Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 09:24:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256583 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #555 Dátum: 2009. Július 03. - 14:15:15 »


Látjátok a lyukakat a hátsó ajtón? Az a diszléc patentjának a helye?
Azt nem írtam hogy teljesen összerakott állapotban fényképeztem, de talán erre egy felnőtt embernek erre magától is rá kellett volna jönnie!!!!!!!!!
Látom, hogy nincs összerakva! Erre rájöttem magamtól is!!!
Azért kérdem, mert valaki egyszer mintha azt mondta volna, hogy ragasztva van, nem patentos.
Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #556 Dátum: 2009. Július 03. - 17:42:36 »


Látjátok a lyukakat a hátsó ajtón? Az a diszléc patentjának a helye?
Azt nem írtam hogy teljesen összerakott állapotban fényképeztem, de talán erre egy felnőtt embernek erre magától is rá kellett volna jönnie!!!!!!!!!
Látom, hogy nincs összerakva! Erre rájöttem magamtól is!!!
Azért kérdem, mert valaki egyszer mintha azt mondta volna, hogy ragasztva van, nem patentos.
Ez ebből a hozzászólásodból nem derült ki!!!!! Csak ismerve a "beszólós" Janit ezt nem hagyhattam ki! Legközelebb pontosabban kérdezz, vagy utalj vissza korábbi előzményre!
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #557 Dátum: 2009. Július 03. - 19:16:35 »

Szerintem elég egyértelmű volt a kérdésem. "Az a diszléc patentjának a helye?" Ebből melyik rész nem volt világos? He
Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #558 Dátum: 2009. Július 03. - 19:24:26 »

Szerintem elég egyértelmű volt a kérdésem. "Az a diszléc patentjának a helye?" Ebből melyik rész nem volt világos? He

Lehet hogy nekem egyértelmű a patentes megoldás a díszléc kérdésében mert a sokadikat szedem szét és rakom össze, viszont aki leakarja szedni az vigyázzon mert a léc két végében a legnehezebben hozzáférhető helyen csavar is benne!
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #559 Dátum: 2009. Július 03. - 19:32:38 »


Látjátok a lyukakat a hátsó ajtón? Az a diszléc patentjának a helye?
Azt nem írtam hogy teljesen összerakott állapotban fényképeztem, de talán erre egy felnőtt embernek erre magától is rá kellett volna jönnie!!!!!!!!!
Jani, felnőttnek érzed magad?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #560 Dátum: 2009. Július 04. - 08:53:50 »

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naggggyon baba lett...
Csak akkor van gáz, ha besz..... öööőőő izé, elromlik a távirányító.... Erre az esetre van ötlet, mert ha igen, én is akarok ilyen kilincseket...
Feltaláltátok a "spanyol viaszt".
Évek óta ilyenre szeretném megcsinálni a Lacsit, csak 2 db új hátsó kilincs ára, meg a fényezés fogott vissza egy kicsit!
Próbáltunk már szerezni kis műanyagot, amibe nincs zárhely, de esélytelen volt. Ezt egyszerűbb lett volna átszerelni, meg festeni.
Már  amikor MNT Cartárs 1 Ft-ossal oldotta meg a zárfeltörést, akkor megvolt az elhatározás.
Viszont tényleg nagyon tuti lett a "tunning"!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #561 Dátum: 2009. Július 04. - 10:45:20 »

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naggggyon baba lett...
Csak akkor van gáz, ha besz..... öööőőő izé, elromlik a távirányító.... Erre az esetre van ötlet, mert ha igen, én is akarok ilyen kilincseket...
Feltaláltátok a "spanyol viaszt".
Évek óta ilyenre szeretném megcsinálni a Lacsit, csak 2 db új hátsó kilincs ára, meg a fényezés fogott vissza egy kicsit!
Próbáltunk már szerezni kis műanyagot, amibe nincs zárhely, de esélytelen volt. Ezt egyszerűbb lett volna átszerelni, meg festeni.
Már  amikor MNT Cartárs 1 Ft-ossal oldotta meg a zárfeltörést, akkor megvolt az elhatározás.
Viszont tényleg nagyon tuti lett a "tunning"!  Vigyorog

