Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 18:22:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256373 alkalommal)
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #765 Dátum: 2010. Március 04. - 11:42:49 »

Bár nekem sedan van, én leszedtem tartót nem csak a keretet miért?
Fogunk szólni ha rendelünk majd írok PÜt.
az ok egyszerű!randa!ha nem lenne mögötte az a két lyuk a redszámot is áttenném alulra a hűtő elé,de ez már komolyabb átalakitást igényel!
Nekem az a rondaság mentette meg a lacsi orrát, amikor is egy vadparaszt mercis bevágódott a parkolóba szembe velem!-csak nem fogott a fék-e igazán.Tegnap meg a hülye skodás szomszéd ment neki hátulról és ott a nyoma.(Vagyis már lepoliroztam és eltünt) de most figyelem a csávót két füles felvételére.
Anno a Kalosom lökösét is az mentette meg. Az előttem lévő autós nem nagyon tudott elindulni az emelkedőn (lámpánál álltunk) és hiába volt kb 1 méter köztünk ő sikeresen ennyit hátragurult. A lökhárító épp maradt csak a tartó törött el.
én ezért is nem szedem le,és egy vonóhorgon is gondolkodok csak úgy védelemból
Naplózva

06 70/22 11 222
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #766 Dátum: 2010. Március 04. - 11:50:01 »

Egy ilyet is megnéznék hogy mutat élőben: http://www.sgcarstyling.com/images/optra5rearlid.jpg
Naplózva

06 70/22 11 222
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #767 Dátum: 2010. Március 04. - 12:26:22 »

Egy ilyet is megnéznék hogy mutat élőben: http://www.sgcarstyling.com/images/optra5rearlid.jpg

Nem rajongok a lámpamaszkokért, de ez teccik!
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #768 Dátum: 2010. Március 04. - 13:41:49 »

Egy ilyet is megnéznék hogy mutat élőben: http://www.sgcarstyling.com/images/optra5rearlid.jpg
szerintem eléggé "calibrás"
Naplózva
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #769 Dátum: 2010. Március 04. - 17:02:04 »

Ha jól tudom, ahonnan lementetted ezt a képet, van ott első szemöldök is. Szerintem a hátsó lámba így szép, ahogy van, viszont az a szemöldök előre, szép morcossá teszi a kocsi elejét.
Naplózva

Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #770 Dátum: 2010. Március 04. - 17:13:58 »

Ha jól tudom, ahonnan lementetted ezt a képet, van ott első szemöldök is. Szerintem a hátsó lámba így szép, ahogy van, viszont az a szemöldök előre, szép morcossá teszi a kocsi elejét.
egyetértek!ha valaki mondjuk véletlen tud nekem ebben segiteni,hogy hol lehet szemöldökhöz hozzájutni szóljon!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #771 Dátum: 2010. Március 04. - 17:45:40 »

Ha jól tudom, ahonnan lementetted ezt a képet, van ott első szemöldök is. Szerintem a hátsó lámba így szép, ahogy van, viszont az a szemöldök előre, szép morcossá teszi a kocsi elejét.
egyetértek!ha valaki mondjuk véletlen tud nekem ebben segiteni,hogy hol lehet szemöldökhöz hozzájutni szóljon!
belinkeltem a klubbot és velük kellene beszélni..
Naplózva

06 70/22 11 222
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #772 Dátum: 2010. Március 07. - 18:03:16 »

Hát szerencsétlenségemre édesanyám miközbe kitakaritotta az autót forditva rakta fel az illatositót és abból szépen kifolyt az anyag és megmarta a középkonzol 1 részét, elég randa.
Ezért szépen kiszereltem szétszettem a középkonzolt és lefujattam ezüstre a teteét ahol van az elakadás jelzö gomb azt a kiálló csíkot pedig feketére és igy ami az egész müszerfalon fut végig a fekete csík, hát mitmondjak elég jól sikerült nekem nagyon teccik, majd ha tudom lefotózom és berakom a képet.
Igy még jobb is lett mint az eredeti  Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #773 Dátum: 2010. Március 07. - 18:58:36 »

