Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 07:30:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256549 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #585 Dátum: 2009. Augusztus 12. - 10:01:08 »

Elég mostoha típus a sedan tuning szempontból, sajnos itthon alig találni hozzá nem egyedileg gyártott (hátrány -> tömegcikk) optikai kiegészítőt. Az utcai WTCC-nél szerintem nagyon jól eltalálták a hátsó lökhárító toldatot, a többivel sincs baj, tegnap is láttam egy példányt fehérben és csorgott utána a nyálam...

Na de, hogy hová akarok kilyukadni? Tud-é valaki utángyártott szettet WTCC sedanhoz, vagy hasonló, kedvező árú spoilergarnitúrát?
Szerintem Sebiéknél lassan beindul a dolog, mintha hátsó kristálylámpát is tudnának behozatni E jelzéssel, de majd ő megmondja. Engem is érdekelne valami szolid optika.

Neked is sedanod van?
A hátsó lámpával speciel semmi bajom, hátsó szárnyban gondolkodom elsősorban, csak nehéz dönteni a szolid (mint pl. Aveo gyári) és a vasalódeszka (nem akarom nevestégessé tenni sem) között. Érdekes, hogy árban nem sok különbség volna egyedileg legyártatni, mindegy mekkora a mérete...plusz fényezés - egy kisebb vagyon! 

Az idő pedig csak telik, az autó rohamosan veszíti az értékét, én meg nyomom bele a lóvét. Fura dolog a szerelem.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #586 Dátum: 2009. Augusztus 12. - 13:41:01 »

Elég mostoha típus a sedan tuning szempontból, sajnos itthon alig találni hozzá nem egyedileg gyártott (hátrány -> tömegcikk) optikai kiegészítőt. Az utcai WTCC-nél szerintem nagyon jól eltalálták a hátsó lökhárító toldatot, a többivel sincs baj, tegnap is láttam egy példányt fehérben és csorgott utána a nyálam...

Na de, hogy hová akarok kilyukadni? Tud-é valaki utángyártott szettet WTCC sedanhoz, vagy hasonló, kedvező árú spoilergarnitúrát?
Szerintem Sebiéknél lassan beindul a dolog, mintha hátsó kristálylámpát is tudnának behozatni E jelzéssel, de majd ő megmondja. Engem is érdekelne valami szolid optika.

Neked is sedanod van?
A hátsó lámpával speciel semmi bajom, hátsó szárnyban gondolkodom elsősorban, csak nehéz dönteni a szolid (mint pl. Aveo gyári) és a vasalódeszka (nem akarom nevestégessé tenni sem) között. Érdekes, hogy árban nem sok különbség volna egyedileg legyártatni, mindegy mekkora a mérete...plusz fényezés - egy kisebb vagyon! 

Az idő pedig csak telik, az autó rohamosan veszíti az értékét, én meg nyomom bele a lóvét. Fura dolog a szerelem.
De ennek a szerelmednek legalább nem kell magyarázkodni,ha hajnalban pityókásan mész haza! Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #587 Dátum: 2009. Augusztus 12. - 17:27:56 »

Elég mostoha típus a sedan tuning szempontból, sajnos itthon alig találni hozzá nem egyedileg gyártott (hátrány -> tömegcikk) optikai kiegészítőt. Az utcai WTCC-nél szerintem nagyon jól eltalálták a hátsó lökhárító toldatot, a többivel sincs baj, tegnap is láttam egy példányt fehérben és csorgott utána a nyálam...

Na de, hogy hová akarok kilyukadni? Tud-é valaki utángyártott szettet WTCC sedanhoz, vagy hasonló, kedvező árú spoilergarnitúrát?
Nem akarlak elkeseriteni de a wtcc szet új autó vásárlásakor 125000.- utolag enek a 3x-sa sajna,én is futotam egy kört miata.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #588 Dátum: 2009. Augusztus 12. - 20:56:04 »

Elég mostoha típus a sedan tuning szempontból, sajnos itthon alig találni hozzá nem egyedileg gyártott (hátrány -> tömegcikk) optikai kiegészítőt. Az utcai WTCC-nél szerintem nagyon jól eltalálták a hátsó lökhárító toldatot, a többivel sincs baj, tegnap is láttam egy példányt fehérben és csorgott utána a nyálam...

