Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 22:22:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256846 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #315 Dátum: 2008. Október 21. - 18:18:30 »

Első ablakra légterelő: A Satunás jobb?
Sokan ezt állítják. Jobb a rögzítése és rugalmasabb anyagból van. De mindenki a magáét dícséri. Nekünk anno a Szatunás volt a beszállítónk, őket ismerem.
Régebben sokat hallottam Heko-s problémákról, miszerint az öntapadós csík nem fogja meg.

Akkor várok. A Jap-kerben csak a jövő héten lesz.
 
Várna15-ben próbáltad? Neki is szokott lenni, kérdezd meg! Ő is cartárs!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #316 Dátum: 2008. Október 21. - 18:37:45 »

Első ablakra légterelő: A Satunás jobb?
Sokan ezt állítják. Jobb a rögzítése és rugalmasabb anyagból van. De mindenki a magáét dícséri. Nekünk anno a Szatunás volt a beszállítónk, őket ismerem.
Régebben sokat hallottam Heko-s problémákról, miszerint az öntapadós csík nem fogja meg.

Akkor várok. A Jap-kerben csak a jövő héten lesz.
 
Várna15-ben próbáltad? Neki is szokott lenni, kérdezd meg! Ő is cartárs!
Nem, majd holnap megkérdem.
Ooptikailag akartam ma tunijngolni (mosás). Nem jött össze.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
altomi19
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #317 Dátum: 2008. Október 30. - 20:42:13 »

Sziasztok mindenkinek! Mosolyog

Valaki tudna nekem segíteni hogy a váltógombot hogy a bús fenébe tudom levarázsolni? Értek pár dologhoz, de ezt sehogy nem tudom megoldani.( persze úgy hogy egyben is maradjon és ne sérüljön semmi Mosolyog) akárhogy próbálom sehogy nem tudom leszedni. Megköszönöm a tippeket, üdv mindenkinek!
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #318 Dátum: 2008. Október 31. - 04:55:47 »

Csak egyben jön ki a rúddal együtt.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #319 Dátum: 2008. Október 31. - 08:14:01 »

Sziasztok mindenkinek! Mosolyog

Valaki tudna nekem segíteni hogy a váltógombot hogy a bús fenébe tudom levarázsolni? Értek pár dologhoz, de ezt sehogy nem tudom megoldani.( persze úgy hogy egyben is maradjon és ne sérüljön semmi Mosolyog) akárhogy próbálom sehogy nem tudom leszedni. Megköszönöm a tippeket, üdv mindenkinek!
Szerintem csak levágható a váltógombborítás a rúdról, mivel rá van öntve (gondolom, a Kalosnál így volt).
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #320 Dátum: 2008. Október 31. - 12:22:01 »

Sziasztok mindenkinek! Mosolyog

Valaki tudna nekem segíteni hogy a váltógombot hogy a bús fenébe tudom levarázsolni? Értek pár dologhoz, de ezt sehogy nem tudom megoldani.( persze úgy hogy egyben is maradjon és ne sérüljön semmi Mosolyog) akárhogy próbálom sehogy nem tudom leszedni. Megköszönöm a tippeket, üdv mindenkinek!
Szerintem csak levágható a váltógombborítás a rúdról, mivel rá van öntve (gondolom, a Kalosnál így volt).
...úgy, mint az ajtó zárógombok...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #321 Dátum: 2008. Október 31. - 16:17:05 »

Sziasztok mindenkinek! Mosolyog

Valaki tudna nekem segíteni hogy a váltógombot hogy a bús fenébe tudom levarázsolni? Értek pár dologhoz, de ezt sehogy nem tudom megoldani.( persze úgy hogy egyben is maradjon és ne sérüljön semmi Mosolyog) akárhogy próbálom sehogy nem tudom leszedni. Megköszönöm a tippeket, üdv mindenkinek!
Lejön, csak jól meg kell markolni. ( 2kéz, jobbra-balra pici csavaró mozdulatok és felfelé húzni erősen )
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #322 Dátum: 2008. Október 31. - 17:19:17 »

Pár hónapja (?) valaki felrakott egy hátsó spoilert SW-hez. Talán Sebijoe? Nem találom se a képet, se a hsz-t.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #323 Dátum: 2008. Október 31. - 18:13:40 »

Pár hónapja (?) valaki felrakott egy hátsó spoilert SW-hez. Talán Sebijoe? Nem találom se a képet, se a hsz-t.

