Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 09:54:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256258 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #900 Dátum: 2010. Augusztus 15. - 10:12:25 »

Nagyon hosszú szünet után végre lemostam az autóm. Hát mit mondjak, kétszer át kellett mosnom kiváló samponnal, hogy visszanyerje eredeti színét a gép. Szóval most újra szép, csak ne az első utamra jöjjön valami undorító idő, legalább mehessek vele néhányszor tisztán. Kiderült, hogy jól emlékeztem, valóban gyöngyház kék a színe!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #901 Dátum: 2010. Augusztus 15. - 16:30:17 »

Nagyon hosszú szünet után végre lemostam az autóm. Hát mit mondjak, kétszer át kellett mosnom kiváló samponnal, hogy visszanyerje eredeti színét a gép. Szóval most újra szép, csak ne az első utamra jöjjön valami undorító idő, legalább mehessek vele néhányszor tisztán. Kiderült, hogy jól emlékeztem, valóban gyöngyház kék a színe!
Gidy!Ha gondolod megtanitalak ugy autót mosni hogy elsőre szuper legyen.(Nem a samponon múlik!)  Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #902 Dátum: 2010. Augusztus 15. - 18:14:34 »

Nagyon hosszú szünet után végre lemostam az autóm. Hát mit mondjak, kétszer át kellett mosnom kiváló samponnal, hogy visszanyerje eredeti színét a gép. Szóval most újra szép, csak ne az első utamra jöjjön valami undorító idő, legalább mehessek vele néhányszor tisztán. Kiderült, hogy jól emlékeztem, valóban gyöngyház kék a színe!
Gidy!Ha gondolod megtanitalak ugy autót mosni hogy elsőre szuper legyen.(Nem a samponon múlik!)  Vigyorog
Majd, ha megyek políroztatni, akkor élesen fogok figyelni. Szívesen átveszek jó ötleteket, trükköket.  Előre is köszönöm. Érdekel a téma, de nagyon.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #903 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 09:32:43 »

Nagyon hosszú szünet után végre lemostam az autóm. Hát mit mondjak, kétszer át kellett mosnom kiváló samponnal, hogy visszanyerje eredeti színét a gép. Szóval most újra szép, csak ne az első utamra jöjjön valami undorító idő, legalább mehessek vele néhányszor tisztán. Kiderült, hogy jól emlékeztem, valóban gyöngyház kék a színe!
Hm. Mintha Csaba megígérte volna, hogy lemossa.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #904 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 14:36:10 »

Nagyon hosszú szünet után végre lemostam az autóm. Hát mit mondjak, kétszer át kellett mosnom kiváló samponnal, hogy visszanyerje eredeti színét a gép. Szóval most újra szép, csak ne az első utamra jöjjön valami undorító idő, legalább mehessek vele néhányszor tisztán. Kiderült, hogy jól emlékeztem, valóban gyöngyház kék a színe!
Hm. Mintha Csaba megígérte volna, hogy lemossa.  Kacsint
Későn ért haza, elengedtem neki a mosást. Bezzeg én lemostam, és most ragyog. Ma mentem vele, és addig nem esett az eső! Szuper! Pénteken esetleg megyünk valahová, esetleg telekre, de hétvégén újra a Csabáé. Remélem nem sárgul be...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
dagicom
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #905 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 10:48:51 »

Ez csúnya!60 EFt -ért szerintem olyat gyártanak le vitt lámpából hogy besza-behu.Irtam is nekik emailt.Ha megjött a válasz belinkelem.
Chevrolet Klubtagoknak 45eft.És ez szerintem teljesen korrekt nekem 60 ft ba van.És ez nem csak angel eye hanem bi-xenon is ráadásul projectoros!Ha kérdésetek van szívesen válaszolok,ja amíg el nem felejtem egy hátsó lökhárító toldatra és két küszöbre  cserélném,még meg is toldanám egy kicsivel!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #906 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 20:24:20 »

