Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 18:12:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256763 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #420 Dátum: 2008. December 28. - 09:04:47 »

Remélem nem a Tied, mert nagyon randa 
Na így kell egy szép autót csúnyává tenni He.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #421 Dátum: 2008. December 28. - 12:42:24 »

Remélem nem a Tied, mert nagyon randa 
Na így kell egy szép autót csúnyává tenni He.
Csatlakozom, rettenet! 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #422 Dátum: 2008. December 28. - 14:34:08 »

Remélem nem a Tied, mert nagyon randa 
Na így kell egy szép autót csúnyává tenni He.
Csatlakozom, rettenet! 
Emlékeztet a régmúlt időkre, amikor még kis srác voltam, egyszerűen le lett pacázva. De honnan volt ekkora töltőtolla? He El kell venni tőle!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #423 Dátum: 2008. December 28. - 15:26:16 »

Remélem nem a Tied, mert nagyon randa 
Na így kell egy szép autót csúnyává tenni He.
Csatlakozom, rettenet! 
A kijelzőn kívül nem ér egy nagy kalap tőzeget sem... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #424 Dátum: 2008. December 29. - 08:09:58 »

Izlések és pofonok.Nem mondom,hogy nekem tetszik,de azt sem,hogy ronda.A gyökeres változás azóta van bennem mióta piacra dobták a mazda 121-est,nem gondoltam,hogy abból a ronda autóból bárki képes lesz vásárolni,míg kollegám nem vett 1-et.Azóta azt mondom: csúnya autó nincs,csak még nem szokta meg a szemed.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #425 Dátum: 2008. December 29. - 13:12:44 »

Izlések és pofonok.Nem mondom,hogy nekem tetszik,de azt sem,hogy ronda.A gyökeres változás azóta van bennem mióta piacra dobták a mazda 121-est,nem gondoltam,hogy abból a ronda autóból bárki képes lesz vásárolni,míg kollegám nem vett 1-et.Azóta azt mondom: csúnya autó nincs,csak még nem szokta meg a szemed.
Hát, ha nincs csúnya autó, akkor minek kell nevezni a FIAT Multiplát, Renault Megant, Hummert, Renault Avantimet, Renault Vel Satist, FIAT Tipot, stb.
Azért nem véletlen, hogy a következő sorozatnál mindegyiken változtattak, vagy abbahagyták felesleges gyártásukat. De az viszont igaz, hogy ízlések, és pofonok különbözőek lehetnek. De egy azért biztos, hogy: a Lacettik szépek, a sedan, a HB, és különösen az SW! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #426 Dátum: 2008. December 29. - 13:18:29 »

Hát, ha nincs csúnya autó, akkor minek kell nevezni a FIAT Multiplát, Renault Megant, Hummert, Renault Avantimet, Renault Vel Satist, FIAT Tipot, stb.
Azért nem véletlen, hogy a következő sorozatnál mindegyiken változtattak, vagy abbahagyták felesleges gyártásukat. De az viszont igaz, hogy ízlések, és pofonok különbözőek lehetnek. De egy azért biztos, hogy: a Lacettik szépek, a sedan, a HB, és különösen az SW! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem a Multipla tetszik. Vigyorog A Tipo is, Vigyorog a maga idejében jobb volt mint egy Golf.
Akkor a Lacsival is baj van, mert ennek is abbahagyják a gyártását.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #427 Dátum: 2008. December 29. - 13:37:07 »

Hát, ha nincs csúnya autó, akkor minek kell nevezni a FIAT Multiplát, Renault Megant, Hummert, Renault Avantimet, Renault Vel Satist, FIAT Tipot, stb.
Azért nem véletlen, hogy a következő sorozatnál mindegyiken változtattak, vagy abbahagyták felesleges gyártásukat. De az viszont igaz, hogy ízlések, és pofonok különbözőek lehetnek. De egy azért biztos, hogy: a Lacettik szépek, a sedan, a HB, és különösen az SW! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nekem a Multipla tetszik. Vigyorog A Tipo is, Vigyorog a maga idejében jobb volt mint egy Golf.
Akkor a Lacsival is baj van, mert ennek is abbahagyják a gyártását.
Nem azt mondtam, hogy rosszak voltak, csak nem szépek, szerintem. Nem jól mondtam, csak néhányat hagytak abba, a többit erősen módosították.  A Lacetti pedig akkor is szép, ha új jön helyette, de gondolom ebben egyetértünk végre! Kacsint Vigyorog Amúgy jól esett, hogy bóknak szántad, és akkor nincs is már esélyem a kisautóra? He Kozsó témára gondolván). De azért szólj, ha van valami jó lehetőség! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #428 Dátum: 2008. December 29. - 14:50:21 »

Remélem nem a Tied, mert nagyon randa 
Nem az enyém! Bár szeretem a kék szint, de ez nekem is sok(k). Kacsint
Nekem is kedvenc színem a kék...Lanosom is kék volt, Lacim is kék, de ez ez ez ez ....phuh....Talált valahol a sufniban 3 flakon festéket, és végigfújta a műszerfalat Mosolyog Én nem ilyenre csinálnám, meg nem így. A kevesebb szerintem több...
Apunak is a kék a kedvenc színe!
Az összes autója ilyen!  Vigyorog Vigyorog (és mind a kettő "kombi"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #429 Dátum: 2008. December 29. - 16:14:47 »

Remélem nem a Tied, mert nagyon randa 
Nem az enyém! Bár szeretem a kék szint, de ez nekem is sok(k). Kacsint
Nekem is kedvenc színem a kék...Lanosom is kék volt, Lacim is kék, de ez ez ez ez ....phuh....Talált valahol a sufniban 3 flakon festéket, és végigfújta a műszerfalat Mosolyog Én nem ilyenre csinálnám, meg nem így. A kevesebb szerintem több...
Apunak is a kék a kedvenc színe!
Az összes autója ilyen!  Vigyorog Vigyorog (és mind a kettő "kombi"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
..., és mind a kettő igazi "Kék Nyíl!) Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Az előző is kék volt, és a kedvenc csapatomnak is az egyik színe kék! (a másik fekete!?) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #430 Dátum: 2009. Január 02. - 17:40:45 »

Ő is kék!
http://vg.hu/kepgaleria_frame.php?galeria_id=866 (2010 Ford Shelby GT 500)
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #431 Dátum: 2009. Január 02. - 19:09:36 »

Ez igen. Ez tenyleg szep!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #432 Dátum: 2009. Január 03. - 14:37:32 »

Ez a kék már egész jól néz ki, bár azok a hátsó szárnyak nem illenek az autóhoz.
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #433 Dátum: 2009. Január 03. - 17:19:22 »

Szerintem sem. Ez nekem már kicsit sok. A váci szervízben az az ezüst sokkal ízlésesebb volt!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #434 Dátum: 2009. Január 03. - 17:39:28 »

Szerintem sem. Ez nekem már kicsit sok. A váci szervízben az az ezüst sokkal ízlésesebb volt!  Kacsint

Ezt a sültöt te is láttad, ez szerintem konszolidáltabb és szebb is! Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!