Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 20:25:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476202 alkalommal)
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #3135 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 18:09:19 »

Zách utcai garázs, 9kor:)
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #3136 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 18:41:10 »

Már egy párszor csak én képviseltem a HB-sokat... Nah mivan emberek?
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #3137 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 18:43:51 »

Én sem fogok tudni sokáig maradni, de ott leszek! 9 órakor legyen ott aki tud a Zách utcai kapunál! Akit érdekel a dolog, az keresse az aktuális embereket ha kell telefonszám!
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #3138 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 18:48:50 »

Azé remélem sedános is lesz ott:P
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3139 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 19:11:58 »

Én sem fogok tudni sokáig maradni, de ott leszek! 9 órakor legyen ott aki tud a Zách utcai kapunál! Akit érdekel a dolog, az keresse az aktuális embereket ha kell telefonszám!
Ááááááá, még nincs rutinod.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog  Ilyenkor Aput kell keresni. Elég annyit tudni, hogy ő hol van. Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #3140 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 20:21:30 »

Én is ott leszek 9-kor, így újabb HB-val gazdagodik a brigád!  Kacsint De mint Ladigidy-nek írtam privátban csak fél 12-ig tudok maradni mert délután programom van. Ha addig nem kerülök a troli volánja mögé, akkor majd meséljetek róla!  Vigyorog
Naplózva
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #3141 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 21:25:04 »

Szuper, nyah még még:)
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #3142 Dátum: 2013. Szeptember 27. - 21:29:45 »

Amúgy mi is max 11 maradunk mert tovább kell mennünk:S
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3143 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 07:17:11 »

Hú, nagyon jó volt a trolinap.

Apunak ezer köszönet, Armand vezette a Solaris-t. Igen, Armand. Lesznek képek is - ha sikerül okosabbnak lennem az új okostelefonomnál.

Két hét múlva akkor álljunk össze minimum traccsolni, mert pl. ladlaccal csak kezet tudtunk rázni, mert Jázmin már rángatta is magával.  Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #3144 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 07:31:56 »

Sajnos hamar mennünk kellett, de mikor visszaértünk már nem volt ott senki:S Legalább nyertünk a tombolán:P
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3145 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 07:51:47 »

Sajnos hamar mennünk kellett, de mikor visszaértünk már nem volt ott senki:S Legalább nyertünk a tombolán:P
Én 3-ig ott voltam. Bizony. Le is késtük a mozit.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Papy
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Hozzászólás #3146 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 08:14:42 »

Sajnos hamar mennünk kellett, de mikor visszaértünk már nem volt ott senki:S Legalább nyertünk a tombolán:P
Én 3-ig ott voltam. Bizony. Le is késtük a mozit.  Kacsint
Reggel vettünk tombolát, és gondoltuk hamár megvettük érdemes visszamenni:D Mondjuk a zene kicsit tovább tartott mint kellett volna...Vigyorog
Naplózva

Papy, akinek Lacettije van, és nem fél használni...!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3147 Dátum: 2013. Szeptember 30. - 15:28:37 »

Mi meg "csak" Gidyvel taliztunk, meg Csabáékkal náluk, el kellett menni megnézni a tüneményes ikreket. Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3148 Dátum: 2013. Október 05. - 15:06:38 »