Ez csúnya!60 EFt -ért szerintem olyat gyártanak le vitt lámpából hogy besza-behu.Irtam is nekik emailt.Ha megjött a válasz belinkelem.
Chevrolet Klubtagoknak 45eft.És ez szerintem teljesen korrekt nekem 60 ft ba van.És ez nem csak angel eye hanem bi-xenon is ráadásul projectoros!Ha kérdésetek van szívesen válaszolok,ja amíg el nem felejtem egy hátsó lökhárító toldatra és két küszöbre  cserélném,még meg is toldanám egy kicsivel!
OK!Az ár igy is sujos.14EFt-ért/db vitt lámpából dupla lámpást csinálnak.A bi-xenont meg nem szeressem,a felénk lévő rendőrök miatt.Ők csak a gyárilag kiadott autókon tűrik meg.
Naplózva

06 70/22 11 222
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #907 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 20:30:50 »

14eFt/db az mindjárt 28ezer +2 lámpa 30ezer(bontott 15e/db)= 58ezer Ft.
Nem is drága 45eFt-ért. Kacsint Ja, xenont nem is számoltam.
Naplózva


LPG
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #908 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 20:34:52 »

14eFt/db az mindjárt 28ezer +2 lámpa 30ezer(bontott 15e/db)= 58ezer Ft.
Nem is drága 45eFt-ért. Kacsint Ja, xenont nem is számoltam.
Minek a +2 lámpa?-és a xenon?Ha olyan mint a sznunié az nekem már jó!Az pedig 28EFt. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #909 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 20:42:37 »

14eFt/db az mindjárt 28ezer +2 lámpa 30ezer(bontott 15e/db)= 58ezer Ft.
Nem is drága 45eFt-ért. Kacsint Ja, xenont nem is számoltam.
Minek a +2 lámpa?-és a xenon?Ha olyan mint a sznunié az nekem már jó!Az pedig 28EFt. Vigyorog
Akkor add el a lámpáidat és már csak 15 ezerbe kerül. Még spóroltál is 13 ezeret. Vigyorog Kacsint
Egyébként hiánycikk a bontott 5ajtós fényszóró. Kollégám akart venni, de sehol sincs. Így vett újat 65eFt-ért.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 22. - 20:58:21 írta Jani » Naplózva


LPG
sityu
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


[HB] 1.4 16V Elite AC


« Hozzászólás #910 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 20:56:37 »

Sziasztok!

Lökhárítóvédő gumicsíkot keresek Lacettire,tudja valaki, hogy hol lehet ilyet venni Budapest környékén?

Kösz!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #911 Dátum: 2010. Augusztus 22. - 21:00:35 »

Sziasztok!

Lökhárítóvédő gumicsíkot keresek Lacettire,tudja valaki, hogy hol lehet ilyet venni Budapest környékén?

Kösz!
A homasita boltokban van de autóalkatrész boltokban is láttam.
Naplózva

06 70/22 11 222
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #912 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 13:15:52 »

Sziasztok!

Lökhárítóvédő gumicsíkot keresek Lacettire,tudja valaki, hogy hol lehet ilyet venni Budapest környékén?

Kösz!
A homasita boltokban van de autóalkatrész boltokban is láttam.
A Rider forgalmazza (ők szállítják a márkakereskedésekbe is).
Fent vannak a partnerek között.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #913 Dátum: 2010. Augusztus 23. - 19:14:13 »

14eFt/db az mindjárt 28ezer +2 lámpa 30ezer(bontott 15e/db)= 58ezer Ft.
Nem is drága 45eFt-ért. Kacsint Ja, xenont nem is számoltam.

5 ajtóshoz 15 ért nemnagyon van lámpa inkább 20-30eft/DB új 60eft
Naplózva

70/4334431
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #914 Dátum: 2010. Szeptember 10. - 14:32:50 »

Van egy új Lacettim! Illetve csak úgy néz ki. Krisz mester kezelésbe vette, és csodát alkotott. Szóval, aki szeretné, hogy újra eredeti szépségében ragyogjon gépe, keresse meg őt, szívből ajánlom, mert roppant lelkiismeretesen dolgozik, és csak tökéletes munkát ad át. Köszönöm Krisz, örömet szereztél nekem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!