Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 14:34:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 476024 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #3045 Dátum: 2013. Március 15. - 08:55:48 »

Valóban nem az én hibám, de a titek sem. Nincs bántódás, nincs hibás, csak sajnálat, hogy nem jött össze, de legalább most nem a mi hibánkból, hanem külső tényező tette lehetetlenné, a jónak ígérkező programot, talit. Remélem a legközelebb már szerencsénk lesz, és többen is jönnek majd, nemcsak jelentkeznek. De azért remélem valóban ez volt a csúnya tél utolsó rúgása, és hipp- hopp beköszönt a tavasz, mondjuk már a jövő héten. Sajnálom, de ahogy a nagy Főni mondta: széllel szemben, pláne, ha az orkánszerű, és még havat is hord, nem érdemes. Különösen nem Komárom, és Esztergom felől, ezt belátom, és megkövetem a barátaimat, ha a megfutamodást a nemes szívükre vették volna. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Viszont akkor ezt pótlandóként, áprilisban valóban csináljunk majd egy jó kirándulós talit, aminek helyszínét később megbeszélnénk, hogy minél többen jöhessenek, még a Kapitány is, aki hamarosan újra eléri a Földet. Lehet, hogy ő volt a Jónás a hajón, ezért nem jött össze a mostani tali, nehogy nélküle legyen jó? Csak nem olyan...

Ettől függetlenül gondoljunk hős magyarokra ezen a nagy ünnepen, akik értünk is harcoltak 1948.-ban, és életüket, szabadságukat adták a hazáért, szabadságunkért.
...pedig odajutáshoz egy kutyaszánt felajánlottam volna!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Az EB, a Klubkutya (Fülöp) lett volna...  Vigyorog Vigyorog
Olcsó üzemanyaggal, husival működik.  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3046 Dátum: 2013. Március 20. - 11:47:21 »

A rossz idő miatt, ezt hagytuk ki:

http://www.vasuttortenetipark.hu/cikk/oldtimerek-hetvegeje

A legszebb persze a faros Ikarus volt- szerintem.

Remélem azért összejön majd más közös program az idén...Például:

www.bkv.hu/hu/muzeumok/varosi_tomegkozlekedesi_muzeum

www.bkv.hu/hu/muzeumok/foldalatti_vasuti_muzeum_budapest
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 20. - 11:52:27 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3047 Dátum: 2013. április 12. - 13:36:12 »

ha valaki még esetleg így utlosó előtti pillanatban szeretne jönni a holnapi chevy klubos baráti kirándulásra.............
Figyelem!
Gyülekező: 06:30-07:00 Budapest, Kerepesi út - Keresztúri út sarok, kivezető oldalon lévő gyorsétterem.
GPS: 47.5044898122      19.1516804695
         47° 30' 16.1"          19° 9' 6"

Innen indulás 07:00-kor.
Útvonal a 3-as főút, nem pályázunk.

Terveink között szerepel egy Egri borkészlet feltöltés is.

Április 13, Szombat.
A lényegi program változatlan, Mátraháza - Kékestető - Kilátó - Eger.
A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk. 

Az újboli jelentkezést ezennel megnyitom:
0. sznuni+Évi
1. Yeti + Család
2. nkr73+család
3. CaptainB + család.
4. Weres, NorciW és Botond 
5. Döme + család, majd valahol csatlakoznak hozzánk
6. Jani + család.
7.
8.
9.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3048 Dátum: 2013. április 12. - 14:52:53 »

A jelentkezőket elnézve, Lacetti találkozó lesz. Csak egy kakukktojás van. Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3049 Dátum: 2013. április 12. - 20:29:23 »

A jelentkezőket elnézve, Lacetti találkozó lesz. Csak egy kakukktojás van. Vigyorog
Robi is lacettis lenne :?  He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #3050 Dátum: 2013. április 12. - 21:01:17 »

A jelentkezőket elnézve, Lacetti találkozó lesz. Csak egy kakukktojás van. Vigyorog
Robi is lacettis lenne :?  He
Olyasmi, Nubira 3. Kacsint
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3051 Dátum: 2013. április 12. - 22:26:45 »

