Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 00:26:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 256884 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #255 Dátum: 2008. Május 11. - 19:24:58 »

Én magam szeretem, ha kilátok az autóból. Ehhez fényre van szükség, de sajna a hőfok miatt szükség lesz fóliáztatnom. Pár kérdés hozzáértő fijuknak.

1. 5ajtósnál a fóliázás mennyibe kerül kb?
2. Milyen szín lehetőségek vannak?
3. Hátsó ablaknál mik a lehetőségek vagy a korlátok?

Előre is kösz
  Komis! 1.: ár 30-35 ezer között. 2.: Több szin, és árnyalat van (fekete, szürkés, kékes, teljesen átlátszó, csak UV szűrős) 3.: A hátsó ablaknál tudtommal nincs korlát, ha mindkét oldalt van visszapillantó tükör, ami Lacettinél van. Az oldalablakokra minimum 70%-os átláthatóság az előirt. Én egy közepest választottam, hogy este is jól lássak, de az erős fény se zavarjon. Az SW-mre leszámítva az első szélvédőt minden ablakra egyformát rakattam 35 ezerbe került. A vizsgák miatt elengedhetetlen, hogy tanusítványt kapj róla! Nemcsak a vizsgán, de közúti ellenőrzésnél is kérhetik a papirt! ez a válaszom. Nekem bejött, szeretem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #256 Dátum: 2008. Május 11. - 19:59:05 »

Én magam szeretem, ha kilátok az autóból. Ehhez fényre van szükség, de sajna a hőfok miatt szükség lesz fóliáztatnom. Pár kérdés hozzáértő fijuknak.

1. 5ajtósnál a fóliázás mennyibe kerül kb?
2. Milyen szín lehetőségek vannak?
3. Hátsó ablaknál mik a lehetőségek vagy a korlátok?

Előre is kösz

A színhez még annyit, hogy van olyan fólia is, aminek felső fele/harmada (átmenetben) foncsorozott tükörhöz hasonlóan veri vissza a fényt. Ajánlatos a kocsi színéhez választani a fólia színét, úgy mutatós (zöld autóhoz zöld fólia, de figyelj arra, hogy a kocsi üvegétől eltérő szín (márpedig a lacsié alapban színezett zöld) nem biztos, hogy előnyös; pl lila Vigyorog), vagy rakass feketét. Általában a fényt szűrik és az UV-A sugárzás majd' 100%-át.
Amúgy nemrég változott a rendelet, alább mellékelem. Gyakorlatilag a mostani szabály az, hogy a vezető melletti bal és jobb oldali összességében min 70 %-os fényáteresztésű legyen, az első szélvédő 75%-os, a b oszloptól hátrafelé akár átláthatatlan is lehet.
Műbizi, garancia! nekem 35-ös van, meg vagyok vele elégedve, de 30-asnál nem érdemes sötétebbet, mert esős, borús őszi  időben is ki kéne látni és amúgyis vastag az a fránya két A oszlop! (Nekem meg még légterelőm is van, ami tovább sötétít!) (Fényáteresztés= gyári 70% oldalüvegnél 30%-os fólia= a kinti fény 21%-a jut be, UV sugárzás megközelítőleg 0%
Ne hagyd magad lehúzni olyan dumával, hogy szét kell szedni az autót, meg az összes kárpitot, stb! Nem szükséges a kárpitbontás, profi munkát lehet anélkül is! Válassz tuti, zárt műhelyt, mert a kis sufniban ahol por is van, szemcsés marad az üveg, akárhogy mossák a fóliát, akárhogy portalanítanak! Készülj egy egész délelőttre, mert a hátsó üveg elég sok alakítást igényel, az maga majd egy óra tökéletesen felrakni (görbül minden irányban, ha HB-d van)!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 11. - 20:10:32 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #257 Dátum: 2008. Május 13. - 07:21:20 »

Köszi! ennyi infóval már meg tudom futni az első köröket. Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Imperial WTCC
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

WTCC Street


« Hozzászólás #258 Dátum: 2008. Május 27. - 22:42:40 »

Egyszerű kis kérdésem van: a hátsó két felirat betűi egyenként, valamiféle csapos megoldással vannak rögzítve vagy valamiféle duplo-szerű ragasztással?
Naplózva

sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #259 Dátum: 2008. Május 28. - 04:25:13 »

Egyszerű kis kérdésem van: a hátsó két felirat betűi egyenként, valamiféle csapos megoldással vannak rögzítve vagy valamiféle duplo-szerű ragasztással?

