Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 27. - 22:32:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Le
 
Szerző Téma: Klubcsemeték (akikre büszkék vagyunk)  (Megtekintve 74173 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #45 Dátum: 2009. Március 09. - 20:21:29 »

itt lehet dicsekedni?
Országos Középiskolai Fotópályázat, profi kategória 2. helyezett lett a képem  Vigyorog
Megtekinthető Pécsett áprilistól Vigyorog

Büszke vagyok, mert aki esetleg nem tudná, GioMaster az én fiam, akit már sokan ismertek a talikról, ő a Csaba! "Ez az én fiam, akiben kedvem telik."
Persze az avatarján a "közös" kocsinkról ki lehetett volna esetleg találni... Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #46 Dátum: 2009. Március 09. - 20:38:04 »

itt lehet dicsekedni?
Országos Középiskolai Fotópályázat, profi kategória 2. helyezett lett a képem  Vigyorog
Megtekinthető Pécsett áprilistól Vigyorog

Büszke vagyok, mert aki esetleg nem tudná, GioMaster az én fiam, akit már sokan ismertek a talikról, ő a Csaba! "Ez az én fiam, akiben kedvem telik."
Persze az avatarján a "közös" kocsinkról ki lehetett volna esetleg találni... Kacsint
Sikerült is  Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #47 Dátum: 2009. Március 09. - 20:40:40 »


Gratulálunk!
 
De hogy én is tudjak dicsekedni kicsit. A lurkó 20-án megy országos matekversenyre. Remélem jó eredményt ér el, mert szívesen odaragasztanám a tavalyi oklevele mellé!   Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #48 Dátum: 2009. Március 09. - 20:41:58 »

itt lehet dicsekedni?
Országos Középiskolai Fotópályázat, profi kategória 2. helyezett lett a képem  Vigyorog
Megtekinthető Pécsett áprilistól Vigyorog

Büszke vagyok, mert aki esetleg nem tudná, GioMaster az én fiam, akit már sokan ismertek a talikról, ő a Csaba! "Ez az én fiam, akiben kedvem telik."
Persze az avatarján a "közös" kocsinkról ki lehetett volna esetleg találni... Kacsint
Figyeltem is egy darabig, hátha belecsúszik az a ronda kék autó a vízbe!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #49 Dátum: 2009. Március 21. - 20:40:35 »

itt lehet dicsekedni?
Országos Középiskolai Fotópályázat, profi kategória 2. helyezett lett a képem  Vigyorog
Megtekinthető Pécsett áprilistól Vigyorog

Büszke vagyok, mert aki esetleg nem tudná, GioMaster az én fiam, akit már sokan ismertek a talikról, ő a Csaba! "Ez az én fiam, akiben kedvem telik."
Persze az avatarján a "közös" kocsinkról ki lehetett volna esetleg találni... Kacsint
Figyeltem is egy darabig, hátha belecsúszik az a ronda kék autó a vízbe!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Tudod mi a bátorság, és a vakmerőség közt a különbség? A bátor felismeri a veszélyt, átgondolja, és utána tesz valamit. A vakmerő csak belevág, nem számítva a következményekkel. Te melyikbe tartozol? A "ronda kék autó" beszólás vért kíván! Felmérted az életveszélyt? Az öngyilkosságra gyáva vagy, ezért azt választottad, hogy én nyúzzalak meg? He  Nyilvános bocsánat kérést követelek, vagy a Cettidet letrabantozom! Nos, mit lépsz? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #50 Dátum: 2009. Március 21. - 21:00:53 »

itt lehet dicsekedni?
Országos Középiskolai Fotópályázat, profi kategória 2. helyezett lett a képem  Vigyorog
Megtekinthető Pécsett áprilistól Vigyorog

Büszke vagyok, mert aki esetleg nem tudná, GioMaster az én fiam, akit már sokan ismertek a talikról, ő a Csaba! "Ez az én fiam, akiben kedvem telik."
Persze az avatarján a "közös" kocsinkról ki lehetett volna esetleg találni... Kacsint
Figyeltem is egy darabig, hátha belecsúszik az a ronda kék autó a vízbe!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Cápa! Tudod mi a bátorság, és a vakmerőség közt a különbség? A bátor felismeri a veszélyt, átgondolja, és utána tesz valamit. A vakmerő csak belevág, nem számítva a következményekkel. Te melyikbe tartozol? A "ronda kék autó" beszólás vért kíván! Felmérted az életveszélyt? Az öngyilkosságra gyáva vagy, ezért azt választottad, hogy én nyúzzalak meg? He  Nyilvános bocsánat kérést követelek, vagy a Cettidet letrabantozom! Nos, mit lépsz? He Kacsint
Bocsánatért esedezem Gidy elvtárs!  Vigyorog

De hogy visszatérjünk a topic témájához!
Jelentem, szemem fénye harmadik helyezett lett a matekversenyen. Oklevél betárolva a többi mellé a falra! Kacsint
Pontosítom a bejelentés részleteit (mentségemre szolgáljon, hogy még a tanárok sem tudták verseny előtt egy héttel, hogy milyen versenyre is neveztek) nem országos volt, hanem "csak" megyei rendezésű az egyházi iskoláknak.
Lehet elfogult vagyok, de nekem mindez mit sem számít, dagad a mellem, hogy ilyen okos fiam van! (Én ennyi idősen sehol sem voltam, nemhogy versenyen! Örültem, hogy 4-4,5 átlaggal középsuliba mehettem! Kacsint)
Hozzáteszem még: anyuci dicsekszik mindig vele, hogy minden jót tőle örökölt....hát nem is tőlem örökölte az eszét, mert nekem még megvan!  Vigyorog 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #51 Dátum: 2009. Március 22. - 19:01:02 »

