Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 14:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476001 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3060 Dátum: 2013. április 15. - 11:16:57 »


Ami pedig a Chevy Klubos dolgot illeti, hát sok Lacetti Klubos kettős klubtag, főleg őket illeti, hogy olvassák, jelentkezzenek, menjenek a programokra. Persze tudom befogadók ők is, mint mi is, de az itteni nagy többség mégis inkább ehhez a klubhoz tartozik, mint ahogy az ottaniak se nagyon vonzódnak hozzánk, ami érthető mindkét oldalon. Nem véletlen, hogy külön vagyunk, és nem egyesültünk velük. Jó így.

Ezt nem értem és sosem értettem, hogy miért kell ennyire elidegenedve beszülni a chevyklubról.  Azért szerencse, hogy az aktív tagok többsége ott is aktív és nem versengésnek tekinti ezt az egészet. 
Weres! Mindkét klub önkéntes, mindkét klubban lehet mindkettőhöz tartozni. Ezt nem kell túllihegni, mindenkinek szíve joga, hogy ki hová akar tartozni, mit olvas, hol érzi magát jól, melyik programon akart részt venni, nincs itt semmilyen baj, nincs versengés, én nem értem, hogy mi a problémád ezzel kapcsolatban. Nem vagyok ott klubtag, mégis volt, hogy elmentem a rendezvényükre, és jó volt. De az az igazság, hogy azért  a beszélgetések inkább klubon belüliek közt folyt. A Chevy Klub hivatalosabb, ott funkciók vannak, a Lacetti Klub lazább, és nem hivatalos, csak "van". Ne akarjunk mást egyikből sem, mint amilyen most jól működik. Szerintem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3061 Dátum: 2013. április 15. - 12:50:24 »

Értelek (avagy mégsem  Vigyorog), de nem nekem volt problémám, csupán nem értettem a hozzáállást a dolgokhoz, de már okosabb lettem.   
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3062 Dátum: 2013. április 16. - 08:08:01 »

Egy kis talis lehetőség: szombaton kimegyünk a telekre, visszakapcsoljuk a vizet, megnézzük, mit tett a tél a házzal, kerttel, és elkezdjük a szezont. Ha van valakinek kedve kijönni a jó levegőre, és találkozni velünk, hát rajta, szívesen látunk vendégeket. Az ellátás ezúttal piknik jellegű lesz, most nem lesz nagy dinom- dánom kivételesen. Azért kávét kaphattok. (CBA bolt a közelben). Aki jönne, keressen meg priviben, vagy telefonon. Asszony, gyerek nem akadály, sőt. Uff! Én meghívtalak!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3063 Dátum: 2013. április 16. - 13:37:57 »

sajnos mi babaexpo-n leszünk, azaz anya, én meg babázok itthon  Zavart
de köszönjük a meghívást  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3064 Dátum: 2013. április 16. - 22:04:14 »

sajnos mi babaexpo-n leszünk, azaz anya, én meg babázok itthon  Zavart
de köszönjük a meghívást  Kacsint
Anyának nem kell megtudnia, hogy nem otthon babázol.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3065 Dátum: 2013. április 17. - 07:21:46 »

sajnos mi babaexpo-n leszünk, azaz anya, én meg babázok itthon  Zavart
de köszönjük a meghívást  Kacsint
Anyának nem kell megtudnia, hogy nem otthon babázol.  Kacsint
de te úgy is elmondanád neki, úgyhogy nem merek kockáztatni  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3066 Dátum: 2013. április 17. - 12:39:02 »

sajnos mi babaexpo-n leszünk, azaz anya, én meg babázok itthon  Zavart
de köszönjük a meghívást  Kacsint
Anyának nem kell megtudnia, hogy nem otthon babázol.  Kacsint
de te úgy is elmondanád neki, úgyhogy nem merek kockáztatni  Vigyorog Vigyorog
Van az a sör / bor mennyiség... Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #3067 Dátum: 2013. április 17. - 15:37:43 »

És hol van a focistali??  He
Ja, Dortmundban...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3068 Dátum: 2013. április 17. - 15:38:03 »

Van az a sör / bor mennyiség... Vigyorog
amikor már nem tudsz beszélni  He Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3069 Dátum: 2013. április 17. - 15:38:43 »

Szóval szpmbaton kint leszünk a telken, mint írtam. De Ákos ötletére, lehet, hogy vasárnap ebéd után is kimegyünk, akit érdekelne, nézze ide vissza, és jöjjön, ha valóban jó idő lesz, és újra kimennénk.

