemes políroztatni. Én az autó körbefóliáztatásával együtt csináltattam. Azután lefóliáztattam a fényszórókat is. (Előtte persze xenonosítás is volt.)
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #949 Dátum: 2010. Október 24. - 05:21:31 »

Fényszóró burkolatot érdemes políroztatni. Én az autó körbefóliáztatásával együtt csináltattam. Azután lefóliáztattam a fényszórókat is. (Előtte persze xenonosítás is volt.)
Kérdés miért akarod polirozni.Fóliát nem lehet azt le kell venni,és utánna uj fényszórókat lehet varázsolni belőlük.Persze sok a kontár,hozzá nem értő aki megégeti a burát.(Nem nehéz megégetni!)Tettem fel képeket lámpa polirból ha ugy csinálja akkor szép lessz. http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=27.930
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #950 Dátum: 2010. Október 25. - 13:42:17 »

a minap láttam először a tükörben egy fekete wtcc csomagos sedant. Már messziről gyanús volt  Vigyorog, hátulról is jól néz ki. Annyira jó volt az összhang, hihetetlen. Kissé fájna a fogam ilyen csomagra.  De mostanság qvára nincs felesleges pénzem. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #951 Dátum: 2010. Október 25. - 14:49:48 »

a minap láttam először a tükörben egy fekete wtcc csomagos sedant. Már messziről gyanús volt  Vigyorog, hátulról is jól néz ki. Annyira jó volt az összhang, hihetetlen. Kissé fájna a fogam ilyen csomagra.  De mostanság qvára nincs felesleges pénzem. 

Az eleje nem sikerült valami jól, de a küszöb már nem rossz, a hátulja meg naggyon baba!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #952 Dátum: 2010. Október 26. - 21:43:31 »

Akit érdekel ilyen minőségű vax az autóra irjon és küldöm a forgalmazó tel számát.Sheeting Autoglym HD wax
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 26. - 21:45:38 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #953 Dátum: 2010. Október 27. - 07:52:45 »

a minap láttam először a tükörben egy fekete wtcc csomagos sedant. Már messziről gyanús volt  Vigyorog, hátulról is jól néz ki. Annyira jó volt az összhang, hihetetlen. Kissé fájna a fogam ilyen csomagra.  De mostanság qvára nincs felesleges pénzem. 

Az eleje nem sikerült valami jól, de a küszöb már nem rossz, a hátulja meg naggyon baba!
Hát Döme, pedig a tükörből elég jól nézett ki, ahogy közeledett 5-10 km/h-val többel, aztán elgurult mellettem és csak a morgóm szebb nála, az tuti.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #954 Dátum: 2010. November 06. - 21:19:33 »

Szemöldök. Hand made. Sufni tuning.  Mosolyog
Szerintetek milyen? De őszintén! Persze kéretik figyelembe venni, hogy sohasem csináltam ilyesmit, de azóta haragszom arra, aki feltalálta a 3. dimenziót!!    Mosolyog Mosolyog
Nappali képek majd akkor, ha kész lesz a jobbos is.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #955 Dátum: 2010. November 06. - 21:34:13 »

Szemöldök. Hand made. Sufni tuning.  Mosolyog
Szerintetek milyen? De őszintén! Persze kéretik figyelembe venni, hogy sohasem csináltam ilyesmit, de azóta haragszom arra, aki feltalálta a 3. dimenziót!!    Mosolyog Mosolyog
Nappali képek majd akkor, ha kész lesz a jobbos is.
Gratula Kacsint jól néz ki szerintem. Ez valami gumis festék?
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #956 Dátum: 2010. November 06. - 21:40:54 »

Szemöldök. Hand made. Sufni tuning.  Mosolyog
Szerintetek milyen? De őszintén! Persze kéretik figyelembe venni, hogy sohasem csináltam ilyesmit, de azóta haragszom arra, aki feltalálta a 3. dimenziót!!    Mosolyog Mosolyog
Nappali képek majd akkor, ha kész lesz a jobbos is.
Gratula Kacsint jól néz ki szerintem. Ez valami gumis festék?

Jó mérges lett!
Naplózva

06 70/22 11 222
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #957 Dátum: 2010. November 06. - 21:50:26 »

Szemöldök. Hand made. Sufni tuning.  Mosolyog
Szerintetek milyen? De őszintén! Persze kéretik figyelembe venni, hogy sohasem csináltam ilyesmit, de azóta haragszom arra, aki feltalálta a 3. dimenziót!!    Mosolyog Mosolyog
Nappali képek majd akkor, ha kész lesz a jobbos is.
Gratula Kacsint jól néz ki szerintem. Ez valami gumis festék?

Jó mérges lett!
Plastidip ugye? Mert akkor elég tartós lesz bírni fogja a nagynyomásúval való mosást is (bár a gépi kefét nem tudom bírja-e engem nem engednek be),a galériámba megnézheted milyen lesz párba Kacsint.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #958 Dátum: 2010. November 06. - 22:07:57 »

Szemöldök. Hand made. Sufni tuning.  Mosolyog
Szerintetek milyen? De őszintén! Persze kéretik figyelembe venni, hogy sohasem csináltam ilyesmit, de azóta haragszom arra, aki feltalálta a 3. dimenziót!!    Mosolyog Mosolyog
Nappali képek majd akkor, ha kész lesz a jobbos is.
Gratula Kacsint jól néz ki szerintem. Ez valami gumis festék?

Jó mérges lett!
Plastidip ugye? Mert akkor elég tartós lesz bírni fogja a nagynyomásúval való mosást is (bár a gépi kefét nem tudom bírja-e engem nem engednek be),a galériámba megnézheted milyen lesz párba Kacsint.
Szerintem fólia.
Naplózva


LPG
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #959 Dátum: 2010. November 07. - 10:30:53 »

Szemöldök. Hand made. Sufni tuning.  Mosolyog
Szerintetek milyen? De őszintén! Persze kéretik figyelembe venni, hogy sohasem csináltam ilyesmit, de azóta haragszom arra, aki feltalálta a 3. dimenziót!!    Mosolyog Mosolyog
Nappali képek majd akkor, ha kész lesz a jobbos is.
Gratula Kacsint jól néz ki szerintem. Ez valami gumis festék?

Köszi. Ez műanyag öntapadó. Egy ismerősöm szerezte egy dekoratőrtől, aki autókkal is foglalkozik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!