A jelentkezőket elnézve, Lacetti találkozó lesz. Csak egy kakukktojás van. Vigyorog
Robi is lacettis lenne :?  He
Olyasmi, Nubira 3. Kacsint
jujj de izgi Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #3052 Dátum: 2013. április 13. - 13:13:27 »

A jelentkezőket elnézve, Lacetti találkozó lesz. Csak egy kakukktojás van. Vigyorog
Robi is lacettis lenne :?  He
Olyasmi, Nubira 3. Kacsint
jujj de izgi Vigyorog
Ja, csak ha Mi szervezünk bármit, le se vagyunk tojva. (nem siránkozás, ez tapasztalat.)
De mindegy is... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3053 Dátum: 2013. április 13. - 19:33:54 »

hát 'innen' is le volt tojva rendesen ez a túratali, mert aki nem olvassa a chevyklub fórumot, az nem is volt ott, kivéve Dömét....

elnézést, hogy a pár hetes gyerekkel nem jelentkeztem műzeum látogatásra/kiállításra
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3054 Dátum: 2013. április 14. - 12:56:20 »

hát 'innen' is le volt tojva rendesen ez a túratali, mert aki nem olvassa a chevyklub fórumot, az nem is volt ott, kivéve Dömét....

elnézést, hogy a pár hetes gyerekkel nem jelentkeztem műzeum látogatásra/kiállításra
Ejnye kedves Weres úr, miért vetted magadra a nem neked szánt inget. Te szoktál jönni a talikra, sőt asszonyoddal együtt, most meg már a fiad is talis lett, lesz ezentúl. A múzeum (old timer show) látogatás az itéletidő miatt maradt el.
Ami pedig a Chevy Klubos dolgot illeti, hát sok Lacetti Klubos kettős klubtag, főleg őket illeti, hogy olvassák, jelentkezzenek, menjenek a programokra. Persze tudom befogadók ők is, mint mi is, de az itteni nagy többség mégis inkább ehhez a klubhoz tartozik, mint ahogy az ottaniak se nagyon vonzódnak hozzánk, ami érthető mindkét oldalon. Nem véletlen, hogy külön vagyunk, és nem egyesültünk velük. Jó így.
Ami pedig a letojást illeti, hát az valóban szomorító, hogy egyre kevésbé jön össze egy- egy tali, akármilyenről is volna szó, újak alig jelentkeznek, sőt, sajnos a régi fix emberekből is el- eltűnt néhány. Tudom, drága az üzemanyag, de azért volt, lesz nem nagy költségű program is, de hát nincs nagy érdeklődés már ezekre, így inkább maradnak a szűkebb baráti összejövetelek, szinte meghívásos alapon, hogy ne égjen meg a szervező sorozatban, hiábavaló fáradozásáért. Én továbbra is nyitva tartom a lehetőséget otthonomban, telkemen a rá érdemesek előtt, de nem hirdetem már.

Ja, és itt van végre a tavasz! Lehet kimozdulni végre. Csak hát akarni kéne...
« Utoljára szerkesztve: 2013. április 14. - 14:02:31 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #3055 Dátum: 2013. április 14. - 13:07:20 »

hát 'innen' is le volt tojva rendesen ez a túratali, mert aki nem olvassa a chevyklub fórumot, az nem is volt ott, kivéve Dömét....

