Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 12:25:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 220   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása 2  (Megtekintve 475925 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #3030 Dátum: 2013. Március 14. - 19:35:50 »

Ezt úgy tűnik, hogy most kihagynám... 
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3031 Dátum: 2013. Március 14. - 19:50:01 »

Ezt úgy tűnik, hogy most kihagynám... 

Kár! Mi megyunk remélem nem leszünk egyedül.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3032 Dátum: 2013. Március 14. - 19:59:20 »

Az időjárás nem túl kegyes.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3033 Dátum: 2013. Március 14. - 20:15:06 »

Jopek elmenekült sajnos a tali elől. Többiekkel mi van? Egyedül nem megyek, csak, ha más is jön.
Stocz?
Diablo?
Zoltán?
esetleg még más?
Az idő pocsék lett, de holnap talán javulni fog. Szóval mi legyen? Megfutamodunk?

Más: LadLac mester ablakmosó csöve is ki lett cserélve, megelőzendő, hogy eltörjön neki is. Jó a vérnyomásmérő gumicsöve, jó az átmérője, és nagyon hajlékony. Janinak is hoztam, hátha rászánja magát a javításra, cserére ő is. Esetleg más is tenne ilyet?
Persze munka közben  jól elbeszélgettünk, mint mindig. Mi talizgatunk...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 14. - 20:25:05 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #3034 Dátum: 2013. Március 14. - 20:22:15 »

Jopek elmenekült sajnos a tali elől. Többiekkel mi van? Egyedül nem megyek, csak, ha más is jön.
Stocz?
Diablo?
Zoltán?
esetleg még más?
Az idő pocsék lett, de holnap talán javulni fog. Szóval mi legyen? Megfutamodunk?
Hát ez kedves volt....
Gida nem jössz le most Komáromba? Vagy reggel nincs kedved majd eljönni? Mert találkozhatnánk mondjuk az erődnél, az nekem nincs messze... mondjuk talán annyira lehet mint tőled a Tatai út!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3035 Dátum: 2013. Március 14. - 20:27:35 »

Jopek elmenekült sajnos a tali elől. Többiekkel mi van? Egyedül nem megyek, csak, ha más is jön.
Stocz?
Diablo?
Zoltán?
esetleg még más?
Az idő pocsék lett, de holnap talán javulni fog. Szóval mi legyen? Megfutamodunk?
Hát ez kedves volt....
Gida nem jössz le most Komáromba? Vagy reggel nincs kedved majd eljönni? Mert találkozhatnánk mondjuk az erődnél, az nekem nincs messze... mondjuk talán annyira lehet mint tőled a Tatai út!
Mennék én, de Csaba elvitte az autómat 3 napra. Vonattal esetleg? Kijössz elém, és vissza is hozol? Ebéd nálatok, remélem finom lesz. Afrikai harcsa jó volna...

Ja egy másik lehetőség:
www.amts.hu
Vagyis: Autó, Motor Tuning Show lesz autó- másságosoknak. Ha érdekelne valakiket...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 14. - 20:30:02 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #3036 Dátum: 2013. Március 14. - 20:48:38 »

Részemről leszek, lehet kicsit késve fogok beesni, de leszek   Vigyorog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #3037 Dátum: 2013. Március 14. - 20:54:16 »

Jopek elmenekült sajnos a tali elől. Többiekkel mi van? Egyedül nem megyek, csak, ha más is jön.
Stocz?
Diablo?
Zoltán?
esetleg még más?
Az idő pocsék lett, de holnap talán javulni fog. Szóval mi legyen? Megfutamodunk?
Hát ez kedves volt....
Gida nem jössz le most Komáromba? Vagy reggel nincs kedved majd eljönni? Mert találkozhatnánk mondjuk az erődnél, az nekem nincs messze... mondjuk talán annyira lehet mint tőled a Tatai út!
Mennék én, de Csaba elvitte az autómat 3 napra. Vonattal esetleg? Kijössz elém, és vissza is hozol? Ebéd nálatok, remélem finom lesz. Afrikai harcsa jó volna...

Ja egy másik lehetőség:
www.amts.hu
Vagyis: Autó, Motor Tuning Show lesz autó- másságosoknak. Ha érdekelne valakiket...
Nem-nem.. Én autóval mentem volna, téged is azzal várlak!  Kacsint  Nincs kifogás, nincs vonatozás!  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3038 Dátum: 2013. Március 14. - 21:30:39 »

Az idő pocsék lett, de holnap talán javulni fog. Szóval mi legyen? Megfutamodunk?