Más: Ákos felhozta a foci témát is. Egy éve elég jól sikerült focis, kajákós napot tartottunk, igaz végül kisebb létszámmal, mit amit előre ígértek. Itt a várva- várt tavasz, már nem lehet hivatkozni a hóra, hidegre, tehát jöhet az idei focis tali. Mi állunk rendelkezésre, a VFC már kész is, már csak ellenfélre kellenének a jelentkezők. Ha lesz rá valós (!) igény, akkor megszervezhetjük, de ne legyen pusztába kiáltott szó a felhívás focis talira, mint ősszel. Május második felében lenne jó nekünk, addigra mindenki, akit érdekel idejében felkészülhet rá. Szóval kit érdekelne? Természetesen ez is családos tali lenne, asszonyokkal, barátnőkkel, gyerekekkel, mint a múltkor is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #3070 Dátum: 2013. április 17. - 15:40:29 »

Szóval szpmbaton kint leszünk a telken, mint írtam. De Ákos ötletére, lehet, hogy vasárnap ebéd után is kimegyünk, akit érdekelne, nézze ide vissza, és jöjjön, ha valóban jó idő lesz, és újra kimennénk.

Más: Ákos felhozta a foci témát is. Egy éve elég jól sikerült focis, kajákós napot tartottunk, igaz végül kisebb létszámmal, mit amit előre ígértek. Itt a várva- várt tavasz, már nem lehet hivatkozni a hóra, hidegre, tehát jöhet az idei focis tali. Mi állunk rendelkezésre, a VFC már kész is, már csak ellenfélre kellenének a jelentkezők. Ha lesz rá valós (!) igény, akkor megszervezhetjük, de ne legyen pusztába kiáltott szó a felhívás focis talira, mint ősszel. Május második felében lenne jó nekünk, addigra mindenki, akit érdekel idejében felkészülhet rá. Szóval kit érdekelne? Természetesen ez is családos tali lenne, asszonyokkal, barátnőkkel, gyerekekkel, mint a múltkor is.

Fociban benne lennék, csak jó legyen az időpont, mert nem tudok minden hétvégén szabadnapot kérni.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3071 Dátum: 2013. április 17. - 20:05:29 »

Szóval szpmbaton kint leszünk a telken, mint írtam. De Ákos ötletére, lehet, hogy vasárnap ebéd után is kimegyünk, akit érdekelne, nézze ide vissza, és jöjjön, ha valóban jó idő lesz, és újra kimennénk.

Más: Ákos felhozta a foci témát is. Egy éve elég jól sikerült focis, kajákós napot tartottunk, igaz végül kisebb létszámmal, mit amit előre ígértek. Itt a várva- várt tavasz, már nem lehet hivatkozni a hóra, hidegre, tehát jöhet az idei focis tali. Mi állunk rendelkezésre, a VFC már kész is, már csak ellenfélre kellenének a jelentkezők. Ha lesz rá valós (!) igény, akkor megszervezhetjük, de ne legyen pusztába kiáltott szó a felhívás focis talira, mint ősszel. Május második felében lenne jó nekünk, addigra mindenki, akit érdekel idejében felkészülhet rá. Szóval kit érdekelne? Természetesen ez is családos tali lenne, asszonyokkal, barátnőkkel, gyerekekkel, mint a múltkor is.

Fociban benne lennék, csak jó legyen az időpont, mert nem tudok minden hétvégén szabadnapot kérni.

Valami Lacsis taliban is szívesen benne lennék! Az MNT által szervezettek nekünk is elérhetőek voltak és azokon részt is vettünk!
Naplózva

r3dwo0d
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Hozzászólás #3072 Dátum: 2013. április 17. - 21:32:15 »

Egy jó focira én is beneveznék szívesen, csak ha lehet egy kérésem akkor ne betonon játszunk!  Mosolyog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3073 Dátum: 2013. április 17. - 22:31:48 »

én is jobban szeretnék nem betonon focizni, mert ott nem lehet becsúszni rendesen  Vigyorog  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #3074 Dátum: 2013. április 18. - 11:38:49 »

én is jobban szeretnék nem betonon focizni, mert ott nem lehet becsúszni rendesen  Vigyorog  Vigyorog
Salak?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!