elnézést, hogy a pár hetes gyerekkel nem jelentkeztem műzeum látogatásra/kiállításra
Ejnye kedves Weres úr, miért vetted magadra a nem neked szánt inget. Te szoktál jönni a talikra, sőt asszonyoddal együtt, most meg már a fiad is talis lett, lesz ezentúl. A múzeum (old timer show) látogatás az itéletidő miatt maradt el.
Ami pedig a Chevy Klubos dolgot illeti, hát sok Lacetti Klubos kettős klubtag, főleg őket illeti, hogy olvassák, jelentkezzenek, menjenek a programokra. Persze tudom befogadók ők is, mint mi is, de az itteni nagy többség mégis inkább ehhez a klubhoz tartozik, mint ahogy az ottaniak se nagyon vonzódnak hozzánk, ami érthető mindkét oldalon. Nem véletlen, hogy külön vagyunk, és nem egyesültünk velük. Jó így.
Ami pedig a letojást illeti, hát az valóban szomorító, hogy egyre kevésbé jön össze egy- egy tali, akármilyenről is volna szó, újak alig jelentkeznek, sőt, sajnos a régi fix emberekből is el- eltűnt néhány. Tudom, drága az üzemanyag, de azért volt, lesz nem nagy költségű program is, de hát nincs nagy érdeklődés már ezekre, így inkább marad a szűkebb baráti összejövetelek, szinte meghívásos alapon, hogy ne égjen meg a szervező sorozatban, hiábavaló fáradozásáért. Én továbbra is nyitva tartom a lehetőséget otthonomban, telkemen a rá érdemesek előtt, de nem hirdetem már.
Ne morogjál Gidy! Igazad vagyon. Mit szóljak én, akinek van egy Chevrolet Lacettije, ami valójában Daewoo Nubira?  Vigyorog Amúgy a pénz a legkevesebb, szó szerint! Nem a tagokkal van baj szerintem. Kár ezért megszólni bárkit is. Még egyszer mondom, igazad van, de ilyen mocsok világot élünk. Egyébként, ha jól belegondolsz, ez a "két klub" végül is egy, ne bántsuk egymást.
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #3056 Dátum: 2013. április 14. - 14:24:26 »

Én szívesen mennék talikra,akàr tàvolabbira is.Amilyen szerencsém van,sosem akkor van mikor itthon vagyok.Ott van példàul a Kaposújlaki összeröffenés,pàr km-re lakom töle.Sajnos nem akkor van a szabadsàgom sem tavasszal,sem összel mikor ilyesmik történnek. Én màr annak is örülök ha Sebikéhez van idöm beszaladni egy gyors szervízre. Kacsint
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #3057 Dátum: 2013. április 14. - 18:11:45 »

Én szívesen mennék talikra,akàr tàvolabbira is.Amilyen szerencsém van,sosem akkor van mikor itthon vagyok.Ott van példàul a Kaposújlaki összeröffenés,pàr km-re lakom töle.Sajnos nem akkor van a szabadsàgom sem tavasszal,sem összel mikor ilyesmik történnek. Én màr annak is örülök ha Sebikéhez van idöm beszaladni egy gyors szervízre. Kacsint

az is egy minitali Vigyorog
a város legnagyobb Chevi koncentrációja nálam van Vigyorog
Naplózva

70/4334431
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #3058 Dátum: 2013. április 14. - 20:16:29 »

Én szívesen mennék talikra,akàr tàvolabbira is.Amilyen szerencsém van,sosem akkor van mikor itthon vagyok.Ott van példàul a Kaposújlaki összeröffenés,pàr km-re lakom töle.Sajnos nem akkor van a szabadsàgom sem tavasszal,sem összel mikor ilyesmik történnek. Én màr annak is örülök ha Sebikéhez van idöm beszaladni egy gyors szervízre. Kacsint

az is egy minitali Vigyorog
a város legnagyobb Chevi koncentrációja nálam van Vigyorog
Az,de mindig két résztvevös.Egy sima cserélgetös (olaj,szürök stb) szervízböl simàn tudunk 6 óràs beszélgetést alakítani.Ezt évente többször is megtesszük,mivel mindig van mit csinàlni rajtuk.A lacsival nincs gond,a jàtszós viszont màr nyügösebb(francia )
« Utoljára szerkesztve: 2013. április 14. - 20:18:00 írta gabka » Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #3059 Dátum: 2013. április 15. - 09:51:18 »


Ami pedig a Chevy Klubos dolgot illeti, hát sok Lacetti Klubos kettős klubtag, főleg őket illeti, hogy olvassák, jelentkezzenek, menjenek a programokra. Persze tudom befogadók ők is, mint mi is, de az itteni nagy többség mégis inkább ehhez a klubhoz tartozik, mint ahogy az ottaniak se nagyon vonzódnak hozzánk, ami érthető mindkét oldalon. Nem véletlen, hogy külön vagyunk, és nem egyesültünk velük. Jó így.

Ezt nem értem és sosem értettem, hogy miért kell ennyire elidegenedve beszülni a chevyklubról.  Azért szerencse, hogy az aktív tagok többsége ott is aktív és nem versengésnek tekinti ezt az egészet. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!