Nem fog.
Konkrétan holnapra ígérik a leghidegebbet. Délelőtt széllel, hóval.
Én reggel döntök.
Jopek meg nem megfutamodott, hanem eleget tett a hatóságok felhívásának.  Kacsint
A fél országra piros riasztás van érvényben.
A helyében én sem indulnék útnak.
Lehet a sajátomban sem...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3039 Dátum: 2013. Március 14. - 22:37:53 »

Az idő pocsék lett, de holnap talán javulni fog. Szóval mi legyen? Megfutamodunk?


Nem fog.
Konkrétan holnapra ígérik a leghidegebbet. Délelőtt széllel, hóval.
Én reggel döntök.
Jopek meg nem megfutamodott, hanem eleget tett a hatóságok felhívásának.  Kacsint
A fél országra piros riasztás van érvényben.
A helyében én sem indulnék útnak.
Lehet a sajátomban sem...
Oké! Reggel mindenki nézzen be ide, és döntsünk. Én sem ragaszkodom már hozzá. Jopeknek írtam, igazat adva neki. De meglátogathattok, és kávézás közben egy kicsit dumcsizunk, ha van kedvetek hozzá. Ha nincs maradhatunk az ágyban. Ránk férne.
Diablo! Így is jöttök? Francba a hóval, faggyal, mindent elrontott. Még az is lehet, hogy a verdákat el sem hozzák, mert féltik. Feladjuk mi is? Lelkesedésem oda...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #3040 Dátum: 2013. Március 15. - 06:51:49 »

Sajnos most mi is kihagyjuk ezt a kirándulást, mert webcamerán néztük a 10-es út állapotát Piliscsabánál és hát szörnyű. Szinte az utat sem látni.

http://kamera.kozut.hu/mcs033/pc/index.php
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 15. - 06:57:06 írta diablo77 » Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3041 Dátum: 2013. Március 15. - 07:40:39 »

Szerintem nincs értelme nekiindulni.
A fele programot ki kellene hagyni, alig lennénk (mondjuk ez nem csak az időjárás eredménye), így nincs sok értelme.

Ne bánkódj Gidy, ez nem a Te hibád.
De széllel szemben...

Egy szóval én sem parkozom.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #3042 Dátum: 2013. Március 15. - 08:05:48 »

http://hvg.hu/itthon/20130314_GYORSHIR_Minden_allami_unnepet_lefujnak_a
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #3043 Dátum: 2013. Március 15. - 08:35:07 »

Valóban nem az én hibám, de a titek sem. Nincs bántódás, nincs hibás, csak sajnálat, hogy nem jött össze, de legalább most nem a mi hibánkból, hanem külső tényező tette lehetetlenné, a jónak ígérkező programot, talit. Remélem a legközelebb már szerencsénk lesz, és többen is jönnek majd, nemcsak jelentkeznek. De azért remélem valóban ez volt a csúnya tél utolsó rúgása, és hipp- hopp beköszönt a tavasz, mondjuk már a jövő héten. Sajnálom, de ahogy a nagy Főni mondta: széllel szemben, pláne, ha az orkánszerű, és még havat is hord, nem érdemes. Különösen nem Komárom, és Esztergom felől, ezt belátom, és megkövetem a barátaimat, ha a megfutamodást a nemes szívükre vették volna. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Viszont akkor ezt pótlandóként, áprilisban valóban csináljunk majd egy jó kirándulós talit, aminek helyszínét később megbeszélnénk, hogy minél többen jöhessenek, még a Kapitány is, aki hamarosan újra eléri a Földet. Lehet, hogy ő volt a Jónás a hajón, ezért nem jött össze a mostani tali, nehogy nélküle legyen jó? Csak nem olyan...

Ettől függetlenül gondoljunk hős magyarokra ezen a nagy ünnepen, akik értünk is harcoltak 1948.-ban, és életüket, szabadságukat adták a hazáért, szabadságunkért.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 15. - 08:38:01 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #3044 Dátum: 2013. Március 15. - 08:43:52 »

Gidy apu, nálunk Somogyban olyan ítélet idő van, hogy a fiam menyasszonya Kaposvárról nem tudott hazamenni Somogysárdra mert a hótorlaszok-hóátfúvások miatt lezárták az utat!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 220   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!