Kétoldali úgynevezett díszlécragasztóval vannak felrakva.
Naplózva
Imperial WTCC
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

WTCC Street


« Hozzászólás #260 Dátum: 2008. Június 01. - 13:29:59 »

Idézet
Kétoldali úgynevezett díszlécragasztóval vannak felrakva.

Köszönöm.
Naplózva

Ribbed2
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #261 Dátum: 2008. Június 06. - 09:43:16 »

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az újonnan vásárol lacettikhez kérhető WTCC-csomag tartalmát utólag
be lehet-e valahol szerezni. A felni nem lényeg, inkább a spoiler, első és hátsó szoknya, valamit a dístküszöb érdekelne. És ha igen, akkor az menyibe kerülne?
Előre is köszönöm,

Csaba
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #262 Dátum: 2008. Június 06. - 09:50:45 »

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az újonnan vásárol lacettikhez kérhető WTCC-csomag tartalmát utólag
be lehet-e valahol szerezni. A felni nem lényeg, inkább a spoiler, első és hátsó szoknya, valamit a dístküszöb érdekelne. És ha igen, akkor az menyibe kerülne?
Előre is köszönöm,

Csaba


Szia!
Üdv köztünk! Kacsint
Én úgy tudom, hogy márkakereskedésben lehet hozzá rendelni. Legalábbis volt rá egy akció, és akkor 125 ezer forintért kompletten lehetett venni. Hogy lehet-e még, azt megmondják bármelyik kereskedésben.
Naplózva
Ribbed2
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #263 Dátum: 2008. Június 06. - 09:58:28 »

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az újonnan vásárol lacettikhez kérhető WTCC-csomag tartalmát utólag
be lehet-e valahol szerezni. A felni nem lényeg, inkább a spoiler, első és hátsó szoknya, valamit a dístküszöb érdekelne. És ha igen, akkor az menyibe kerülne?
Előre is köszönöm,

Csaba


Szia!
Üdv köztünk! Kacsint
Én úgy tudom, hogy márkakereskedésben lehet hozzá rendelni. Legalábbis volt rá egy akció, és akkor 125 ezer forintért kompletten lehetett venni. Hogy lehet-e még, azt megmondják bármelyik kereskedésben.

És azt utólag is meg lehet venni? Mármint utólag rárakatni? Mert szerintem az az akció csak akkor érvényes, ha újonnan vásárolsz kocsit.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #264 Dátum: 2008. Június 06. - 12:31:23 »

Ribbed! Egyszerű a dolog, megkérdezed a márkaszervizt. De van még egy, esetleg jobb megoldás is: keresd meg itt Sebijoe-t, ő tuti, hogy tud segíteni, mert ezzel foglalkoznak! Irj neki privit, és ezzel elindítod kívánságod a teljesülés felé! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Ribbed2
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #265 Dátum: 2008. Június 06. - 12:59:17 »

Ribbed! Egyszerű a dolog, megkérdezed a márkaszervizt. De van még egy, esetleg jobb megoldás is: keresd meg itt Sebijoe-t, ő tuti, hogy tud segíteni, mert ezzel foglalkoznak! Irj neki privit, és ezzel elindítod kívánságod a teljesülés felé! Kacsint Vigyorog

Pont egy ilyen jobb megoldás miatt kértem tölletek tanácsot. Majd írok neki, és köszi Vigyorog
Naplózva
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #266 Dátum: 2008. Június 06. - 22:24:30 »

Hali!

A WTCC csomag csak új autón rendelhető. Utólagos csomag nincs forgalomba. Illetve eddig nem volt. Remélhetőleg nemsokára rendelhető lesz elemenként. Már elég sok el van adva ahhoz, hogy az alkatrészesek is megmozduljanak.  Ha egy ilyen összetörik azt is tudni kellesz javítani.

Ha komomolyan érdekel jelezd és utána mozdulok, hogy hogyan áll ez a kérdés manapság.



.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #267 Dátum: 2008. Június 07. - 04:24:02 »



Naplózva


LPG
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #268 Dátum: 2008. Június 07. - 06:32:09 »

Lehet rendelni a WTCC szettet első-hátsó toldat és küszöb spoiler van benne potom 251000,- Ft, ja és még nincs színre fújva!!!!!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 07. - 06:34:26 írta sebijoe » Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #269 Dátum: 2008. Június 07. - 09:05:35 »

Lehet rendelni a WTCC szettet első-hátsó toldat és küszöb spoiler van benne potom 251000,- Ft, ja és még nincs színre fújva!!!!!!!!!

Meggondoltam magam... Nem is teccik!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!