Nekünk helyzeti előnyünk van, mivel ezeket az autókat bontjuk is így ott van a polcon ami kell, a kilincs sem volt gond. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 04. - 10:52:57 írta sebijoe » Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #562 Dátum: 2009. Július 04. - 19:24:41 »

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naggggyon baba lett...
Csak akkor van gáz, ha besz..... öööőőő izé, elromlik a távirányító.... Erre az esetre van ötlet, mert ha igen, én is akarok ilyen kilincseket...
Feltaláltátok a "spanyol viaszt".
Évek óta ilyenre szeretném megcsinálni a Lacsit, csak 2 db új hátsó kilincs ára, meg a fényezés fogott vissza egy kicsit!
Próbáltunk már szerezni kis műanyagot, amibe nincs zárhely, de esélytelen volt. Ezt egyszerűbb lett volna átszerelni, meg festeni.
Már  amikor MNT Cartárs 1 Ft-ossal oldotta meg a zárfeltörést, akkor megvolt az elhatározás.
Viszont tényleg nagyon tuti lett a "tunning"!  Vigyorog

Nekünk helyzeti előnyünk van, mivel ezeket az autókat bontjuk is így ott van a polcon ami kell, a kilincs sem volt gond. Kacsint
Szép lett, irigykedem...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #563 Dátum: 2009. Július 06. - 14:23:08 »

Tisztelt Cartársak!
ha valakit érdekel,hogy néz ki az 5 ajtós Lacsi hátul jelek és rendszámtábla nélkül (mert érdekli és hasonlóban gondolkodik),akkor azt a lenti linken megteheti!ma lett kész,és nekem bejön!

http://kepfeltoltes.hu/view/090611/20090611168_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nagyon szép!
A jelet hogyan sikerült eltüntetni? Nem volt alatta lyuk? Én a Nubira III-ról szednlm le, ha tudnám, milyen a lemez...
Köszi az infót!
Naplózva
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #564 Dátum: 2009. Július 06. - 14:28:36 »

Sebijoe:
De ha a (leg)hátsó ajtón megmaradt a zárbetét és onnan be lehet jutni,akkor nem mindegy..?
Nekem már jó párszor kellett az "analóg" nyitás. 
Ha valakinek nagyon kell a gép,ráteszi egy trélerre,oszt csókolom.Ha meg kilopni akar valamit bezúzza az oldalablakot,az gyors.
Amúgy nagyon klassz lett.  Kacsint
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #565 Dátum: 2009. Július 14. - 13:55:30 »

Tisztelt Cartársak!
ha valakit érdekel,hogy néz ki az 5 ajtós Lacsi hátul jelek és rendszámtábla nélkül (mert érdekli és hasonlóban gondolkodik),akkor azt a lenti linken megteheti!ma lett kész,és nekem bejön!

http://kepfeltoltes.hu/view/090611/20090611168_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nagyon szép!
A jelet hogyan sikerült eltüntetni? Nem volt alatta lyuk? Én a Nubira III-ról szednlm le, ha tudnám, milyen a lemez...
a Chevrolet jel alatt van egy pici lyuk,ami tartotta  a ragasztón kivül,azt ezért elöbb glettelni,majd ujra fényezni kell,de a jelek leszedése nem jár különösebb macerával!