Na de, hogy hová akarok kilyukadni? Tud-é valaki utángyártott szettet WTCC sedanhoz, vagy hasonló, kedvező árú spoilergarnitúrát?
Szerintem Sebiéknél lassan beindul a dolog, mintha hátsó kristálylámpát is tudnának behozatni E jelzéssel, de majd ő megmondja. Engem is érdekelne valami szolid optika.

Neked is sedanod van?
A hátsó lámpával speciel semmi bajom, hátsó szárnyban gondolkodom elsősorban, csak nehéz dönteni a szolid (mint pl. Aveo gyári) és a vasalódeszka (nem akarom nevestégessé tenni sem) között. Érdekes, hogy árban nem sok különbség volna egyedileg legyártatni, mindegy mekkora a mérete...plusz fényezés - egy kisebb vagyon! 

Az idő pedig csak telik, az autó rohamosan veszíti az értékét, én meg nyomom bele a lóvét. Fura dolog a szerelem.
De ennek a szerelmednek legalább nem kell magyarázkodni,ha hajnalban pityókásan mész haza! Vigyorog
Ugyan. Emellett aszerelem mellett CSAK vizet ihat!!! Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #589 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 08:01:31 »

Elég mostoha típus a sedan tuning szempontból, sajnos itthon alig találni hozzá nem egyedileg gyártott (hátrány -> tömegcikk) optikai kiegészítőt. Az utcai WTCC-nél szerintem nagyon jól eltalálták a hátsó lökhárító toldatot, a többivel sincs baj, tegnap is láttam egy példányt fehérben és csorgott utána a nyálam...

Na de, hogy hová akarok kilyukadni? Tud-é valaki utángyártott szettet WTCC sedanhoz, vagy hasonló, kedvező árú spoilergarnitúrát?
Nem akarlak elkeseriteni de a wtcc szet új autó vásárlásakor 125000.- utolag enek a 3x-sa sajna,én is futotam egy kört miata.

Igen, ezt én is tudtam, féláron akciósan 125 ezer pénz volt/van. Nem is lenne rossz, fényezve, akár felni nélkül is...
Bár most a gép maga is 2.6 Millió felett van csak picivel, ez azért elég durva! Így még jobban elértékteleníti a mi kis használt járgányunkat.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #590 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 10:16:41 »



Neked is sedanod van?

Igen nekem is, feketében.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #591 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 10:38:08 »



Neked is sedanod van?

Igen nekem is, feketében.  Vigyorog

Helyes!
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #592 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 17:38:00 »

akor már hárman vagyunk fekete sedanos Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #593 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 17:41:12 »

Talán egyszer ti is "megtértek" és lecserélitek egy kombira. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #594 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 17:48:24 »

Talán egyszer ti is "megtértek" és lecserélitek egy kombira. Vigyorog

Megtérnek? Soha! Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #595 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 18:11:42 »

Bankkártyához minek kombi? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #596 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 18:39:52 »


Nálunk pillanatnyilag ez nem gond a menta sedan 1,6 a HB ezüst 1,4 és az ezüst SW 1,6-1,8 melyiket válasszam?
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #597 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 18:42:19 »

Bankkártyához minek kombi? Vigyorog
Csak, mert szép! Mosolyog


Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #598 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 18:47:53 »

Sebijoe!
Nektek milyen tetőspoileretek van SW-hez?

Irmscher

vagy MS-design?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 13. - 18:49:51 írta Jani » Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #599 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 19:07:59 »

Sebijoe!
Nektek milyen tetőspoileretek van SW-hez?

vagy MS-design?

Nekünk ez van!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!