Igen én voltam és még van belőle! 35.000,- Ft a gyári alapján egyediben készült.



Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #324 Dátum: 2008. Október 31. - 19:35:49 »

És a színe? Csak ilyen arany? Felrakása igényel komoly szagembert? postai utánvéttel tud jönni, ha engedélyezik?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #325 Dátum: 2008. Október 31. - 19:52:52 »

És a színe? Csak ilyen arany? Felrakása igényel komoly szagembert? postai utánvéttel tud jönni, ha engedélyezik?
Ez egy nyers Te!!! Ezt még fényezni kell a kocsi színére! ....(megvárom, míg meglesz a szűrőd....hátha elcseréled akcióban! Vigyorog Vigyorog)
Elvileg öntapadós, és két csavarral szokták még rögzíteni, átfúrva az ötödik ajtót. Nekem is így "sárgán" jött, majd felrakás előtt fényezték.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 31. - 19:55:56 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #326 Dátum: 2008. Október 31. - 21:10:48 »

És a színe? Csak ilyen arany? Felrakása igényel komoly szagembert? postai utánvéttel tud jönni, ha engedélyezik?
Ez egy nyers Te!!! Ezt még fényezni kell a kocsi színére! ....(megvárom, míg meglesz a szűrőd....hátha elcseréled akcióban! Vigyorog Vigyorog)
Elvileg öntapadós, és két csavarral szokták még rögzíteni, átfúrva az ötödik ajtót. Nekem is így "sárgán" jött, majd felrakás előtt fényezték.
Még fényezni, Na az, ami húzós. és megfúrni az ajtót?!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #327 Dátum: 2008. Október 31. - 21:45:34 »

És a színe? Csak ilyen arany? Felrakása igényel komoly szagembert? postai utánvéttel tud jönni, ha engedélyezik?
Ez egy nyers Te!!! Ezt még fényezni kell a kocsi színére! ....(megvárom, míg meglesz a szűrőd....hátha elcseréled akcióban! Vigyorog Vigyorog)
Elvileg öntapadós, és két csavarral szokták még rögzíteni, átfúrva az ötödik ajtót. Nekem is így "sárgán" jött, majd felrakás előtt fényezték.
Még fényezni, Na az, ami húzós. és megfúrni az ajtót?!
 
Lebeszéllek fiam Cap! Még kapósabb lesz a géped, ne kelljen újra megmutatni, a távoli rokonoknak, hogy szépül, fejlődik a gép!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #328 Dátum: 2008. November 01. - 10:53:49 »

Pedig sokat dob rajta küllemben! Nekem ez volt az első extra, amit ráirattam a megrendelőlapra anno. Gyári, 40-ben volt  fényezve, felrakva. Ugyanaz, mint ami a magasabb felszereltségűn és a prosiban a 3. oldalon van.
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 01. - 10:58:16 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #329 Dátum: 2008. November 01. - 10:54:44 »

És a színe? Csak ilyen arany? Felrakása igényel komoly szagembert? postai utánvéttel tud jönni, ha engedélyezik?
Ez egy nyers Te!!! Ezt még fényezni kell a kocsi színére! ....(megvárom, míg meglesz a szűrőd....hátha elcseréled akcióban! Vigyorog Vigyorog)
Elvileg öntapadós, és két csavarral szokták még rögzíteni, átfúrva az ötödik ajtót. Nekem is így "sárgán" jött, majd felrakás előtt fényezték.
Még fényezni, Na az, ami húzós. és megfúrni az ajtót?!
Szerintem is ezért nem olyan kapós a Mi kis klubbunkban... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!