Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 19. - 22:44:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 93   Le
 
Szerző Téma: Optikai tuning, megjelenés  (Megtekintve 255968 alkalommal)
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1005 Dátum: 2010. December 06. - 08:49:45 »

Hasonlót láttam élőbben nem volt csúnya,pedig az házi készítésű volt. Ja és 2szinű volt a fénye fehér alapból fékezéskor meg piros.
 

Lehet ha élőben látnám más lenne, de így képről...nem tetszik.
De ez csak az én véleményem. Mosolyog

Nekem inkább a ledes lámpa tűnt giccsesnek, a chevi jelre meg jó szó az aranyos... nem hivalkodó, diszkrét fényecske.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1006 Dátum: 2010. December 07. - 09:44:56 »

Cartársak! Légterelő ügyben, nézd meg:(www.legterelo.hu) E-mail: (vfts@vfts.hu)
VFTS Bt. Tel: +36-20-9452-493. Házhoz szállítás: +36-20-3306-276. Hátha...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1007 Dátum: 2010. December 10. - 16:38:24 »

Nekem kéne ilyen, full feketében.
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1008 Dátum: 2010. December 10. - 16:50:32 »

Egész jól néz ki.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1009 Dátum: 2010. December 10. - 21:46:36 »

Én meg szívesen venném, ha könnyen tudnám a felső légbeömlőt (embléma körül) lezárni ill. ha kell egy mozdulattal nyitni, mert ebben a hidegben itt a városi pár perces tötymörgéssel mindig hidegen megy. Az egy dolog, hogy többet eszik, de kopik is a motor....
Nincs valakinek ötlete egy esztétikus, de könnyen kezelhető takaróra? (Az alsót nem zárnám be a ködlámpák között, nem akarom annyira megbolygatni a hűtési rendszert, elég lenne a felső rész, ahol belép a meleg ág a hűtőbe)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1010 Dátum: 2010. December 10. - 22:24:47 »

Én meg szívesen venném, ha könnyen tudnám a felső légbeömlőt (embléma körül) lezárni ill. ha kell egy mozdulattal nyitni, mert ebben a hidegben itt a városi pár perces tötymörgéssel mindig hidegen megy. Az egy dolog, hogy többet eszik, de kopik is a motor....
Nincs valakinek ötlete egy esztétikus, de könnyen kezelhető takaróra? (Az alsót nem zárnám be a ködlámpák között, nem akarom annyira megbolygatni a hűtési rendszert, elég lenne a felső rész, ahol belép a meleg ág a hűtőbe)
Szerintem semmi értelme eltakarni a hűtőt. A termosztát csak akkor engedi oda keringeni a vizet, ha már meleg a motor.
Feltéve ha jó a termosztát.
Naplózva


LPG
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1011 Dátum: 2010. December 10. - 23:58:14 »

Tényleg jó!Most vettem észre,hogy az enyémen a hűtö rács ilyen:
http://www.lacettiklub.hu/images/rsgallery/original/F_nyk_p0347.jpg
Ezen az oroszon meg olyan mint a HB-n:
http://www.strelka11.ru/pages/lacetti.html
Hm?? He  Az enyémen befér egy madár is!
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 11. - 00:00:50 írta gabka » Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1012 Dátum: 2010. December 11. - 00:16:09 »

A dízelnek más a hűtőrácsa.
Naplózva


LPG
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1013 Dátum: 2010. December 11. - 07:29:53 »

Azért az itt látható rogzitők is jópofák, praktikusak és ötletesek. Akár házilag is elkészíthetőek. http://www.strelka11.ru/market/index.php?page=shop.product_details&category_id=18&flypage=flypage.tpl&product_id=21&option=com_virtuemart&Itemid=53
Naplózva

Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1014 Dátum: 2010. December 11. - 09:46:42 »

Azért az itt látható rogzitők is jópofák, praktikusak és ötletesek. Akár házilag is elkészíthetőek. http://www.strelka11.ru/market/index.php?page=shop.product_details&category_id=18&flypage=flypage.tpl&product_id=21&option=com_virtuemart&Itemid=53
Ötletes! Ráállítom anyámat a megvalósításra Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1015 Dátum: 2010. December 11. - 13:25:29 »

Én meg szívesen venném, ha könnyen tudnám a felső légbeömlőt (embléma körül) lezárni ill. ha kell egy mozdulattal nyitni, mert ebben a hidegben itt a városi pár perces tötymörgéssel mindig hidegen megy. Az egy dolog, hogy többet eszik, de kopik is a motor....
Nincs valakinek ötlete egy esztétikus, de könnyen kezelhető takaróra? (Az alsót nem zárnám be a ködlámpák között, nem akarom annyira megbolygatni a hűtési rendszert, elég lenne a felső rész, ahol belép a meleg ág a hűtőbe)
Szerintem semmi értelme eltakarni a hűtőt. A termosztát csak akkor engedi oda keringeni a vizet, ha már meleg a motor.
Feltéve ha jó a termosztát.
Attól még megy be a hideg levegő ott is.... Hamarabb melegedne a motor, ha nem csapna be annyi zug.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1016 Dátum: 2010. December 11. - 15:04:30 »

Tavaly télre én teljesen letakartam a hűtö rácsot(akkor még a HB volt)Méretre vágtam egy 2mm vastag gumi lapot,kivettem a felső rácsot,hozzá rögzítettem,visszacsúsztattam alúl is rögzítettem(gyorskötözővel) és kész.Itt elég komoly mínuszok vannak egész tavaszig és a hűtötől is elég távol volt,termosztát meg van benne,ha hűteni akarja a motort bőven járt a levegő amit a ventillátor kever.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1017 Dátum: 2010. December 11. - 19:25:04 »

Tavaly télre én teljesen letakartam a hűtö rácsot(akkor még a HB volt)Méretre vágtam egy 2mm vastag gumi lapot,kivettem a felső rácsot,hozzá rögzítettem,visszacsúsztattam alúl is rögzítettem(gyorskötözővel) és kész.Itt elég komoly mínuszok vannak egész tavaszig és a hűtötől is elég távol volt,termosztát meg van benne,ha hűteni akarja a motort bőven járt a levegő amit a ventillátor kever.
Ez a gumilap nem is rossz ötlet! Valami ilyesmi kellene, amit egy pillanat alatt ki tudok kapni, ha gyorsan vidékre megyek, de eléggé szoruljon is a helyére, ne is essen ki.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1018 Dátum: 2010. December 12. - 11:48:28 »

Hoppá! Innen is ugrasztottam egy nem ide illő zrikát...
Továbbiak a törzsasztalban.
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #1019 Dátum: 2011. Január 02. - 11:03:30 »

Egy darabig megint akciós a hátsó szárny!tavaly én is vettem,teljesen jó minőség!
http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/kulso_autofelszereles/optikai_tuning/chevrolet_hatso_legterelo_spoiler_****ny_akcio_1434464766.html
Naplózva
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 93   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!