Gratula Cápa! Főleg, ha a felkészítésben Te segítettél!  Kacsint Vigyorog

A legkisebb meg már ki tudja mondani, hogy Csevi Lacsetti. És meg  is különbözteti! Mert a gyönyörűséget nevén az offtopic vasat csak a "fehér" címen emlegeti.
Matekozni még nem tud, de tízig elszámol. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #52 Dátum: 2009. Március 22. - 19:38:07 »

Gratula Cápa! Főleg, ha a felkészítésben Te segítettél!  Kacsint Vigyorog

A legkisebb meg már ki tudja mondani, hogy Csevi Lacsetti. És meg  is különbözteti! Mert a gyönyörűséget nevén az offtopic vasat csak a "fehér" címen emlegeti.
Matekozni még nem tud, de tízig elszámol. Vigyorog
Köszi! Meglátod a Tied is hamar felcseperedik! Nemrég még az enyémhez is értelmező szótárt kellett készíteni az óvónőnek. Ez komoly! Nem értették, hogy mit mond.
Nőlnek, mint a bolondgombák!  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 22. - 19:41:27 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #53 Dátum: 2009. Május 11. - 08:04:02 »

Na jó, akkor én is (újra) dicsekszem.
Fiú gyermekem legújabb eredményei (ugye megbocsájtotok, hogy csak azokat írom, ahol az országos döntőkben is elfogadható eredményt ért el?  Vigyorog)

1: Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos 13. helyezett (1. korcsoport)
    http://nemes.inf.elte.hu/nemes_aktualis.html#feladatok

2: Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos 13. helyezett (3. korcsoport)
    http://logo.inf.elte.hu/logo_aktualis.html

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #54 Dátum: 2009. Május 11. - 14:18:06 »

Na jó, akkor én is (újra) dicsekszem.
Fiú gyermekem legújabb eredményei (ugye megbocsájtotok, hogy csak azokat írom, ahol az országos döntőkben is elfogadható eredményt ért el?  Vigyorog)

1: Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos 13. helyezett (1. korcsoport)
    http://nemes.inf.elte.hu/nemes_aktualis.html#feladatok

2: Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos 13. helyezett (3. korcsoport)
    http://logo.inf.elte.hu/logo_aktualis.html


Őszinte grat, és taps! Neked is, de neki is add át ám! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #55 Dátum: 2009. Május 12. - 12:39:45 »

Na jó, akkor én is (újra) dicsekszem.
Fiú gyermekem legújabb eredményei (ugye megbocsájtotok, hogy csak azokat írom, ahol az országos döntőkben is elfogadható eredményt ért el?  Vigyorog)

1: Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos 13. helyezett (1. korcsoport)
    http://nemes.inf.elte.hu/nemes_aktualis.html#feladatok

2: Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos 13. helyezett (3. korcsoport)
    http://logo.inf.elte.hu/logo_aktualis.html


Grat neki!
Az eszét tuti az apjától örökölte!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #56 Dátum: 2009. Május 12. - 13:22:16 »

Na jó, akkor én is (újra) dicsekszem.
Fiú gyermekem legújabb eredményei (ugye megbocsájtotok, hogy csak azokat írom, ahol az országos döntőkben is elfogadható eredményt ért el?  Vigyorog)

1: Nemes Tihamér Országos Középiskolai Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos 13. helyezett (1. korcsoport)
    http://nemes.inf.elte.hu/nemes_aktualis.html#feladatok

2: Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny, országos 13. helyezett (3. korcsoport)
    http://logo.inf.elte.hu/logo_aktualis.html


Grat neki!
Az eszét tuti az apjától örökölte!  Kacsint Vigyorog
Ja. Értem én.Vigyorog Vigyorog
Azért maradt még elég.  Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #57 Dátum: 2009. Május 12. - 20:00:51 »

Bravo!

Lassan besegit?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #58 Dátum: 2009. Május 13. - 07:11:42 »

Bravo!

Lassan besegit?
Besegít?  He

Átveszi !!!  Kacsint

Gratula a büszke Apukának!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #59 Dátum: 2009. Május 15. - 13:10:23 »

Bravo!

Lassan besegit?
Besegít?  He

Átveszi !!!  Kacsint

Gratula a büszke Apukának!
Ilyen "veszély" jelenleg nem fenyeget. A "saját" honlapját sem csinálja.
Azért nagyon nem szomorkodom.
Most éppen Debrecenben van (Hatvany Lajos fizika verseny országos döntő: http://www.atomki.hu/ELFT/verseny/verseny.htm. Na ez a weblap nem semmi!  Vigyorog Vigyorog)
Jövő hét végén Győrbe utazik : http://www.kfki.hu/education/verseny/oveges/. Szintén fizika országos döntő.

 Mosolyog Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 19   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!