Cartársak! Talizók! Barátaim a Klubban!
11-en szavaztak a jövő szombati talira, és ebből 9-en a remeteszőlősi "Klub Tanyát" választották. Úgy néz ki, hogy ez lesz a befutó. Bár érdekes, hogy 2 szavazó oda nem jönne. Vajon miért nem? Remélem azért, ha nem is szavazta meg, azért majd csatlakozik majd hozzánk. Azt viszont szeretném tudni, hogy személy szerint kik is jönnének, hogy olyanok, akik ismerik a helyet, vagy olyanok is, akik még nem voltak nálunk, mert ez utóbbi embereknek talán kellene egy fix gyülekezési pont, hogy ne legyen gond a hely megtalálásában. Kérem az összes(!) jelentkezőt, hogy priviben írja meg nekem, hogy kik, és milyen létszámmal jönnek, és azt, hogy megtalálják-e a helyet, vagy igénylik a közös gyülekezési pontot. Kivételesen Ilus nem tudja ellátni a háziasszony szerepét (másnap dupla keresztelő lesz!), így vagy batyus evés- ivás lesz, vagy pedig a helyi CBA-ban veszünk italokat, virslit, mustárt, ketchupot, kenyeret, és azt fogjuk elfogyasztani. Ez esetben összedobjuk a pénzt rá. A döntés a tietek, nekem mindegy. Mindenki jelezze azt is, hogy vagy "önellátó" lesz-e, vagy a közösbe szállna be, amit majd a helyszínen döntünk el. Tali kezdete lehetne mondjuk 10 óra, addigra a kisebb gyerekesek is oda tudnának érni. Én korábban kimegyek persze. A "régiek" közül valaki legyen az "újak" idegenvezetője, és vezesse őket a helyszínre. Önként ki vállalja? Ezekről majd beszéljünk itt a topicban is. Remélem jó idő lesz, és végre együtt lehetünk, mint rég. Nem késő se szavazni, se csatlakozni a csapathoz, akár szavazás nélkül is, befogadó vagyok, vagyunk. Uff! Én beszéltem!

Amennyiben a Róka hegy befogná a telket, és nyerne, úgy akkor természetesen mindenki batyussá válna, és ez esetben meg kell majd beszélni egy mindenkire vonatkozó közös gyülekezési pontot, parkolót. Stocz úr már volt ott, remélem jönni fog, ez esetben ő lehetne a csapat idegenvezetője. Remélem jön, és vállalja is.

Döntsön a többség! De fogadja el azt a kisebbség is, és jöjjön mindenki talizni bárhová is!

Eldőlt a tali helye, a többség a telkes Klubtanyát választotta. Megtisztelő.
Viszont érvénybe lépett az, hogy várom a név szerinti jelentkezőket, és az említett ellátásra vonatkozó kérdésekre a válaszokat. Ne halogassátok az utolsó pillanatokra a válaszokat, lehessen tervezni, hogy minden jól sikerüljön. Ne hagyjatok magamra, szépen kérem. Uff! Újra szóltam!

Sértődés ne essék, de kutyát, macskát ne hozzon senki sem. Van rá oka, hogy ezt kérem, majd meglátjátok, meghalljátok miért is. Köszönöm.

Péntek este 20:17-ig csak Jani mondta, írta, hogy valóban jönne a telekre talizni. A többiek vagy lemondták, vagy csak nem is jelentkeztek, pedig kértem a szavazókat erre. Sajnálom, és nem töröm magam tovább. A továbbiakban, ha talit akartok, szervezzétek meg magatoknak, én nem égetem magam többé. Van néhány barátom a klubban, akikkel össze szoktunk jönni, azokat továbbra is szívesen látom, vagyok velük együtt, de jó lett volna, ha nemcsak egy szűk kör tartaná a személyes találkozásokat, barátságot. De persze nem kötelező egymás társaságát keresni. Marad a fórumos hibakeresés, személyes kapcsolatok nélkül.

« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 11. - 19:26:34 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #3149 Dátum: 2013. Október 07. - 07:51:17 »


A jó idő alapfeltétel nálunk, de gondolom, más sem szívesen talizik esőben. Ezért is jó az aznapi bevásárlás, mert látjuk, hogy hány főre kell "főzni". Igaz, egyszer már voltunk, de az odatalálás ettől még bizonytalan számomra...
Nyitok egy listát, lássuk a medvét!

Telkes tali résztvevők:

1. Gidy
2. Döme családja (2+2 fő).
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!