Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 11:33:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256617 alkalommal)
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #540 Dátum: 2009. Június 28. - 07:51:23 »

Ez tetszik valakinek?
Nekem nem tetszik.
Nekem sem, elrettentésnek szántam!
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #541 Dátum: 2009. Június 28. - 09:44:24 »

Ez tetszik valakinek?
Nekem nem tetszik.
Nekem sem, elrettentésnek szántam!
Sikerült! Kacsint Bírom még azokat, akik elfeketítik a lámpa burákat, és alig jön át rajta valami fény. Mire jó ez? Ronda, és veszélyes is! De, mint tuidjuk nagy az Isten állatkertje, és sajnos a kerítés se elég magas, és sok helyen még lyukas is. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #542 Dátum: 2009. Június 28. - 10:12:41 »

Ez tetszik valakinek?
Nekem nem tetszik.
Nekem sem, elrettentésnek szántam!
Sikerült! Kacsint Bírom még azokat, akik elfeketítik a lámpa burákat, és alig jön át rajta valami fény. Mire jó ez? Ronda, és veszélyes is! De, mint tuidjuk nagy az Isten állatkertje, és sajnos a kerítés se elég magas, és sok helyen még lyukas is. Kacsint

Egy-két apróságot mi is átalakítunk, a most készülő kombink kilincsei szét lettek szedve teljesen, így normálisan le lehetett festeni, viszont az első kilincsekből kimarad a zárbetét, így nem tudják feltörni, a hátsó kilincsekből kerül bele a megfelelő alkatrész.
Naplózva

kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #543 Dátum: 2009. Június 28. - 12:31:47 »

Ez tetszik valakinek?

Nem csak a belseje lett festve? Mert akor nem nem zavarja a lámpa funkcióját,de ha csak a bura van festve akkor ez siralmass He He He
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #544 Dátum: 2009. Június 28. - 13:17:17 »

Ez tetszik valakinek?
Nem csak a belseje lett festve? Mert akor nem nem zavarja a lámpa funkcióját,de ha csak a bura van festve akkor ez siralmass He He He
Kívülről van rajta és szerintem nem festve van.
Naplózva

Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #545 Dátum: 2009. Június 30. - 21:48:03 »

Tisztelt Cartársak!
ha valakit érdekel,hogy néz ki az 5 ajtós Lacsi hátul jelek és rendszámtábla nélkül (mert érdekli és hasonlóban gondolkodik),akkor azt a lenti linken megteheti!ma lett kész,és nekem bejön!

http://kepfeltoltes.hu/view/090611/20090611168_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nagyon szép!
A jelet hogyan sikerült eltüntetni? Nem volt alatta lyuk? Én a Nubira III-ról szednlm le, ha tudnám, milyen a lemez...
a Chevrolet jel alatt van egy pici lyuk,ami tartotta  a ragasztón kivül,azt ezért elöbb glettelni,majd ujra fényezni kell,de a jelek leszedése nem jár különösebb macerával!
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #546 Dátum: 2009. Június 30. - 21:51:12 »

Tisztelt Cartársak!
ha valakit érdekel,hogy néz ki az 5 ajtós Lacsi hátul jelek és rendszámtábla nélkül (mert érdekli és hasonlóban gondolkodik),akkor azt a lenti linken megteheti!ma lett kész,és nekem bejön!

http://kepfeltoltes.hu/view/090611/20090611168_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ez eszméletlen jó lett!!HÚ!Ilyet én is akarok!Hogy kell?Vagy hogy lehet??
szerintem bármelyik fényező meg tudja oldani!de jobb ha ők csinálják,mert tudják hogyan kell hozzá nyulni!ezt amug yitt füreden egy ismerősőm csinálta,fényezéssel és mindennel együtt kemény 5000ft-ért!ennyit bőven megért!
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #547 Dátum: 2009. Július 03. - 09:40:34 »