Nekem azt mondta egy "mester", hogy a lukakat be kell hegeszteni, máshogy nem működik a dolog. Kerüljem el nagy ívben? Elől nem próbálod leszedni?
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #566 Dátum: 2009. Július 14. - 16:40:16 »

Sebijoe:
De ha a (leg)hátsó ajtón megmaradt a zárbetét és onnan be lehet jutni,akkor nem mindegy..?
Nekem már jó párszor kellett az "analóg" nyitás. 
Ha valakinek nagyon kell a gép,ráteszi egy trélerre,oszt csókolom.Ha meg kilopni akar valamit bezúzza az oldalablakot,az gyors.
Amúgy nagyon klassz lett.  Kacsint
Szerintem sem mindegy.
Mert ha az ajtót nyitja 3 mp alatt az más, mintha hátulról támad és végigmászik a kocsin, üléseket lehajtogatva.Pláne, ha a csomagtér elválasztó is fent van, azt is szerelni kell. Inkább keres egy olyat, amiben nincs ilyesfajta védelem...
Ha meg nem zárbetétezik, hanem beveri az ablakot, akkor meg úgy is mindegy, csak az hangosabb.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #567 Dátum: 2009. Július 14. - 17:35:38 »

A hangos feltörésről jut eszembe:
7 éve nyáron arra ébredtem (nyitott ablak) hogy embertelnül csépelnek valamit.Nagy nehezen magamhoz tértem és azt látom,hogy egy kis Polskiba félig behajolva csapkodják a műszerfalat,majd a fa alá megy és valamit beletsz egy nylon zacsiba az egyén.Biztos most jött rá a sufni tuning-gondoltam(kb. hajnali 2 volt..).Majd mikor odament a következő autóhoz(zsiga) és bezúzta az ablakot-esett le hogy mi is van itt!Az összes szomszéd idős ember.-> ez csak adalék....nna rohantam,telefon bekapcs,majd,mint köztudott 107 mobilról nemmegy/ment,beütöm a 112-t.Ha hiszitek,ha nem,25 percig hallgattam a Joplin ragtime-okat,majd a fickó egyszerűen elsétált!!!Nekem reggel Pestre kellett mennem,de mikor este hazajöttem,akkor helyszíneltek a yardok.Mondtam hogy mi volt és hogy szerintem nézzék meg a kis polákot is :S Felvették az adataimat,én meg mondtam,hogy jobban tennék,ha éjszakára felvennének egy diszpécsert,aki fel veszi a kagylót!!Erre megadták a kapitányság közvetlen számát...
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #568 Dátum: 2009. Július 16. - 20:16:09 »

Tisztelt Cartársak!
ha valakit érdekel,hogy néz ki az 5 ajtós Lacsi hátul jelek és rendszámtábla nélkül (mert érdekli és hasonlóban gondolkodik),akkor azt a lenti linken megteheti!ma lett kész,és nekem bejön!

http://kepfeltoltes.hu/view/090611/20090611168_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nagyon szép!
A jelet hogyan sikerült eltüntetni? Nem volt alatta lyuk? Én a Nubira III-ról szednlm le, ha tudnám, milyen a lemez...
a Chevrolet jel alatt van egy pici lyuk,ami tartotta  a ragasztón kivül,azt ezért elöbb glettelni,majd ujra fényezni kell,de a jelek leszedése nem jár különösebb macerával!


Nekem azt mondta egy "mester", hogy a lukakat be kell hegeszteni, máshogy nem működik a dolog. Kerüljem el nagy ívben? Elől nem próbálod leszedni?
hát az én "mesterem" nem hegeszt műanyagot,az egy külön szakma,és csak simán lefalazta azt a pár miliméternyi lyukat!elől nem akarom leszedni,jól mutat rajta!télen ha lesz időm a rendszámtáblát fogom belesüllyeszteni az alatta lévő rács elé!de ott tényleg műanyaghegesztő kell,mert nem lesz olyan egyszerű,mint hátul!
Naplózva
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #569 Dátum: 2009. Július 20. - 20:51:46 »

Nálam másfél éve feltörték a Lacettit. Oldalablakot ütötték be, de elvinni nem tudtak semmit.
Azóta is előkerül egy-egy üvegszilánk, hiába takarítottam ki 30x azóta jó alaposan...  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!