Hát szerencsétlenségemre édesanyám miközbe kitakaritotta az autót forditva rakta fel az illatositót és abból szépen kifolyt az anyag és megmarta a középkonzol 1 részét, elég randa.
Ezért szépen kiszereltem szétszettem a középkonzolt és lefujattam ezüstre a teteét ahol van az elakadás jelzö gomb azt a kiálló csíkot pedig feketére és igy ami az egész müszerfalon fut végig a fekete csík, hát mitmondjak elég jól sikerült nekem nagyon teccik, majd ha tudom lefotózom és berakom a képet.
Igy még jobb is lett mint az eredeti  Vigyorog
Gratula! Akkor belülről már te is Platinumos lettél. Kacsint
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #774 Dátum: 2010. Március 07. - 19:11:38 »

Hát szerencsétlenségemre édesanyám miközbe kitakaritotta az autót forditva rakta fel az illatositót és abból szépen kifolyt az anyag és megmarta a középkonzol 1 részét, elég randa.
Ezért szépen kiszereltem szétszettem a középkonzolt és lefujattam ezüstre a teteét ahol van az elakadás jelzö gomb azt a kiálló csíkot pedig feketére és igy ami az egész müszerfalon fut végig a fekete csík, hát mitmondjak elég jól sikerült nekem nagyon teccik, majd ha tudom lefotózom és berakom a képet.
Igy még jobb is lett mint az eredeti  Vigyorog
Merre felé lehet megtalálni édesanyádat? Mert az enyémnek soha nem jut eszébe kocsit takarítani hátha a tied megtudná győzni egy kávé mellett. Vigyorog Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jamon Serrano
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135



« Hozzászólás #775 Dátum: 2010. Március 10. - 23:54:30 »

üdvözlök mindenkit
szeretnék segitséget kérni
Van egy chevrolet lacetti 5 ajtos autóm és ahoz szeretnék sport lökhátitokat spojlert és köszöböt jó áron
ha valaki tud ilyen az irjon nekem
elöre is köszönöm a segitséget
ide írjatok: altman@citromail.hu
Hali sajna nem nagyon kapsz vagy csináltatsz egyedit v szétnézel a szomszédba (Ukrajna)
a 48.oldalon találsz linket a hozzászólásomba Kacsint

üdvözlöm
amit ajánlót linket megnéztem van közötte olyan ami tetszik
hogyan tudom majd megrendelni?
ha még van kérdésem fordulhatok önhöz?

1. NE magáz 6év van köztünk.  Vigyorog Kacsint
2.A posta költség igen még rájön de ne kérdezd hogy az mennyi nem tudom.
3. A megrendeléssel ha tudsz várj egy kicsit utána érdeklődök Mosolyog

Sziasztok! Van valami fejlemény ez ügyben, lehet érdekelne engem is egy wtcc szett.
Naplózva

Nubira3 - 1.6 - SX - Sedan - Zavoli LPG
smidipeti
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


2.0 Diesel SW Platinum pearl black "THUNDER"


« Hozzászólás #776 Dátum: 2010. Március 22. - 13:17:19 »

Esetleg Érdekel valakit http://viewitem.eim.ebay.eu/_Chevrolet_Lacetti_CHROM_Seitenblinker_Tuning_Rahmen_/350288875972/item
Szerintem nagyon szép,de én félnék feltenni a fekete autómra.
Szép napot.
Naplózva
smidipeti
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


2.0 Diesel SW Platinum pearl black "THUNDER"


« Hozzászólás #777 Dátum: 2010. Március 22. - 13:39:55 »

Ilyet viszont valószínü veszek,nagyon ott van.A gyári fekete 2év alatt nagyon lekopotthttp://viewitem.eim.ebay.eu/CHEVROLET_LACETTI_TRGRIFFBLENDEN_CHROM_NEUES_MODELL/190348138672/item
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #778 Dátum: 2010. Március 22. - 13:50:49 »

Nem jó a link. Javítsd! Kacsint
Kíváncsi leszek milyen. Azt tudod, hogy ezt rá kell ragasztani a mostanira? Nem a helyére megy.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 22. - 14:00:11 írta Jani » Naplózva


LPG
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #779 Dátum: 2010. Március 23. - 14:40:01 »

Ilyet viszont valószínü veszek,nagyon ott van.A gyári fekete 2év alatt nagyon lekopotthttp://viewitem.eim.ebay.eu/CHEVROLET_LACETTI_TRGRIFFBLENDEN_CHROM_NEUES_MODELL/190348138672/item

Én max. a fogantyút cserélném, a külső résszel már túl sok szerintem...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!