Ez tetszik valakinek?
Nekem nem tetszik.
Nekem sem, elrettentésnek szántam!
Sikerült! Kacsint Bírom még azokat, akik elfeketítik a lámpa burákat, és alig jön át rajta valami fény. Mire jó ez? Ronda, és veszélyes is! De, mint tuidjuk nagy az Isten állatkertje, és sajnos a kerítés se elég magas, és sok helyen még lyukas is. Kacsint

Egy-két apróságot mi is átalakítunk, a most készülő kombink kilincsei szét lettek szedve teljesen, így normálisan le lehetett festeni, viszont az első kilincsekből kimarad a zárbetét, így nem tudják feltörni, a hátsó kilincsekből kerül bele a megfelelő alkatrész.

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naplózva

kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #548 Dátum: 2009. Július 03. - 12:38:04 »

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naggggyon baba lett...
Csak akkor van gáz, ha besz..... öööőőő izé, elromlik a távirányító.... Erre az esetre van ötlet, mert ha igen, én is akarok ilyen kilincseket...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #549 Dátum: 2009. Július 03. - 13:29:30 »

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naggggyon baba lett...
Csak akkor van gáz, ha besz..... öööőőő izé, elromlik a távirányító.... Erre az esetre van ötlet, mert ha igen, én is akarok ilyen kilincseket...
Meg, ha lemerült az akkumulátor...De erre találták ki az ablaktörő kalapácsot! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #550 Dátum: 2009. Július 03. - 13:40:58 »

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naggggyon baba lett...
Csak akkor van gáz, ha besz..... öööőőő izé, elromlik a távirányító.... Erre az esetre van ötlet, mert ha igen, én is akarok ilyen kilincseket...
Meg, ha lemerült az akkumulátor...De erre találták ki az ablaktörő kalapácsot! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Betörni az ablakot?! Ott a csomagtér ajtó, bár a ti korotokban ez már nem biztos, hogy járható. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #551 Dátum: 2009. Július 03. - 13:48:46 »

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naggggyon baba lett...
Csak akkor van gáz, ha besz..... öööőőő izé, elromlik a távirányító.... Erre az esetre van ötlet, mert ha igen, én is akarok ilyen kilincseket...
Meg, ha lemerült az akkumulátor...De erre találták ki az ablaktörő kalapácsot! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Betörni az ablakot?! Ott a csomagtér ajtó, bár a ti korotokban ez már nem biztos, hogy járható. Vigyorog
A megoldás valóban jó! De ez nem ment fel attól, hogy egyszerre két helyről kapj a fejedre, szádra, ujjadra a beszólásért! Igaz Kripic?! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #552 Dátum: 2009. Július 03. - 14:07:17 »

Lefotóztam az átalakitott kilincseket.

Naggggyon baba lett...
Csak akkor van gáz, ha besz..... öööőőő izé, elromlik a távirányító.... Erre az esetre van ötlet, mert ha igen, én is akarok ilyen kilincseket...
Meg, ha lemerült az akkumulátor...De erre találták ki az ablaktörő kalapácsot! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Betörni az ablakot?! Ott a csomagtér ajtó, bár a ti korotokban ez már nem biztos, hogy járható. Vigyorog
A megoldás valóban jó! De ez nem ment fel attól, hogy egyszerre két helyről kapj a fejedre, szádra, ujjadra a beszólásért! Igaz Kripic?! Kacsint Vigyorog

A csomagtér ajtón megmaradt a zárbetét így vészmegoldásként ott be lehet jutni az autóba.
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #553 Dátum: 2009. Július 03. - 14:08:56 »


Látjátok a lyukakat a hátsó ajtón? Az a diszléc patentjának a helye?
Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #554 Dátum: 2009. Július 03. - 14:12:07 »


Látjátok a lyukakat a hátsó ajtón? Az a diszléc patentjának a helye?
Azt nem írtam hogy teljesen összerakott állapotban fényképeztem, de talán erre egy felnőtt embernek erre magától is rá kellett volna jönnie!!!!!!!!!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!