Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:15:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256872 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #270 Dátum: 2008. Június 07. - 09:31:50 »




Gyönyörű! Elég durván néz ki! Nem lehet valahogy kedvezményt igényelni mondjuk 150 körül?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #271 Dátum: 2008. Június 07. - 12:35:59 »

Maximálisan meg értem, de sajnos Mo.-n csak gyáriban van, még nincs ugy, de dolgozunk az ügyön, hogy találjunk hazai gyártót!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #272 Dátum: 2008. Június 07. - 12:40:00 »

Gyönyörű! Elég durván néz ki! Nem lehet valahogy kedvezményt igényelni mondjuk 150 körül?
Megkapod 125eFt-ért is, csak kell venni hozzá egy új  Lacsettit. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #273 Dátum: 2008. Június 07. - 14:07:58 »

Hali!

Idézet
Megkapod 125eFt-ért is, csak kell venni hozzá egy új  Lacsettit.

Egész pontosan itt a WTCC napok alatt,  4-ajtós 1.6-os alapszinben 3.399.000.- Ft -ért!

Szerintem azért ez nem olyan rossz ár.



.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
Imperial WTCC
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

WTCC Street


« Hozzászólás #274 Dátum: 2008. Június 07. - 22:27:42 »

Tudja-e valaki, hogy hol kapni öntapadós Chevy emblémát különböző méretekben?
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #275 Dátum: 2008. Június 10. - 16:53:47 »

hááát, ha ezt én megpróbálná feltenni előre, nem nagyon közlekedhetnék, mert 1 km-en belül elhagynám, az tuti.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
zottyaqkac
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



WWW
« Hozzászólás #276 Dátum: 2008. Július 15. - 18:26:52 »

Üdv!

Én itthon gondolkodtam hogyan lehetne a lacsit feldobni szinte ingyen Vigyorog
És arra gondoltam hogy a gyári dísztárcsát be lehetne festeni itt egy kép hogyan gondoltam de még nem fogtam bele mert van 1 kis akadály (faterom nem tartja jo ötletnek)
Még csak 17 vagyok és még most kapom készhez a jogsit de már 3 éve meg van a lacsink Vigyorog lehet hogy még fiatal vok de sztem naon jol nézne ki Mosolyog
Naplózva

zottya
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #277 Dátum: 2008. Július 15. - 18:34:00 »

Üdv! Nem lesz könnyü dolgod a feldobással. Anno a faterom még azt sem engedte, hogy a gumin a márkanevet  átfessem valami feltünő színnel.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #278 Dátum: 2008. Július 15. - 18:40:54 »

Én pont ellenkezőleg festeném be. Kacsint
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #279 Dátum: 2008. Július 15. - 19:32:47 »

Anno a 80-as évek végén a daciámat csináltam olyanra mint a starsky és hutchban a két rendőrnek az autója volt.Baromi menő volt. Vigyorog Idővel az ember kinő belőle de akkor az első autómra elköltöttem a fizetésem mindig.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #280 Dátum: 2008. Július 15. - 20:28:23 »

Üdv! Nem lesz könnyü dolgod a feldobással. Anno a faterom még azt sem engedte, hogy a gumin a márkanevet  átfessem valami feltünő színnel.
Nekem sem volt könnyű. Mindig azt mondta, ha hozzányúlok a gyári rádióhoz, letöri a kezem. Őt ismervén inkább hallgattam a kazikat tovább a cd-korszakban.
Az egyik gumimom az optimo-t átfestettem fehérre tavaly, aztán úgy adódott, hogy totál lekopott, mert pont ott érkeztem bele a román barátnőmbe, aztán a maradék meg az 5 évben egyszeri padkázás áldozata lett. Érdekes dolog, de mintha a sors nem szeretné, hogy tuningoljam az autót. Bár ki tudja, ha bölcsebb leszek, lehet hogy engedi majd.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #281 Dátum: 2008. Július 15. - 20:46:01 »

Weres, én a helyedben először megpróbálkoznék egy(4db) disztárcsával! Ha az megmarad az autódon, tuningolhatsz nyugodtan!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #282 Dátum: 2008. Július 16. - 06:52:20 »

Weres, én a helyedben először megpróbálkoznék egy(4db) disztárcsával! Ha az megmarad az autódon, tuningolhatsz nyugodtan!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én is attól félek, hogy megmaradna, mint az előző autómon. Néha, mikor megálltam, elgurult mellettem a saját dísztárcsám, oszt szaladhattam utána. Ebből nem kérek. Jó nekem így csupaszon is egy darabig, később is ráérek 100ezreket rákölteni.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #283 Dátum: 2008. Július 16. - 07:34:16 »

Weres, én a helyedben először megpróbálkoznék egy(4db) disztárcsával! Ha az megmarad az autódon, tuningolhatsz nyugodtan!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Én is attól félek, hogy megmaradna, mint az előző autómon. Néha, mikor megálltam, elgurult mellettem a saját dísztárcsám, oszt szaladhattam utána. Ebből nem kérek. Jó nekem így csupaszon is egy darabig, később is ráérek 100ezreket rákölteni.
 
Hozzátennem Weres barátom érdekében, hogy van fokozatosság elvén alapuló előrelátás. Először 4 db Tescos disztárcsa, majd a Chevys gyári, de ezeket kábelkötegelővel rögzíteni kell, mert a magyar, és kiemelten mocsokfalvi útviszonyok ezt megkövetelik. Utána jöhet az alukerék, tuning, stb, ahógy beszólós Jani is ajánlotta. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #284 Dátum: 2008. Július 16. - 12:31:30 »

Örülök, hogy mindenki undorítónak tartja a kopasz lemezfelnijeimet. 
Már a gimiben is megmondta a büfés néni, hogy brutálisan öltözködök. Ezek után le......., mármint nem veszem magamra. Vigyorog
MNT is megmondta, aminek nincs funkciója nem kell, főleg, ha belülről nem is látom. Ez tetszik és milyen igaza van. Tudsz élni Tamás bátyja! Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!